RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19-10-2013   #1
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Μακράν η πληρέστερη γυμνάστρια ως φαντασία, εκτέλεση και ακρίβεια. Πολύ μπροστά από την εποχή της
Ρε πούστη να μην ξέρω τον αντίστοιχο θηλυκό Λεμπρόν της Γυμναστικής να εκτροχιαστεί το τόπικ...

Εγώ προσπαθώ να θυμηθώ καμία κωλοτούμπα σε επίπεδο μπασκετικού Ολυμπιακού και δεν θυμάμαι... το σίγουρο είναι ότι έχω κάνει αρκετές ατυχείς προβλέψεις τύπου "ο Νίλσεν θα βοηθήσει με την εμπερία του", "Γουέιφερ θα αφήσει εποχή", και άλλα τέτοια. Πραγματικές κωλοτούμπες που έχω κάνει και είμαι περήφανος για αυτές είναι με τον Κόμπι και το Ναδάλ... κάποτε ήταν ίσως οι πιο μισητοί παίχτες για μένα στα δύο αγαπημένα μου αθλήματα. Ευτυχώς μεγαλώνοντας το ανθρώπινο μυαλό μαθαίνει να ξεκολλάει και να θαυμάζει το μεγαλείο από όπου κι αν προέρχεται.

Last edited by Dude; 19-10-2013 at 20:42.
Dude is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Dude For This Useful Post:
Old 19-10-2013   #2
johny b
Πεντάδα
 
johny b's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 5,317
Liked: 4,527
Likes: 16,996
Default

Quote:
Originally Posted by Dude View Post
Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Μακράν η πληρέστερη γυμνάστρια ως φαντασία, εκτέλεση και ακρίβεια. Πολύ μπροστά από την εποχή της
Ρε πούστη να μην ξέρω τον αντίστοιχο θηλυκό Λεμπρόν της Γυμναστικής να εκτροχιαστεί το τόπικ...
Θα σε βοηθήσω εγώ, ασχολούμαι χρόνια με την ενόργανη. Αντίστοιχος θηλυκός Λεμπρόν της γυμναστικής είπαμε
__________________
Θες να σε πάω λίγο στην καλίμπρα να σε ισιώσω το στόμα?
johny b is offline   Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to johny b For This Useful Post:
Old 20-10-2013   #3
KingJames
Πεντάδα
 
KingJames's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,145
Liked: 13,379
Likes: 18,777
Default

Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Quote:
Originally Posted by Dude View Post
Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Μακράν η πληρέστερη γυμνάστρια ως φαντασία, εκτέλεση και ακρίβεια. Πολύ μπροστά από την εποχή της
Ρε πούστη να μην ξέρω τον αντίστοιχο θηλυκό Λεμπρόν της Γυμναστικής να εκτροχιαστεί το τόπικ...
Θα σε βοηθήσω εγώ, ασχολούμαι χρόνια με την ενόργανη. Αντίστοιχος θηλυκός Λεμπρόν της γυμναστικής είπαμε
Πλύση στομάχου
__________________
Niggas watching the throne, very happy to be you
Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
τεσπα, βαρεθηκα. θα δω λιγο κάιλ.
Quote:
Originally Posted by kseplenhs View Post
Αλλά απλά κατουράει εντός παρενθέσεως.
KingJames is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #4
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by Dude View Post
Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Μακράν η πληρέστερη γυμνάστρια ως φαντασία, εκτέλεση και ακρίβεια. Πολύ μπροστά από την εποχή της
Ρε πούστη να μην ξέρω τον αντίστοιχο θηλυκό Λεμπρόν της Γυμναστικής να εκτροχιαστεί το τόπικ...
Ουτε καν. Απλα απλησιαστη!!!

Η δικη μου τσουκαχαρα κινηση εχει ονοματεπωνυμο Περο Αντιτς!!!
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον lamar:
Old 20-10-2013   #5
DCS7
Πεντάδα
 
DCS7's Avatar
 
Join Date: May 2012
Posts: 5,262
Liked: 7,472
Likes: 17,866
Default

στο μακρινό 2006 - 2007 γουσταρα ντι ντι γιατί τον θεωρούσα καλό αμυντικό, καλό οργανωτή και καλό παιδί. Ηταν ενας παίχτης που γουσταρε ο Ιωαννίδης, ηταν και το τρίποντο με τους Γάλλους ε δεν ήθελε και πολύ. Ετσι λοιπόν του είχα μια παραπάνω συμπάθεια, του είχα σεβασμό παρότι επαιζε στον βάζελο. Αλλα απο το non call και μετά:



"Δωσεεεεεεεεε"

EDIT: προτείνω το παραπάνω ασμα να γίνει εθνικός ύμνος του τρέντ
__________________
wherever law ends, tyranny begins

Last edited by DCS7; 20-10-2013 at 04:16.
DCS7 is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2013   #6
Nikaia
Πεντάδα
 
Nikaia's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Nikaia
Posts: 8,406
Liked: 9,369
Likes: 23,497
Default

Θυμαμαι αρκετες κωλοτουμπες μου

Πρωτα απο ολα θεωρουσα λιγο τον Χαινς

Μετα θεωρουσα λιγο τον Μαντζαρη και δεν πιστευα ΠΟΤΕ μου οτι θα κανει καριερα στον Ολυμπιακο.Βασικα επαιζα στοιχημα το σπιτι μου.Τον θεωρουσα επισης καπως περιττο.

