RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-01-2011   #1001
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by 8rilos!!! View Post
καταρχην εβαλα ενα κομματι μουσικης!!!ΔΕΝ εγραψα πουθενα θελω νεκρους κλπ κλπ...δεν υπηρχε πουθενα στους κανονες προσεχτε τι μουσικα κομματια θα ανεβαζετε...παρολα αυτα εγραψα απο κατω πως αν υπαρχει θεμα επειδη ειναι ακραιο ας αφαιρεθει...!οποτε μην μου λες θα τσακωνομασταν και ασχημα...δεν υπαρχει τετοιος κανονας στο φορουμ,αρα δν παραβιασα κανεναν κανονα αρα δεν μπορει να μου πει κανεις τπτ...
Quote:
Originally Posted by 8rilos!!! View Post
1ον δεν εχω προβλημα να σβηστει,2ον δεν μιλησα για οικογενειες κλπ κλπ...ομως ανθρωποι που γουσταρουν να εχουν υπο τους αλλους,εγω δεν τους θεωρω ανθρωπους αρα τους προτιμω νεκρους για αυτο συμφωνω με το τραγουδι και το ανεβασα...
Αυτο εδω, εγω το εγραψα??? Ασε σου λεω μη το συνεχιζεις!!!!
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2011   #1002
Red Unity
Πεντάδα
 
Red Unity's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Αθήνα
Posts: 1,875
Liked: 1,184
Likes: 1,551
Default

Quote:
Originally Posted by don View Post
Δεν σε κάνω ban γιατί χρωστάς λεφτά και θα γίνει ΜΠΟΥΧΟΣ!χαχαχαχαχαχαχα!

Τώρα για τους νεοναζί και τους νεομαλάκες κάθε είδους. Για μένα ΚΑΘΕ ΑΚΡΟ είναι ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ και όσο ξύλο θέλει ο νεοναζί θέλει και το ΜΑΛΑΚΙΣΤΗΡΙ ο νεοαναρχικός, ο εξωκοινοβουλευτικά αριστερός, ο αντιεξουσιαστής και ο ΚΑΘΕ ΛΟΓΗΣ trendoμαλάκας που ακούει κάτι πιασάρικο και ψαρώνει και έχω μετά τα παιδιά του ΜΩΡΑΙΤΗ να μου είναι οι ΠΥΡΗΝΕΣ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ. ΦΑΠ ΦΑΠ ΦΑΠ. Γι'αυτό ξαναλέω να απαντάς στην ΜΑΛΑΚΙΑ με ΜΑΛΑΚΙΑ σε κάνει ΜΑΛΑΚΑ. όχι τιμωρό.
ντάξει τώρα να ταυτίζεις τους αναρχικούς με τους νεοναζί επειδή είναι και τα 2 "άκρα" (ανάθεμα και αν καταλαβαίνω τι είναι τα άκρα) είναι λίγο άκυρο (ή μάλλον πολύ).
__________________

Red Unity is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2011   #1003
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by 8rilos!!! View Post
δεκτον αλλα το να μην υπαρχουν ανθρωποι γουρουνια δεν σημαινει ντε και καλα τους σκοτωνω...! σημαινει τους αλλαζω μυαλα!δεν εγραψα πουθενα οτι θελω να σκοτωσω καποιον...
νομίζω ότι το έκανες και νομίζω ξαναλέω ότι δεν το εννοούσες και ΕΝ ΜΕΡΗ έχει δίκιο ο lamar. ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ back 2 topic και άλλη φορά ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΧΑΖΟΜΑΡΙΤΣΕΣ.
DON is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2011   #1004
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

Quote:
Originally Posted by red unity View Post
ντάξει τώρα να ταυτίζεις τους αναρχικούς με τους νεοναζί επειδή είναι και τα 2 "άκρα" (ανάθεμα και αν καταλαβαίνω τι είναι τα άκρα) είναι λίγο άκυρο (ή μάλλον πολύ).
απλα θεωρει αναρχικους αυτους που του πασαρουν τα μμε για τετοιους...αναρχικος δεν σημαινει σπαω και καιω...
ειναι πολυ ακυρη η συζητηση με το τοπικ οποτε εγω προτεινω να την σταματησουμε εδω...
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2011   #1005
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by red unity View Post
ντάξει τώρα να ταυτίζεις τους αναρχικούς με τους νεοναζί επειδή είναι και τα 2 "άκρα" (ανάθεμα και αν καταλαβαίνω τι είναι τα άκρα) είναι λίγο άκυρο (ή μάλλον πολύ).

Γιατι? Οι μεν μαλακες που θεωρουν τους εαυτους του ανωτερους και κυνηγανε τους μαυρους, κοκκινους, κιτρινους, εβραιους κτλ να τους καψουν ζωντανους, εχουν ως απαντηση τους δε, που καινε το μαγαζι μου στη Πατησιων, που παλευα 15 χρονια να στησω και τωρα τρεχω να πληρωσω 25.000 ευρω στην εφορια, καθως και το μαγαζι μου το εκλεισα γιατι δεν ειχα λεφτα να το ξαναστησω, και αυτοι τωρα μου ζητανε περαιωση.

