RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-06-2010   #31
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

Quote:
Originally Posted by Dipolico View Post
Στο μυαλό μου είσαι Dude.. Έβλεπα τον τελικό Ρολάν Γκαρός Ναδάλ-Σόντερλινγκ σε περιγραφή του Mr.ERT Sports που λες και που κάνε να τα νεύρα κρόσια. Είναι γραφικός ο τύπος. Τόσα πολλά λόγια και τόση λίγη ουσία.. Πραγματικά εκνευριστικός.
Και έκανε σαν 16χρονο ερωτευμένο με το Ναδάλ.. Που θαρρείς και αγοράζει Μανίνα κάθε βδομάδα για να κολλάει τις αφίσες που δίνει με τον Ισπανό, πάνω από το προσκεφάλι του.. Ημαρτον, σοβαρότης μηδεν.. Ενώ, ο Κωσταβάρας που ανέφερες, στον ημιτελικό Σόντερλινγκ-Φέντερερ ήταν γνώστης τεχνικών του αθληματος ανώτερος και σίγουρα πιο χαλαρωτικός σπίκερ που ταιριάζει με το τέννις..
εδω βρηκε να σχολιασει οτι ο ναδαλ δεν κοιτουσε το μπαλακι οταν του το εδωσε το ballboy δηλαδη ελεος
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον 8rilos!!!:
Old 06-06-2010   #32
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Να το πούμε κι αλλιώς, μιας και ξέχασα να το αναφέρω στα προηγούμενα σεντόνια, οι τύποι (Σκουντής και Χατζηγεωργίου) είναι άκυροι, δεν είναι βαζελάκια...

Υ.Γ.

1) Ας μην αρχίσουμε κουβέντα για το τένις, γιατί θα έχουμε πολλά να πούμε... Και εγώ παλιότερα δεν ήξερα τίποτα από τένις, αλλά τον τελευταίο 1.5 χρόνο που παρακολουθώ τα Γκραν Σλαμ κυρίως, έχω καταλάβει 1-2 πράγματα. Με περιγραφές του Κωσταβάρα και δεν κουράζεσαι, όπως λέει ο Dipolico, και μαθαίνεις και τεχνικά πράγματα παραπάνω (όπως και λοιπές χρήσιμες - και όχι lifestyle - πληροφορίες για τους αθλητές), ενώ με περιγραφές του Χατζηγεωργίου, και ακούς τα ίδια (ανούσια τις περισσότερες φορές) πράγματα 100 φορές, και αν έχεις παρακολουθήσει λίγο το άθλημα καταλαβαίνεις ότι ο τύπος το ακολουθεί επιφανειακά το σπορ. Δεν γίνεται να μου λές ότι ο Σόντερλινγκ έχει το δυνατότερο σερβίς στον κόσμο τα τελευταία 2-3 χρόνια... Έλεος... Σούπερ σερβίς έχει ο άνθρωπος, αλλά τι να πούνε και ο Ρόντικ με τον Κάρλοβιτς που πιάνουν 240; Επίσης, τον ημιτελικό δεν τον είδε; Δεν είδε ότι ο Μπέρντυχ έχει ακριβώς το ίδιο δυνατό σερβίς με το Σόντερλινγκ; Τελοσπάντων, το κακό είναι όταν κάποιος δεν ξέρει, δέχεται αυτά που λέει, γιατί τα λέει και 20 φορές (και εγώ παλιά τα δεχόμουνα κι το θεωρούσα και καλό στο τένις, μετά κατάλαβα).

Παρεπιπτόντως, αν και Φεντερερικός, ο Ναδάλ έπαιξε απίστευτα σήμερα... Μπράβο στο παιδί... ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ αθλητής και σπορτσμαν! Είναι πραγματικά ανίκητος στο χώμα... και προσωπικά για μένα θα πρέπει ήδη να θεωρείται ο κορυφαίος (μαζί με Μποργκ για λίγο ακόμα) στο χώμα ever, ο κορυφαιος receiver ever, και συνολικά ο κορυφαίος αθλητής του σπορ ever... Βέβαια αυτά δεν φτάνουν για να είναι ο κορυφαιός ever, αλλά εάν μείνει μακριά από σοβαρούς τραυματισμούς θα μπορέσει να φτάσει ψηλά... Ήδη για μένα βρίσκεται στους κορυφαίους 9 όλων των εποχών. Τώρα αρχίζουν τα ωραία πάντως (Γουίμπλεντον με το Φέντερερ πεινασμένο, έστω κι αν έχει αρχίσει η λογική πτώση του λόγω ηλικίας)...

