RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

View Poll Results: Ποια θέλετε να το ση
Αϊτή 1 1.79%
Αργεντινή 24 42.86%
Βενεζουέλα 1 1.79%
Βολιβία 0 0%
Βραζιλία 3 5.36%
ΗΠΑ 2 3.57%
Ισημερινός 0 0%
Κολομβία 2 3.57%
Κόστα Ρίκα 2 3.57%
Μεξικό 3 5.36%
Ουρουγουάη 10 17.86%
Παναμάς 0 0%
Παραγουάη 1 1.79%
Περού 1 1.79%
Τζαμάικα 2 3.57%
Χιλή 4 7.14%
Voters: 56. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28-06-2016   #1
Άγιος Πέτρος
Πεντάδα
 
Άγιος Πέτρος's Avatar
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 11,899
Liked: 34,104
Likes: 48,844
Default

Ναι μαζί σου. Απλά η υπερβολή είναι φάουλ για μένα, είτε μιλάμε για τη μια πλευρά είτε για την άλλη. Μπορούμε να γράφουμε υπερβολές όλη την ώρα αλλά δε νομίζω πως βγάζει κάπου η κουβέντα.

Αλλά πρόσεξε, υπερβολή δεν είναι μόνο ο ποκοπίκος και ο χοντρομπαλάς. Υπερβολή είναι να λέμε και ότι ο Μέσι τα κάνει όλα τέλεια και φταίνε οι υπολοιποι για την εικόνα του με την εθνική

Και αντίστοιχα από την απέναντι πλευρά ότι φταίει μόνο ο Μέσι
Άγιος Πέτρος is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Άγιος Πέτρος For This Useful Post:
Old 28-06-2016   #2
kseplenhs
Πεντάδα
 
kseplenhs's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 7,097
Liked: 9,742
Likes: 43,855
Default

Quote:
Originally Posted by Άγιος Πέτρος View Post
Ναι μαζί σου. Απλά η υπερβολή είναι φάουλ για μένα, είτε μιλάμε για τη μια πλευρά είτε για την άλλη. Μπορούμε να γράφουμε υπερβολές όλη την ώρα αλλά δε νομίζω πως βγάζει κάπου η κουβέντα.

Αλλά πρόσεξε, υπερβολή δεν είναι μόνο ο ποκοπίκος και ο χοντρομπαλάς. Υπερβολή είναι να λέμε και ότι ο Μέσι τα κάνει όλα τέλεια και φταίνε οι υπολοιποι για την εικόνα του με την εθνική

Και αντίστοιχα από την απέναντι πλευρά ότι φταίει μόνο ο Μέσι

Οταν ανοίγει το κουτάκι με τις υπερβολές μην νομίζεις πως κλείνει εύκολα απλά με το να κάνουμε τους λογικούς.Και εξυπακούεται πως η κουβέντα δεν πάει πουθενά.

Η ουσία είναι πως ο μέσι είναι μύθος και όπως κάθε μύθος στην ιστορία του αθλήματος,έχει και τα άσχημα κατατόπια.Εδώ ο ροναλντίνιο στα 30 του έβγαινε φωτογραφίες με τον σεφερλή.Ούτε λόγος για τίτλους που απλά διάλεξε να απέχει απο τέτοιο επίπεδο από νωρίς.Αλλά για τον μέσο κοντόφθαλμο η απουσία είναι πιο "αντρική" από την αποτυχία.Γενικά είναι βολικό και εύκολο να πέφτει η λέζα στους αποτυγχάνοντες και οι απόντες να την βγάζουν λάδι.
Τον ροναλντίνιο δεν θα τον δείς να τον λένε κότα.Ενώ είναι ο πραγματικός ορισμός αυτής.Που είδε τον μέσι να βγαίνει σαν πιτσιρικάς δίπλα του και κατάλαβε πως πλέον oι ελάστικα και οι no look πάσες με την πλάτη θα φαίνονται απλή γαρνιτούρα στο όργιο που θα προσφέρει ο κοντός.Και το έριξε στα μπουζούκια...
__________________
Quote:
κάθε ματς με τον τραβελοϋπόκοσμο είναι μία αναμέτρηση της ανθρωπότητας με την υποστασιοποιημενη ανωμαλία.
kseplenhs is offline   Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to kseplenhs For This Useful Post:
Old 28-06-2016   #3
D.Rivers
Πεντάδα
 
D.Rivers's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Switzerland
Posts: 11,704
Liked: 16,722
Likes: 30,032
Default

Τρόμαξε κι ο Ροναλντίνιο από το Μέσι λοιπόν και παράτησε την μπάλα. Ω Θεέ μου τι ακούμε πρωινιάτικα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
__________________

Last edited by D.Rivers; 28-06-2016 at 12:57.
D.Rivers is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον D.Rivers:
Old 28-06-2016   #4
rednorth7
Πεντάδα
 
rednorth7's Avatar
 
Join Date: Jan 2014
Location: Σαλόνικα
Posts: 9,939
Liked: 36,788
Likes: 24,003
Default

Τρομαξε δεν τρομαξε, πρωην παικτης απο τα 27-28.Αν αυτο γουσταρετε κομπλε.Αν αυτος ειναι αντρας και ο Μεσι αδερφη ξαναμανα κομπλε.Απλα διαχωρειστε το επαγγελματικο ποδοσφαιρο απο το χομπι.
__________________
Quote:
Originally Posted by JoeThrylos View Post
Ιδιο χρονο ο Σλουκας με τον παλαιμαχο. [...] Αλλος ειναι αφαντος αλλα πρεπει να παιζει με το ζορι ομως. [...] και τον τυπο που δεν λεει να το κοψει στο παγκο.
rednorth7 is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2016   #5
Άγιος Πέτρος
Πεντάδα
 
