RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13-03-2013   #4961
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

όπως είπα προηγουμένως...η άθλια μίλαν σε επίθεση και άμυνα, ανέστησε τον πεθαμένο. παραμένει όμως πεθαμένος και ο πεθαμένος δεν κλάνει. τα λέμε στο επόμενο.
DON is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2013   #4962
nrg15
Πεντάδα
 
nrg15's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,460
Liked: 16,068
Likes: 13,914
Default

Quote:
Originally Posted by Red Pulse View Post
Quote:
Originally Posted by nrg15 View Post
Επισης ΔΕΝ μπορω να καταλαβω γιατι σιχαινεσαι τον τροπο παιχνιδιου ενω και ο Βαλβερδε που τοσο αγαπας και αγαπαμε αν μπορουσε τον Ολυμπιακο ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ θα τον εφτιαχνε!!!
Να πω εγώ που το έχω φιλοσοφήσει;

WARNING: Το ακόλουθο κείμενο είναι πολύ πιθανόν να μην έχει λογική δομή, να αντιφάσκει ή να χάνεται μεταξύ του ιδεατού και της πραγματικότητας. Ο ειρμός της σκέψης και τα ανθρώπινα πάθη τείνουν να χαρακτηρίζονται από αυτά

Εν μέρει είναι ενστικτώδης αντίδραση στο ανηλεές bandwagoning και το προμοτάρισμα της, όπως και στο παρελθόν με άλλες ομάδες (βλ. Μανγιού, Γκαλάκτικος), όπως και ο απίστευτος μηδενισμός ΤΙΤΑΝΙΩΝ μορφών και ομάδων με την ανακήρυξη "καλύτερων ever" από άσχετους και μη. Εν μέρει είναι και η εμετική υπεροψία και αυταρέσκεια του "pure football", της τελειότερης μορφής ποδοσφαίρου που έχει παιχτεί ή θα παιχτεί ποτέ και που αν δεν σ'αρέσει τράβα δες κρίκετ καλύτερα hater, η ανάμειξη του καταλόνιαν πράιντ και γενικά της πολιτικής στον αθλητισμό, και γενικά η ηλίθια μούρη του Τσάβι όταν μας ενημερώνει ότι πρέπει να ντρεπόμαστε εμείς οι πληβείοι και οι είλωτες που δεν υποκλινόμαστε ταπεινά στην παντοδύναμη ποδοσφαιρική φιλοσοφία των Κρόυφ et al. Εν μέρει είναι και το κάθε Μπουσκέτς-peekaboo και το φάκινγκ ντισγκρέις. Αυτοί είναι καθαρά εξωαγωνιστικοί λόγοι, και προφανώς δεν έχουν καμία αξία ως επιχειρήματα, απλά τα παραθέτω για πληρότητα ρε αδερφε

