RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23-06-2011   #491
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,330
Liked: 22,262
Likes: 8,731
Default

@eleni six feet under και πολύ λιώσιμο λέμε!χαχα τόσο κατεστραμένη οικογένεια είχα να δω απ τα Μαύρα μεσάνυχτα του μέγκα. Το τέλος κυριολεκτικά τα σπασε,ειδικά οι τελευταίες σκηνές με την Κλαίρ στο αμάξι κτλ κτλ.Smallville έβλεπα και εγω παλιά αλλά το χω παρατήσει 2-3 σεζόν τώρα.

@Dark Supernatural feeling εμένα δεν μου έβγαλε φέτος.Και απο πέρσι,μην πω πρόπερσι που ο Dean γύρισε απ την κόλαση με χάλαγε λίγο αλλά ήταν τόσο συναρπαστική η πλοκή που δεν φαινόταν πολύ.Φέτος ολο μελό και δράματα.Αυτός είναι μωρέ ο Dean Winchester?

Δεν το χα δει το trailer του dexter όντως φαίνεται υποσχόμενο αλλά κρατάω επιφυλάξεις.Ρε αν τον είχε δει η αδερφή του στο τέλος θα χε τρελό ενδιαφέρον για φέτος.Η εκεί με τον Quinn το τρελό?Τώρα και ο ένας ξέρει οτι ο dexter σκότωσε τον φίλο του και ο άλλος οτι τον παρακολουθούσε...Και μετά μου πίνανε μπυρίτσες μαζί στην παραλία?Παει φλώρεψε τελείως ο dex.χαχα


Αααα επίσης δεν μ άρεσει καθόλου και το τέλος του House...Ενω η σσεζόν μ αρεσε με κάποια τέλεια επεισόδια βγαλμένα απ τους καλούς του κύκλους(1-4) το τέλος ήταν μια πατάτα και μισή!
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2011   #492
Dark Angel #9
Πεντάδα
 
Dark Angel #9's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Πειραιάς / Επίδαυρο&
Posts: 3,983
Liked: 10,851
Likes: 2,765
Default

Δεν ξερω ρε εχει ψωμι για ΠΟΛΥ ΠΑΝΙΚΟ στο ντεξτερ! κ κλασσικα πιστευω θα χει εναν γαματο Super-duper-Villain.
Σουυυυυυυυυυυυυτ μη μιλας για χαουζ ειμαι 3η σεζον! :P

Y.Γ. ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ DEAN WINTCHESTER!!!! Φερτε τον πισω ρεεεεεεεεεεεεεεε!!! No more tears! :P
__________________
The night is darkest just before the dawn. And I promise you, the dawn is coming. - "Harvey Dent - The Dark Knight"

Last edited by Dark Angel #9; 23-06-2011 at 01:30.
Dark Angel #9 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2011   #493
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,311
Liked: 51,036
Likes: 123,268
Default

Σαγιαν,το Smallville τις σεζον 6-7 (τοτε πρεπει να το σταματησες λογικα) δεν βλεποταν.Και εγω στο τσακ ημουν.Αλλα 8-9 ειναι ΤΡΟΜΕΡΕΣ.Ειδικα η 9.Αν θες κανε μια προσπαθεια,ειδικα αν σου αρεσει ο Σουπερμαν (προσωπικα κοβω φλεβα).Η 10 ψιλομετρια αλλα με 2-3 ΚΟΡΥΦΑΙΑ επεισοδια και αποκορυφωμα το φιναλε.

Το Six Feet Under δεν υπηρχε.Κορυφαια σειρα.Και φυσικα το τελος ηταν ιδιοφυες.Αλλωστε,αυτο ειναι και το φιναλε για ολους μας.Τα τελευταια 6 λεπτα ΕΠΙΚΑ με γαματη μουσικη επενδυση.Μπαινει σιγουρα στις top σειρες που εχω δει με κορυφαιο φυσικα το X-Files

To House εχει βαρεσει κανονι εδω και 2 σεζον.Ηρθε η ωρα να δωσουν ενα τελος

Last edited by Eleni7; 23-06-2011 at 01:32.
Eleni7 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2011   #494
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,330
Liked: 22,262
Likes: 8,731
Default

Εκεί που είσαι ο house τα σπαγε(Εμένα προσωπικά μ άρεσε πάρα πολύ)