Άγιος Πέτρος's Avatar
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 11,899
Liked: 34,104
Likes: 48,844
Default

Quote:
Originally Posted by rednorth7 View Post
Τρομαξε δεν τρομαξε, πρωην παικτης απο τα 27-28.Αν αυτο γουσταρετε κομπλε.Αν αυτος ειναι αντρας και ο Μεσι αδερφη ξαναμανα κομπλε.Απλα διαχωρειστε το επαγγελματικο ποδοσφαιρο απο το χομπι.
Ποιος είναι πρώην παίχτης από τα 28;
Άγιος Πέτρος is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2016   #6
D.Rivers
Πεντάδα
 
D.Rivers's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Switzerland
Posts: 11,704
Liked: 16,722
Likes: 30,032
Default

Quote:
Originally Posted by Άγιος Πέτρος View Post
Quote:
Originally Posted by rednorth7 View Post
Τρομαξε δεν τρομαξε, πρωην παικτης απο τα 27-28.Αν αυτο γουσταρετε κομπλε.Αν αυτος ειναι αντρας και ο Μεσι αδερφη ξαναμανα κομπλε.Απλα διαχωρειστε το επαγγελματικο ποδοσφαιρο απο το χομπι.
Ποιος είναι πρώην παίχτης από τα 28;
Αυτός που ανέβασε όλη τη Μίλαν επίπεδο στα 31 του για να πάρει πρωτάθλημα και που μετά στα 33 πήρε κι ένα Λιμπερταδόρες βγαίνοντας παίκτης της χρονιάς εκεί κάτω... Τουρίστας κανονικός.
__________________
D.Rivers is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2016   #7
nrg15
Πεντάδα
 
nrg15's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,460
Liked: 16,068
Likes: 13,914
Default

Παιδια να μιλησουμε και για την αλλη την αδερφαρα την Λεμπρον τωρα που ρουφηξε τα αρχιδια του ποκοπικου του Καρυ...!!
Παμε να δωσουμε κι αλλο πονο στις υπερβολες!!!
nrg15 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον nrg15:
Old 28-06-2016   #8
D.Rivers
Πεντάδα
 
D.Rivers's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Switzerland
Posts: 11,704
Liked: 16,722
Likes: 30,032
Default

Είναι κατά το "Ουά, ουά, ο καταλύων τον ναόν κι εν τρισίν ημέραις οικοδομών" λοιπόν.
Πρώτα τέλειωσε το Ροναλντίνιο και μετά έμαθε μπάλα στους Ισπανούς για να παίρνουν τρόπαια χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
__________________
D.Rivers is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2016   #9
kseplenhs
Πεντάδα
 
kseplenhs's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 7,097
Liked: 9,742
Likes: 43,855
Default

Κοίταξε ρίβερς.Ο άλλος είναι ημίτρελος και γουστάρει τις γραφικότητες.Δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί του.Συμφωνώ ή διαφωνώ,στα παπάρια μου.Κρατάω αυτά που θέλω να κρατήσω.

Εσύ είσαι χαζούλης όμως.Δεν βγάζεις ειρμό ούτε λογική.Συνεπώς δεν μπορώ να κρατήσω κάτι για να γίνει κουβέντα.Αν συζητήσουμε σε τέτοια κλίμακα πρέπει να είμαι στις απαρχές του αλτσχάιμερ.Ραντεβού τότε λοιπόν...
__________________
Quote:
κάθε ματς με τον τραβελοϋπόκοσμο είναι μία αναμέτρηση της ανθρωπότητας με την υποστασιοποιημενη ανωμαλία.
kseplenhs is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2016   #10
D.Rivers
Πεντάδα
 
D.Rivers's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Switzerland
Posts: 11,704
Liked: 16,722
Likes: 30,032
Default

Quote:
Originally Posted by kseplenhs View Post
Κοίταξε ρίβερς.Ο άλλος είναι ημίτρελος και γουστάρει τις γραφικότητες.Δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί του.Συμφωνώ ή διαφωνώ,στα παπάρια μου.Κρατάω αυτά που θέλω να κρατήσω.

Εσύ είσαι χαζούλης όμως.Δεν βγάζεις ειρμό ούτε λογική.Συνεπώς δεν μπορώ να κρατήσω κάτι για να γίνει κουβέντα.Αν συζητήσουμε σε τέτοια κλίμακα πρέπει να είμαι στις απαρχές του αλτσχάιμερ.Ραντεβού τότε λοιπόν...
Μα είναι εμφανές ότι δεν καταλαβαίνεις και δεν μπορείς να συζητήσεις, γι'αυτό και δε σε παίρνουμε στα σοβαρά...
Εδώ και κάμποσες σελίδες τις πετάς τη μία μετά την άλλη κι ενώ σου λένε κόψε τις υπερβολές, συνεχίζεις με αμείωτο ρυθμό δείχνοντας ότι είτε (1) εσύ είσαι ο όντως χαζούλης που δεν καταλαβαίνεις το μέγεθος των ηλιθιοτήτων που πετάς, είτε (2) ότι δεν έχεις διάθεση να βγάλεις τις παρωπίδες σου και να κάνεις συζήτηση.
__________________
D.Rivers is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 15:46.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.