Πάμε τώρα στα εντός του γηπέδου. Έβλεπα μια φορά στον ΣΚΑΙ (όταν έβαζε τα Σαββατόβραδα La Liga) την Μπαρτσελόνα με μια μικρή ομάδα, νομίζω Αλμερία ή Ράγιο. Τέσπα, έβαλε 8 τεμάχια. Το αξιοπρόσεχτο δε ήταν ότι η άλλη ομάδα δεν έκανε ούτε μια τελική, έχοντας κάτω από 20% κατοχή σε όλο το παιχνίδι και χωρίς να είχε περάσει το κέντρο ούτε μια φορά στο δεύτερο ημίχρονο. Και εκεί σκέφτηκα ότι "τι στο πέος ποδόσφαιρο βλέπω άμα η μια ομάδα δεν έχει ακουμπήσει μπάλα ούτε μισό λεπτό;". Θα μου πεις, that's the point, τι θες, να τους έδιναν και λίγο μπάλα μήπως έκαναν και αυτοί τίποτα; Σωστό και λογικό, αλλά αυτό είναι που με χαλάει, ή μάλλον με χάλαγε στο απόγειο του τικιτάκα. Για εμένα, μπαλίτσα σημαίνει 2 ομάδες που συγκρούονται για τη νίκη, κάνοντας και οι 2 την μεγαλύτερη δυνατή προσπάθεια να κερδίσουν. Ένα ποδοσφαιρικό σύστημα που στηρίζεται σε 2 από τους καλύτερους μέσους της 20ετίας και έχει στόχο να κρατήσει την μπάλα μακριά από τα πόδια του αντιπάλου, βασιζόμενο στην ΕΞΩΓΉΙΝΗ τεχνική κατάρτισή των παικτών μέχρι να στραγγαλίσει τον αντίπαλο που έχει κλειστεί στην περιοχή του και σε κοιτάει 10 λεπτά να πηγαινοφέρνεις τη μπάλα απ'έξω σαν τον καρχαρία κάτω από τη βάρκα, χωρίς να έχει καν ακουμπήσει μπάλα, εμένα σόρι, με αηδιάζει. Δεν μπορώ, χαλιέμαι, πως το λένε. Θέλω όλες οι ομάδες να έχουν μια πιθανότητα νίκης, θέλω ακόμα και οι ισχυρότεροι να μπορούν να πάθουν κατραπακιά. Μέσω της απίστευτης ομοιογένειας του κέντρου της η Μπαρτσελόνα καθιστά αναγκαίο να κερδίσει κανείς τη μάχη του κέντρου στα ίσια για να εκθέσει την τραγική άμυνα της, πράγμα φύσει αδύνατο για μικρομεσαίες ομάδες (εξαιρούνται freak events όπως τα σουτ από 35+ μέτρα - βλ. Χέρκουλες, Μπάτε).

Για μένα το τίκι τάκα είναι τακτική χωρίς αρχίδια. Στραγγαλίζεις τον αντίπαλο στερώντας του την πιο βασική προϋπόθεση για να κάνει παιχνίδι: τη μπάλα. Γουστάρεις να βλέπεις μια ομάδα να ποδοπατάει τον κάθε αντίπαλο απλά μην αφήνοντας τον να μυρίσει τη μπάλα; Ε, πήγαινε παίξε και Μπαρτσελόνα-Χαλ Σίτι στο FIFA, στο Easy κιόλας. Βάλε τα cheats στο PC. Δεν θέλω όμως κλάματα για πούλμαν και κωλοφαρδία κάθε φορά που ένας Ζοσέ ή ντι Ματέο στην κάνει. Σε κέρδισε με τους κανόνες του παιχνιδιού σου. Και εδώ και 2 χρόνια σε κερδίζει και με τους δικούς της όρους, αφού κατάφερε να χτίσει κέντρο που να αντέχει το ανηλεές πρέσινγκ που κρατάει όρθιο όλο το σύστημα της Μπαρτσελόνα. Αλλά είπαμε, άμα ακουμπάει μπάλα η άλλη ομάδα είναι αντιποδόσφαιρο.

Α, και δεν μπορείς να φανταστείς πόσο μου γύρναγε το άντερο που εκτελούσαν όλα τα κ΄ρονερ και τα φάουλ εκτός περιοχής με πάσα, γαμώ τη ναρκοληψία που μου προκάλεσαν.
Ρε αδερφε με γαμησες!!! Χαρας το κουραγιο σου!!! χαχαχαχα!!!!

Ωραια τα λες και δε το λεω ειρωνικα!!! Συμφωνω σε αρκετα...
Αλλα οταν τους βλεπω να αλλαζουν τη μπαλα οπως λες και εσυ στα bold απλα παθαινω πλακα!!!
Επισης ολα αυτα που λες δε σημαινει οτι δεν την κανουν την κορυφαια ομαδα τα τελαυταια 6-7 χρονια κατα τη γνωμη μου!!!
nrg15 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to nrg15 For This Useful Post:
Old 13-03-2013   #4963
DirtySniper
Πεντάδα
 
DirtySniper's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 14,009
Liked: 117,113
Likes: 72,157
Default

Quote:
Originally Posted by Red Pulse View Post
Quote:
Originally Posted by nrg15 View Post
Επισης ΔΕΝ μπορω να καταλαβω γιατι σιχαινεσαι τον τροπο παιχνιδιου ενω και ο Βαλβερδε που τοσο αγαπας και αγαπαμε αν μπορουσε τον Ολυμπιακο ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ θα τον εφτιαχνε!!!
Να πω εγώ που το έχω φιλοσοφήσει;