Ενταξει ειχα και ατυχες στιγμες οπως τοτε που επεμενα για Γουντς και Ματσβαν αλλα αυτο περισσοτερο σε επιπεδο προβλεψης ηταν στα μεταγραφικα.

Ενταξει συμβαινουν αυτα αν ηταν να δικαιωνομαστε παντα σε ο,τι γραφουμε θα ημασταν θεοι και θα τα ξεραμε ολα πριν καν συμβουν ολοι μας εχουμε πει κοτσανες και εχουμε κανει λαθος εκτιμησεις.Δεν ειναι ντροπη για κανεναν να παραδεχεται τα λαθη του και τις αστοχες τοποθετησεις που κανει.
__________________
Ιt doesn't matter if you win as long as you give everything in your heart .

-Michael Jordan
Nikaia is offline   Reply With Quote
The Following 8 Users Say Thank You to Nikaia For This Useful Post:
Old 16-10-2013   #7
DCS7
Πεντάδα
 
DCS7's Avatar
 
Join Date: May 2012
Posts: 5,262
Liked: 7,472
Likes: 17,866
Default

Μπήκε ο Nikaia στο τοπικ και θυμήθηκα δευτερη τουμπα. Αμέσως μετα την κατάκτηση του πρωταθλήματος ο Nikaia είχε αποχαιρετήσει πρόωρα τον Κεσελ. Εγώ τότε (που ήμουν σε νιρβάνα εξαιτίας του ευρωπαικού-πρωταθλήματος) του είχα πεί ότι όχι μονο δεν θέλω να φύγει, αλλά να τον δέσουμε με αλυσίδα στο λιμάνι.

__________________
wherever law ends, tyranny begins
DCS7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DCS7:
Old 16-10-2013   #8
D.Rivers
Πεντάδα
 
D.Rivers's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Switzerland
Posts: 11,704
Liked: 16,722
Likes: 30,032
Default

Η δικιά μου κωλοτούμπα ήταν τέτοιου επιπέδου:



Κάποτε έβλεπα Σπανούλη και συγχυζόμουν!! Δεν μπορώ να πω ότι δεν τον χώνευα ή ότι δεν τον πήγαινα σαν παίκτη, αλλά μου καθόταν στο λαιμό όταν σε όλα τα ντέρμπυ άρχιζε τις διεισδύσεις και τα θεατρινίστικα και έπαιρνε το ένα φάουλ μετά το άλλο με απλά φυσήγματα!
Ήρθε στον Ολυμπιακό και τον αντιμετώπισα με αρκετή δυσπιστία κι η αλήθεια είναι ότι την πρώτη χρονιά περίμενα στη γωνία να τον κράξω, αλλά τον προλάβαιναν άλλοι (ανατρέξτε στα topics του "κυρμάκη", του βιτάμ)!
Μετά όλα ανήκουν στην ιστορία κι ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!! Κι η ιστορία λέει πως ουσιαστικά όχι απλά έφερε στον Ολυμπιακό σπουδαίους τίτλους, αλλά έφερε το βασιλιά στο θρόνο του και κυρίως έδωσε το έναυσμα για να αλλάξει ο Ολυμπιακός μας σελίδα!
__________________
D.Rivers is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to D.Rivers For This Useful Post:
Old 19-10-2013   #9
red champion
Πεντάδα
 
red champion's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 5,969
Liked: 11,418
Likes: 7,157
Default

Η δικια μου κωλοντουμπα αφορα τον λο..οταν ηρθε προτιμουσα με τα χιλια τον ρασιτς,τον αλεκσανταρ τον ρασιτς o οποιος αν δεν κανω λαθος τωρα δεν εχει καν ομαδα..τον λο απο το νβα δεν τον ηξερα κ στην παρτιζαν δεν μου γεμιζε το ματι, χωρια που σε ενα ματς προκρισης στο τοπ16 νομιζω με το μιλανο ειχε χασει καθοριστικα τριποντα κ βολες..τα αποτελεσματα γνωστα..απο εκει που δεν το ηθελα εγινε αγαπημενος κ πουλεναρα
red champion is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον red champion:
Old 19-10-2013   #10
krataios75
Πεντάδα
 
krataios75's Avatar
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 3,032
Liked: 9,925
Likes: 7,202
Default

και μια δικη μου κυβισθηση για Παπανικολαου οταν πρωτοακουστηκε για Μπαρτσελονα

Ο Παπ εχει ονειρο το NBA και θα παει με την πρωτη ευκαιρια.Δεν του εκατσε φετος,του χρονου σιγουρα. Παντως οι ισπανοι ΑΡΔ παιζει να ειναι μεγαλυτεροι φιδεμπορες απο τους δικους μας
krataios75 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 15:39.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.