2) Για να μην το γαμήσουμε τελείως, άμα ψήνεστε ανοίγουμε και ένα θρεντ στους "Ανέμους και Ύδατα" για Τέννις.

Last edited by Dude; 06-06-2010 at 21:03.
Dude is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2010   #33
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

να πω εδω την γνωμη μου και αν ανοιξει θεμα για τεννις τα μεταφερουμε...ο ναδαλ ειναι ενας απιστευτος αθλητης ομως δεν επαναπαυθηκε σε αυτο μετα απο τα 3 πρωτα χρονια που στηριχθηκε σε αυτο βελτιωθηκε απιστευτα στο τεχνικο κοματι με αποκορυφωμα την προπερσινη χρονια(γουιμπλετον,ρολαν γκαρος,ολυμπιακοι αγωνες)...δυστυχως ο περσινος τραυματισμος τον πηγε καποια βηματα πισω αλλα ελπιζω να τον εχει ξεπερασει εντελως...ειναι ο αγαπημενος μου γιατι πολυ απλα οταν ξεινησα να βλεπω φανατικα τεννις πριν 5 χρονια εκανε τον απιστευτο τελικο στο ρολαντ γκαρος...
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2010   #34
xafies
Εφηβικό
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 67
Liked: 8
Likes: 58
Default

Και να μην ξεχνάμε ποια σπρώχνει ο Ναδάλ.
__________________
ΠΡΟΕΔΡΕ ΜΗΝ ΚΡΕΜΑΣΕΙΣ ΤΟ ΛΑΟ ΣΟΥ
xafies is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2010   #35
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by xafies View Post
Και να μην ξεχνάμε ποια σπρώχνει ο Ναδάλ.
ΠΟΙΑ ρεεε?
DON is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2010   #36
xafies
Εφηβικό
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 67
Liked: 8
Likes: 58
Default

__________________
ΠΡΟΕΔΡΕ ΜΗΝ ΚΡΕΜΑΣΕΙΣ ΤΟ ΛΑΟ ΣΟΥ
xafies is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον xafies:
Old 10-06-2010   #37
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Oχι ρε...Αυτη τα χει με τον γιο του πρωην Προεδρου της Αργεντινης...πολλα χρονια

Ισως της σφυριξε κανενα ...αλλα οχι κατι σταθερο..χαχα...οι γυναικες θα εχουν φρικαρει στο φορουμ..
  Reply With Quote
Old 10-06-2010   #38
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Όπως λέει ο ΤΤ7 αυτή είναι με τον γίο του υπουργού της Αργεντινής ή κάτι τέτοιο...Αλλά και πάλι...Προτιμώ Μάρκο Γιάριτς με


υ.γ. Γιατί να φρικάρουν ρε ΤΤ? Επειδή γουστάρουμε και θαυμάζουμε το ΟΜΟΡΦΟ?
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 10-06-2010   #39
xafies
Εφηβικό
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 67
Liked: 8
Likes: 58
Default

Εντάξει, μόνο η Σακίρα μπορούσε να αφήσει τον Καστιγιάνο επιβήτορα για τον Κυριάκο Μητσοτάκη της Αργεντινής.
__________________
ΠΡΟΕΔΡΕ ΜΗΝ ΚΡΕΜΑΣΕΙΣ ΤΟ ΛΑΟ ΣΟΥ
xafies is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to xafies For This Useful Post:
Old 10-06-2010   #40
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Kουκλαρα αλλα τα μοντελα μου βγαζουν κατι ξενερωτο οτι ειναι παγοκολωνες ενα πραγμα..ΧΑΧΑΧΑ...ειμαι και επιλεκτικος κιολας...Εγω προτιμω την γυναικα του Φιγκο μαγκες..αλλο πραγμα...
Attached Images
File Type: jpg Helen-Svedin.jpg (66.1 KB, 5 views)
  Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον :
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 17:22.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.