RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-05-2010   #1
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

εγω παλι εχω 1 μηνα μπροστα μου...θα βραζω μεσα στον Ιουνιο και την γαμωεξεταστικη
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2010   #2
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Κουράγιο παιδιά με τις εξετάσεις σας και όλα αυτά!!!!! Αν σας παρηγορεί αυτό σας λέω ότι θα ήθελα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να ήμουνα στη θέση σας κι όχι να ζω το απόλυτο ξενέρωμα της δουλειάς!!!!!!!! Και δεν θα με χάλαγε καθόλου να ξαναγυρίσω στις ηλικίες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to dora7 For This Useful Post:
Old 22-05-2010   #3
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,974
Liked: 2,556
Likes: 35,110
Default

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
Και δεν θα με χάλαγε καθόλου να ξαναγυρίσω στις ηλικίες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μηπως γιατι οταν ησουν στις ηλικιες μας ηταν η χρυση εποχη του γιαντζογλου στον θρυλο;;;;;;;;;

ελα πλακιτσα φιλεναδα, τωρα που εκαψα το ΑΟΔΕ τα 'χω παιξει..... αλλωστε ολοι ξερουμε οτι ο παππους του φορουμ ειναι ο kk_SEF.....
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2010   #4
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
μηπως γιατι οταν ησουν στις ηλικιες μας ηταν η χρυση εποχη του γιαντζογλου στον θρυλο;;;;;;;;;

ελα πλακιτσα φιλεναδα, τωρα που εκαψα το ΑΟΔΕ τα 'χω παιξει..... αλλωστε ολοι ξερουμε οτι ο παππους του φορουμ ειναι ο kk_SEF.....
Αμα διαβάσει ο kk_SEF αυτο που λες ΘΑ ΣΕ ΑΦΟΡΙΣΕΙ!!!!!!!!:eek :χαχαχαχαχα

Ασε τις κακίες μικρέ γιατί θα περάσεις πολύ άσχημα εδώ μέσα από δω και πέρα!!!!!!!: )
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον dora7:
Old 22-05-2010   #5
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Αυτη την μαλ... να καινε τα βιβλια ποτε δεν την καταλαβα..Κρατα το ρε παιδι μου μπορει καπου να σου χρειαστει..Αμα το πληρωνατε θα δεις αμα το εκαιγες...
  Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to For This Useful Post:
Old 23-05-2010   #6
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,974
Liked: 2,556
Likes: 35,110
Default

Quote:
Originally Posted by tt7 View Post
Αυτη την μαλ... να καινε τα βιβλια ποτε δεν την καταλαβα..Κρατα το ρε παιδι μου μπορει καπου να σου χρειαστει..Αμα το πληρωνατε θα δεις αμα το εκαιγες...
καλα, διαβασε πρωτα τι ΜΑΛΑΚΙΕΣ μαθαινουμε σ' αυτο το μαθημα και τι παπαγαλια χρειαζεται και μετα πες μου αν το καις ή οχι.... δεν ειμαι υπερ της καυσης των βιβλιων γενικα, απλως σ' αυτο το βιβλιο ηταν το λιγοτερο που μπορουσα να κανω...... και ναι, εχα 2 βιβλια, εκ των οποιων το ενα το αγορασα.......κι αυτο ομως, κομμματια εγινε και οσο κανιβαλιστικο, γελοιο κι ανωριμο κι αν ακουγεται, το ευχαριστηθηκα περισσοτερο απ' το 100 που εγραψα στα μαθηματικα κατευθυνσης......

Υ.Γ: μουρινιο ξεχασα τις μπαντοφλες μου κατω απ' το κρεβατι σου, θα μου τις φερεις;;;;;;
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2010   #7
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Κοιτα επειδη ημουν Θετικη δεν συγκρινεται με Βιολογια κατευθυνσης..εκει να δεις παπαριες...Αλλα οτι και να ναι δεν δικαιολογεισαι...
Οσο για τον Ζοσε ετοιμασου γιατι σε αυτο το γηπεδο του χρονου θα τον δεις πολλες φορες να πανηγυριζει....χαχαχα...Εκτος και να ο Λαπορτα βαλει μυαλο...
  Reply With Quote
Old 23-05-2010   #8
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,974
Liked: 2,556
Likes: 35,110
Default

τουλαχιστον η βιολογια ειναι επιστημη...δεν μαθαινεις παπαριες...μπορει να μην σ' αρεσει(εγω τη απεχθανομαι προσωπικα) αλλα τουλαχιστον δε σου λεει μαλακιες... στο ΑΟΔΕ μαθαινουμε ο,τι παπαρια μπορεις να φαντασεις..... το ψεμα του ψεματος.......τεσπα, τωρα το βιβλια αυτο δε ζει, οποτε........

