RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19-04-2012   #3391
standby25
Πεντάδα
 
standby25's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: athens
Posts: 4,470
Liked: 6,044
Likes: 15,591
Default

στα δυσκολα(στην Ευρωπη) ομως.....κοτα οπως ειχε πει και ο πλουμιστος
__________________
kai pοios den exei traviksei gia ti menegaki (JB)

einai krima na einai toso eustoxos kai na mi metafrazetai se kalathia auto

Θα έρθει σαν αστραπή

Last edited by standby25; 19-04-2012 at 13:51.
standby25 is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2012   #3392
damon7
Πεντάδα
 
damon7's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 3,236
Liked: 10,160
Likes: 7,927
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
πήρε απλά το πρωτάθλημα, εντάξει σιγά τα αυγά.
Mην βιάζεσαι,κανένα πρωτάθλημα δεν πήρε ακόμα!Πάλι κλάψα θα έχει το
Σάββατο και το σκατό στην κάλτσα ενόψει και "Σαν Μαμές" για puta...
damon7 is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2012   #3393
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

α ναι έγινε μόνο η ευρώπη τα δύσκολα τώρα ε??? μάλιστα...πριν ήτανε τα μεγάλα ματς. μετά η ευρώπη..

προς το παρόν είναι στα ημιτελικά και έγραψε 1 ασίστ του μοναδικού γκολ της ομάδος του. ο μέσσι έγραψε μια κουλούρα. παρακάτω.

υ.γ. @damon7 εγώ ρισκάρω και λέω πως εφόσον πέρασε απο την ατλέτικο το πρωτάθλημα δεν το χάνει ότι και να γίνει το ΣΚ. έχει μπάρτσα, σεβίλλη μέσα, γρανάδα έξω, μαγιόρκα μέσα. ποιό σαν μαμες?

Last edited by DON; 19-04-2012 at 13:56.
DON is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2012   #3394
damon7
Πεντάδα
 
damon7's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 3,236
Liked: 10,160
Likes: 7,927
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
α ναι έγινε μόνο η ευρώπη τα δύσκολα τώρα ε??? μάλιστα...πριν ήτανε τα μεγάλα ματς. μετά η ευρώπη..

προς το παρόν είναι στα ημιτελικά και έγραψε 1 ασίστ του μοναδικού γκολ της ομάδος του. ο μέσσι έγραψε μια κουλούρα. παρακάτω.

υ.γ. @damon7 εγώ ρισκάρω και λέω πως εφόσον πέρασε απο την ατλέτικο το πρωτάθλημα δεν το χάνει ότι και να γίνει το ΣΚ. έχει μπάρτσα, σεβίλλη μέσα, γρανάδα έξω, μαγιόρκα μέσα. ποιό σαν μαμες?

damon7 is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2012   #3395
tt7
Πεντάδα
 
tt7's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 1,993
Liked: 3,786
Likes: 3,974
Default

Αέρα θα περάσει εκεί η Ρεάλ ... σημείωσε το...
tt7 is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2012   #3396
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

τότε μάλλον το πρόγραμμα που είδα εγώ είναι διαφορετικό..παρόλαυτα δεν αλλάξει κάτι αυτό. θα τους ξεπετσιάσει ο ρονάλντο..έχει βιάσει τα πάντα (όπως και ο μέσσι) φέτος, θα κολλήσει εκεί? 4άρα φάγανε στο μπερναμπέου και η ρεάλ εγώ λέω πως ίσως θέλει απλά ένα Χ εκεί γιατί εγώ το ντέρμπι δεν το βλέπω 1 το ΣΚ..έχουν ΠΟΛΥ πιο σημαντικά ματς με τσέλσι και μπάγερν οι δυό τους για να σκιστούν για ένα τελειωμένο πρωτάθλημα. για να δούμε..
DON is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2012   #3397
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,311
Liked: 51,036
Likes: 123,268
Default

Η Ρεαλ τις γκελες που ηταν να κανει τις εκανε,κυριως επειδη ηταν χαλαρη λογω της διαφορας και ανυποψιαστη.Δεν την ξαναπαταει ο Μουρινιο

