RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-03-2011   #11
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ....απίστευτη σειρά...το επεισόδιο με τον Ομάρ το βλέπω ακόμα και κλαίω απο τα γέλια...

πετάει ο Σπύρος την τηλεόραση απο το μπαλκόνι και ακούγεται μια φωνή απο κάτω..."ποιος μαλάκας πετάει τηλεοράσεις τέτοια ώρα?????" ουχαχαχαχχαχαχα

ο Μπέζος ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ ως γκει, δεν υπάρχει το άτομο!!!!!!!!

μετά για μένα: Δύο Ξένοι, Πενήντα Πενήντα, Στο Παρά Πέντε.....
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2011   #12
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

για μενα απο αυτα που εχω παρακολουθησει ειναι 50-50 και 2 ξενοι με το 50-50 να το θεωρω λιγο καλυτερο...
υ.γ και το εισαι το ταιρι μου λιγο πιο κατω...

Last edited by 8rilos!!!; 15-03-2011 at 22:46.
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2011   #13
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by 8rilos!!! View Post
για μενα απο αυτα που εχω παρακολουθησει ειναι 50-50 και 2 ξενοι με το 50-50 να το θεωρω λιγο καλυτερο...
Επική όμως ερμηνεία της Ντίνας Κώνστα ως Ντένη Μαρκορά στους Δύο Ξένους...κάπως έτσι θα ήθελα να γίνω αν ποτέ γεράσω....
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to dora7 For This Useful Post:
Old 15-03-2011   #14
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,182
Liked: 50,694
Likes: 122,392
Default

1)Απαραδεκτοι
2)Εγκληματα
3)Δυο ξενοι

Και μετα οι Σταβλοι της πρωτης σεζον.


Απιστευτες σειρες απο διαφορετικες εποχες αλλα και με διαφορετικο χιουμορ.Διαλεχτε και παρτε,για ολα τα γουστα....
Eleni7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Eleni7:
Old 15-03-2011   #15
rainbow
6ος Παίκτης
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 305
Liked: 176
Likes: 99
Default

-.

Last edited by rainbow; 21-09-2011 at 23:48.
rainbow is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον rainbow:
Old 15-03-2011   #16
kopitis
Πεντάδα
 
kopitis's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Anfield road
Posts: 4,730
Liked: 2,656
Likes: 5,237
Default

και για εμένα απαράδεκτοι κορυφή και εύκολα...
πολύ μπροστά από την εποχή τους και μάλιστα κάτι επεισόδια (στυλ Eurovision, με τα σκόπια κ.α.) εύκολα λες ότι γυρίστηκαν και φέτος..
πολύ μπροστά και στο θέμα με τον Μπέζο που έκανε τον πούστη χωρίς να προκαλεί, σε αντίθεση με τώρα που από την TV θεωρείς ότι οι πούστηδες είναι το φυσιολογικό κι όλοι οι άλλοι οι ανώμαλοι...
__________________
Βραδυ αργα, νυσταζανε τα τρενα,
η Αννα ταξιδευε τσαλακωμενη,
πεντε σταθμους πιο κατω κατεβηκε,
τοτε κλαταρε το Πυροβολικο...
kopitis is offline   Reply With Quote
The Following 12 Users Say Thank You to kopitis For This Useful Post:
Old 15-03-2011   #17
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,182
Liked: 50,694
Likes: 122,392
Default

O Μπεζος ηταν ο καλυτερος "ομοφυλοφιλος" που επαιξε ποτε στην tv.Τρομερο παιξιμο.Απο τοτε ολες οι ελληνικες κωμωδιες ειχαν και εναν "γκευ" στο καστ (αλλα μαλλον χωρις ιδιαιτερη επιτυχια)
Eleni7 is offline   Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to Eleni7 For This Useful Post:
Old 15-03-2011   #18
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Οντως η Παπαδοπουλου ειχε πιασει τον παλμο του κομπλεξικου,ομοφοβικου Ελληνα ο οποιος μολις ειχε αρχισει να γινεται αστος αλλα κουβαλουσε ολες τις επαρχιωτικες νοοτροπιες του...
Οπως επισης στηλιτευε με μοναδικο τροπο την γενια του Πολυτεχνειου με τον αριστερο ΣΠΥΡΟ ο οποιος ομως δουλευε στην πολυεθνικη διαφημιστικη.....αλλα σε καθε ευκαιρια μας θυμιζε οτι ειναι αριστερος..

