RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-02-2016   #10721
D.Rivers
Πεντάδα
 
D.Rivers's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Switzerland
Posts: 11,704
Liked: 16,722
Likes: 30,032
Default

Εγώ ξέρω ότι όταν βάζαμε τέτοια γκολ στη Λακωνία και στο γυναικείο, ο Μέσι έπαιρνε μάτι τι να κάνει και πώς... (2.42)

__________________

Last edited by D.Rivers; 17-02-2016 at 12:01.
D.Rivers is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον D.Rivers:
Old 17-02-2016   #10722
kseplenhs
Πεντάδα
 
kseplenhs's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 7,088
Liked: 9,719
Likes: 43,697
Default

Quote:
Originally Posted by Jasone View Post
Βρε καλέ μου άνθρωπε όπως σου είπα και παραπάνω. Μη τα λες σε μένα. Πέστα στον Darkling. Το παιδί είναι πεπεισμένο για την Σεβίλλη. Πως γκένεν ατο? Αφού τα ίδια με την Μπαρτσελόνα έκανε. "ΓΑΜΑΩ"-"ΑΡΡΩΣΤΙΑ/ΘΑΝΑΤΟΣ"-"ΚΟΙΛΙΑ"-"ΓΑΜΑΩ". Την ίδια ακριβώς πορεία. Εξήγησε στο παιδί να μην αποδομεί και τη Σεβίλλη.
η αλληλουχία τερματίζει στο "ΓΑΜΑΩ" ή έχει και άλλα στάδια?

Quote:
Originally Posted by D.Rivers View Post
Εγώ ξέρω ότι όταν βάζαμε τέτοια γκολ στη Λακωνία και στο γυναικείο, ο Μέσι έπαιρνε μάτι τι να κάνει και πώς...
Δεν πιστεύω να είσαι μανιάτης?Θα απαιτήσω ban...
__________________
Quote:
κάθε ματς με τον τραβελοϋπόκοσμο είναι μία αναμέτρηση της ανθρωπότητας με την υποστασιοποιημενη ανωμαλία.
kseplenhs is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2016   #10723
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

Quote:
Originally Posted by Darkling View Post
Δεν ειπα οτι εχω αποδειξεις. συνεκρινα τις αποδοσεις (και τα τρεξιματα) των ομαδων

η Μπαρτσελονα το 2012 που δεν πηρε το πρωταθλημα οποτε ΑΠΟΔΕΙΞΗ οπως λες, ειχε μια οχταρα, μια επταρα και τουλαχιστον πεντε πενταρες στο πρωταθλημα. Και ειχε 91 βαθμους. ο Μουρινιο με τη Ρεαλ εκανε 100 (!) βαθμους και το πηρε.

στο τσουλου η μπαρτσελονα το 2011-12 εβαλε 24 γκολ στους ομιλους, 10 γκολ στη λεβερκουζεν στους 16 περασε τη μιλαν χαλαρα στους 8 και αποκλειστηκε απ την τσελσι στο γνωστο 2-2 που η Τσελσι επεσε απ την ακροπολη και βρηκε και κιβωτια με μπαρες χρυσου.
Ε και η απόδοση της σεβίλλης :

Σεβίλλη 2007 (έτος Πουέρτα) :

Κατάκτηση Europa League
3η με 71 πόντους στην Ισπανία

Σεβίλλη 2008 :

1η στον όμιλο του Τσάμπιονς Λίγκ με 15 βαθμούς, 14-7 γκολ και αποκλεισμός απο την Φενέρμπαχτσε (την Φενέρ που αποκλείστηκε μετά στο παραπέντε απο την Τσέλσι, την Φενέρ
5η - σε ισοβαθμία στους 64 πόντους με την 4η Ατλέτικο στην Ισπανία

ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ είναι μια πτώση απόδοσης/τρεξιμάτων άξια για να είσαι σχεδόν πεπεισμένος για την ΝΤΟΠΑΒΙΛΛΗ

Μπαρτσελόνα 2011 (έτος Αμπιντάλ) :

Τσάμπιονς Λίγκ
Πρωτάθλημα Ισπανίας με 96 πόντους

Μπαρτσελόνα 2012 :

Αποκλεισμός απο την Τσέλσι στα ημιτελικά αφού πρώτα έχει χειρουργήσει την Μίλαν που κρατάει σκορ πρόκρισης 1-1 με πέναλτι ΦΑΝΤΑΣΜΑ - αφού πρώτα έδωσε και 1 πέναλτι έτσι για να προηγηθεί άνετα στο 11' η Μπαρτσελονάρα - και ΕΝΝΙΑ κίτρινες κάρτες στα προημιτελικά.

