RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18-06-2010   #321
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Nαι ρε ολες τα θελουν 3-4 ημερων..αμα εισαι εντελως ξυρισμενος εισαι σαν φλωρος και δεν γουσταρουν....αλλα μετα τις 5 τις τσιμπανε και θελουν ξυρισμα..
  Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to For This Useful Post:
Old 19-06-2010   #322
mzk7
Δωδεκάδα
 
mzk7's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: alex7polis
Posts: 175
Liked: 62
Likes: 111
Default

Quote:
Originally Posted by tt7 View Post
nαι ρε ολες τα θελουν 3-4 ημερων..αμα εισαι εντελως ξυρισμενος εισαι σαν φλωρος και δεν γουσταρουν....αλλα μετα τις 5 τις τσιμπανε και θελουν ξυρισμα..
Μετά τις 30 μέρες..έχουν μεγαλώσει τόσο ώστε να είναι αρκετά εύκαμπτες και δεν τσιμπάνε κανέναν..όλα από κει και πέρα είναι δικαιολογίες..
Μιλάω από προσωπική εμπειρία..
__________________
Κενό μήνυμα στο 54080.. για τον ερασιτέχνη ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
mzk7 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to mzk7 For This Useful Post:
Old 20-06-2010   #323
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Άλλο ένα δυσάρεστο γεγονός. Δεν ξέρω πόσοι το θυμάστε, αλλά δεν βλέπεις συχνά ανθρώπους των 2.30... πόσο μάλλον και Σουδανούς των 2.30 στο NBA. Κρίμα...

http://www.sport-fm.gr/article/279021

Last edited by Dude; 20-06-2010 at 04:32.
Dude is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2010   #324
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by mzk7 View Post
Μετά τις 30 μέρες..έχουν μεγαλώσει τόσο ώστε να είναι αρκετά εύκαμπτες και δεν τσιμπάνε κανέναν..όλα από κει και πέρα είναι δικαιολογίες..
Μιλάω από προσωπική εμπειρία..
nαι αλλα μετα εισαι σαν τον Ροβινσωνα Κρουσο και στα πρηζουν οτι δεν τις σκεφτεσαι γιαυτο δεν προσεχεις τον εαυτο σου...και δεν τiς γουσταρεις και αμα ηταν αλλη θα εκανες περισσοτερα κλπ κλπ κλπ...Εγω μαζι σου, αλλα με τις γυναικες δεν βγαζεις ακρη...:d:d

Last edited by TT7; 20-06-2010 at 05:21.
  Reply With Quote
Old 20-06-2010   #325
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by dude View Post
Άλλο ένα δυσάρεστο γεγονός. Δεν ξέρω πόσοι το θυμάστε, αλλά δεν βλέπεις συχνά ανθρώπους των 2.30... πόσο μάλλον και Σουδανούς των 2.30 στο nba. Κρίμα...

http://www.sport-fm.gr/article/279021
Δυστυχως ανθρωποι με τετοιο υψος πολλες φορες εμφανιζουν τετοια προβληματα..Μπορει να μην εχει σχεση σε αυτη την περιπτωση αλλα γενικα δεν παρουσιαζουν μεγαλο προσδοκιμο ζωης λογω καρδιας κυριως..Οπως και να χει ας ειναι ελαφρυ το χωμα που τον σκεπαζει...
  Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to For This Useful Post:
Old 20-06-2010   #326
gianna7
Πεντάδα
 
Join Date: Jan 2010
Location: ATHENS/ILIOUPOLI
Posts: 3,518
Liked: 6,922
Likes: 4,321
Default

Καλημέρα στους ξενύχτηδες. Καλα δεν παιζομαστε λεμε, απο το μεγεθος των τριχων(οπου κατα γενικη γυναικεια ομολογια των 3-4 ημερων ειναι τα προτιμωμενα), ξαφνικα διαβαζουμε το θλιβερο γεγονος στο nba. Αλλα ετσι ειναι η ζωη. Τελος παντων σας αφηνω και παω για μπανιο, αφου κανω μινι διακοπες. χα χα χα Και σε οσους γραφουν καλο διαβασμα.
gianna7 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2010   #327
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

εγω πηγα για ρετουσαρισμα στο σοσιαλιστικο μου προσωπιο που λεει και ο πανουσης και την πατησα.
πριν ημουν σαν ναυαγος τωρα τσιμπανε και αμα τα ξυρισω τελειως ειμαι σαν παιδακι. ΑΙΣΧΟΣ!

σχεδον εφτασε η 24η ιουνιου! ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!! θα καουν τα καρβουνα!
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2010   #328
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
εγω πηγα για ρετουσαρισμα στο σοσιαλιστικο μου προσωπιο που λεει και ο πανουσης και την πατησα.
πριν ημουν σαν ναυαγος τωρα τσιμπανε και αμα τα ξυρισω τελειως ειμαι σαν παιδακι. ΑΙΣΧΟΣ!

σχεδον εφτασε η 24η ιουνιου! ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!! θα καουν τα καρβουνα!
A tc τώρα μου τα χαλάς....εγω κοιτάω να πετυχω μουσατο να τρέχει πανικόβλητος τα πρωινα με το ματι μισόκλειστο!!!!!!!!χαχαχαχαχχα

ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2010   #329
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
a tc τώρα μου τα χαλάς....εγω κοιτάω να πετυχω μουσατο να τρέχει πανικόβλητος τα πρωινα με το ματι μισόκλειστο!!!!!!!!χαχαχαχαχχα

ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!
υπεκειψα και εγω στην ανωτερα βια και εφαγα τα μουτρα μου. τελικα ειτε ετσι ειτε αλλιως εσεις οι γυναικες πρεπει με κατι να γκρινιαζετε.
"αγαπη μου γιατι τα εκοψες τοσο πολυ? τσιμπανε τωρα"!!! ε δεν ηξερα να παρω το χαρακα και να μετρησω πιο πριν, την επομενη φορα θα την εχω απο διπλα. γκρρρρρρρρρρ...

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΙ ΜΕΡΕΣ! ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ, ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΩΡΑ...
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 21-06-2010   #330
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
υπεκειψα και εγω στην ανωτερα βια και εφαγα τα μουτρα μου. τελικα ειτε ετσι ειτε αλλιως εσεις οι γυναικες πρεπει με κατι να γκρινιαζετε.
"αγαπη μου γιατι τα εκοψες τοσο πολυ? τσιμπανε τωρα"!!! ε δεν ηξερα να παρω το χαρακα και να μετρησω πιο πριν, την επομενη φορα θα την εχω απο διπλα. γκρρρρρρρρρρ...

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΙ ΜΕΡΕΣ! ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ, ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΩΡΑ...
Μάλιστα...ΠΑΝΤΑ εμεις φταιμε ε?? οι γκρινιάρες, οι ετσι οι αλλιως....που υπάρχουμε για να ταράζουμε τον τελειο κόσμο σας???????????
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 15:57.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.