RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-05-2010   #231
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Πάντως ένα έχω να πω: Πρέπει να είμαστε και το μοναδικό φόρουμ παγκοσμίως που στο τοπικ Γενικά και Διάφορα καταφέραμε και βγήκαμε off topic με τη διαφωνία για το Μουρίνιο!!!!! Παιδιά ολόκληρο τόπικ Champions League 09/10 έχουμε γι αυτό το λόγο!!!!!!!!!!!! αχχαχαχαχαχα
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον dora7:
Old 25-05-2010   #232
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
μηπως γιατι οταν ησουν στις ηλικιες μας ηταν η χρυση εποχη του γιαντζογλου στον θρυλο;;;;;;;;;

ελα πλακιτσα φιλεναδα, τωρα που εκαψα το ΑΟΔΕ τα 'χω παιξει..... αλλωστε ολοι ξερουμε οτι ο παππους του φορουμ ειναι ο kk_SEF.....
Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
Αμα διαβάσει ο kk_SEF αυτο που λες ΘΑ ΣΕ ΑΦΟΡΙΣΕΙ!!!!!!!!:eek :χαχαχαχαχα
Τι είμαι να τον αφορίσω βρε Μilos δεσπότης ή πάππας; Που και αν ήμουν δλδ μόνο το μιγάδα ΔΕΝ θα αφόριζα. Αν ήταν ο θρύλος θρησκεία (ναι ξέρω θα πείτε μερικοί είναι αλλά ούτε τις θρησκείες έχω σε εκτίμηση οπότε πάλι χάσατε ) και ήμουν ηγέτης της, πρώτα απόλους θα αφόριζα τους ολυμπιακάρες που βρίζουν τους παίκτες μας και εκτοξεύουν απειλές ως wannabe νταβάδες! Σαν αυτούς που άκουγα τo Σάββατο στο ΣΕΦ να βρίζουν και να ειρωνεύονται τον Βασιλό "τι έπαθες ΠΑΛΙ?" Τους εύχεσαι τώρα να πάθουν κάτι ανάλογο ή δεν το εύχεσαι; Ας μην γίνουμε και τόσο κακοί ε; Ας περάσουν οι τελικοί όμως...

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
και ήρθε η ιστορική στιγμή που θα συμφωνήσω με το μικρο μιγαδα.....η μπαλα ειναι θέαμα κι όχι σκέτη, στεγνή σκοπιμότητα....και το λέω για όλους κι οχι μόνο για το Jose...απλά ο Μουρίνιο πρεσβευει ακριβώς αυτο και μονο...
Ζω για τη στιγμή που η -κατά τους αρχαίους ΥΒΡΙΣ- αλαζονεία του θα τον τιμωρήσει. Και ο τιμωρός εύχομαι να φοράει μπλεκόκκινες ρίγες και να του ρίξει 5αρα του καρ...
A κι επειδή ένας special one πάνω απόλα έχει λόγο-συμβόλαιο πάρτε κι αυτό που διάβασα σήμερα στο contra
Ο Μουρίνιο ορκίζεται αιώνια αγάπη στην Μπαρτσελόνα
__________________
...και αν δεν γίνει αυτό...
kk_SEF is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to kk_SEF For This Useful Post:
Old 26-05-2010   #233
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,954
Liked: 2,549
Likes: 35,027
Default

το βραδυ θα νικησουμε......ποσο χαλια μπορει να μου παει αυτη η μερα πια;;;;;; αυτα τα γ.....α(πιπερι) οι φυσικοι, δεν ειχαν τι να κανουν και ειπαν: ''δεν παμε να μαμησουμε τα παιδακια;;;;''.........
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010   #234
panas12
6ος Παίκτης
 
panas12's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 492
Liked: 271
Likes: 186
Default

Ρε παιδιά μηπως συμμετεχει κανείς σε ερασιτεχνική ομάδα που παίζει σε πρωτάθλημα η τουρνουά εταιρίων (και γενικά εργαζομένων),ή γενικοτερα ξέρει κανείς τι παίζεται σε αυτες τις διοργανώσεις?Μιλησα με κάποιον που έχει μια ομάδα και μου πρότεινε να συμμετεχω αλλά στη πορεία μου τα λέει λιγο περίεργα (-ζητάει και καποια λεφτά) και έχω μπερδευτεί..Αν μπορεί να με διαφωτίσει κανείς θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα..
__________________
~καν'το όπως ο Durant~
panas12 is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010   #235
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
το βραδυ θα νικησουμε......ποσο χαλια μπορει να μου παει αυτη η μερα πια;;;;;; αυτα τα γ.....α(πιπερι) οι φυσικοι, δεν ειχαν τι να κανουν και ειπαν: ''δεν παμε να μαμησουμε τα παιδακια;;;;''.........
Εεε πρόσεχε έχει και φυσικούς το φόρουμ :d

