RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-12-2023   #18001
Lucifer_7
Πεντάδα
 
Lucifer_7's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 14,666
Liked: 25,065
Likes: 51,823
Default

Άθλιο σύστημα.
__________________
Quote:
Originally Posted by Nikaia View Post
Στο κατω κατω της γραφης δεν παμε να σηκωσουμε την ευρωλιγκα αλλα να φτιαξουμε μια ρημαδοομαδα της προκοπης και να παλεψουμε...ασχετως φυσικα που θα τους πηδηξουμε ολους
Lucifer_7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Lucifer_7:
Old 15-01-2024   #18002
laker7
Πεντάδα
 
laker7's Avatar
 
Join Date: Feb 2015
Posts: 1,087
Liked: 3,996
Likes: 1,724
Default

Την τελευταία επιθυμία του Σβεν Γκόραν Έρικσον θέλει να πραγματοποιήσει η Λίβερπουλ, με τον Σουηδό πρώην προπονητή να αποκαλύπτει πως είχε ως όνειρο να προπονήσει τους Reds.

Ο Σβεν Γκόραν Έρικσον συγκλόνισε τον ποδοσφαιρικά πλανήτη, όταν ανακοίνωσε σε ραδιοφωνικό σταθμό της Σουηδίας πως διαγνώστηκε με καρκίνο και του μένει πλέον ένας χρόνος ζωής.

Σε έναν απολογισμό της ζωής και της καριέρας του ο Έρικσον παραδέχθηκε πως για ένα από τα πράγματα που μετανιώνει είναι πως δεν κάθισε ποτέ στον πάγκο της Λίβερπουλ, με τους μηχανισμούς των Reds να ενεργοποιούνται άμεσα.

Ο θόρυβος που δημιουργήθηκε στις τάξεις των οπαδών φαίνεται πως πέρασε και εντός της Λίβερπουλ, με τους ανθρώπους της ομάδας να επεξεργάζονται το σενάριο να του δώσουν την ευκαιρία να κάτσει στον πάγκο για το φιλικό φιλανθρωπικού χαρακτήρα μεταξύ των Legends της ομάδας κι εκείνων του Άγιαξ στο ?Ανφιλντ? τον προσεχή Μάρτιο.

Στο άκουσμα της συγκεκριμένης φημολογίας ο Έρικσον δεν έκρυψε τον ενθουσιασμό του, αν και τόνισε πως ο ίδιος δεν έχει ενημερωθεί από τη Λίβερπουλ πάνω στο θέμα.

?Δεν ήξερα πως υπάρχει σκέψη από τους οπαδούς να μου ζητήσουν κάτι τέτοιο. Ήξερα πως έχουν ένα φιλανθρωπικό ματς μπροστά τους, τον Μάρτιο. Και εγώ και ο γιος μου είμαστε προσκεκλημένοι για να δούμε το παιχνίδι.


Αυτό θα είναι ωραίο γιατί θα υπάρχουν αρκετοί καλοί ποδοσφαιριστές εκεί. Αλλά να με βάλουν να είμαι προπονητής των παλαιμάχων της Λίβερπουλ; Όχι, δεν το έχω ακούσει αυτό το σενάριο.

Αν μου το προτείνουν, φυσικά και θα το δεχτώ. Θα ήταν όνειρο για μένα. Αυτό ήταν πάντα το όνειρό μου. Δεν παραπονιέμαι όμως, είχα αρκετές καλές ποδοσφαιρικές ομάδες, τόσο συλλόγους όσο και εθνικές. Είμαι ευτυχισμένος? τόνισε μεταξύ άλλων.
laker7 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to laker7 For This Useful Post:
Old 16-01-2024   #18003
Lateralus
Πεντάδα
 
Lateralus's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 8,768
Liked: 14,462
Likes: 47,770
Default

Γαμωαρρωστια
__________________
You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig.
Lateralus is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Lateralus For This Useful Post:
Old 21-01-2024   #18004
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,183
Liked: 50,696
Likes: 122,397
Default

Επειδή η Μπάγερν δεν είχε πάθει αρκετή Τότεναμ με τον Κέιν, είπε να φέρει και Ντάιερ να το σιγουρέψει. Η Λεβερκούζεν πάει καρφί για το 1ο πρωτάθλημα της ιστορίας της.
Eleni7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Eleni7:
Old 21-01-2024   #18005
Lucifer_7
Πεντάδα
 
