RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-08-2011   #2201
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Δεν ειναι χειροπιαστο πως πιαστηκε ντοπε ο Φερντιναντ και τιμωρηθηκε??
Δεν ειναι χειροπιαστη η αλλόκοτη όπως την ορίζετε εσείς βελτίωση νανι,κριστιανο στη ματσεστερ?? Τα έγραψα για τον νανι και για το μουντιαλ που εχασε κ για τον κειροζ.

Απάντησε μου διοτι εσυ εγραψες για τον Ρούνει...
Στο κύπελλο, τι έγινε και στη παράταση πεταγανε του Μουρινιο και οχι η Μπαρτσελόνα?? α ναι δε βολευει αυτο το παράδειγμα. Ή μήπως ξέχασες τον τελικό κυπέλλου?
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2011   #2202
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post

Απάντησε μου διοτι εσυ εγραψες για τον Ρούνει...
Στο κύπελλο, τι έγινε και στη παράταση πεταγανε του Μουρινιο και οχι η Μπαρτσελόνα?? α ναι δε βολευει αυτο το παράδειγμα. Ή μήπως ξέχασες τον τελικό κυπέλλου?
Ρεεεε, σε εχει τυφλωσει η πολυ αυτοικανοποιηση...? Ξεχωριζω εγω τη Ρεαλ απο τη Μπαρτσελονα....? Ισπανοι δεν ειναι...? Ενα ολοκληρο κατεβατο και εσυ εκει τυφλωμενος..... Ξυπνα ρε, και διαβαζε οτι γραφει ο αλλος, αλλιως με μενα κουβεντα δεν θα ξανακανεις... Κουραζομαι οταν μιλαω με εθελοτυφλουντες.....

Ο ενας αθλητης ντοπε δεν λεει τιποτα...

Τα τρια σκαναδαλα σε λιγα χρονια, με εκατονταδες αθλητες αναμιγμενους, σε πολλα αθληματα με θανατους, με καρκινους, λεει πολλα. Αν μου βρεις αναλογα παραδειγματα για Αγγλους, Γαλλους, Ιταλους, Γερμανους, κτλ, εγω εδω ειμαι να τα δουμε....

Μεχρι τοτε μιλας μονο με αερολογιες....
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον lamar:
Old 09-08-2011   #2203
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

ρε στ @@ μου οι ισπανοι. ισπανια υποστηριζω? μπαρτσελονα ειμαι.
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011   #2204
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by deninho View Post
Τελικά πείσθηκα: μόνο οι παίκτες της μπαρσελόνα παίρνουν ντόπα, για αυτό παίζουν τόσο καλύτερη μπάλα απ'όλους τους άλλους...

ξέρω'γω, το ότι έχουν ένα σύστημα που παίζουν οι βαλντέζ, πουγιόλ, πικέ, μπουσκέτς, ινιέστα, τσάβι, μέσσι, πέδρο (ο βασικός κορμός της ομάδας δηλαδή) κλπ απ'όταν ήταν 13-14 που μπήκαν στην ακαδημία, δεν παίζει ρόλο που βρίσκονται με κλειστά μάτια και αλλάζουν την μπάλα για πλάκα. Η ντόπα τους κάνει καλύτερους ποδοσφαιριστές...

ΥΓ Επειδή θα ξαναρχίσεις τα τρέχουν πάνω κάτω κλπ για 90 λεπτά επί ένα χρόνο χωρίς κούραση, θα ρωτήσω τι διαφορά έχει η Man Utd σ'αυτό το θέμα.

ΥΓ2 Επειδή θα μου πεις για τον Αμπιντάλ που είχε όγκο στο συκώτι (κι ουχί στο νεφρό), θα σε ρωτήσω αν ξέρεις τι ψιλοβγήκε αλλά ποτέ δεν πήρε διαστάσεις στην πρώτη χρονιά του μεταφραστή μουρμουρίνιο στην τσέλσι. Ενδιαφέρον στοιχείο, ότι οι ποδοσφαιριστές εκείνης της χρονιάς εξαφανίστηκαν σταδιακά... Μπα, αυτά είναι νεφελίμ και ελοχίμ. Η αλήθεια είναι ότι στη Βαρκελώνη μόνο τρέχει ντόπα. Και στην Καβάλα φάρμακο...
1ον Να το πω σε ΟΛΟΥΣ τους τόνους ότι ΟΛΟΙ παίρνουν μπας και καταλάβετε???