The Walking Dead είδε κανείς?ψήνομαι να το κατεβάσω αν και απ οτι βλέπω μόλις 6 επεισόδια έδειξε αλλά άξιζαν τον κόπο?
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2011   #495
Dark Angel #9
Πεντάδα
 
Dark Angel #9's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Πειραιάς / Επίδαυρο&
Posts: 3,983
Liked: 10,851
Likes: 2,765
Default

Να πιασουμε κ τα ρετρο χαχαχα
__________________
The night is darkest just before the dawn. And I promise you, the dawn is coming. - "Harvey Dent - The Dark Knight"
Dark Angel #9 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Dark Angel #9 For This Useful Post:
Old 23-06-2011   #496
Dark Angel #9
Πεντάδα
 
Dark Angel #9's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Πειραιάς / Επίδαυρο&
Posts: 3,983
Liked: 10,851
Likes: 2,765
Default

Quote:
Originally Posted by SuperSayian View Post
Εκεί που είσαι ο house τα σπαγε(Εμένα προσωπικά μ άρεσε πάρα πολύ)

The Walking Dead είδε κανείς?ψήνομαι να το κατεβάσω αν και απ οτι βλέπω μόλις 6 επεισόδια έδειξε αλλά άξιζαν τον κόπο?
απ οτι εχω ακουσει ηταν πολυ καλο... προσωπικα το οτι βγηκε απο κομικ του Mc Farlane η σειρα ελπιζω πως θα δουμε συντομα κ μια ΣΩΣΤΗ ταινια Spawn
__________________
The night is darkest just before the dawn. And I promise you, the dawn is coming. - "Harvey Dent - The Dark Knight"
Dark Angel #9 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2011   #497
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,311
Liked: 51,036
Likes: 123,268
Default

Πεθαινω για σουπερηρωες (ειδικα της DC).
Eleni7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Eleni7:
Old 23-06-2011   #498
Dark Angel #9
Πεντάδα
 
Dark Angel #9's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Πειραιάς / Επίδαυρο&
Posts: 3,983
Liked: 10,851
Likes: 2,765
Default

εγω απο DC ΛΑΤΡΕΥΩ Batman, μ αρεσουν γενικα οι υπερηρωες της ομως οπως κ της μαρβελ (Δε φαινεται ε), ειμαι βολικος ανθρωπος εγω! :P τωρα που το θυμηθηκα παω να παιξω κ καμια πιστα στο Spiderman shattered dimensions


εδιτ: ξεχασα να αναφερω πως Λατρευω Απιστευτα κ απειρα τον Spawn
__________________
The night is darkest just before the dawn. And I promise you, the dawn is coming. - "Harvey Dent - The Dark Knight"

Last edited by Dark Angel #9; 23-06-2011 at 01:42.
Dark Angel #9 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Dark Angel #9 For This Useful Post:
Old 23-06-2011   #499
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,311
Liked: 51,036
Likes: 123,268
Default



αυτο το βλεπει κανεις?

Last edited by Eleni7; 23-06-2011 at 01:40.
Eleni7 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Eleni7 For This Useful Post:
Old 23-06-2011   #500
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,330
Liked: 22,262
Likes: 8,731
Default

Α ρε dark χαχα!

x-files τι μου θύμησες τώρα?θυμάμαι καθόταν η μάνα μου και το βλεπε(και την έπαιρνε ο ύπνος κλασικά) και το έβλεπα και εγω.Νομίζω το είχε 12-1 τότε και αισθανόμουν και περήφανος που άντεχα μέχρι της 1 ξύπνιος!χοχο "Trust noone" η κάπως έτσι.

Για μένα οτι κορυφαίο εχω δει είανι το Prison Break και ας το μαμησαν στο τέλος.Ειδικά η πρώτη σεζόν οτι καλύτερο εχω δει ποτέ και με διαφορά!

ΥΓ.Κοίταξα τα κοιτάπια μου και είχες δίκιο 7η σεζόν το παράτησα το smallville αλλα αν αξίζει να το ξαναρχίσω.Αν και ο αγαπημένος μου απ αυτούς ήταν ο spiderman


EDit: Καλά big bang δεν θα βλέπαμε? Seldon ΘΕΟΣ!Αν και στην αρχή μου την έσπαγε απίστευτα τώρα τον εχω λατρέψει!

Last edited by SuperSayian; 23-06-2011 at 01:40.
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 17:31.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.