RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-06-2010   #11
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Δεν νομίζω ότι η ΚΑΕ μπορούσε να βγάλει κάποια καλύτερη ανακοίνωση. Τώρα το αν στην ΚΕΔ ο κωλοπαιδαρισμός είναι ιδεολογία, αυτό απλά οδηγεί στη μη άμεση λύση του θέματος, και στην περαιτέρω αύξηση της πίεσης των Αγγελόπουλων... που είτε άμεσα είτε εν καιρώ θα οδηγήσει σε αυτό που θέλουμε, δηλ. στη λήξη της βαζελοχούντας (δείτε το ψύχραιμα, και θα δείτε ότι οι Αγγελόπουλοι ήδη άρχισαν σωστά τον πόλεμο που ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ).

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
πρεπει να εκφρασουμε στην ΚΑΕ την αντιδραση μας στις κινησεις της, στην αντιμετωπιση που εχουμε απο ΚΕΔ και γκριζους λυκους αλλα και στην εικονα του προπονητικου τιμ και της ομαδας.
Τώρα σε αυτό, προσωπικά διαφωνώ, και εάν τίθεται θέμα ακριβώς για αυτό που αναφέρεσαι τότε θα πρέπει να διεξαχθεί σοβαρή ψηφοφορία εδώ μέσα για να πρωχωρήσουμε σε οποιαδήποτε κίνηση. Και εξηγώ:

Σκέλος 1ο - Αντίδρασή μας στις κινήσεις της ΚΑΕ: Για μένα έκαναν την πιο ορθή κίνηση, και φαίνεται πως βάζουν τις βάσεις για να κάνουν τον πιο σωστό διοικητικό πόλεμο... Οπότε δεν έχω να πώ τίποτα αρνητικό για αυτή την αντίδραση, παρά μόνο ένα μπράβο και συνεχίστε έτσι...
Σκέλος 2ο - Αντιμετώπιση που έχουμε από την ΚΕΔ: Ε όλες τις μέρες αυτό συζητάμε, και μόνο και μόνο από τις αντιδράσεις της η ΚΑΕ φαίνεται να έχει καταλάβει απόλυτα ότι ο κόσμος δεν αντέχει πια άλλο αυτή την κατάσταση. Οπότε έβαλε μπρος τις διαδικασίες σταδιακά να κάνει την ΚΕΔ δημοκρατικότερη, και όχι βαζελοκραταιά. Τι άλλο να πούμε εμείς επί του θέματος; Ότι συνεχίζουμε να είμαστε νευριασμένοι που ακόμα δεν αντιδρούν σωστά; Ούτε η ΚΑΕ είναι, για αυτό και σκοπεύει να μην το αφήσει το θέμα στην τύχη του.
Σκέλος 3ο - Εικόνα του προπονητικού τιμ και της ομάδας: Τι να πείς εδώ; Ότι θεωρούσαμε ότι ο προπονητής στην τάδε φάση έπρεπε να κάνει αυτό και ότι ο Τσίλι να μην χάνει το Σπανούλη στην άμυνα; Πάλι για μένα μιλάω, και θεωρώ ότι έχουμε πιθανότατα το πιο καλό ρόστερ στην Ευρώπη, και ένα αρκετά καλό προπονητικό τιμ που καθοδηγεί. Οπότε όσο κι αν διαφωνώ με κάποιες κινήσεις του Γιαννάκη ή όσο κι αν με ενόχλησε η εμφάνιση των παικτών στον πρώτο τελικό, δεν έχω να απαιτησω τίποτα σε αυτό τον τομέα. Απλά τους έχω εμπιστοσύνη ότι στα 2 επόμενα ματς θα δώσουν ό,τι έχουν και θα εκπροσωπήσουν επάξια το Θρύλο.

Αυτά. Προσωπικά δεν θα με εκφράσει λοιπόν καμία τέτοια ανακοίνωση, με βάση αυτά που είπες. Αν είμαι ο μόνος σε αυτό το φόρουμ που το βλέπει έτσι, ας γίνει αυτό που θέλει η πλειοψηφία. Αν δεν είμαι όμως, τότε ας γίνει η ψηφοφορία που είπαμε (και να ξέρουμε και για τι πράγμα ψηφίζουμε).

Last edited by Dude; 04-06-2010 at 18:44.
Dude is offline   Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Dude For This Useful Post:
Old 04-06-2010   #12
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

αν με το καλό παίξουμε ένα 40% και νικήσουμε χαλαρά να απαιτηθεί αυτό που έγραψε ο don... ανοιχτη προπόνηση την Τρίτη και την Τετάρτη συνοδεία μέχρι κάποιο σημείο.

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΡΕΦ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΙ!!!
ΜΕ
1)ΟΡΙΣΜΟ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΛΗΡΩΣΗ
2)10ΠΛΑΣΙΟ ΕΛΕΓΧΟ ΑΠ'ΟΤΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ ΕΙΣΟΔΟΥΣ ΣΤΟ ΟΑΚΑ. ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟ 1ο ΣΚΗΝΙΚΟ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΗΠΕΔΟ.
3)ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ Η ΟΜΑΔΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ. ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ. ΣΤΟ 2ο ΑΠΟΧΩΡΟΥΜΕ.
4)ΣΤΗΝ 1η ΣΕΙΡΗΝΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΜΑΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ
5)ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΑΠΟ ΣΚΟΥΝΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΜΙΑΣΜΑΤΑ
zouparos is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to zouparos For This Useful Post:
Old 04-06-2010   #13
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
αν με το καλό παίξουμε ένα 40% και νικήσουμε χαλαρά να απαιτηθεί αυτό που έγραψε ο don... ανοιχτη προπόνηση την Τρίτη και την Τετάρτη συνοδεία μέχρι κάποιο σημείο.