2ον Καλά όλα αυτά που λες για τα συστήματα. Αλλά λέω ΑΝ, λέω ΑΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, φέτος η Μπαρτσελόνα ΥΠΟΦΕΡΕΙ τι θα φταίει λες? Ότι άλλαξε του παίκτες που αναφέρεις, ότι ξεχάσανε την μπάλα, ότι δεν μπορούν πλέον να δίνουν πάσες ή ΟΤΙ ΚΟΨΑΝΕ ΤΗΝ ΣΟΥΠΕΡ-ΝΤΟΠΑ???

υ.γ. 1 Άν δεν είδες τον Τελικό του Γουέμπλει προτείνω να τον ξαναδείς. Τζαρτζάρισμα Άλβεζ-Ρούνει...ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ Ο ΡΟΥΝΕΙ.

υ.γ. 2 ΜΟΝΟ στην ΙΣΠΑΝΙΑ πιο παλιά στην Βαλένθια, μετά στην Σεβίλλη και πλέον στην Μπαρτσελόνα έχουν ΣΟΥΠΕΡ-ΝΤΟΠΑ.

Προτείνω να διαβάσεις αυτό που πόσταρε ΠΑΛΙ ο Lamar περι ΙΣΠΑΝΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ, να ανοίξετε τα μάτια σας να δείτε τι γίνεται γιατί έχετε χάσει το δάσος ΑΣΧΗΜΑ. Εσύ ειδικά όπως και ο Damon7 έχετε παραπάνω μυαλό απο τα πολτοποιημένα μυαλά των χιλιάδων ηλιθίων που λατρεύουν τους Μπαρτσελονάκηδες κάθε είδους σε όλα τα σπορ παγκοσμίως και μετά μόλις ξεφτιλίζονται λόγω ντόπας όπως η Μάριον Τζόουνς ΦΤΥΝΟΥΝ και λένε "πωωω δεν το περιμέναμε. ΝΤΡΟΠΗ" Η Μπαρτσελόνα είναι το ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΣΤΕΜΑ της Ισπανικής βιομηχανίας ΝΤΟΠΑΣ. DEAL WITH IT.

Ο ΜΕΣΣΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ.



Last edited by DON; 10-08-2011 at 11:03.
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 10-08-2011   #2205
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,265
Liked: 50,916
Likes: 122,944
Default

Χμμμ,"στριφτη" προετοιμασια....
Eleni7 is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011   #2206
damon7
Πεντάδα
 
damon7's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 3,236
Liked: 10,160
Likes: 7,927
Default

http://www.sport24.gr/Paraxena/kayte...o.1324614.html
damon7 is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011   #2207
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by damon7 View Post
ΩΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!




ο "ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ" προετοιμάζεται ΠΥΡΕΤΩΔΩΣ 10 Αυγούστου παρέα με τους συμπαίκτας του...

και αυτοί θα βγάλουν 70 ματς πάλι με 15 χιλιόμετρα στο ΦΟΥΛ φέτος. Α ρε ΚΑΤΑΝΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΡΕ ΝΤΙΕΓΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΑΣΕΙ-ΦΤΑΣΕΙ-ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΣΩΛΗΝΑ ΠΟΤΕ. ΜΕΓΙΣΤΕ!


Last edited by DON; 10-08-2011 at 14:53.
DON is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011   #2208
johny b
Πεντάδα
 
johny b's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 5,317
Liked: 4,527
Likes: 16,996
Default