Lucifer_7's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 14,666
Liked: 25,065
Likes: 51,823
Default

Αν δεν την δω να το σηκώνει δεν πιστεύω τίποτα. Όποιος δεν γνωρίζει το κάζο του 2002 που έχασε τα ΠΑΝΤΑ μπορεί να διαβάσει εδώ https://www.fourfourtwo.com/features...opean-football
__________________
Quote:
Originally Posted by Nikaia View Post
Στο κατω κατω της γραφης δεν παμε να σηκωσουμε την ευρωλιγκα αλλα να φτιαξουμε μια ρημαδοομαδα της προκοπης και να παλεψουμε...ασχετως φυσικα που θα τους πηδηξουμε ολους
Lucifer_7 is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Lucifer_7 For This Useful Post:
Old 11-02-2024   #18006
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,183
Liked: 50,696
Likes: 122,397
Default

Σοβαρά τώρα, ο Κέιν πήγε Μπάγερν να σηκώσει καμία κούπα και τελικά έχει χάσει το Σούπερ Καπ, έχει αποκλειστεί στο κύπελλο από ομάδα 3ης κατηγορίας, και πάνε να χάσουν και πρωτάθλημα από την Λεβερκούζεν; Τι παλικάρι είναι αυτό.
Eleni7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Eleni7:
Old 11-02-2024   #18007
DirtySniper
Πεντάδα
 
DirtySniper's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 14,037
Liked: 117,345
Likes: 72,313
Default

Back to back loser θα ελεγε καποιος ενδεχομενως
__________________
Ποτέ μην έρθει η στιγμή
να αφήσεις το λιμάνι

θα σε αγαπάμε μια ζωή
Ι Ω Α Ν Ν Ι Δ Η Γ Ι Α Ν Ν Η
DirtySniper is online now   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to DirtySniper For This Useful Post:
Old 11-02-2024   #18008
dio
Πεντάδα
 
dio's Avatar
 
Join Date: May 2016
Posts: 11,266
Liked: 51,865
Likes: 39,439
Default

Quote:
Originally Posted by Eleni7 View Post
Σοβαρά τώρα, ο Κέιν πήγε Μπάγερν να σηκώσει καμία κούπα και τελικά έχει χάσει το Σούπερ Καπ, έχει αποκλειστεί στο κύπελλο από ομάδα 3ης κατηγορίας, και πάνε να χάσουν και πρωτάθλημα από την Λεβερκούζεν; Τι παλικάρι είναι αυτό.
θα γινόταν ακόμη καλύτερο αν η Τότναμ πήγαινε για πρωτάθλημα
__________________
?\_(ツ)_/?

Quote:
Originally Posted by Czar View Post
οι καράφλες δεν είναι για τιτίκες
dio is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to dio For This Useful Post:
Old 11-02-2024   #18009
Lucifer_7
Πεντάδα
 
Lucifer_7's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 14,666
Liked: 25,065
Likes: 51,823
Default

Εγώ πάντως θα φόρτωνα κατάκτηση Μπάγερν.
__________________
Quote:
Originally Posted by Nikaia View Post
Στο κατω κατω της γραφης δεν παμε να σηκωσουμε την ευρωλιγκα αλλα να φτιαξουμε μια ρημαδοομαδα της προκοπης και να παλεψουμε...ασχετως φυσικα που θα τους πηδηξουμε ολους
Lucifer_7 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Lucifer_7 For This Useful Post:
Old 11-02-2024   #18010
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,183
Liked: 50,696
Likes: 122,397
Default

Quote:
Originally Posted by Lucifer_7 View Post
Εγώ πάντως θα φόρτωνα κατάκτηση Μπάγερν.
Καλά ναι πέρα από την πλάκα, στην τελική αυτό παίζει να γίνει. Καλός ο Αλόνσο, ανέβασε πολύ την Λεβερκούζεν, αλλά έχουν και αυτοί ιστορικό chocking στα κρίσιμα.

Μήπως η Μπάγερν έτσι δεν το πήρε και πέρυσι; Ήθελε τελευταία αγωνιστική στραβοπατημα της Ντόρτμουντ εντός έδρας με την αδιάφορη Μαινζ και οι τύποι κατάφεραν να χάσουν. Δεν θα το έπαιρνε η Μπάγερν κανονικά.

Last edited by Eleni7; 11-02-2024 at 20:30.
Eleni7 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 16:41.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.