RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-06-2011   #2071
redfan
Πεντάδα
 
redfan's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 778
Liked: 602
Likes: 1,312
Default

κοινως αμα δεν ξερεις τους κωδικους της αδερφης σου για να τους ξαναπερασεις,δεν εχει νοημα οτι και να κανεις,αφου θα χρειαστει να τους ξαναπερασει αυτη.
__________________
ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ,ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΣΕΦ

Γιαννης Σπανουδακης 1931-2010
οταν οι αλλοι βλεπαν πορτοκάλι που του ειχαν δωσει ορμονες,αυτος εβλεπε το μπασκετικο τμημα του ολυμπιακου...

ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ,ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΡΩΤΕΥΟΜΟΥΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.
ΑΙΦΝΙΔΙΑ,ΑΚΡΙΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ
redfan is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2011   #2072
johny b
Πεντάδα
 
johny b's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 5,317
Liked: 4,527
Likes: 16,996
Default

Quote:
Originally Posted by teodosic 18 View Post
Μπηκα με mozilla σε ενα σαιτ και κατα λαθος πατησα να αποθηκευτει ο κωδικος και το username μου.Tο προβλημα μου δεν ειναι αυτο.Η αδερφη μου εχει και αυτη αλλο λογαριασμο στο ιδιο site που τον εχει αποθηκευσει και μου ειχε πει να μην αποθηκευσω το δικο μου. Κατα λαθος το εκανα και τωρα για να μην ακουω τις φωνες της ξερει κανεις πως μπορω να σβησω το δικο μου username ή δεν υπαρχει τροπος;......
Βαράει η αδερφή σου?
__________________
Θες να σε πάω λίγο στην καλίμπρα να σε ισιώσω το στόμα?
johny b is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to johny b For This Useful Post:
Old 24-06-2011   #2073
red hoopligan
Πεντάδα
 
red hoopligan's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 4,850
Liked: 6,325
Likes: 5,129
Default

Eκανα και εγω log-out.To προβλημα ειναι οτι οταν πατας την αρχικη σελιδα σου εδειχνε παλια μονο το username και τον κωδικο της αδερφης μου,ενω τωρα δειχνει κενο και χρειαζεται να πατησεις πανω σε αυτο το κενο και μετα σου επιλεγεις ποιο account θελεις....

υγ.Τι θελω και μπλεκω με το mozilla,που σε καθε σελιδα που χρησιμοποιεις κωδικο σου λεει αποθηκευση;Ποσες φορες εχω πατησει ποτέ αποθηκευση για αυτη τη σελιδα και συνεχιζε να μου λεει το ιδιο;Καλα κανω και χρησιμοποιω explorer..

Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Quote:
Originally Posted by teodosic 18 View Post
Μπηκα με mozilla σε ενα σαιτ και κατα λαθος πατησα να αποθηκευτει ο κωδικος και το username μου.Tο προβλημα μου δεν ειναι αυτο.Η αδερφη μου εχει και αυτη αλλο λογαριασμο στο ιδιο site που τον εχει αποθηκευσει και μου ειχε πει να μην αποθηκευσω το δικο μου. Κατα λαθος το εκανα και τωρα για να μην ακουω τις φωνες της ξερει κανεις πως μπορω να σβησω το δικο μου username ή δεν υπαρχει τροπος;......
Βαράει η αδερφή σου?
Οχι τα λεει στους γονεις,που ειναι ακομα χειροτερο και μπορει να μου στερησει δυο εξοδους μεχρι το χαρτζηλικι του μηνα...Και οταν προβαλλω το επιχειρημα ειμαι 18 αρχιζουν τη γνωστη πιπιλα...
__________________
''It doesn't matter if you win as long as you give everything in your heart.'' ~Michael Jordan~

''Success has been and continues to be defined as getting up one more time than you've been knocked down.''
red hoopligan is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2011   #2074
quasireu
6ος Παίκτης
 
quasireu's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Location: πατρα
Posts: 383
Liked: 888
Likes: 276
Default

Quote:
Originally Posted by teodosic 18 View Post
Eκανα και εγω log-out.To προβλημα ειναι οτι οταν πατας την αρχικη σελιδα σου εδειχνε παλια μονο το username και τον κωδικο της αδερφης μου,ενω τωρα δειχνει κενο και χρειαζεται να πατησεις πανω σε αυτο το κενο και μετα σου επιλεγεις ποιο account θελεις....