Last edited by Eleni7; 19-04-2012 at 14:15.
Eleni7 is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2012   #3398
standby25
Πεντάδα
 
standby25's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: athens
Posts: 4,470
Liked: 6,044
Likes: 15,591
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
για εμένα είναι το πρώτο ματς που πλέον είδα 2 ομάδες "ισάξιες" θα το πω και όχι αστροναύτες με παιδάκια...καιρός ήτανε!το πρωτάθλημα πήρε φωτιά τώρα, τα μπαρτσελονάκια παίζουν με τις πραγματικές και όχι τις διαπλανητικές ικανότητες τους και θα έχει πολύ πλάκα όχι η σεζόν.το ότι έληξε 1-3 δεν μου λέει τίποτα προσωπικά, θα μπορούσε να είναι 3-1 για ΠΛΑΚΑ ή και 2-0...αλλά όπως ΠΟΛΥ σωστά έχετε πει σχεδόν όλοι ο mr.CR είναι ΛΙΓΟΣΤΟΥΛΗΣ.
δεν εχει αλλαξει κατι απο τοτε ισα ισα εχει επιβεβαιωσει την αποψη
αφου σοδομισε και το μεγαθηριο ατλετικο μαδριτης που εχουνε το 8 πλασιο μπατζετ τοτε παω πασο
__________________
kai pοios den exei traviksei gia ti menegaki (JB)

einai krima na einai toso eustoxos kai na mi metafrazetai se kalathia auto

Θα έρθει σαν αστραπή

Last edited by standby25; 19-04-2012 at 14:22.
standby25 is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2012   #3399
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

νομίζω πως ξέρεις καλά την άποψη μου και για τον μέσσι..δεν τους θεωρώ γίγαντες, μύθους κτλ..υπερτιμημένοι και οι δύο παραμένουν αλλά το γεγονός ότι έχουν τρυπήσει τα δίχτυα φέτος ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ρε παιδί μου πως να το κάνουμε.

όσο θεωρώ λιγοστούλη τον CR7 άλλο τόσο θεωρώ κοτούλα και παιδί του σωλήνα τον μέσσι. Αυτό ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΙ ότι έχουν τρουπήσει τα δίχτυα. ξυπνάτε, βγάλτε την φανατίλα και την τσίμπλα απο τα μάτια και δείτε μπαλίτσα.
DON is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2012   #3400
deninho
Πεντάδα
 
deninho's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 10,906
Liked: 27,485
Likes: 23,409
Default

Quote:
Originally Posted by Eleni7 View Post
Μπα.Πιο αποστασιοποιημενοι απο την Ισπανια οι Βασκοι.Οι Καταλανοι τωρα τελευταια προσπαθουν πιο εντονα να αποκοπουν (αν και η ταση υπηρχε ανεκαθεν).
Λάθος. Απλώς οι Καταλανοί διάλεξαν διαφορετικό δρόμο διεκδίκησης αυτόνομίας ή/και ανεξαρτησίας από τους Βάσκους. Για αυτό η Καταλούνια έχει αυτόνομη Βουλή, δική της αστυνομία, σύστημα παιδείας και διαχείρηση πόρων. Στο σχολείο μαθαίνουν Καταλά (που δεν είναι διάλεκτος έιναι γλώσσα, όπως και η γλώσσα των Βάσκων) και ισπανικά.

Στον τελικό του κυπέλλου που είχαν παίξει πρόσφατα η Μπαρσελόνα με την Αθλέτικ Μπιλμπάο, και οι Βάσκοι και οι Καταλανοί είχαν γιουχάρει τον ύμνο της Ισπανίας. Μετά το ματς ο Πουγιόλ (κι ο Τσάβι νομίζω) πήραν Βάσκικες σημαίες και πήγαν να χειροκροτήσουν τους οπαδούς της Μπιλμπάο που ανταπέδωσαν. Οι δύο λαοί δεν είναι τόσο μακριά ο ένας από τον άλλον, όσο νομίζουμε.
__________________
προσπάθεια - ενότητα - καμιά δικαιολογία
deninho is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον deninho:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 06:07.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.