Quote:
Originally Posted by panas12 View Post
Ρε παιδιά μηπως συμμετεχει κανείς σε ερασιτεχνική ομάδα που παίζει σε πρωτάθλημα η τουρνουά εταιρίων (και γενικά εργαζομένων),ή γενικοτερα ξέρει κανείς τι παίζεται σε αυτες τις διοργανώσεις?Μιλησα με κάποιον που έχει μια ομάδα και μου πρότεινε να συμμετεχω αλλά στη πορεία μου τα λέει λιγο περίεργα (-ζητάει και καποια λεφτά) και έχω μπερδευτεί..Αν μπορεί να με διαφωτίσει κανείς θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα..
Ήμουν πριν 3 χρόνια σε εταιρική και κατεβήκαμε και σε μια διοργάνωση.Μετά χτύπησα άσχημα και σταμάτησα αναγκαστικά και η εταιρεία προσπαθούσε να αποδείξει ότι δεν το έπαθα στο μπάσκετ μη και τους ζητήσω τίποτα. Και μιλάμε για τεράστια εταιρεία.
Από εκεί και πέρα όμως να σου ζητάνε και λεφτά μου βρωμάει... τι να σου πω!Πρόσεχε!
__________________
...και αν δεν γίνει αυτό...
kk_SEF is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2010   #236
panas12
6ος Παίκτης
 
panas12's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 492
Liked: 271
Likes: 186
Default

Quote:
Originally Posted by kk_sef View Post
Ήμουν πριν 3 χρόνια σε εταιρική και κατεβήκαμε και σε μια διοργάνωση.Μετά χτύπησα άσχημα και σταμάτησα αναγκαστικά και η εταιρεία προσπαθούσε να αποδείξει ότι δεν το έπαθα στο μπάσκετ μη και τους ζητήσω τίποτα. Και μιλάμε για τεράστια εταιρεία.
Από εκεί και πέρα όμως να σου ζητάνε και λεφτά μου βρωμάει... τι να σου πω!Πρόσεχε!
Ευχαριστώ φιλος..!
__________________
~καν'το όπως ο Durant~
panas12 is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2010   #237
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,954
Liked: 2,549
Likes: 35,027
Default

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ (τωρα δε θες να μαθεις που θα τους βαλω τους 10 χαρακτηρες........)
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον μιγάδας:
Old 29-05-2010   #238
redglove
Administrator
 
redglove's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 21,858
Liked: 79,490
Likes: 59,761
Default

Μιγάδα Τεχνολογική ήσουν; Πώς έλυσες το 3ο; Με πίνακα;
__________________
Quote:
Originally Posted by Apostolot View Post
παναγία βόηθα
Quote:
Originally Posted by KingJames View Post
Στροματσονι Αλαφουζος Μπογδανος
Quote:
Originally Posted by Sot_7 View Post
αν δεν πατήσει λεγκο και τραυματιστεί
redglove is online now   Reply With Quote
Old 29-05-2010   #239
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,954
Liked: 2,549
Likes: 35,027
Default

τωρα επιτηδες το κανεις;;; :Ρ ναι, με πινακα το 'λυσα........ ρε φιλε, δεν μπορω ομως να καταλαβω.... γιατι να μην μπορει ο χρηστης να διαβαζει το μεγεθος του πινακα στην αρχη του αλγοριθμου;; δηλ, να διαβαζει ο χρηστης 10 αθλητες και να δημιουργειται πινακας 10 θεσεων με τα ονοματα των αθλητων....στειλε π.μ αν θες να μη μαμησουμε το τοπικ....το 90% με πινακα το 'λυσε.....επισης, ενα φροντιστηριο στις λυσεις που εδωσε, ειχε κανει κι αυτο πινακα....θα με τρελανουν....

γενικα ηταν αρκετα δυσκολα. εγω βεβαια εγραψα οσο ηθελα για τη σχολη μου κι ειμαι κομπλε.......θα πεσουν κι οι βασεις....αλλα το μαμημενο το 3ο....ακους εκει χωρις πινακα....

τεσπα, την κανω για κορινθο, τα λεμε στο εγγυς μελλον.....
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ

Last edited by μιγάδας; 29-05-2010 at 08:59.
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2010   #240
redglove
Administrator
 
redglove's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 21,858
Liked: 79,490
Likes: 59,761
Default

Δείτε σε τι κωλοκατάσταση τα φέραμε όλα...

http://www.skai.gr/news/world/articl...us-stoliskou-/
__________________
Quote:
Originally Posted by Apostolot View Post
παναγία βόηθα
Quote:
Originally Posted by KingJames View Post
Στροματσονι Αλαφουζος Μπογδανος
Quote:
Originally Posted by Sot_7 View Post
αν δεν πατήσει λεγκο και τραυματιστεί
redglove is online now   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 16:39.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.