RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-05-2010   #181
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by *GrimReaper* View Post
Τι εγινε?...επειδη βαριεσαι εσυ θα το κανουμε τσατ εδω μεσα?....ανταλλαξτε αριθμους
Δεν κατάλαβα Grim!!!!!!! Επειδη άνοιξες κάποτε το topic θα μας λες και τι θα λέμε τώρα?????? Ετσι τόχετε εσεις στη Θεσσαλονίκη???? Γιατι εμεις εδώ στην Αθήνα δεν μασαμε!!!!!!χαχαχαχα
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2010   #182
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
Δεν κατάλαβα Grim!!!!!!! Επειδη άνοιξες κάποτε το topic θα μας λες και τι θα λέμε τώρα?????? Ετσι τόχετε εσεις στη Θεσσαλονίκη???? Γιατι εμεις εδώ στην Αθήνα δεν μασαμε!!!!!!χαχαχαχα
Ισα ρε....χαλλλαρωσε
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2010   #183
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by *GrimReaper* View Post
Ισα ρε....χαλλλαρωσε
Για πες λοιπόν!!!!!!! Πως το χετε εσεις εκει πανω???? Εχω μια ώρα μπροστα μου να σκοτώσω....είμαι ολη αυτια!!!!!!!!χαχαχαχα
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2010   #184
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
Για πες λοιπόν!!!!!!! Πως το χετε εσεις εκει πανω???? Εχω μια ώρα μπροστα μου να σκοτώσω....είμαι ολη αυτια!!!!!!!!χαχαχαχα
δεν δινουμε μεγαλη σημασια σε πραγματα που δεν πρεπει...ειμαστε ηρεμοι μεσα στα νευρα μας. Πανεμορφοι-πανεξυπνοι κτλπ κτλπ...ειναι γνωστα πλεον δεν χρειαζετε να τα λεω ....Και σαν την σαλονικια την γκομενα δεν εχει
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2010   #185
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by *GrimReaper* View Post
δεν δινουμε μεγαλη σημασια σε πραγματα που δεν πρεπει...ειμαστε ηρεμοι μεσα στα νευρα μας. Πανεμορφοι-πανεξυπνοι κτλπ κτλπ...ειναι γνωστα πλεον δεν χρειαζετε να τα λεω ....Και σαν την σαλονικια την γκομενα δεν εχει
Και όπως βλέπω εισαστε απιστευτα μετριόφρονες, καθόλου τοπικιστές κ.λπ.κ.λπ.

ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ και ενεπλάκης σε chat που μόλις πριν λίγο κατηγορούσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!χαχαχαχαχαχαχα

Αλλο πράγμα οι Αθηναίες φίλε μου Grim!!!!!!
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον dora7:
Old 17-05-2010   #186
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
Και όπως βλέπω εισαστε απιστευτα μετριόφρονες, καθόλου τοπικιστές κ.λπ.κ.λπ.

ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ και ενεπλάκης σε chat που μόλις πριν λίγο κατηγορούσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!χαχαχαχαχαχαχα
ωραια επεσα στην παγιδα σου, δεν μιλαω αλλο

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
Αλλο πράγμα οι Αθηναίες φίλε μου Grim!!!!!!
για ανελυσε το λιγο
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2010   #187
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by *grimreaper* View Post
για ανελυσε το λιγο
Τι ωραία που σε έριξα στην παγίδα εννοώ.....Μαφία φίλε μου εμείς οι Αθηναίες!!!!!!!!

Τα υπόλοιπα που μας αφορούν θα αφήσω να τα γράψει η Ιστορία!!!!!!!!
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to dora7 For This Useful Post:
Old 18-05-2010   #188
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Λοιπόν έχω να γράψω εδωμέσα καμια 10+ μέρες και έχετε ποστάρει σε 37 διαφορετικά topics περίπου 20 posts σε κάθε topic δηλαδή κοντά στα 800 posts! ΠΟΝΕΣΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ και ακόμα μένουν 20 topic! ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΛΙ! ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΤΕ!

Quote:
Originally Posted by redred View Post
Η ΟΤΟΕ(ομοσπονδια τραπεζοϋπαλληλων) συμμετειχε σημερα στην πορεια.Υπαρχαν πανο.Περα απο αυτο ομως,ανεβηκε στο τροκτικο ειδηση που ελεγε πως ζητησαν οι εργαζομενοι να φυγουν απ'το κτηριο λογω επισοδιων κ τους το απαγορευσαν απο τα κεντρικα της μαρφιν.
Και που είναι το κακό ρε μάγκες? Πρέπει ΙΔΙΩΤΙΚΗ επιχείρηση να κλείσει επειδή γίνονται επεισόδια? Πρέπει το κράτος να παραλύει επειδή κάποια ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ σπάνε-καίνε την Αθήνα?
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 18-05-2010   #189
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Και που είναι το κακό ρε μάγκες? Πρέπει ΙΔΙΩΤΙΚΗ επιχείρηση να κλείσει επειδή γίνονται επεισόδια? Πρέπει το κράτος να παραλύει επειδή κάποια ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ σπάνε-καίνε την Αθήνα?
Don το θεμα δεν ειναι ομως αυτο..Το θεμα ειναι εαν (δεν ξερω αν εχει αποδειχτει οριστικα) η επιχειρηση τους απαγορεψε να συμμετεχουν στην απεργια κατι το οποιο ειναι απαραδετκο μιας και αποτελει συνταγματικο δικαιωμα..Και ναι μεν τα τσογλανια μαμησανε την Αθηνα αλλα το ΚΥΡΙΟ γεγονος ηταν μια μεγαλη απεργια ολων των εργαζομενων που αντιδρουσαν για τα τρομερα μετρα που θα παρουν..Ε δεν θα επεφτε εξω ο Βγενοπουλος εαν το συγκεκριμενο υποκαταστημα το κρατουσε κλειστο μια μερα,ενω ηξερε οτι η πορεια θα ηταν συναισθηματικα φορτισμενη και θα περνουσε και μπροστα απο το καταστημα..Τα τσογλανια παντα βρισκουν ευκαιρια να γαμ... οποιαδηποτε μορφη διαμαρτυριας δυστυχως...Αλλα παρ'ολο που την ευθυνη εχουν τα ανθρωποειδη για αυτο που εκαναν μπορουσε και η διευθυνση της τραπεζας να κρατησει διαφορετικη σταση..Τελος παντων οι ανθρωποι δεν ερχονται πισω οτι και να λεμε και μακαρι να μην ζησουμε και αλλα τετοια στην Ελλαδα...
  Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον :
Old 18-05-2010   #190
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

δεν τους το απαγορευουνε...τους λενε απλα πανε αμα θες αλλα το πρωι μην ελπιζεις να βρεις την πορτα ανοιχτη για σενα...απλα πραγματα!
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to *GrimReaper* For This Useful Post:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 18:33.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.