RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-06-2011   #521
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Φετινή απογοήτευση για μένα γενικά το Supernatural και θα το τραβήξουν και 7ο κύκλο!
Μπαν.......................
  Reply With Quote
Old 25-06-2011   #522
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,327
Liked: 22,171
Likes: 8,719
Default

Εχεις δει όλες της σεζόν supernatural TT7?
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2011   #523
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ναι...φανατικος οπαδος..Εγω την περιμενα πολυ χειροτερη, μεχρι το τελος δεν ηταν κακη απλα λιγο ακατανοητη ως προς την τροπη που θα παρουν τα πραγματα προς το τελος οπως ειπα γαμησε και εδειρε και με εξεπληξε ευχαριστα...Αλιστερ απλα τρομερος!!!!

Τελικα θεωρω οτι η χειροτερη ηταν η περσυνη σεζον γιατι δεν μπορει κατι τοσο επικο να τελειωνει τοσο ευκολα..θελω να πω ειχε ορισμενα επεισοδια γαμω αλλα το τελος ηταν λιγο απογοητευση για μενα..
Εχουν αναλαβει νεοι συγγραφεις νομιζω οποτε θα δουμε καλα πραγματα...
Και κυριως βλεπω με χαρα οτι ο Τζαρεντ Πανταλεσκι εχει βελτιωσει καπως την υποκριτικη σου γιατι περισυ που επαιζε τον Λουσιφερ σε ορισμενες σκηνες απλα ΔΕΝ το ειχε...

Το ξερετε οτι η Ρουμπι ειναι γυναικα του Πανταλεσκι στην πραγματικη ζωη???Τρωει καλα ο ψηλος...χαχαχα

Last edited by TT7; 25-06-2011 at 13:10.
  Reply With Quote
Old 25-06-2011   #524
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by TT7 View Post
Ναι...φανατικος οπαδος..Εγω την περιμενα πολυ χειροτερη, μεχρι το τελος δεν ηταν κακη απλα λιγο ακατανοητη ως προς την τροπη που θα παρουν τα πραγματα προς το τελος οπως ειπα γαμησε και εδειρε και με εξεπληξε ευχαριστα...Αλιστερ απλα τρομερος!!!!

Τελικα θεωρω οτι η χειροτερη ηταν η περσυνη σεζον γιατι δεν μπορει κατι τοσο επικο να τελειωνει τοσο ευκολα..θελω να πω ειχε ορισμενα επεισοδια γαμω αλλα το τελος ηταν λιγο απογοητευση για μενα..
Εχουν αναλαβει νεοι συγγραφεις νομιζω οποτε θα δουμε καλα πραγματα...
Και κυριως βλεπω με χαρα οτι ο Τζαρεντ Πανταλεσκι εχει βελτιωσει καπως την υποκριτικη σου γιατι περισυ που επαιζε τον Λουσιφερ σε ορισμενες σκηνες απλα ΔΕΝ το ειχε...

Το ξερετε οτι η Ρουμπι ειναι γυναικα του Πανταλεσκι στην πραγματικη ζωη???Τρωει καλα ο ψηλος...χαχαχα
ΤΤ7 η Λαμπιρη σε μισει γιατι ετοιμαζεσαι να της παρεις τη θέση λεμεεεε!!!!!!!!χαχααααχχα
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον dora7:
Old 25-06-2011   #525
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Την θεση του Σοφου ηθελα να παρω στο πλευρο της Σταματινας αλλα ατυχησα ( στο κρεββατι εννοω σιγα μην την παντρευομουν ουτε αυγο δεν θα ξερει να ψηνει..χαχα)
  Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον :
Old 25-06-2011   #526
redglove
Administrator
 
redglove's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 21,811
Liked: 78,879
Likes: 59,550
Default

Entourage δείτε, 7x12x20 (σεζόν-επεισόδια-διάρκεια) σε μία εβδομάδα, ούτε σφηνάκια δεν κατεβάζουμε έτσι.
redglove is online now   Reply With Quote
Old 25-06-2011   #527
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,327
Liked: 22,171
Likes: 8,719
Default

Quote:
Originally Posted by TT7 View Post
Ναι...φανατικος οπαδος..Εγω την περιμενα πολυ χειροτερη, μεχρι το τελος δεν ηταν κακη απλα λιγο ακατανοητη ως προς την τροπη που θα παρουν τα πραγματα προς το τελος οπως ειπα γαμησε και εδειρε και με εξεπληξε ευχαριστα...Αλιστερ απλα τρομερος!!!!

Τελικα θεωρω οτι η χειροτερη ηταν η περσυνη σεζον γιατι δεν μπορει κατι τοσο επικο να τελειωνει τοσο ευκολα..θελω να πω ειχε ορισμενα επεισοδια γαμω αλλα το τελος ηταν λιγο απογοητευση για μενα..
Εχουν αναλαβει νεοι συγγραφεις νομιζω οποτε θα δουμε καλα πραγματα...
Και κυριως βλεπω με χαρα οτι ο Τζαρεντ Πανταλεσκι εχει βελτιωσει καπως την υποκριτικη σου γιατι περισυ που επαιζε τον Λουσιφερ σε ορισμενες σκηνες απλα ΔΕΝ το ειχε...