WARNING: Το ακόλουθο κείμενο είναι πολύ πιθανόν να μην έχει λογική δομή, να αντιφάσκει ή να χάνεται μεταξύ του ιδεατού και της πραγματικότητας. Ο ειρμός της σκέψης και τα ανθρώπινα πάθη τείνουν να χαρακτηρίζονται από αυτά

Εν μέρει είναι ενστικτώδης αντίδραση στο ανηλεές bandwagoning και το προμοτάρισμα της, όπως και στο παρελθόν με άλλες ομάδες (βλ. Μανγιού, Γκαλάκτικος), όπως και ο απίστευτος μηδενισμός ΤΙΤΑΝΙΩΝ μορφών και ομάδων με την ανακήρυξη "καλύτερων ever" από άσχετους και μη. Εν μέρει είναι και η εμετική υπεροψία και αυταρέσκεια του "pure football", της τελειότερης μορφής ποδοσφαίρου που έχει παιχτεί ή θα παιχτεί ποτέ και που αν δεν σ'αρέσει τράβα δες κρίκετ καλύτερα hater, η ανάμειξη του καταλόνιαν πράιντ και γενικά της πολιτικής στον αθλητισμό, και γενικά η ηλίθια μούρη του Τσάβι όταν μας ενημερώνει ότι πρέπει να ντρεπόμαστε εμείς οι πληβείοι και οι είλωτες που δεν υποκλινόμαστε ταπεινά στην παντοδύναμη ποδοσφαιρική φιλοσοφία των Κρόυφ et al. Εν μέρει είναι και το κάθε Μπουσκέτς-peekaboo και το φάκινγκ ντισγκρέις. Αυτοί είναι καθαρά εξωαγωνιστικοί λόγοι, και προφανώς δεν έχουν καμία αξία ως επιχειρήματα, απλά τα παραθέτω για πληρότητα ρε αδερφε

Πάμε τώρα στα εντός του γηπέδου. Έβλεπα μια φορά στον ΣΚΑΙ (όταν έβαζε τα Σαββατόβραδα La Liga) την Μπαρτσελόνα με μια μικρή ομάδα, νομίζω Αλμερία ή Ράγιο. Τέσπα, έβαλε 8 τεμάχια. Το αξιοπρόσεχτο δε ήταν ότι η άλλη ομάδα δεν έκανε ούτε μια τελική, έχοντας κάτω από 20% κατοχή σε όλο το παιχνίδι και χωρίς να είχε περάσει το κέντρο ούτε μια φορά στο δεύτερο ημίχρονο. Και εκεί σκέφτηκα ότι "τι στο πέος ποδόσφαιρο βλέπω άμα η μια ομάδα δεν έχει ακουμπήσει μπάλα ούτε μισό λεπτό;". Θα μου πεις, that's the point, τι θες, να τους έδιναν και λίγο μπάλα μήπως έκαναν και αυτοί τίποτα; Σωστό και λογικό, αλλά αυτό είναι που με χαλάει, ή μάλλον με χάλαγε στο απόγειο του τικιτάκα. Για εμένα, μπαλίτσα σημαίνει 2 ομάδες που συγκρούονται για τη νίκη, κάνοντας και οι 2 την μεγαλύτερη δυνατή προσπάθεια να κερδίσουν. Ένα ποδοσφαιρικό σύστημα που στηρίζεται σε 2 από τους καλύτερους μέσους της 20ετίας και έχει στόχο να κρατήσει την μπάλα μακριά από τα πόδια του αντιπάλου, βασιζόμενο στην ΕΞΩΓΉΙΝΗ τεχνική κατάρτισή των παικτών μέχρι να στραγγαλίσει τον αντίπαλο που έχει κλειστεί στην περιοχή του και σε κοιτάει 10 λεπτά να πηγαινοφέρνεις τη μπάλα απ'έξω σαν τον καρχαρία κάτω από τη βάρκα, χωρίς να έχει καν ακουμπήσει μπάλα, εμένα σόρι, με αηδιάζει. Δεν μπορώ, χαλιέμαι, πως το λένε. Θέλω όλες οι ομάδες να έχουν μια πιθανότητα νίκης, θέλω ακόμα και οι ισχυρότεροι να μπορούν να πάθουν κατραπακιά. Μέσω της απίστευτης ομοιογένειας του κέντρου της η Μπαρτσελόνα καθιστά αναγκαίο να κερδίσει κανείς τη μάχη του κέντρου στα ίσια για να εκθέσει την τραγική άμυνα της, πράγμα φύσει αδύνατο για μικρομεσαίες ομάδες (εξαιρούνται freak events όπως τα σουτ από 35+ μέτρα - βλ. Χέρκουλες, Μπάτε).