Ποια η διαφορα, για πες μου!!!!
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to lamar For This Useful Post:
Old 05-01-2011   #1006
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by red unity View Post
ντάξει τώρα να ταυτίζεις τους αναρχικούς με τους νεοναζί επειδή είναι και τα 2 "άκρα" (ανάθεμα και αν καταλαβαίνω τι είναι τα άκρα) είναι λίγο άκυρο (ή μάλλον πολύ).
ε εγώ δεν το βρίσκω άκυρο φίλε. όπως ο αναρχικός νομίζει ότι θα μου στερεί ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ μου και θα πηγαίνει κόντρα στην ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ έτσι και ο νεοναζί. όλοι οι ναζί δεν βράζανε εβραίους. απλά είχανε ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΑΚΡΑΙΑ. Έτσι και ο αναρχικός. ΑΚΡΑΙΟΣ. Όποιος λοιπόν γουστάρει φασισμούς ας πάει στην βενεζουέλα, όποιος θέλει κουμουνισμούς ας πάει στην βόρεια κορέα και στην κούβα, όποιος θέλει ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙ. ΑΠΛΟ. Όταν πάει και δει την γλύκα μην γυρίσει όμως. ΕΞΩΣΤΡΑΚΙΣΜΟΣ για τα καλά.
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 05-01-2011   #1007
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
εχουν ως απαντηση τους δε, που καινε το μαγαζι μου στη Πατησιων, που παλευα 15 χρονια να στησω και τωρα τρεχω να πληρωσω 25.000 ευρω στην εφορια, καθως και το μαγαζι μου το εκλεισα γιατι δεν ειχα λεφτα να το ξαναστησω, και αυτοι τωρα μου ζητανε περαιωση.

Ποια η διαφορα, για πες μου!!!!
αυτοι δεν ειναι αναρχικοι αυτοι ειναι μαλακισμενα πλουσιοπαιδα που σε 4-5 χρονια θα σταματησουν να κανουν την καυλα τους και θα εχουν ετοιμη δουλεια απο τους γονεις τους!!!
αν μου βρεις εστω ενα σημειο που η ιδεολογια του αναρχικου λεει σπαω και καιω το μαγαζι ενος συμπολιτη μου ή το αμαξι του,θα συμφωνησω μαζι σου...αλλα τωρα οχι!
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2011   #1008
Red Unity
Πεντάδα
 
Red Unity's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Αθήνα
Posts: 1,875
Liked: 1,184
Likes: 1,551
Default

βασικά δεν ξέρετε τι σημαίνει αναρχισμός και δεν πρόκειται να κάτσω να εξηγήσω σε ένα φόρουμ, οπότε συμφωνώ με τον θρύλο, καλύτερα να σταματήσουμε εδώ.

που πανε τα ποστ μου; γιατι σβηνονται;
__________________

Red Unity is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2011   #1009
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by 8rilos!!! View Post
απλα θεωρει αναρχικους αυτους που του πασαρουν τα μμε για τετοιους...αναρχικος δεν σημαινει σπαω και καιω...
ειναι πολυ ακυρη η συζητηση με το τοπικ οποτε εγω προτεινω να την σταματησουμε εδω...
Μ'αρέσει που :

1. αναλύεις τι θεωρώ ΕΓΩ
2. πιστεύεις ότι είμαι 26 χρονών είσαι 16-17 και ΕΜΕΝΑ μου πλασάρουν τα ΜΜΕ
3. πιστεύεις ότι ΔΕΝ ΞΕΡΩ τι σημαίνει αναρχικός και ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ
4. μου λες έμμεσα μάλιστα τι σημαίνει.
5. αποφασίζεις να σταματήσεις την συζήτηση.

ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ.

Quote:
Originally Posted by 8rilos!!! View Post
αν μου βρεις εστω ενα σημειο που η ιδεολογια του αναρχικου λεει σπαω και καιω το μαγαζι ενος συμπολιτη μου ή το αμαξι του,θα συμφωνησω μαζι σου...αλλα τωρα οχι!
ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ να μου βρείς ΕΝΑ σημείο της ιδεολογίας των Ναζί που λέει κάνω σαπούνια τους Εβραίους. ΕΝΑ.

Quote:
Originally Posted by Red Unity View Post
που πάνε τα ποστ μου?????? γιατί σβήνονται?/
Δεν σβήνονται. τα πήρα απο το ΑΚΥΡΟ topic και τα έφερα εδώ.
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 05-01-2011   #1010
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by 8rilos!!! View Post
αυτοι δεν ειναι αναρχικοι αυτοι ειναι μαλακισμενα πλουσιοπαιδα που σε 4-5 χρονια θα σταματησουν να κανουν την καυλα τους και θα εχουν ετοιμη δουλεια απο τους γονεις τους!!!
αν μου βρεις εστω ενα σημειο που η ιδεολογια του αναρχικου λεει σπαω και καιω το μαγαζι ενος συμπολιτη μου ή το αμαξι του,θα συμφωνησω μαζι σου...αλλα τωρα οχι!
Ασε τι λεει η ιδεολογια του αναρχισμου. Εγω ξερω οτι αυτοι που τα κανουν αυτα, αυτοονομαζονται αναρχικοι.

Δεν θα κατσω να αναλυσω τωρα τη θεωρια του Μπακουνιν και του Προυντον.

Στα τσακιδια ολοι τους.
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 20:53.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.