RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-03-2010   #301
RED DIMITRIS 1997
6ος Παίκτης
 
RED DIMITRIS 1997's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 493
Liked: 186
Likes: 517
Default

... πιστευω εδω οι πιο πολλοι ειμαστε αντικειμενικοι Ολυμπιακοι.... το αν ειναι καλος η κακος προπονητης ο Ζοτς... δεν χρειαζεται αναλυση.... ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ......αλλα μεχρι εκει.....

απο το παρα πολυ καλος... μεχρι το διαστημικος ανικητος τιτανοτεραστιος, Διγενης Ακριτας του μπασκετ ....ελεος......

οπως λοιπον γραφουν για τα καλα του ... ετσι... πρεπει να γραφουν και για τα εγκληματα του........
πριν δυο χρονια ειχε αφησει την ομαδα χωρις 5αρι .... φετος χωρις 4αρι....εχει να μας δειξιε κατι καινουργιο εδω και ποσα χρονια..... εκανε κακιστη διαχειριση του υλικου ( εκαψε σπανουλη ) .....περυσι ο γιαννακης που εκανε τοσο τραγικα με Βουισιτς.......που τον εβαζε μονιμα 30+ λεπτα... κραξαν ολοι..... τεσπα τα γνωριζουμε ολοι τι γινεται.....και ποιοι γραφουν τι γραφουν..... πληρωμενοι δημοσιογραφοι κανονικά και με το νομο......που μας πληροφορουν μετα απο ηττα και πανωλεθρια της ομαδος τους.... οτι μας διδαξε ηθος ο ζοτς....
ενταξει μας διδαξε ηθος ...ευχαριστουμε.... αλλα μηπως θα πρεπει να τον προβληματισει το γεγονος ...οτι αυτος ο τιτανοτεραστιος προπονητης.... διδασκει ηθος και μονο ηθος.....και οι συναδελφοι του διδασκουν μπασκετ.........αυτο το γυρω γυρω ολοι και στη μεση ο Ηλεκτρολογος......δεν πιανει......
ας συνεχισουν λοιπον να τον λιβανιζουν......και να μην βλεπουν την πραγματική διασταση των πραγματων....και οταν ο καλος ο Καπετανιος εγκαταλειψει πρωτος πρωτος το πλοιο....αφηνοντας το γιουσουφακι του να αναλαβει.......τοτε ειμαι πολυ περιεργος να δω τι θα μας πουν ξανα.......
παρολο που δεν μ αρεσει να βρισκω τον Παο αδυναμο ( οπως εκανε αυτος τοσα χρονια με εμας ).... αυτο ειναι που θα συμβει.....

και οταν το μπασκετ του Παο...παψει να εχει αγοραστικη αξια.....να δω πληρωμενοι δημοσιογραφοι.....τι θα κανουν......?

Εγω παντος καποιο ειδικο του μπασκετ.... τον βλεπω Ιατρικο Επισκεπτη...... σε κανα 2-3 χρονια......
Σε ποιον αναφερομαι αραγε ?χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
__________________
Talent wins games, but teamwork and intelligence win championships. - Michael Jordan

Most people have the will to win, few have the will to prepare to win. - Bobby Knight

Approach the game with no preset agendas and you'll probably come away surprised at your overall efforts. - Phil Jackson

Last edited by RED DIMITRIS 1997; 08-03-2010 at 16:44.
RED DIMITRIS 1997 is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to RED DIMITRIS 1997 For This Useful Post:
Old 08-03-2010   #302
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by red dimitris 1997 View Post
Εγω παντος καποιο ειδικο του μπασκετ.... τον βλεπω Ιατρικο Επισκεπτη...... σε κανα 2-3 χρονια......
Σε ποιον αναφερομαι αραγε ?χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
Κοντός? γιατί όμως ιατρικός επισκέπτης?
DON is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2010   #303
RED DIMITRIS 1997
6ος Παίκτης
 
RED DIMITRIS 1997's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 493
Liked: 186
Likes: 517
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
Κοντός? γιατί όμως ιατρικός επισκέπτης?
Ρε κωλογαυρε.... περιμενα πολλους να μου ζητησουν διευκρινισεις αλλα οχι απο εσενα..... εσενα σε ειχα στα σιγουρακια μου......