υγ.Τι θελω και μπλεκω με το mozilla,που σε καθε σελιδα που χρησιμοποιεις κωδικο σου λεει αποθηκευση;Ποσες φορες εχω πατησει ποτέ αποθηκευση για αυτη τη σελιδα και συνεχιζε να μου λεει το ιδιο;Καλα κανω και χρησιμοποιω explorer..

Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Quote:
Originally Posted by teodosic 18 View Post
Μπηκα με mozilla σε ενα σαιτ και κατα λαθος πατησα να αποθηκευτει ο κωδικος και το username μου.Tο προβλημα μου δεν ειναι αυτο.Η αδερφη μου εχει και αυτη αλλο λογαριασμο στο ιδιο site που τον εχει αποθηκευσει και μου ειχε πει να μην αποθηκευσω το δικο μου. Κατα λαθος το εκανα και τωρα για να μην ακουω τις φωνες της ξερει κανεις πως μπορω να σβησω το δικο μου username ή δεν υπαρχει τροπος;......
Βαράει η αδερφή σου?
Οχι τα λεει στους γονεις,που ειναι ακομα χειροτερο και μπορει να μου στερησει δυο εξοδους μεχρι το χαρτζηλικι του μηνα...Και οταν προβαλλω το επιχειρημα ειμαι 18 αρχιζουν τη γνωστη πιπιλα...
μου μυριζετε ρουφιανια δεν πιστευω να κατεθεσε και για τα στημενα
__________________
Live by the Sword, Die by the Sword…
quasireu is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2011   #2075
deninho
Πεντάδα
 
deninho's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 10,906
Liked: 27,485
Likes: 23,409
Default

τι σόι σελίδα είναι αυτή που μπορεί να στερήσει 2 εξόδους και το χαρτζηλίκι του μήνα σε ένα κορίτσι 18 ετών; και η αδερφή της μπορεί να μπαίνει... Φιλοσοφικό το ερώτημα

Επειδή είμαι στις καλές μου -έχω εξεταστική, για αυτό-:



Αυτό θα το βρεις στο μενού Εργαλεία->Επιλογές (Tools->Options). Αν δεν έχεις επιλογή Security (ασφάλεια), τότε θα έχεις ένα tab Privacy (ιδιωτικότητα υποθέτω). Κάνεις κλικ στο saved passwords, βρίσκεις τα στοιχεία σου, και τα αφαιρείς.
__________________
προσπάθεια - ενότητα - καμιά δικαιολογία
deninho is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2011   #2076
redglove
Administrator
 
redglove's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 21,885
Liked: 79,638
Likes: 59,918
Default

deninho για admin.
redglove is offline   Reply With Quote
The Following 8 Users Say Thank You to redglove For This Useful Post:
Old 25-06-2011   #2077
red hoopligan
Πεντάδα
 
red hoopligan's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 4,850
Liked: 6,325
Likes: 5,129
Default

Quote:
Originally Posted by deninho View Post
τι σόι σελίδα είναι αυτή που μπορεί να στερήσει 2 εξόδους και το χαρτζηλίκι του μήνα σε ένα κορίτσι 18 ετών; και η αδερφή της μπορεί να μπαίνει... Φιλοσοφικό το ερώτημα
Oι ποινες ειναι κλιμακουμενες αναλογα με την πραξη.Και το χειροτερο ειναι οτι οταν κανω κατι επιτηδες παντα τη γλιτωνω,ενω οταν κατι γινεται αθελα μου παντοτε την πληρωνω.Μεχρι στιγμης δεν το εχει παρει χαμπαρι οποτε θα το διορθωσω αμεσα....
__________________
''It doesn't matter if you win as long as you give everything in your heart.'' ~Michael Jordan~

