RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-12-2022   #23191
kseplenhs
Πεντάδα
 
kseplenhs's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 7,088
Liked: 9,719
Likes: 43,697
Default

Quote:
Originally Posted by Darkling View Post
Παναιτωλικός: Τέλος εποχής για τον Φώτη Κωστούλα, πούλησε την ομάδα στην οικογένεια Καμίνσκι


Ας δουμε ποσο χρονο θα παρει μεχρι να μαθουμε οτι ο Μπαμπης ο Καμινσκης ειναι δευτεροξαδερφος του Μελισσανιδη ή οτι τυχαια δραστηριοποιειται οικονομικα στο Ροστοφ
Ο κωστούλας όταν είχε ξεσπάσει το θέμα με τον σερβιτόρο και την ξάνθη, είχε δηλώσει κιόλας πως "δεν βρίσκω πρόβλημα κάποιος να έχει παραπάνω από μία ομάδες στην ίδια κατηγορία".
__________________
Quote:
κάθε ματς με τον τραβελοϋπόκοσμο είναι μία αναμέτρηση της ανθρωπότητας με την υποστασιοποιημενη ανωμαλία.
kseplenhs is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2022   #23192
plextis
Πεντάδα
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 3,159
Liked: 7,546
Likes: 5,835
Default

Περίμενα το παντα ενημερωμένο κοινό να έχει ήδη δώσει πληροφορίες για την περιπέτεια του Παπά με τη Σλοβάκα που του μάσησε 880 εουρα.
plextis is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον plextis:
Old 12-12-2022   #23193
dio
Πεντάδα
 
dio's Avatar
 
Join Date: May 2016
Posts: 11,264
Liked: 51,806
Likes: 39,414
Default

ποιανού δεν του έχει φάει λεφτά γκόμενα;
__________________
?\_(ツ)_/?

Quote:
Originally Posted by Czar View Post
οι καράφλες δεν είναι για τιτίκες
dio is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον dio:
Old 12-12-2022   #23194
mixalis
Πεντάδα
 
mixalis's Avatar
 
Join Date: Dec 2017
Posts: 4,285
Liked: 16,580
Likes: 8,879
Default

Quote:
Originally Posted by plextis View Post
Περίμενα το πάντα ενημερωμένο κοινό να έχει ήδη δώσει πληροφορίες για την περιπέτεια του Παπά με τη Σλοβάκα που του μάσησε 880 εουρα.
Ένα σπίτι στο Κολωνάκι που νοικιάζει μέσω Airbnb ήταν η... δίοδος της Σλοβάκας για να εξαπατήσει τον Νίκο Παππά

Ο Νίκος Παππάς γνωστοποίησε την προηγούμενη εβδομάδα τη δική του περιπέτεια με τη γυναίκα από τη Σλοβακία που εξαπατούσε όποιον έβρισκε μπροστά της κάνοντας ζωή και κότα σε χλιδάτα εστιατόρια και ξενοδοχεία χωρίς να πληρώνει ούτε ευρώ.

Βέβαια, στις αναρτήσεις που είχε κάνει προ ημερών δεν είχε εξηγήσει με ποιον τρόπο η Σλοβάκα του καταχράστηκε χρήματα, καθώς είχε μείνει σε δύο? αινιγματικές φωτογραφίες. Τώρα ωστόσο το αποσαφήνισε μιλώντας για την περιπέτειά του στο Πρωινό του ΑΝΤ1.

Όπως εξήγησε, έχει στην κατοχή του ένα σπίτι στο κέντρο του Κολωνακίου, το οποίο το έχει στην πλατφόρμα Airbnb και μέσα από αυτό έπεσε ?στα δίχτυα? της Σλοβάκας απατεώνισσας, που πλέον έχει συλληφθεί.

Είπε συγκεκριμένα: Εγώ νοικιάζω μέσω μεγάλης πλατφόρμας ψηφιακών κρατήσεων ένα διαμέρισμα στο Κολωνάκι για 220 τη μέρα. Πριν από ενάμιση μήνα, η συγκεκριμένη γυναίκα μου έστειλε μήνυμα και μου είπε αν μπορούσαμε να μιλήσουμε τηλεφωνικά, καθώς είχε δήθεν ένα πρόβλημα το σάιτ και δεν μπορούσε να ολοκληρώσει την κράτησή της από εκεί και να πληρώσει τα 880 που αντιστοιχούν στις τέσσερις διανυκτερεύσεις που ήθελε ανέφερε αρχικά.

Βρισκόμουν στο Κολωνάκι και την υποδέχθηκα εγώ. Κάποια στιγμή μάλιστα και αφού είχε ήδη εγκατασταθεί, με κάλεσε λέγοντάς μου ότι έχει πρόβλημα με το κουδούνι της εξώπορτας και μου πρότεινε να με κεράσει ένα ποτό. Από ευγένεια και επειδή θέλω να έχω καλές κριτικές σαν οικοδεσπότης, δέχθηκα. Αυτή ήταν όλη η αλληλεπίδραση που είχαμε πρόσθεσε ο Νίκος Παππάς.