τι γιατι ρε? Θα κανει απολυσεις η πρασινη..... μιας και θα εξαΦανιστουν σαν ομαδα απο παντου...... με μπαλα δεν ασχολειαται ο κοντος.... αρα....τι του απομενει?
Σαν καλος υπαλΛηλος θα γινει ιατρικος επισκεπτης της βιανεξ.....θα παρει λιστα με πρασινους γιατρους......και με το ηλιθιο βλεμμα του.... θα περιφερεται ...... προσπαθωντας να πεισει ...οτι η παρακεταμολη της βιανεξ ..σε αντιθεση με οτιδηποτε αλλο κυκλοφορει στο εμποριο παγκοσμιως..... δεν εχει μονο αναλγητικες ικανοτητες αλλα μπορει να θεραπευσει ακομη και τον καρκινο........

τελικα θα λαβει τα μετρα του ο Ιατρικος συλλογος καθως και ο φαρμακευτικος συλλογος.... θα τους μηνυσει..... αλλα την υποθεση θα την αναλαβει Ο Σχινας.... οποιος κατα την ακροαματικη διαδικασια θα στηριξει την υπερασπιστικη του γραμμη σε φανφαρες παροιμιες και αρλουμπες ( αρλουμπειν εστι φιλοσοφειν ) ... με αποτελεσμα δικαστες και ενορκοι....μη μπορωντας να τους αντεξουν.....να κανουν δεκτο το αιτημα τους....να δικαστουν στο ανωτατο διακαστηριο του CAS....

εκει θα γινει τελικα η δικη τους .... μετα απο 10 χρονια αναβολων ( αφου το δικαστηριο ειχε μεγαλο φορτο εργασιας απο τις επαναλνβανομενες προσφυγες των δικομανών Χανουμηδων ) ....οπου θα ΑΠΑΛΑΧΤΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΛΟΓΩ ΒΛΑΚΕΙΑΣ ..... ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
__________________
Talent wins games, but teamwork and intelligence win championships. - Michael Jordan

Most people have the will to win, few have the will to prepare to win. - Bobby Knight

Approach the game with no preset agendas and you'll probably come away surprised at your overall efforts. - Phil Jackson

Last edited by RED DIMITRIS 1997; 08-03-2010 at 19:24.
RED DIMITRIS 1997 is offline   Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to RED DIMITRIS 1997 For This Useful Post:
Old 08-03-2010   #304
RED DIMITRIS 1997
6ος Παίκτης
 
RED DIMITRIS 1997's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 493
Liked: 186
Likes: 517
Default

.........ΠΡΟΣ ΔΗΜΤΡΗ ΚΟΝΤΟ......
ΣΥΜΒΟΛΟ ΤΗΣ ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ.......