Απίστευτα πράγματα. Μπαρτσελόνα φουλ της ντόπας επί 6 χρόνια. Ότι αγωνιστικώς και τακτικώς η ομάς του 05 μ'εκείνη του 11 καμμία σχέση δεν έχει, κρίνεται αμελητέο. Μες στα μούτρα όλης της Ευρώπης συντελείται ένα έγκλημα και μόνο το ρεντχουπς τολμά να μιλήσει ανοιχτά. Συντελείται βεβαίως κι ένα ιατρικό θαύμα αφού με 6 χρόνια ντοπάρισμα σε τέτοια ένταση θα είχε βγάλει μήτρα ο Πικέ. Μόνη απόδειξις της καθαρότητας των Ισπανών θα είναι η συνέχιση σ'αυτό το επίπεδο τουλάχιστον για τα επόμενα 12 χρόνια. Αλλιώς τί κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια.
Είδα το Μαραντόνα και συγκινήθηκα. Αυτά τα πράγματα που κάνει στην προπόνηση απλά δε γίνονται. Μόνο ο Χατζηπαναγής τα'κανε την ίδια εποχή. Ακριβώς τα ίδια μιλάμε. Και με μπάλες του πινγκ πονγκ. Κι ένας Ιάπωνας που κατέχει το παγκόσμιο ρεκόρ στο κοντρόλ μπάλας χωρίς να πέσει κάτω, πάνω από 24 ώρες. Ο ένας διαφημίζει φυτίνη για καρδιακούς, ο άλλος δεν έχει πάει ούτε δεύτερο γύρο στο κάστρο του Τακέσι κι ο Αργεντίνος θρύλος είναι παγκόσμιο είδωλο. Πώς τα φέρνει η τύχη. Κακομοίρη Χατζηπαναγή. Και να πεις ότι έμοιαζε και πιο αθλητικός ο Μαραντόνα. 8 πόντους κοντύτερος και 10 κιλά βαρύτερος ήταν. Αλλά ο κερατάς ταυρί. Κεντέρης και Τάϋσον παρέα. Τεσπα ο γέγονε γέγονε.
Λοιπόν κουίζ- μου'ρχονται διάφορα άσχετα-
Τί κάνει ένα χοντρό νάνο να τρέχει πιο γρήγορα με την μπάλα στα πόδια απ'ότι ψηλότεροι συναδελφοί του χωρίς μπάλα και να μην πέφτει ούτε με λαβή απ'το μίστερ Μιγιάγκι?
1. Το γιόκο τσόκο
2. Η ευλογία του Κυρίου ημών Ιησού Χριστού
3. Αυξητικές ορμόνες ως τα 18, κοκαϊνή κι εφεδρίνη ύστερα
4. Το καπιλαρίν
Ο νικητής κερδίζει ένα διήμερο στη Σάντα Κλάρα. Εκεί ο θρύλος της ποδοσφαίρισης και της ελληνικής εξωκοινοβουλευτικής αριστεράς Ντιέγκο Αρμάντο Μαραντόνα θα δώσει διάλεξη σχετικά με τη Θουκυδίδειο προσέγγιση της ποδοσφαιρικής ιστορίας. Μικρό δείγμα απ'την εφημερίδα ΌΛΕ "Όμως ο Μαραντόνα μιλώντας στην «Ole» ύψωσε ασπίδα προστασίας στον 24χρόνο άσο. «Θέλω να υπερασπιστώ στον Μέσι. Η εθνική ομάδα δεν επιτέθηκε καθόλου στο 0-0 με την Κολομβία και εμείς τον κατηγορούμε…Είμαστε άδικοι όταν ακούω όλους αυτούς του ηλίθιους να τον κριτικάρουν».
Επιπλέον ο Μαραντόνα αποκάλυψε πως μίλησε με τον Μέσι και παρομοίασε την κατάσταση με αυτή που είχε ζήσει ο ίδιος πριν από το Μουντιάλ του 1986.
«Πριν το Μουντιάλ του 1986 ήμουν…καταστροφή και μου έκαναν κριτική το 80% των δημοσιογράφων στην Αργεντινή. Μετά, όλοι με ρώταγαν να τους πω μια ιστορία, οπότε καταλαβαίνω τι συμβαίνει». "
__________________
Θες να σε πάω λίγο στην καλίμπρα να σε ισιώσω το στόμα?
johny b is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον johny b:
Old 10-08-2011   #2209
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

και ότι σε έψαχνα εδώ και καιρό ρε παίκτη να μας μιλήσεις για το ΤΑΥΡΙ ΤΟΝ ΚΑΚΑ. Σε έψαχνα, σε ξαναέψαχνα...Για Παρί Σαν Ζερμέν τον γράφανε και απο ότι βλέπω το μοντέλο πάει για απόσυρση.ΜΙΛΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΑΚΑ και άσε ήσυχο τον ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ σε παρακαλώ.
DON is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011   #2210
johny b
Πεντάδα
 
johny b's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 5,317
Liked: 4,527
Likes: 16,996
Default

ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΘΕΣ, ΘΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΩ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑ.
ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ Ο ΚΑΚΑ? ΚΟΛΟΥΜΠΡΑ?
__________________
Θες να σε πάω λίγο στην καλίμπρα να σε ισιώσω το στόμα?
johny b is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 20:36.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.