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΡΕΦ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΙ!!!
ΜΕ
1)ΟΡΙΣΜΟ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΛΗΡΩΣΗ
2)10ΠΛΑΣΙΟ ΕΛΕΓΧΟ ΑΠ'ΟΤΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ ΕΙΣΟΔΟΥΣ ΣΤΟ ΟΑΚΑ. ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟ 1ο ΣΚΗΝΙΚΟ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΗΠΕΔΟ.
3)ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ Η ΟΜΑΔΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ. ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ. ΣΤΟ 2ο ΑΠΟΧΩΡΟΥΜΕ.
4)ΣΤΗΝ 1η ΣΕΙΡΗΝΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΜΑΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ
5)ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΑΠΟ ΣΚΟΥΝΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΜΙΑΣΜΑΤΑ
συμφωνω σε ολα bro! μονο που το καποιο σημειο ειναι το σημειο, το οακα!
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010   #14
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

zouparos συμφωνω σε ολα...!!!!!!!!!!!!
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2010   #15
redglove
Administrator
 
redglove's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 21,819
Liked: 78,923
Likes: 59,574
Default

Εγώ δε νομίζω ότι μπορεί να αλλάξει κάτι πριν τη λήξη των τελικών. Προτείνω να τελειώσουμε και μετά να στείλουμε την θέση μας σχετικά με το τι πρέπει να κάνει η ομάδα (συμμετοχή, μη συμμετοχή, προϋποθέσεις, κλπ).
__________________
Quote:
Originally Posted by Apostolot View Post
παναγία βόηθα
Quote:
Originally Posted by KingJames View Post
Στροματσονι Αλαφουζος Μπογδανος
Quote:
Originally Posted by Sot_7 View Post
αν δεν πατήσει λεγκο και τραυματιστεί
redglove is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2010   #16
gianna7
Πεντάδα
 
Join Date: Jan 2010
Location: ATHENS/ILIOUPOLI
Posts: 3,518
Liked: 6,922
Likes: 4,321
Default

Quote:
Originally Posted by *GrimReaper* View Post
εφοσον η καε με την δημιουργια του σαιτ εχει και φορμα επικοινωνιας κτλπ το βρισκω πολυ καλη ιδεα να στελνουμε αποψεις κτλπ...το θεμα ειναι να τα διαβαζουν και τα σωστα ατομα
Καλημέρα και από μένα. πολύ καλή ιδέα. Τα μυνήματα τα διαχειρειζεται ο Χρηστος Μπαφές, και απαντάει σε καποια(κυριως σε ιδεες για το site).
gianna7 is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2010   #17
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

Quote:
Originally Posted by redglove View Post
Εγώ δε νομίζω ότι μπορεί να αλλάξει κάτι πριν τη λήξη των τελικών. Προτείνω να τελειώσουμε και μετά να στείλουμε την θέση μας σχετικά με το τι πρέπει να κάνει η ομάδα (συμμετοχή, μη συμμετοχή, προϋποθέσεις, κλπ).
συμφωνω μετα τους τελικους μπορουμε να προτεινουμε καποιες ιδεες ας πουμε ποιους δημοσιογραφους πρεπει να βαλει στην θεση τους η καε τι να κανει με την κεδ και γενικα πιστευω οτι θα εκτιμηθει το ενδιαφερον μας...
επισης πιστευω οτι για να δουμε αν συμφωνει η πλειοψηφια του φορουμ μπορουμε να κανουμε ενα poll οταν θα καταληξουμε ποιες θα ειναι οι προτασεις που θα στειλουμε
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2010   #18
nikolas -7-
6ος Παίκτης
 
nikolas -7-'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: ATHENS
Posts: 435
Liked: 129
Likes: 247
Default

εγω ενα ξερω οτι ξυπνησαμε αργα//ΑΛΛΑ ξυπνησαμε..θεωρω οτι το φορουμ πρεπει να συμπληρωσει πολλα κενα για να προβει επειτα σ αυτη την κινηση..
__________________
PROUD TO BE RED....
nikolas -7- is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον nikolas -7-:
Old 05-06-2010   #19
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

Quote:
Originally Posted by nikolas -7- View Post
εγω ενα ξερω οτι ξυπνησαμε αργα//ΑΛΛΑ ξυπνησαμε..θεωρω οτι το φορουμ πρεπει να συμπληρωσει πολλα κενα για να προβει επειτα σ αυτη την κινηση..
οταν εννοεις κενα εννοεις προυποθεσεις η κατι αλλο...δεν σε πιανω ακριβως..αν θες εξηγησε λιγο τη θεση σου
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2010   #20
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Ρε παιδιά, συγγνώμη αλλά πώς μπορεί μια ΚΑΕ να επιβάλει ποιοι δημοσιογράφοι θα κάνουν την περιγραφή; Μην μου πείτε να κάνουμε αυτά που έκαναν οι βάζελοι με τον Μπατή, γιατί 100 φορές προτιμάω να έχουμε δημοσιογράφους που λένε αοριστολογίες και αποφεύγουν να πάρουν θέσεις σε περίερα σφυρίγματα, παρά ένα δικό μας διορισμένο που θα μας μιλάει για τα υπέροχο κούρεμα του Μίλος και τα πανέμορφα δάκτυλα του Κλέιζα...
Dude is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Dude:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 20:08.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.