"I'm just disgusted," the Sweden international said. "They are the best team in the world but at 1-1 and, playing with intelligence, you can do something. (But) I understand better why Mourinho gets upset every time he plays here - in my opinion it was not fair."

2η με 91 πόντους στην Ισπανία.

Άρα η Σεβίλλη που απο το Γιουρόπα πήγε Τσάμπιονς Λίγκ, πέρασε 1η και άνετη τον όμιλο και αποκλείστηκε στα πέναλτι στους 16 και έπεσε 7 πόντους στην Ισπανία ήταν ΝΤΟΠΕ. Η Μπαρτσεόνα που απο κάτοχος Τσάμπιονς Λίγκ έφτασε μέχρι τους 4 με το ΖΟΡΙ/ΚΑΙΠΕΡΣ ΔΩΣΕ 2 ΠΕΝΑΛΤΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ και στην Ισπανία έπεσε 5 πόνους ΔΕΝ ήταν ΝΤΟΠΕ και θες αποδείξεις και ονόματα.

ΜΑΛΙΣΤΑ.

Quote:
Originally Posted by Darkling View Post
Quote:
Originally Posted by Jasone View Post
κτλ και στην Ευρώπη πήρε 2 σερί ΟΥΕΦΑ το ένα την σεζόν του θανάτου του Πουέρτα
αυτο που γραφεις δεν ισχυει, ο πουερτα πεθανε μετα το 2ο Γιουροπα.
Ο Puerta πέθανε Αύγουστο 2007. Η Σεβίλλη κατέκτησε το 2o Europa την σεζόν 2006/2007. Η σεζόν λοιπόν που ακολούθησε (2007/2008) είναι η ΜΕΤΑ τον θάνατο του Puerta.
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον

Last edited by Jasone; 17-02-2016 at 12:20.
Jasone is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Jasone:
Old 17-02-2016   #10724
deninho
Πεντάδα
 
deninho's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 10,906
Liked: 27,485
Likes: 23,409
Default

Quote:
Originally Posted by Darkling View Post
Ερικ Καστελ
Δικό μας παιδί.
__________________
προσπάθεια - ενότητα - καμιά δικαιολογία
deninho is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to deninho For This Useful Post:
Old 17-02-2016   #10725
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Οπως το περιμενα jasone, αποδειξεις οτι η μπαρτσελονα παιζει τη καλυτερη μπαλα του πλανητη επειδη ειναι ντοπαρισμενη δεν υπαρχουν. Ουτε ποτε τιμωρηθηκε για κατι τετοιο. Οι ιστοριες συνομωσιας δεν με ενδιαφερουν. Αφηστε τις φτηνες δικαιολογιες και υποκλιθειτε στο μεγαλειο της Barca. Επισης θα μπορουσες απλα να μην ασχολησε με ισπανικο αθλητισμο αφου ολοι ειναι ντοπαρισμενοι. Αλλα οταν προκειτε για Barcelona σε βλεπω λιγο πιο ευαισθητο.
Για ουεφαλονα γελαω, μου ποσταρες και καρτες και φαουλ, να ποσταρεις και του Ολυμπιακου στο σαπιο γαυρικο πρωταθλημα αν ειναι. Μια χαρα στο εξηγησε ο ξεπλενης

Last edited by *GrimReaper*; 17-02-2016 at 15:36.
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2016   #10726
sfakianos7
Πεντάδα
 
sfakianos7's Avatar
 
Join Date: Apr 2015
Posts: 4,237
Liked: 4,629
Likes: 8,197
Default

Σεβομαι τη μπαλα που παιζει αλλα δε γουσταρω να την υποστηριζω.Μονο Αθλετικ.
__________________
I'm not here
This isn't happening
sfakianos7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον sfakianos7:
Old 17-02-2016   #10727
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

