RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30-03-2011   #1041
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
έλα εδώ σπίτι ρε,έχω ενα ντιβανακι να κατεβασω για το δωματιο να κοιμάται σιμά μου η δικιά σου και έχω και το σπίτι του σκύλου για σένα
ιντερνετ και νοβα εχεις? το σπιτι του σκυλου εχει κουβερτουλα για τα κρυα του χειμωνα? αν ναι ερχομαι ASAP!
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 30-03-2011   #1042
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
ιντερνετ και νοβα εχεις? το σπιτι του σκυλου εχει κουβερτουλα για τα κρυα του χειμωνα? αν ναι ερχομαι ASAP!
ιντερνΈτ έχωμεν, νοβα δεν έχωμεν αλλά κλέβουμε τα 3 καναλάκια της, 2 αθλητικά και 1 με τις ταινίες και το σπίτι του σκύλου είναι κανονική αποθηκούλα με ψυγείο μέσα,ρευμα, ντουλαπες με ρουχα, βιβλιοθηκη, διαδρομο για τρεξιμο κτλ. απλα ειναι αδήλωτη ημιυπαίθριος από πίσω δεν φαίνεται

άντε ελα
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #1043
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
ιντερνΈτ έχωμεν, νοβα δεν έχωμεν αλλά κλέβουμε τα 3 καναλάκια της, 2 αθλητικά και 1 με τις ταινίες και το σπίτι του σκύλου είναι κανονική αποθηκούλα με ψυγείο μέσα,ρευμα, ντουλαπες με ρουχα, βιβλιοθηκη, διαδρομο για τρεξιμο κτλ. απλα ειναι αδήλωτη ημιυπαίθριος από πίσω δεν φαίνεται

άντε ελα
παω να φορτωσω γυναικα, παιδια, σκυλια, γατια και ερχομαστε! και για να δεις ποσο καλος ειμαι, θα εχουμε και νοβα τα παντα ολα με 100 € το 6μηνο... χοχοχο!
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 30-03-2011   #1044
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
ιντερνετ και νοβα εχεις? το σπιτι του σκυλου εχει κουβερτουλα για τα κρυα του χειμωνα? αν ναι ερχομαι ASAP!
Ειμαι ο ανθρωπος σου.

Ιντερνετ, NOVA, Connx tv, τα παντα ολα!!!!!!

Μην ξεχασεις να φερεις μια 24αδα Coca Cola Zero οπως θα ερχεσαι.......
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to lamar For This Useful Post:
Old 30-03-2011   #1045
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Πες του ολοκληρη την αλήθεια όμως!
Πως στα ματς του θρυλου στο μπασκετ θα τον στελνεις σε καφενεια γιατι εισαι φλομπας αχαχαχαχα

Και μιας και βγηκαμε και οφφ τοπικ θα πω και 2 μεγαλες αλήθειες τωρα.

1. Γιατι ρε μουνακια εμεις που σιχαινομαστε την κοκα κολα και εχουμε πιει συνολο 1 ποτηρι στη ζωη μας να μην μπορουμε να εχουμε δωρο στα ντελιβερι το οτιδηποτε αλλο? Πάντα μου φερνουν δωρο αν παραγγειλω πανω απο 10 ευρώ μια κοκα κολα. τι να την κανω ρε μαλακες?? εμεις ζωη δεν εχουμε?

Και η 2η και σημαντικοτερη.

2. Δίνω 1000 ευρώ σ όποιον μου φερει μπροστα μου τον ΜΑΛΑΚΑ ΜΕ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ που σχεδιασε τις καρεκλες που εχει εντος το ρεντ καφε. Μιλάμε ο ανθρωπος θελει εκτελεση εν ψυχρω. 10 φορές έπεσα χθες γαμώ το σπιτι του
zouparos is offline   Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to zouparos For This Useful Post:
Old 31-03-2011   #1046
kopitis
Πεντάδα
 
kopitis's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Anfield road
Posts: 4,730
Liked: 2,656
Likes: 5,236
Default