Και κατέληξε: Από την αρχή βέβαια κάπως βρωμούσε το πράγμα διότι μου έλεγε θα σε πληρώσω μόλις έρθει ο άντρας μου και γενικώς το ανέβαλε ανά τετράωρα εξάωρα Τελικά έμεινε μόνο δύο βράδια αλλά μου δέσμευσε το σπίτι για τέσσερις ημέρες. Με το που κατάλαβα ότι πρόκειται για απατεώνισσα και πήγα στο σπίτι να την βρω, είχε ήδη φύγει. Χαριτολογώντας έκανα την ανάρτηση, δεν απευθύνθηκα ούτε στην αστυνομία ούτε με ενδιαφέρει κάποια αποζημίωση.

Last edited by mixalis; 12-12-2022 at 20:39.
mixalis is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2022   #23195
plextis
Πεντάδα
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 3,159
Liked: 7,546
Likes: 5,835
Default

Την πραγματική ιστορία εννοούσα όχι τα παπατζιλικια του Παπά
Απο τη μιά εκτος πλατφορμας συνναλαγη, από την άλλη δεν θέλει κακή κριτική που δεν κολλάει. Και για ποτάκι πάμε σπίτι και και βγάζουμε και φωτο τη μαντάμ αλλα όχι δεν είχαμε αλλή αλληλεπίδραση...
plextis is offline   Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to plextis For This Useful Post:
Old 13-12-2022   #23196
Άγιος Πέτρος
Πεντάδα
 
Άγιος Πέτρος's Avatar
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 11,882
Liked: 33,991
Likes: 48,761
Default

Ατενσιοχοριτιδα λέγεται. Όταν δεν έχει κάμερες πάνω του κάτι παθαίνει
Άγιος Πέτρος is online now   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Άγιος Πέτρος For This Useful Post:
Old 13-12-2022   #23197
mixalis
Πεντάδα
 
mixalis's Avatar
 
Join Date: Dec 2017
Posts: 4,285
Liked: 16,580
Likes: 8,879
Default

Quote:
Originally Posted by plextis View Post
Την πραγματική ιστορία εννοούσα όχι τα παπατζιλικια του Παπά
Απο τη μιά εκτος πλατφορμας συνναλαγη, από την άλλη δεν θέλει κακή κριτική που δεν κολλάει. Και για ποτάκι πάμε σπίτι και και βγάζουμε και φωτο τη μαντάμ αλλα όχι δεν είχαμε αλλή αλληλεπίδραση...
E μα τώρα και εσύ, δεν πιστεύεις τα λεγόμενα τουΝίκουτουΠαππά;
τς τς τς
τι άπιστοι Θωμάδες που είσαστε ορισμένοι...
σε τι κοινωνία ζούμε Νίκο Τσιαμτσίκα...
mixalis is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2022   #23198
Dimaras7
Πεντάδα
 
Join Date: May 2013
Posts: 9,567
Liked: 18,520
Likes: 22,407
Default

Η Stoiximan χορηγός του γλυπτού "Δικέφαλου Αετού" μπροστά από την Αγιά Σοφιά

Πάλι πρωτοπορεί ο Γατούλης.
Dimaras7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Dimaras7:
Old 19-12-2022   #23199
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,164
Liked: 50,644
Likes: 122,305
Default

Καλά εμένα προσωπικά στα τέτοια μου για θρησκείες, θρησκευτικά σύμβολα κτλ. Σέβομαι όμως τους ανθρώπους που τους συγκινούν όλα αυτά. Ο καθένας με την πίστη του υποθέτω. Αλλά εμένα που δεν τα πιστεύω όλα αυτά μάλλον μου φαίνεται μεγαλύτερη ασέβεια αυτό που γίνεται στην Αγιά Σοφιά σε σχέση με αυτά που νιώθουν όσοι (και καλά) πιστεύουν.

Αν θες να βάλεις θρησκευτικό σύμβολο και να οικειοποιηθείς προσφυγιά κτλ, μην βάζεις μαζί και χορηγούς. Λίγη ντροπή πια. Στοίχιμαν στον αετό, Οπαπ δίπλα στις φωτογραφίες με τα καραβάνια των προσφύγων. Σε λίγο θα δούμε αφίσα την καταστροφή της Σμύρνης powered by Bet365. Αξιοθρήνητοι οι τύποι.

Last edited by Eleni7; 19-12-2022 at 22:18.
Eleni7 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Eleni7 For This Useful Post:
Old 19-12-2022   #23200
Darkling
Moderator
 
Darkling's Avatar
 
Join Date: Aug 2014
Location: Victoria Road
Posts: 17,577
Liked: 14,175
Likes: 80,151
Default

στα παπαρια του Μελισσανιδη ολα αυτα που λες, αυτα ειναι για τους αφελεις αεκτζηδες που συγκινουνται με το μπουζουκι του αναστεναζουν τα γκολποστ.
__________________
We re high here, forever.
Darkling is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Darkling:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 00:13.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.