RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18-04-2010   #1
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default Formula 1

Επειδή είχα μια πρωινή κουβεντούλα με τον redglove αναρωτιόμουν αν παρακολουθείτε F1. Σήμερα στην Κίνα γίνεται χαμός όποιος έχει ευκαιρία ας το δει έστω και σε μαγνητοσκόπηση! Εχω πολύ καιρό να δω τόσο συναρπαστικό αγώνα


Γενικά το να δω έναν αγώνα από κοντά είναι κάτι που θέλω να κάνω κάποτε στη ζωή μου. Εχω φτάσει απίστευτα κοντά όταν δούλευα Ιταλία και όλο κάτι γινόταν και δεν έφτανα στη Μόντσα Επίσης είχα πάει Μονακό μια εβδομάδα μετά τον αγώνα που είχαν ακόμα τα curve,τις μπαριέρες και όλα τα υπόλοιπα στη θέση τους Αυτό μάλλον είναι το πλησιέστερο που έφτασα
Για να το κάνω πιο ενδιαφέρον είπα να βάλω κι ενα Poll για το ποια ομάδα υποστηρίζετε αλλά θα έβαζα μόνο 2 επιλογές (Ferrari - mclaren) κι έτσι το άφησα
Eγώ υποστηρίζω πάντα ferrari ανεξαρτήτως οδηγών.
__________________
...και αν δεν γίνει αυτό...

Last edited by Airness; 27-03-2011 at 12:53.
kk_SEF is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2010   #2
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Εγώ παρακολουθούσα ΦΑΝΑΤΙΚΑ μέχρι που το γαμήσανε το σπορ και αποσύρθηκα τεχνικά. Τι να δω? Αυτό το ΠΡΑΓΜΑ που λέγεται f1? ΑΡΝΟΥΜΑΙ.
DON is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to DON For This Useful Post:
Old 20-04-2010   #3
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Εγώ παρακολουθούσα ΦΑΝΑΤΙΚΑ μέχρι που το γαμήσανε το σπορ και αποσύρθηκα τεχνικά. Τι να δω? Αυτό το ΠΡΑΓΜΑ που λέγεται f1? ΑΡΝΟΥΜΑΙ
.

Συμφωνω και επαυξανω...Αν μπορουσαμε να κανουμε μια ελαφρως ατοπη παρομοιωση ο Εκλεστοουν ειναι ο Κοκκαλης της F1 ...Χωρια που κλασσικα η Φερραρι κινουσε παντοτε τα νηματα στο παρασκηνιο τα νηματα παντοτε για να ευνοειται η ιδια και να αποδυναμωνονται οι υπολοιπες ομαδες...Εζησα την εποχη της μεγαλης κοντρας ΜακΛαρεν-Φερραρι με τον Χακινεν και τον Σουμαχερ αλλα εκτος απο αυτους υπηρχαν και αλλες ομαδες που εδιναν αλατοπιπερο στην διοργανωση ...ποιος ξεχναει την ομαδα Jordan με τα πιο cool σε εμφανιση μονοθεσια, τον Φρεντζεν , τον Φιζικελα ακομα και τον Ιρβαιν με τον Κουλθαρντ..Μπορει να μην γουσταρα καθολου Σουμαχερ και Φερραρι αλλα η ατμοσφαιρα και οι κοντρες εκεινη την περιοδο ηταν φανταστικες...τωρα πραγματικα αυτο που επικρατει ειναι ενα χαος και το θεαμα προκυπτει περισσοτερο απο την ασαφεια των κανονισμων και την ελλειψη πραγματικα μεγαλων οδηγων..Ο Εκλεστοουν και η παρεα του οδηγησαν το σπορ στην απολυτη παρακμη με συνεχη αλλαγη κανονισμων και ασυναρτητων αποφασεων που αρχικα φανηκαν να ευνοουν την Φερραρι και τον Σουμαχερ αλλα τελικα οδηγησαν στο χασιμο του ενδιαφεροντος και την απολυτη παρακμη...
  Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to For This Useful Post:
Old 20-04-2010   #4
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

Μαζί σας για τις αλλαγές στους κανονισμούς παιδιά το έχουν ξεφτιλίσει το θέμα να προσπαθούν να πατήσουν τις μεγάλες ομάδες κάτω για να τις φτάσουν οι φτωχές και να έχουνε ανταγωνιστικό πρωτάθλημα... Ασχημαίνουν τα αυτοκίνητα όσο πάει, κόψανε και τους ανεφοδιασμούς που είχαμε να χαζεύουμε κανα Μασα να παίρνει παραμάζωμα τη μάνικα :d
Ασε που στην ελλάδα έχουμε εκφωνητές που με τσαντίζουν ειδικά στις εκκινήσεις που τσιρίζουνε σα μη πω τι..... Πού'σαι ρε Σταθάκηηηηηηηη

Ο συγκεκριμένος αγώνας πάντως ΑΞΙΖΕ το ξαναλέω.
__________________
...και αν δεν γίνει αυτό...
kk_SEF is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to kk_SEF For This Useful Post:
Old 21-04-2010   #5
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Εγώ παρακολουθούσα μέχρι πέρισυ γιατι υποστήριζα Ράικοννεν με όποια ομάδα κι αν αγωνιζόταν. Αφού δεν τρέχει φέτος το παράτησα και βλέπω μόνο moto gp.
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον dora7:
Old 21-04-2010   #6
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

Σε λάθος μηχανοκίνητο σπορ το γύρισες αφού σε ενδιέφερε ο Κίμι
__________________
...και αν δεν γίνει αυτό...
kk_SEF is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #7
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by kk_SEF View Post
Σε λάθος μηχανοκίνητο σπορ το γύρισες αφού σε ενδιέφερε ο Κίμι
Ειμαι άτομο με πολλά ενδιαφέροντα!!!!!!! Στο motogp υποστηρίζω Pedrosa....και Mika Kalio!!!!
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #8
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

Με καθαρά αγωνιστικά κριτήρια όπως με τον Κίμι φαντάζομαι
Ο οποίος τρέχει 4τροχα αλλά δε θυμάμαι το πρωτάθλημα τώρα και βαριέμαι να googlαρω
__________________
...και αν δεν γίνει αυτό...
kk_SEF is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #9
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by kk_SEF View Post
Με καθαρά αγωνιστικά κριτήρια όπως με τον Κίμι φαντάζομαι
Ο οποίος τρέχει 4τροχα αλλά δε θυμάμαι το πρωτάθλημα τώρα και βαριέμαι να googlαρω
Ο Κίμι τρέχει στο WRC (ρούμπος!!!!!) και τι ακριβώς υπονοείς γαι τα κριτήριά μου αγαπητέ mod????
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2010   #10
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

Κρίνοντας από το nickname και το avatar? Ασε... τίποτα
__________________
...και αν δεν γίνει αυτό...
kk_SEF is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 02:48.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.