αύριο ξεκινάει το MLB..
το spring training τελειώνει απόψε και από αύριο ξεκινά η regular season στην οποία οι ομάδες δίνουν 162(!!!!) αγώνες.. από όπου θα προκύψουν και οι 8 ομάδες της postseason( ας πούμε playoffs).
υπάρχουν και εδώ δυο περιφέρειες( όχι γεωγραφικά όμως,η National και η American league) και κάθε περιφέρεια έχει 3 division(west, central, east ) κάθε division έχει από 4-6 ομάδες, ενώ στην postseason μπαίνουν συνολικά 8 ομάδες, τέσσερις από κάθε περιφέρεια ( οι 1οι της κάθε division και από τις υπόλοιπες ομάδες αυτή που έχει το καλύτερο ρεκόρ..)
τρελό κόλλημα με το άθλημα, φυσικά κι εκεί Boston, που όμως δεν φοράνε πράσινα αλλά κόκκινα ( Boston Red Sox).
πρωταθλητές πέρσι ήταν οι San Francisco Giants(τους τελικούς με τους Texas Rangers(4-1) τους είχε δείξει η ΝΟΒΑ ).
Τις πιο πολλες κατακτήσεις τις έχουν οι NY Yankees(27) ενώ οι Red SOX πήραν το 2007 το τελευταίο πρωτάθλημα(σύνολο 7 )..
Για την ιστορία οι τελικοί( δηλαδή οι αναμετρήσεις ανάμεσα στους πρωταθλητές των 2 περιφερειών) ονομάζονται World Series Champions..

υγ1)αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται για το άθλημα και έχει κάποιες απορίες (στο πως παίζεται ακριβώς, κανονισμοί, στατιστικά(που εκεί κι αν χάνεις την μπάλα..) ) το λέει κι σύντομα θα ανέβει τεράστιο ποστ αλλά NFL...

υγ2) με την ευκαιρία εδώ και 2 εβδομάδες περίπου έχει βγει το MLΒ 2K11, αρκετά καλό παιχνίδι που σε βάζει κανονικά στο κλίμα του αθλήματος..
__________________
Βραδυ αργα, νυσταζανε τα τρενα,
η Αννα ταξιδευε τσαλακωμενη,
πεντε σταθμους πιο κατω κατεβηκε,
τοτε κλαταρε το Πυροβολικο...

Last edited by kopitis; 31-03-2011 at 01:24.
kopitis is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2011   #1047
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,327
Liked: 22,171
Likes: 8,719
Default

Απορώ πως δεν σε παίρνει ο ύπνος ρε με το μπέιζμπολ
__________________
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2011   #1048
kopitis
Πεντάδα
 
kopitis's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Anfield road
Posts: 4,730
Liked: 2,656
Likes: 5,236
Default

όντως οι ρυθμοί είναι πολύ αργοί.. μα πάρα πολύ αργοί..
αλλά από όταν κατάλαβα τι παίζει, γούσταρα αρκετά..
κι έτσι όταν θέλω να ξεφύγω από τον γαύρο( σε όλα τα αθλήματα) το γυρνάω στο τέννις, mlb και nfl..
__________________
Βραδυ αργα, νυσταζανε τα τρενα,
η Αννα ταξιδευε τσαλακωμενη,
πεντε σταθμους πιο κατω κατεβηκε,
τοτε κλαταρε το Πυροβολικο...
kopitis is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2011   #1049
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,327
Liked: 22,171
Likes: 8,719
Default

Έχω κάτι χρόνια να παρακολουθήσω τώρα αλλά πραγματικά θυμάμαι οτι δεν το άντεχα!!Τέννις και αμέρικαν φούτμπολ ψιλοβλέπω και εγω αλλά έτσι για πλάκα,δεν μπορώ να πω οτι μου αρέσουν ιδιαίτερα!
__________________
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2011   #1050
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

red sox και τα μυαλα στα καγκελα...εγω την γουσταρω απο τοτε που ακουσα την ιστορια για την καταρα του μπαμπινο(μου φαινετε ετσι τον λενε)
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον 8rilos!!!:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 11:28.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.