αυτος ο π...ς ο μουρινιο, ειναι τιτανοτεραστιος προπονητης ναι, αλλα ΓΙΑΤΙ ΓΑΜΩΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΔΟΣΦΑΡΙΚΑ ΜΑΣ ΟΝΕΙΡΑ;;;;;(το δανειζομαι απο τον gionaxos...) ας παει στη ρεαλ... κι ας παρει οσα προωταθληματα θελει..... την μπαλα της μπαρτσα δεν προκειται ποτε να την παιξει και γι αυτο κανενας δεν θα ασχολειται μετα απο λιγα χρονια με τη ρεαλ του μουρινιο... θυμαται κανεις τη λιμοζ του '93( ; );;;;;;;; προσωπικα πιστευω οτι θα 'ναι η θεια δικη για μια ομαδα σαν τη ρελα, που και καλα ειναι η κορυφαια ευρωπαϊκη ομαδα ολων των εποχων και εχει παιξει την καλυτερη μπαλα....ε, θα ερθει τωρα ο ζοζε και θα κρυβονται οι μαδριλενοι απ' την ντροπη τους για την μπαλα που θα παιζουν....κι ας παρουν και το διαγαλαξιακο.....
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2010   #9
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

και ήρθε η ιστορική στιγμή που θα συμφωνήσω με το μικρο μιγαδα.....η μπαλα ειναι θέαμα κι όχι σκέτη, στεγνή σκοπιμότητα....και το λέω για όλους κι οχι μόνο για το Jose...απλά ο Μουρίνιο πρεσβευει ακριβώς αυτο και μονο...
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2010   #10
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
μηπως γιατι οταν ησουν στις ηλικιες μας ηταν η χρυση εποχη του γιαντζογλου στον θρυλο;;;;;;;;;

ελα πλακιτσα φιλεναδα, τωρα που εκαψα το ΑΟΔΕ τα 'χω παιξει..... αλλωστε ολοι ξερουμε οτι ο παππους του φορουμ ειναι ο kk_SEF.....
Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
Αμα διαβάσει ο kk_SEF αυτο που λες ΘΑ ΣΕ ΑΦΟΡΙΣΕΙ!!!!!!!!:eek :χαχαχαχαχα
Τι είμαι να τον αφορίσω βρε Μilos δεσπότης ή πάππας; Που και αν ήμουν δλδ μόνο το μιγάδα ΔΕΝ θα αφόριζα. Αν ήταν ο θρύλος θρησκεία (ναι ξέρω θα πείτε μερικοί είναι αλλά ούτε τις θρησκείες έχω σε εκτίμηση οπότε πάλι χάσατε ) και ήμουν ηγέτης της, πρώτα απόλους θα αφόριζα τους ολυμπιακάρες που βρίζουν τους παίκτες μας και εκτοξεύουν απειλές ως wannabe νταβάδες! Σαν αυτούς που άκουγα τo Σάββατο στο ΣΕΦ να βρίζουν και να ειρωνεύονται τον Βασιλό "τι έπαθες ΠΑΛΙ?" Τους εύχεσαι τώρα να πάθουν κάτι ανάλογο ή δεν το εύχεσαι; Ας μην γίνουμε και τόσο κακοί ε; Ας περάσουν οι τελικοί όμως...

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
και ήρθε η ιστορική στιγμή που θα συμφωνήσω με το μικρο μιγαδα.....η μπαλα ειναι θέαμα κι όχι σκέτη, στεγνή σκοπιμότητα....και το λέω για όλους κι οχι μόνο για το Jose...απλά ο Μουρίνιο πρεσβευει ακριβώς αυτο και μονο...
Ζω για τη στιγμή που η -κατά τους αρχαίους ΥΒΡΙΣ- αλαζονεία του θα τον τιμωρήσει. Και ο τιμωρός εύχομαι να φοράει μπλεκόκκινες ρίγες και να του ρίξει 5αρα του καρ...
A κι επειδή ένας special one πάνω απόλα έχει λόγο-συμβόλαιο πάρτε κι αυτό που διάβασα σήμερα στο contra
Ο Μουρίνιο ορκίζεται αιώνια αγάπη στην Μπαρτσελόνα
__________________
...και αν δεν γίνει αυτό...
kk_SEF is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to kk_SEF For This Useful Post:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 12:06.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.