Για μένα το τίκι τάκα είναι τακτική χωρίς αρχίδια. Στραγγαλίζεις τον αντίπαλο στερώντας του την πιο βασική προϋπόθεση για να κάνει παιχνίδι: τη μπάλα. Γουστάρεις να βλέπεις μια ομάδα να ποδοπατάει τον κάθε αντίπαλο απλά μην αφήνοντας τον να μυρίσει τη μπάλα; Ε, πήγαινε παίξε και Μπαρτσελόνα-Χαλ Σίτι στο FIFA, στο Easy κιόλας. Βάλε τα cheats στο PC. Δεν θέλω όμως κλάματα για πούλμαν και κωλοφαρδία κάθε φορά που ένας Ζοσέ ή ντι Ματέο στην κάνει. Σε κέρδισε με τους κανόνες του παιχνιδιού σου. Και εδώ και 2 χρόνια σε κερδίζει και με τους δικούς του όρους, αφού κατάφερε να χτίσει κέντρο που να αντέχει το ανηλεές πρέσινγκ που κρατάει όρθιο όλο το σύστημα της Μπαρτσελόνα. Αλλά είπαμε, άμα ακουμπάει μπάλα η άλλη ομάδα είναι αντιποδόσφαιρο.

Α, και δεν μπορείς να φανταστείς πόσο μου γύρναγε το άντερο που εκτελούσαν όλα τα κόρνερ και τα φάουλ εκτός περιοχής με πάσα, γαμώ τη ναρκοληψία που μου προκάλεσαν.
έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου
αυτή η απόλυτη κυριαρχία της Μπάρτσα καταντάει κουραστική και σκοτώνει το ποδόσφαιρο.......

Τελικά θα μου πεις κανένας αδελφός πόσο ηρθε η Μίλαν σήμερα με την ομάδα που δεν έχει ουτε καν προπονητή?

χοχοχοχο
__________________
Ποτέ μην έρθει η στιγμή
να αφήσεις το λιμάνι

θα σε αγαπάμε μια ζωή
Ι Ω Α Ν Ν Ι Δ Η Γ Ι Α Ν Ν Η
DirtySniper is online now   Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to DirtySniper For This Useful Post:
Old 13-03-2013   #4964
stefanos
Πεντάδα
 
stefanos's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 3,961
Liked: 19,341
Likes: 12,226
Default

εναν Βασιλακόπουλο χρειάζεται τώρα η ΟΥΕΦΑ, να μη σταυρώσουν στις κληρώσεις η Ρεάλ και η Μπάρτσα πριν τον τελικό(copy)
__________________
Θρύλος μέχρι του γκρεμού το χείλος
stefanos is offline   Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to stefanos For This Useful Post:
Old 13-03-2013   #4965
Red Pulse
Πεντάδα
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 5,560
Liked: 14,808
Likes: 19,131
Default

 

Last edited by Red Pulse; 23-03-2019 at 19:57.
Red Pulse is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2013   #4966
Red Pulse
Πεντάδα
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 5,560
Liked: 14,808
Likes: 19,131
Default

 

Last edited by Red Pulse; 23-03-2019 at 19:57.
Red Pulse is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2013   #4967
deninho
Πεντάδα
 
deninho's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 10,906
Liked: 27,485
Likes: 23,409
Default