''Success has been and continues to be defined as getting up one more time than you've been knocked down.''
red hoopligan is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2011   #2078
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by teodosic 18 View Post
Quote:
Originally Posted by deninho View Post
τι σόι σελίδα είναι αυτή που μπορεί να στερήσει 2 εξόδους και το χαρτζηλίκι του μήνα σε ένα κορίτσι 18 ετών; και η αδερφή της μπορεί να μπαίνει... Φιλοσοφικό το ερώτημα
Oι ποινες ειναι κλιμακουμενες αναλογα με την πραξη.Και το χειροτερο ειναι οτι οταν κανω κατι επιτηδες παντα τη γλιτωνω,ενω οταν κατι γινεται αθελα μου παντοτε την πληρωνω.Μεχρι στιγμης δεν το εχει παρει χαμπαρι οποτε θα το διορθωσω αμεσα....
οι αδερφες - απο προσωπική πειρα στο λεω - μπορεί να γίνουν πολύ bitches....εχω φαει στερήσεις εξόδου για τη δικιά μου στα νιατα μας, κι ακομα δεν της το εχω συγχωρήσει....
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον dora7:
Old 25-06-2011   #2079
standby25
Πεντάδα
 
standby25's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: athens
Posts: 4,470
Liked: 6,044
Likes: 15,591
Default

Το παρακάτω κείμενο το έγραψε μαθητής της ΣΤ/ τάξης από τα Βορίζια του Νομού Ηρακλείου.
Η ορθογραφία των λέξεων μην σας παραξενέψει.
Είναι αποτυπωμένη ακριβώς όπως στο πρωτότυπο χειρόγραφο κείμενο.
Το θέμα της έκθεσης όπως θα διαπιστώσετε είναι:
Θέμα: ?Ο Εβαγκελισμός τις Θεωτόκου.?
Ο λουκάς εβαγκελίστικε ότι θα γενιθή ο χριστός.
τότε ο θεός πέζη μια τ ανγκέλου κε λέει του.
γλάκα μωρέ στη γη να βρίς το μαριό κε να του ιπής πως θα γενήσι το χριστό.
κράθιε του και τούτονε το κρινο.
θα δεχτεί πιο εύκολα. κε ετσά γλακά ο άνγκελος στη γη επίγε κι ίβρικεν το μαριό και ίπε του.
μαρία εσι δε το κατές μα είσαι βαρεμένο γιατι θα γενήσις το χριστό.
κε το μαριό τότε λεει. όφου! όφου! ίντα παθα!
Κε ίντα νε τανά απού μου μιλίς.
ας ειναι όμως. θα τονε γενήσο το χριστό...
ποιος άντρας όμως θα με παντρευτί;
και ίπετζι ο άνγκελος.
μι στενοχοράσε συ μαριό κε επίε ο άγκελος στον Ιωσηφ κε του λεει.
ιωσιφ το μαριό ειναι βαρεμένο απο το θεο κε θα γενήσι το χριστό.
συ ομως θα το παντρευτίς κε δε θα σε νειάζι πράμα.
τότε ο ιωσίφ που δεν επίστεψε λέξι απο τα λόγια του ανγκέλου επαντρεύτικε το μαριό.
κε όντενε γενούσε έδωκε τιν εντολί να σφάξουνε όλα τα μορά του κόσμου
__________________
kai pοios den exei traviksei gia ti menegaki (JB)

einai krima na einai toso eustoxos kai na mi metafrazetai se kalathia auto

Θα έρθει σαν αστραπή
standby25 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to standby25 For This Useful Post:
Old 25-06-2011   #2080
red hoopligan
Πεντάδα
 
red hoopligan's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 4,850
Liked: 6,325
Likes: 5,129
Default

ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΒΑΖΕΛΟ.....Γιατι τους ειναι δυσκολο να το καταλαβουν γμτ;
__________________
''It doesn't matter if you win as long as you give everything in your heart.'' ~Michael Jordan~

''Success has been and continues to be defined as getting up one more time than you've been knocked down.''
red hoopligan is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 05:44.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.