RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-07-2011   #21
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

ο ντεμης κανει λεει "αποκαλυψεις"!

ρε θα μας τρελανουν??? αφου ρε χτικιαρη "ηξερες" γιατι οσο ησουν προεδρος της αεξαρας δεν εκανες κατι? γιατι δεν βγηκες τοσα χρονια να μιλησεις? γιατι μιλας μονο για το διαστημα 1996-2003???

εγω λοιπον αποκαλυπτω σημερα οτι εισαι κερατας γιατι γαμιοταν η βανδη με τον αλεξανδρη! αντιστοιχα "στοιχεια" φημες, κακια και χολη εχω και εγω, πηγαινε με στα δικαστηρια. μου το ειπε αυτος που κανονιζε το δωματιο στο πριαμος μαλακα...
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to tc-g6 For This Useful Post:
Old 07-07-2011   #22
deninho
Πεντάδα
 
deninho's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 10,906
Liked: 27,485
Likes: 23,409
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
ρε θα μας τρελανουν??? αφου ρε χτικιαρη "ηξερες" γιατι οσο ησουν προεδρος της αεξαρας δεν εκανες κατι? γιατι δεν βγηκες τοσα χρονια να μιλησεις? γιατι μιλας μονο για το διαστημα 1996-2003???
το αυτό.

Πάντως στέρεψαν οι νέες ειδήσεις για το "σκάνδαλο των στημένων αγώνων". Περίεργο...
__________________
προσπάθεια - ενότητα - καμιά δικαιολογία
deninho is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον deninho:
Old 07-07-2011   #23
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

ξανθη-ποα: 3-2
κουλα-ιωνικος: 0-1

για ολα φταιει ο κοκκαλης γατακια?
νιιιιιιιιαουυυ!!!
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 07-07-2011   #24
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

για να μην ακουω ανακριβειες 2 πραγματα συμβαινουν για το απο πανω ματς.

Αρχικα δε πιστευω πως ηταν στημμενο του ιωνικου το 2πλο. γιατι το θυμαμαι το ματς κ ειχε κ φασεις.
Επομένως
ή 1) το ματς ειναι κανονικοτατο απλά κλασσικοι αεκτσηδες δε παραδεχονται τη λουζερια τους κ το ριχνουν αλλου ή
2) εκτος λογικής εχει στηθει. ΑΡΑ το έστησε ενας βλάκας. Διότι δεν υπήρχε λόγος να στηθει. Πρώτα πρώτα που παιχτηκαν τα λεφτα? και ποσα παιχτηκαν 5 εκατομμυρια ευρώ?? ποιος διαολο δεχεται τοσα λεφτά??? ΚΑΝΕΙΣ! εκτος αν ειναι η απιστευτη κομπινα του αιωνα. Κ φυσικά και επρεπε να εχει παιχτει τετοιο ποσο γιατι με λιγοτερα δεν υπηρχε λογος στησιματος. το αεκ επαιρνε λογικα παντα το πρωτάθλημα και απευθειας έβγαζε 15-20 εκατομμυρια απ'το τσουλου +αναγνωρισιμοτητα +τουλαχιστον αλλο ενα 15αρι εκατομμυρια απ'τα διαρκειας που θα μοσχοπωλουνταν για την επομενη χρονια.

ΑΡΑ ή δεν εχει γινει τπτ και ειναι ραδιο αρβυλα(αυτο πιστευω εγω) ή το εστησε καποιος ηλιθιος τυχοδιωκτης.
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #25
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

μπα, στηθηκαν τα λεφτα του χορηγου που λιγο μετα την εκανε απο την ομαδα κακην κακως. απλα και σενια πραματα. οπως ΛΕΓΕΤΑΙ οτι στηθηκε και το κουλα-ποα την ιδια χρονια αλλα χωρις αλλα στοιχεια...