Quote:
Originally Posted by Red Pulse View Post
Πάμε τώρα στα εντός του γηπέδου. Έβλεπα μια φορά στον ΣΚΑΙ (όταν έβαζε τα Σαββατόβραδα La Liga) την Μπαρτσελόνα με μια μικρή ομάδα, νομίζω Αλμερία ή Ράγιο. Τέσπα, έβαλε 8 τεμάχια. Το αξιοπρόσεχτο δε ήταν ότι η άλλη ομάδα δεν έκανε ούτε μια τελική, έχοντας κάτω από 20% κατοχή σε όλο το παιχνίδι και χωρίς να είχε περάσει το κέντρο ούτε μια φορά στο δεύτερο ημίχρονο. Και εκεί σκέφτηκα ότι "τι στο πέος ποδόσφαιρο βλέπω άμα η μια ομάδα δεν έχει ακουμπήσει μπάλα ούτε μισό λεπτό;". Θα μου πεις, that's the point, τι θες, να τους έδιναν και λίγο μπάλα μήπως έκαναν και αυτοί τίποτα; Σωστό και λογικό, αλλά αυτό είναι που με χαλάει, ή μάλλον με χάλαγε στο απόγειο του τικιτάκα. Για εμένα, μπαλίτσα σημαίνει 2 ομάδες που συγκρούονται για τη νίκη, κάνοντας και οι 2 την μεγαλύτερη δυνατή προσπάθεια να κερδίσουν. Ένα ποδοσφαιρικό σύστημα που στηρίζεται σε 2 από τους καλύτερους μέσους της 20ετίας και έχει στόχο να κρατήσει την μπάλα μακριά από τα πόδια του αντιπάλου, βασιζόμενο στην ΕΞΩΓΉΙΝΗ τεχνική κατάρτισή των παικτών μέχρι να στραγγαλίσει τον αντίπαλο που έχει κλειστεί στην περιοχή του και σε κοιτάει 10 λεπτά να πηγαινοφέρνεις τη μπάλα απ'έξω σαν τον καρχαρία κάτω από τη βάρκα, χωρίς να έχει καν ακουμπήσει μπάλα, εμένα σόρι, με αηδιάζει. Δεν μπορώ, χαλιέμαι, πως το λένε. Θέλω όλες οι ομάδες να έχουν μια πιθανότητα νίκης, θέλω ακόμα και οι ισχυρότεροι να μπορούν να πάθουν κατραπακιά. Μέσω της απίστευτης ομοιογένειας του κέντρου της η Μπαρτσελόνα καθιστά αναγκαίο να κερδίσει κανείς τη μάχη του κέντρου στα ίσια για να εκθέσει την τραγική άμυνα της, πράγμα φύσει αδύνατο για μικρομεσαίες ομάδες (εξαιρούνται freak events όπως τα σουτ από 35+ μέτρα - βλ. Χέρκουλες, Μπάτε).

Για μένα το τίκι τάκα είναι τακτική χωρίς αρχίδια. Στραγγαλίζεις τον αντίπαλο στερώντας του την πιο βασική προϋπόθεση για να κάνει παιχνίδι: τη μπάλα. Γουστάρεις να βλέπεις μια ομάδα να ποδοπατάει τον κάθε αντίπαλο απλά μην αφήνοντας τον να μυρίσει τη μπάλα; Ε, πήγαινε παίξε και Μπαρτσελόνα-Χαλ Σίτι στο FIFA, στο Easy κιόλας. Βάλε τα cheats στο PC. Δεν θέλω όμως κλάματα για πούλμαν και κωλοφαρδία κάθε φορά που ένας Ζοσέ ή ντι Ματέο στην κάνει. Σε κέρδισε με τους κανόνες του παιχνιδιού σου. Και εδώ και 2 χρόνια σε κερδίζει και με τους δικούς του όρους, αφού κατάφερε να χτίσει κέντρο που να αντέχει το ανηλεές πρέσινγκ που κρατάει όρθιο όλο το σύστημα της Μπαρτσελόνα. Αλλά είπαμε, άμα ακουμπάει μπάλα η άλλη ομάδα είναι αντιποδόσφαιρο.

Α, και δεν μπορείς να φανταστείς πόσο μου γύρναγε το άντερο που εκτελούσαν όλα τα κόρνερ και τα φάουλ εκτός περιοχής με πάσα, γαμώ τη ναρκοληψία που μου προκάλεσαν.
Δεκτά τα πρώτα (με μεγάλη ένσταση στην ανάμειξη πολιτικής και αθλητισμού), ας πάμε στα αγωνιστικά.