αθλετικ ειναι κολλημενος ο πατερας μου. Φυσικα απο τις πιο σεβαστες ομαδες στον πλανητη.
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2016   #10728
lemmy85
Πεντάδα
 
lemmy85's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 1,958
Liked: 4,837
Likes: 9,446
Default

και μόνο για να κλαίγεται ο κλαψομούνης πορτογάλος ότι θα του κλέψουνε τον τίτλο του πρώτου σκόρερ,άξιζε το μπέναλτυ..
__________________
...για τα κασκόλ που έχουν παλιώσει και για την τρέλα που ποτέ δεν θα τελειώσει...
lemmy85 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον lemmy85:
Old 17-02-2016   #10729
redglove
Administrator
 
redglove's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 21,818
Liked: 78,895
Likes: 59,565
Default

Quote:
Originally Posted by Jasone View Post
βρε παιδί μου άσε τις εξηγήσεις. όπως βλέπεις δεν το λέει το sdna.es αλλά αρκετός κόσμος. όπως αρκετός κόσμος λέει για την γελοιότητα του πέναλτι, όπως αρκετός κόσμος λέει και για το ντόπινγκ. Κοινώς ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ κόσμος. Απλά αυτό.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧ ΑΧΑΧΑΧ

Μην εξηγείς ρε φίλε, τί δεν καταλαβαίνεις; Μην. Εξηγείς.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧ ΑΧΑΧΑΧ
__________________
Quote:
Originally Posted by Apostolot View Post
παναγία βόηθα
Quote:
Originally Posted by KingJames View Post
Στροματσονι Αλαφουζος Μπογδανος
Quote:
Originally Posted by Sot_7 View Post
αν δεν πατήσει λεγκο και τραυματιστεί
redglove is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2016   #10730
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

Quote:
Originally Posted by *GrimReaper* View Post
Οπως το περιμενα jasone, αποδειξεις οτι η μπαρτσελονα παιζει τη καλυτερη μπαλα του πλανητη επειδη ειναι ντοπαρισμενη δεν υπαρχουν. Ουτε ποτε τιμωρηθηκε για κατι τετοιο. Οι ιστοριες συνομωσιας δεν με ενδιαφερουν. Αφηστε τις φτηνες δικαιολογιες και υποκλιθειτε στο μεγαλειο της Barca. Επισης θα μπορουσες απλα να μην ασχολησε με ισπανικο αθλητισμο αφου ολοι ειναι ντοπαρισμενοι. Αλλα οταν προκειτε για Barcelona σε βλεπω λιγο πιο ευαισθητο.
Για ουεφαλονα γελαω, μου ποσταρες και καρτες και φαουλ, να ποσταρεις και του Ολυμπιακου στο σαπιο γαυρικο πρωταθλημα αν ειναι. Μια χαρα στο εξηγησε ο ξεπλενης
1. δεν είπα ποτέ ότι δεν παίζει την καλύτερη μπάλα. ΑΣΕΒΕΙΣ τους είπα. Εσείς αρχίσατε τις γραφικότητες και πήγατε να ταιριάξετε αυτό με το ΠΑΡΕΛΘΟΝ και τις ντόπες/διαιτησίες για να τσουβαλιάσετε.

2. "Ούτε που τιμωρήθηκαν για κάτι τέτοιο". S E R I O U S L Y N O W???

3. "Οι ιστορίες συνομωσίας δεν με ενδιαφέρουν". ΔΕΝ μπορεί να τα γράφεις αυτά για δεδομένες καταδίκες και στοιχεία. Μου θυμίζεις βαζέλες.

4. Δεν ασχολούμαι με ισπανικό αθλητισμό. Άν έχεις άλλο δείγμα μπροστά σου έλα πες μου. Καθόλου ευαίσθητος με την Μπαρτσελόνα. Είπα ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 φορές πως και ο Ολυμπιακός να εκτελούσε έτσι πέναλτι θα έλεγα τα ΙΔΙΑ και ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

5. Άν το να έχει η Μπαρτσελόνα διπλάσιες αποβολές/πέναλτι κτλ στο ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ που παίζουν άλλες 10 ομαδάρες είναι ίδιο με ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ στην σύγκριση ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ με τον βάζελο του ΑΛΑΣΚΟΥΖΟΥ τότε πραγματικά είμαι απο άλλο πλανήτη. Σοβαρά όμως.
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον
Jasone is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 12:05.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.