ζουπ, τι εννοεις ποιος δεχεται τετοια λεφτα??? οποιος και του παιχνιδιου ξανθη-ποα και δεκαδων αλλων...
__________________

Last edited by tc-g6; 07-07-2011 at 13:03.
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #26
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

η ιδια απορια παει και για το αλλο παιχνιδι. Ποιοσ δεχεται ΤΟΣΑ λεφτά? πειτε μου ρε παιδια τι ειναι. ενας τυπος με κεφαλαιο τετρακις τρισεκατομμυρια? ποιος?
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #27
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

ρε ζουπ, θα με τρελανεις τωρα??? εσυ ρε μλκ τα ρωτας αυτα??? να τα ρωτησει κανα παιδακι που εχει δει μια φορα το μπαρτσα-ρεαλ στην tv και τερμα απο μπαλα να το καταλαβω.

ρε αδερφε, τα πραγματα ειναι ΑΠΛΑ.
1. ΞΕΠΛΗΜΑ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
2. ΜΕΓΑΛΑ ΚΕΡΔΗ (το διπλο του ιωνικου στην ασια μπορει να παιζεται στο 5 και στο 10, βαζεις 1 και τσεπωνεις 5 το λιγοτερο)
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 07-07-2011   #28
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Nαι βάζεις 5 και βγάζει 50...
Ε αν η αεκ επαιρνε το πρωταθλημα θα εβγαζε 20 απ'του τσουλου και 15-20 απ'τα διαρκειας +διαφημισεις +++
Ποιος ο λόγος να το στήσει?
Και ενταξει πες οκ το έστησε.
Ενταξει και ο γιωτης εκανε το ιδιο σ αδιαφορο ματς.

Το ερώτημα δεν ειναι το ξεπλυμα και τα μεγαλα κερδη. ΑΥτοι καλα κανανε. Το ερώτημα είναι ΠΟΙΟΣ δέχθηκε το ποντάρισμα??
Αυτο ρωταω?
Ποιος ειναι αυτος που για να ξεπλυνει καποιος Χ ελληνακος παραγοντισκος φραγκα δέχεται τέτοια ποσά??? Αυτη ειναι η ερώτηση.
Γιατι 10 εκατομμυρια όπως λες πχ για το αεκ-ιωνικος και το ξάνθη-παο δε δέχεται καμμια γνωστη εταιρια που να χτυπιεσει 12 μερόνυχτα. ΚΑΝΕΙΣ!

Ποιος δεχθηκε τέτοιο ποσό στο άσχετο??? Ποιος ειπε ναι φερε μου τα 10 εκατομμυρια σου και στη συνεχεια του πληρωσε τα δεκαπλασια???
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #29
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

ρε ψηλε, σε βαρεσε η ζεστη???

ποια αεκουλα μου λες? δεν στηνουν ομαδες τα παιχνιδια αλλα προεδροι και παραγοντες. οταν ο προεδρος σου βαλει 5 και παρει 25 στην τσεπουλα του στα @@ του αν η ομαδα θα παρει 20 ή τα τρια.

τωρα εδω που εχω σκαλωσει ειναι το τελευταιο σου ερωτημα. ποιος δεχεται τετοια ποσα. παρανομοι μπουκς σε ολο τον κοσμο και κυριως στη μαλαισια και την κινα. ειναι ενα ευκολος τροπος για εισαγωγη ντολαρς και γενικα συναλλαγματος. τα περιθωρια επισης κερδους ειναι τεραστια. ερχεται λοιπον μετα ο μπεος και ο ψωμιαδης και στηνουν καποια παιχνιδια ωστε να κερδιζει μεν η εταιρια στο συνολο αλλα να βγαζουν και αυτοι χρημα.
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 07-07-2011   #30
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,913
Liked: 2,535
Likes: 34,858
Default

σορρι ρε παιδια, αλλα αν ηταν στημενη η κουλα με τον ιωνικο και το επομενο ποα-κουλα, τοτε ηταν στημενο κι εκεινο το πρωταθλημα μας...

ναι, νταξει, προφανως και γινονται αυτα, αλλα εγω για το συγκεκριμενο αυτο το συμπερασμα βγαζω
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 03:20.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.