Το ξερετε οτι η Ρουμπι ειναι γυναικα του Πανταλεσκι στην πραγματικη ζωη???Τρωει καλα ο ψηλος...χαχαχα
Ελα πες μου κάνεις πλάκα...Σύγνωμη δεν σου άρεσε η περσυνη σεζόν και σου άρεσε φέτος??Ρε απο ενα σημείο και μετά ήταν εντελώς αδιάφορο!Η περίμενες εσυ με ανυπομονησία τι στο καλό θα δεις στα επόμενα επεισόδια όπως πέρσι και πρόπερσι?Απ την στιγμή που άρχισε να ξεκαθαρίζει λίγο το πράγμα ότι ο Σάμιουελ ήταν πουλημένος,οτι ο Κράουλι έψαχνε το καθαρτήριο κτλ κτλ 0 ενδιαφέρον.Αυτό με την μάνα όλων των πλασμάτων αστείο,και πέθανε και πανεύκολα!

Μόνο ο Κράουλι μου άρεσε παο φέτος συμφωνώ σε αυτό μαζί σου.Κατα τ άλλα τίποτα.Σου είπα το τέλος απογοήτευση απο πολλές πλευρές.Εν τέλη δηλαδή κατάφεραν δυο αδέρφια να σταματήσουν την αποκάλυψη,ο Λούσιφερ δεν κάνει πλέον ντα και θα ασχοληθούμε με δυο αγγέλους που θέλουν να αναλάβουν τα ηνία??pfff

Το τέλος πέρσι γιατί απογοήτευση(Τελικά απ την 6η σεζόν μάθαμε οτι ήταν όντως λίγο μαλακία που βγάλανε τον Σαμ άψυχο απ το κλουβί)?Αλλά μέχρι πέρσι απ την τελευταία σκηνη μπορούσαμε να φανταστούμε οτι θέλαμε για την συνέχεια...ΕΠΙΚΗ ΣΕΖΟΝ για μένα!Και επέλεξαν δυστυχώς την χειρότερη δυνατή εξέλιξη για φέτος.Μεγάλη μακακία να αφήσουν Λουσιφερ-Μάικλ στην απεξω και να ασχοληθούν με Καστιελ και Ραφαέλ!


Για ποια Ρούμπι λες?Γιατί είχε μπολικες ο ρόλος!Την τελευταία την μελαχρινή που την έδειξε και σε ενα επεισόδιο που ήταν και καλά σε ενα παράλληλο κόσμο(Τον δικό μας ουσιαστικά!)?
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2011   #528
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Η 6η σεζον ηταν μεγαλη απογοητευση γιατι το Σουπερνατουραλ δεν ειχε το μπατζετ να ασχοληθει με κατι τοσο επικο...
Οταν βαζεις τον Λου στο παιχνιδι πρεπει να πας παγκοσμια...μην πω για τους Καβαλαρηδες που τους σκοτωναν πιο ευκολα και απο δαιμονες....

Νομιζω γυρισε στις ριζες του το Show...Αμερικανια αλλα καλτ συγχρονως...

Δλδ σου αρεσε το περσυνο φιναλε που ανακαλυψαμε οτι ο Τσακ ο προφητης ηταν ο Θεος???(χαχαχα τραγικη στιγμη στο σοου) και δεν σου αρεσε οτι πλεον ο νουμερο ενα αγαθος αγγελος και η μεγαλυτερη βοηθεια προς τα αδερφια ειναι πλεον ο νουμερο 1 εχθρος τους???.....
  Reply With Quote
Old 16-07-2011   #529
red hoopligan
Πεντάδα
 
red hoopligan's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 4,850
Liked: 6,325
Likes: 5,129
Default

Καλα οταν πατε να δειτε ταινια 3d στο σινεμα τα γυαλια που σας δινουν ειναι κοκκινο-μπλε;Εγω οσες φορες εχω παει μου εδωσαν κατι μαυρα και πηγε σημερα μια φιλη μου και της εδωσαν κοκκινο-μπλε...Εγω νομιζα οτι ειχαν σταματησει να τα δινουν επειδη ηταν πολυ κουραστικα...
__________________
''It doesn't matter if you win as long as you give everything in your heart.'' ~Michael Jordan~

''Success has been and continues to be defined as getting up one more time than you've been knocked down.''
red hoopligan is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2011   #530
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,327
Liked: 22,171
Likes: 8,719
Default

Μια φορά έκανα την λαλακία να πληρώσω 3D και μου έδωσαν τα σκέτα μαύρα.Τα κόκκινα-μπλε είναι πιο ακριβά νομίζω γι αυτό τα δίνουν πιο δύσκολα απ τα άλλα!Θες να πα να δεις τον Χαρι Πότερ σε 3D?
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 17:47.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.