Υποθετικό σερνάριο: Είναι ο Ολυμπιακός του Μίτσελ. Κάνει την καλύτερη χρονιά της ιστορίας του. Πάει 8 Τσάμπιο Λις. Στα εγχώρια, περνάει από ΟΑΚΑ με ζελέδες, και τους πετάει 6 γκολ. Περνάει και από μπαουγκ και τους ρίχνει άλλα 4. Κούλα δεν τη συζητάω καν. Γενικά, όμως, κάνει γαμιστερή χρονιά, όποιον θεωρούσε στην αρχή της σαιζόν ότι μπορεί να κάνει κάτι καλό τον διακορεύει. Και πετυχαίνει το Λεβαδειακό, σε μια μέρα που και τη Γιουνάιτεντ να είχε απέναντί του θα της έριχνε 2-3, και φυσικά ο μαγκούφης ο Λεβαδειακός δεν ακουμπάει μπάλα, και ο Ολυμπιακός ρίχνει 8 γκολ, με 80% κατοχή. Θα βγεις να πεις τα ίδια; Εμετικό, αηδιαστικό, δε δώσαμε ευκαιρία στο Λεβαδειακό (ποιον?) να διεκδικήσει τη νίκη; Αν ναι σε παραδέχομαι.

Προσωπικά θα ένιωθα άσχημα για το Λεβαδειακό (όπως ένιωθα άσχημα για την κάθε Αλμερία, αλλά κανέναν οίκτο στα ντέρμπι), αλλά δεν ένιωθα αηδία από το ποδόσφαιρο που θα είχα δει. Κάθε άλλο, γιατί τότε, πέρα από την κατοχή, η μπάλα κρυβόταν, και έβγαινε φάση από το πουθενά.
__________________
προσπάθεια - ενότητα - καμιά δικαιολογία
deninho is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον deninho:
Old 13-03-2013   #4968
nrg15
Πεντάδα
 
nrg15's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,460
Liked: 16,068
Likes: 13,914
Default

Οποια και απο τις 3 να το παρει δε θα μου κανει εντυπωση γιατι ειναι κ οι 3 ΟΜΑΔΑΡΕΣ!!!
ΜΑΚΑΡΙ να πανε τελικο Ρεαλ - Μπαρτσα να γινει κ εδω μεσα χαμος!!!
Αλλα απο τις 3 εγω θελω Μπαγερν!!!
nrg15 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2013   #4969
deninho
Πεντάδα
 
deninho's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 10,906
Liked: 27,485
Likes: 23,409
Default



Quote:
Originally Posted by el sombrero
Το βλέμμα του Αμπατε, "συγγνώμη αν ενοχλώ, να κάνω μια ερώτηση, από που σκατά πέρασες τη μπάλα;"
roflox
__________________
προσπάθεια - ενότητα - καμιά δικαιολογία
deninho is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to deninho For This Useful Post:
Old 13-03-2013   #4970
redglove
Administrator
 
redglove's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 21,792
Liked: 78,816
Likes: 59,512
Default

Ώπα κάτσε ρε Red Pulse, πραγματικά τί πρέπει να κάνει η Μπαρτσελόνα δηλαδή; Να της απαγορευτεί να κάνει επίθεση με πάνω από 10 πάσες ξέρω'γω; Μετά τι θα'χει το μενού, θα της απαγορευτεί να 'χει πάνω από 2 παίκτες σε απόσταση 5 μέτρων από τη μπάλα; Και μετά θα πούμε, ναι, αλλά πρεσσάρει, κουράζει στο μάτι αυτό το τρέξιμο όλη την ώρα;

Και οι φορές "που έχει κοντραριστεί πραγματικά, σε όλο το εύρος του γηπέδου και τους παράγοντες του παιχνιδιού" από τι καθορίζονται; Πώς τις μετράς;
__________________
Quote:
Originally Posted by Apostolot View Post
παναγία βόηθα
Quote:
Originally Posted by KingJames View Post
Στροματσονι Αλαφουζος Μπογδανος
Quote:
Originally Posted by Sot_7 View Post
αν δεν πατήσει λεγκο και τραυματιστεί
redglove is online now   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον redglove:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 23:43.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.