************************************************** ****
ΕΝΧΩΡΙΟ ΤΙΤΛΟ ΕΚΤΟΣ ΠΑΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΤΕ…. ΣΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΟΝΤΕ? ΜΗ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΠΗΡΕ…………ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΕΝΧΩΡΙΟ ΤΙΤΛΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΚΤΟΣ ΠΑΟ?
το αν ειναι καλος η κακος προπονητης ο Ζοτς… δεν χρειαζεται αναλυση…. ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ……αλλα μεχρι εκει…..
απο το παρα πολυ καλος… μεχρι το διαστημικος – ανικητος – τιτανοτεραστιος, -Διγενης Ακριτας του μπασκετ ….ελεος……
οπως λοιπον γραφουν για τα καλα του … ετσι… πρεπει να γραφουν και για τα εγκληματα του……..
πριν δυο χρονια ειχε αφησει την ομαδα χωρις 5αρι…. φετος χωρις 4αρι….
εχει να μας δειξιε κατι καινουργιο εδω και ποσα χρονια…..
εκανε κακιστη διαχειριση του υλικου ( εκαψε σπανουλη και απο οτι φαινεται και Διαμαντιδη)
…..περυσι ο Γιαννακης που εκανε τοσο τραγικα με Βουισιτς…….που τον εβαζε μονιμα 30+ λεπτα… κραξαν ολοι…..
τεσπα τα γνωριζουμε ολοι τι γινεται…..και ποιοι γραφουν τι γραφουν…..
”Δικαιοι” δημοσιογραφοι και καταρτισμενοι δημοσιογραφοι……που μας πληροφορουν μετα απο ηττα και πανωλεθρια της ομαδος τους…. οτι μας διδαξε ηθος ο ζοτς…. οτι ηταν ατυχια οτι οτι οτι…κλπ
ενταξει μας διδαξε ηθος …ευχαριστουμε….
αλλα μηπως θα πρεπει να σας προβληματισει το γεγονος …οτι αυτος ο τιτανοτεραστιος προπονητης…. διδασκει ηθος και μονο ηθος φετος…..και οι συναδελφοι του διδασκουν μπασκετ………
Αυτο το γυρω γυρω ολοι και στη μεση ο Ηλεκτρολογος……δεν πιανει……
αυτο δεν ειναι ουτε σχεδιο Παπαφλεσα……
Συνεχιστε λοιπον να τον λιβανιζετε……και να μην βλεπετε την πραγματική διασταση των πραγματων….και οταν ο καλος ο Καπετανιος εγκαταλειψει πρωτος πρωτος το πλοιο….. τοτε δεν θα χρειαστειτε σχεδιο Παπαφλεσα…. αλλα σχεδιο Ξενοκρατης….. οχι για να τον αντικαταστησετε…. αλλα για αναδασωση στην καμενη γη που θα αφησει πισω του……..
και οταν το μπασκετ του Παο…παψει να εχει αγοραστικη αξια…..να δω οι αντικενικοι δημοσιογραφοι…..τι θα κανουν……
Εγω παντος καποιους ειδικους του μπασκετ…. τους βλεπω Ιατρικους Επισκεπτες στην Βιανεξ
….. σε κανα 2-3 χρονια……
θα παρουν λιστα με πρασινους γιατρους……και θα περιφερονται …… προσπαθωντας να πεισουν …οτι η παρακεταμολη της βιανεξ ..σε αντιθεση με οτιδηποτε αλλο κυκλοφορει στο εμποριο παγκοσμιως….. δεν εχει μονο αναλγητικες ικανοτητες αλλα μπορει να θεραπευσει ακομη και τον καρκινο……..
τελικα θα λαβει τα μετρα του ο Ιατρικος συλλογος καθως και ο φαρμακευτικος συλλογος…. θα τους μηνυσει….. αλλα την υποθεση θα την αναλαβει Ο Σχινας…. οποιος κατα την ακροαματικη διαδικασια θα στηριξει την υπερασπιστικη του γραμμη σε φανφαρες παροιμιες και αρλουμπες ( ΤΟ αρλουμπειν εστι φιλοσοφειν ) … με αποτελεσμα δικαστες και ενορκοι….μη μπορωντας να τους αντεξουν…..να κανουν δεκτο το αιτημα τους….να δικαστουν στο ανωτατο διακαστηριο του cas….
εκει θα γινει τελικα η δικη τους …. μετα απο 10 χρονια αναβολων ( αφου το δικαστηριο ειχε μεγαλο φορτο εργασιας απο τις επαναλνβανομενες προσφυγες των δικομανών Χανουμηδων ) ….οπου θα ΑΠΑΛΑΧΤΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΛΟΓΩ Β ….. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ….
ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΥΘΟΜΑΝΗΣ Η ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΓΡΑΦΙΚΟΤΗΤΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ…..ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΝΗΣΤΟΥΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ….
ΥΓ : ΔΕΝ ΤΑ ΧΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ….ΟΥΤΕ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΚΑΤΗΛΗΜΕΝΟΣ…… ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ Η ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ……..ΕΙΤΕ ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΙΤΕ ΚΟΚΚΙΝΗ …… Ο ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΨΗ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗ ΘΕΛΕΙ…….ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΟΝΤΕ….. ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΓΡΑΜΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΣΟΥ…… ΣΑΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΩ… ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΧΝΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΟΥ ΙΔΙΟΤΗΤΑ…
ΕΝΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ…. ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΘΑΡΟΣ…. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΚΙΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ….. ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΣΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΗ…. ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΑΜΕΡΟΛΗΨΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ…….ΠΟΙΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΕ… ΠΩΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ – ΚΑΕ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΡΓΟΔΟΤΕΣ ΣΟΥ………..
ΥΓ3 : Η ΚΑΕ ΠΑΟ ΧΡΩΣΤΑΕΙ 400.000 ΣΤΟ ΟΑΚΑ…….. ΣΩΣΤΑ Η ΟΧΙ?
ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕ Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ…..ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΡΩΝ ΑΝΤΑΠΑΝΤΗΣΕ…. ΠΟΣΑ ΧΡΩΣΤΑΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ….ΚΑΙ Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ 100.000 ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΔΡΟΜΟΛΟΓΗΘΕΙ ΓΙΑ ΠΛΗΡΩΜΗ…….ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ? ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΗ……….ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ……ΛΕΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ… ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΑΥΡΕΣ ΤΡΥΠΕΣ ΤΟΥ ΚΟΚΚΑΛΗ ΧΡΩΣΤΟΥΜΕΝΑ ΚΛΠ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΟ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΑΡΓΑΡΑ……
ΥΓ4 : ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΑ ( ΦΥΣΙΚΑ Η ΝΟΜΙΚΑ ) ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΗ – ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ
__________________
Talent wins games, but teamwork and intelligence win championships. - Michael Jordan