Επισης δεν γινεται να μην βαζουμε το σηριαλ της Ελλαδος τα Παιδια....δλδ ελεος...

Απιστευτα καφρικο χιουμορ,τρομερος Μπεζος και Καπετανιος...και απο τις πιο χαρακτηριστικες φιγουρες ever...
ο ρουφιανος Χλαπατσας..
  Reply With Quote
The Following 10 Users Say Thank You to For This Useful Post:
Old 16-03-2011   #19
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,182
Liked: 50,694
Likes: 122,392
Default

^ Σωστοτατος.Το ειχα ξεχασει αυτο.Θεικες ατακες και ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ χιουμορ.Οι χαρακτηρες ηταν ενας και ενας

Παντως εχοντας δει τον Μπεζο στους Απαραδεκτους,στης Ελλαδος τα παιδια και στον Δογκανο δεν μπορω να καταλαβω αυτον τον πανικο περισυ με το Ευτυχισμενοι Μαζι.Δεν λεω,η σειρα ειχε το χιουμορακι της και βλεποταν ευχαριστα αλλα την βρηκα τουλαχιστον 2 κλασεις κατω σε σχεση και με τις σειρες που αναφερω πιο πανω.

ΥΓ.Για τους φανατικους μπασκετικους http://www.youtube.com/watch?v=zn-_L-FpSdU
Eleni7 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Eleni7 For This Useful Post:
Old 16-03-2011   #20
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,327
Liked: 22,187
Likes: 8,719
Default

Για μένα η κορυφαία σειρά ever είναι το Κων/νου και Ελένης...Όσες χιλιάδες φορές και να το εχω δει δεν νομίζω να το βαρεθω ποτέ...

Απο κει και πέρα οι υπόλοιπες κορυφαίες σειρές για μένα είναι:Δυο ξένοι,Είσαι το ταίρι μου(καλά τι απίστευτο γέλιο οι χοντρές),Παρα Πέντε(μόνο η πρώτη σεζόν γιατί η δεύτερη έγινε πολύ κλαψομούνικη),50-50,Εγκλήματα(Σωσώ παίζει να ναι η ποιό σούπερ κακιά ever και ο γέρος respect),Στάβλοι της Εριέτας Ζαίμι(βλέπε υποσημείωση Παρα πέντε )Της Ελλάδος τα παιδιά("Δεν θα σας πιάσω εγω θα δείτε τι θα πάθετε" ,"Μίλα βρωμερή σκουλικαντέρα Χλαπάτσα").Όλες τις παραπάνω δεν μπορώ να τις εντάξω σε κάμια αριθμητική σειρά όλες μου άρεσαν το ίδιο


Απο κει και πέρα οι Απαράδεκτοι ήταν σίγουρα μια πολύ ωραία σειρά και ιδιαίτερα πρωτοποριακή!'Εβγαλε ίσως το ποιο παρείστικο κλίμα που έχουμε δει σε σειρά και είχε και Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΟΥΣ πρωταγωνιστές.Αλλά για κάποιο λόγο εγω δνε μπορώ να την θεωρήσω στις κορυφαίες.Βρίσκετε σε ενα επίπεδο ποιο κάτω μαζί με Δόγκανο(Αχχχ λατρεία Παπαπέτρου),Ακρως Οικογενειακόν,Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή κτλ

Οι Ευτιχισμένοι μαζί είναι τέλεια σειρά επείδη έπαιζε η Ιωάννα Πηλιχού(Της πρώτης σεζόν )Είναι για μένα και αυτή απίστευτη σειρά με τον Θεο Μάκη(Respect),έβγαλε ωραίο κλίμα αλλά πιστεύω πρέπει να περάσουν λίγο τα χρόνια για να αρχίσει να θεωρείτε κλασική απίστευτη σειρά!!

Κ τέλος εμένα μου άρεσε πολύ και μια σειρά που δεν σε έκανε να λιώσεις απ τα γέλια αλλά είχε εναν πραγματικά δικό της τρόπο να σε κάνει να γελάσεις και ήταν επίσης κάτι διαφορετικόσ την Ελληνική TV, και αυτή ήταν οι S1ngles(Eιδικά οι δυο πρώτες σεζόν)
__________________
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον SuperSayian:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 13:30.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.