Most people have the will to win, few have the will to prepare to win. - Bobby Knight

Approach the game with no preset agendas and you'll probably come away surprised at your overall efforts. - Phil Jackson
RED DIMITRIS 1997 is offline   Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to RED DIMITRIS 1997 For This Useful Post:
Old 09-03-2010   #305
Dark Angel #9
Πεντάδα
 
Dark Angel #9's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Πειραιάς / Επίδαυρο&
Posts: 3,983
Liked: 10,846
Likes: 2,765
Default

red dimitri εισαι μορφαρα! τελος.- RESPECT MAN!!!
__________________
The night is darkest just before the dawn. And I promise you, the dawn is coming. - "Harvey Dent - The Dark Knight"
Dark Angel #9 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Dark Angel #9 For This Useful Post:
Old 09-03-2010   #306
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

ξερετε αν ο κοντος ρουφαει-διαγραφει σχολια?
γιατι της εγραψα κατι της κυρατσας αλλα θα το φαει λογικα η πρασινη χουντα
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2010   #307
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
ξερετε αν ο κοντος ρουφαει-διαγραφει σχολια?
γιατι της εγραψα κατι της κυρατσας αλλα θα το φαει λογικα η πρασινη χουντα
Όχι αυτό μέχρι τώρα δεν το έχει κάνει...Μόνο σε μένα τα ρουφάει μερικά γιατί ζορίζεται μήπως είμαι "συνάδελφος" αφού ξέρω λίγα παραπάνω απο όσα ξέρουν για αυτόν ο απλός κόσμος
DON is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2010   #308
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

επρεπε να τον σεβεσαι στις δυσκολες στιγμες του:d
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2010   #309
RED DIMITRIS 1997
6ος Παίκτης
 
RED DIMITRIS 1997's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 493
Liked: 186
Likes: 517
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
Όχι αυτό μέχρι τώρα δεν το έχει κάνει...Μόνο σε μένα τα ρουφάει μερικά γιατί ζορίζεται μήπως είμαι "συνάδελφος" αφού ξέρω λίγα παραπάνω απο όσα ξέρουν για αυτόν ο απλός κόσμος
xaxaxaxa μπηκα και εγω στην λιστα......απανταει δεν δημοσιευει....και λεει οτι δεν θελει να πιστευει οτι ειμαι δημοσιογραφος χαχαχαχαχαχαχαχα
__________________
Talent wins games, but teamwork and intelligence win championships. - Michael Jordan

Most people have the will to win, few have the will to prepare to win. - Bobby Knight

Approach the game with no preset agendas and you'll probably come away surprised at your overall efforts. - Phil Jackson
RED DIMITRIS 1997 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to RED DIMITRIS 1997 For This Useful Post:
Old 09-03-2010   #310
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΟΝΤΕ για να γινω και εγω υπαλληλος μια φυλλαδας που πουλα οπαδηλικι και γεννα βια εκτός απ’τη ντροπή που αναγκαστικα θα νιώσω πρέπει να έχω και κάποιο επώνυμο που να συνεπάγεται τυφλή αφοσίωση κ να συνάδει με τα τα αφεντικά μου?
ευχαριστω

pros XARIS

Εσένα πρέπει να σε λένε πάντως ΕΞΥΠΝΟΠΟΥΛΟ, δεν εξηγείται αλλιώς η ανάλυση σου…Συγχαρητήρια…

εδέχθη συγχαρητηρια...πάω να καθαγιασθώ όπως καταλαβαίνετε
zouparos is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 04:57.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.