RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27-01-2010   #81
redglove
Administrator
 
redglove's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 21,790
Liked: 78,815
Likes: 59,511
Default

Quote:
Originally Posted by don View Post
Ευχαριστώ φίλε αλλά τέτοια να τα λέμε απο pm δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε δημόσια post!:d
Άσε τον κόσμο να εκφράζεται ελεύθερα ρε don!
__________________
Quote:
Originally Posted by Apostolot View Post
παναγία βόηθα
Quote:
Originally Posted by KingJames View Post
Στροματσονι Αλαφουζος Μπογδανος
Quote:
Originally Posted by Sot_7 View Post
αν δεν πατήσει λεγκο και τραυματιστεί
redglove is online now   Reply With Quote
Old 27-01-2010   #82
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

vargas εκτός που συμφωνώ με όσα σου λένε οι dude-don, διαφωνώ και στο έχω ξαναπεί με αυτή την αρνητική φιλοσοφία ότι όλα θα πάνε χάλια εκτός κι αν πάνε σκατά. Πως τα βλέπεις όλα έτσι;;;;;
Για Γουέιφερ δεν ξέρω αν είναι επιλογή Γιαννάκη όπως λέει ο Don και δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω γιατί απλά ΔΕΝ ξέρω. Ξέρω όμως και έχει αποδειχθεί διαχρονικά ότι ο Γιαννάκης δεν βάζει τα προσωπικά πάνω από την ομάδα. Αν κόψει κάποιον από την ομάδα δεν είναι γιατί απλά δεν τον χωνεύει ή τον μισεί όπως είπες αλλά γιατί πιστεύει ότι αγωνιστικά δεν προσφέρει και δεν έχει καμία διάθεση να δουλέψει στις προπονήσεις. Ο Γουέιφερ όπως φαίνεται κατεβηκε (δεν είναι τυχαίο το ρήμα) εδώ με την ιδέα ότι ήρθε αυτός από το ΝΒΑ στα βλαχαδερά που θα τον λατρεύουν και θα παίζει ΒΡΕΞΕΙ ΧΙΟΝΙΣΕΙ. Στράβωσε όταν είδε ότι πρέπει να την ιδρώσει τη φανέλα για να προσαρμοστεί στην ομάδα και ότι όσο δεν προσαρμοζόταν ΔΕΝ θα έπαιρνε λεπτά συμμετοχής.
Το κακό στην όλη υπόθεση είναι ότι αν διαβάσεις forum φιλάθλων των rockets αυτά τα πράγματα για τον χαρακτήρα του τα λέγανε και ακόμα και στην περίπτωση επιστροφής του ήταν διχασμένοι γιατι εκτός των άλλων είχε τσακωθεί και με προπονητή. Το πως έγινε η επιλογή του χωρίς να προβληματίσουν αυτά τους ανθρώπους του Ολυμπιακού είναι πλέον η μόνη μου απορία και η μόνη ευθύνη που τους ρίχνω. Στο κάτω κάτω στο ΝΒΑ είχε ΜΙΑ και μόνη καλή χρονιά αυτή πριν τον φέρουμε. Και το ότι δεν βρήκε ομάδα να γυρίσει δεν είναι τυχαίο έτσι; Κόπηκε λόγω φυσικής κατάστασης και μην πει κανείς ότι φταίει και σ'αυτό ο Γιαννάκης όταν Τσίλι κλπ ΠΕΤΑΝΕ...

Τελικά στο κουβέντες για αλλόθρησκους πάλι για τον Ολυμπιακό λέμε
kk_SEF is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2010   #83
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

speak of the devil που λένε.... Ρωτάει ο Τσίλι τον Γουέιφερ πως πάει και του λέει jus chillin been doin this rehab miss u guys man wish u guys the best tell everybody i said hello
(τα bold δικά μου)...
kk_SEF is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2010   #84
vargas
Banned
 
Join Date: Jan 2010
Location: ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Posts: 1,223
Liked: 947
Likes: 987
Default

Nαι παιδες ξεφυγαμε ομως κ φταιω κ γω για αυτο ..Αν διαβασατε σημερα πρωταθλητη , θα δειτε οτι δυστυχως φετος το 3+3 δεν ωφελει εμας κ ειν αληθεια . Να μην το πουμε δηλαδη ??
vargas is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2010   #85
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ??? ΣΕ ΙΚΕΤΕΥΩ ΜΗΝ ΞΑΝΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥ ΕΧΘΡΟΥ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΗ. Σοβαρολογώ και θα το βάλω και στους κανόνες του forum ότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ οι αναφορές, αναδημοσιεύσεις αυτού του ΚΩΛΟΧΑΡΤΟΥ του πουλόπουλου.
DON is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to DON For This Useful Post:
Old 27-01-2010   #86
manol14
Πεντάδα
 
manol14's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Γαλάτσι
Posts: 2,780
Liked: 5,361
Likes: 2,235
Default

Σωστός φίλε ΚΚ_sef πολύ σωστός!!
εχουνε πιστέψει πολλοί ότι ο Γουέιφερ δεν έπιασε γιατί δεν τον βοήθησε ο Γιαννάκης να προσαρμοστεί !!!
Ελεος για χαζό τον έχουν τον Γιαννάκη ή για πρωτάρη?
οκ Μπορεί να κάνει λάθη (κυρίως πέρισυ) αλλά χαζός δεν είναι να κόψει κάποιον που πραγματικά μπορεί να ανεβάσει την ομάδα ένα επιπεδο παραπάνω!!!
Οσοι τα ισζυρίζονται αυτά μάλλον δεν εχουν σχέση με το άθλημα!!!
manol14 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2010   #87
vargas
Banned
 
Join Date: Jan 2010
Location: ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Posts: 1,223
Liked: 947
Likes: 987
Default

Manol αυτη η ειναι η αποψη σου . Το να διαφωνουμε μας το επιτρεπεις η απαγορευεται κ αυτο ?? Οτι κ να λεμε -λετε ο wafer αχρηστος δεν ειναι . Επισης αυτα για τις κλανιες κλπ τα βρισκω τουλαχιστον γελοια . Τον διωχνεις εκεινη την στιγμη που το κανει αυτο δεν το κρατας κ του γαμας την ψυχολογια με το ετσι θελω . Υπαρχει κλασικο παραδειγμα ο αγωνας με την παρτιζαν οπου μας γαμησαν κανονικα κ δεν του εδωσε ουτε μια ευκαιρια παρολο που τον ειχε παρει μαζι ...Αντε γτ θα ξεχασουμε κ αυτα που ξερουμε ...Οταν τα γραφει ο υπερυθρος... ολος ο κοσμος συμφωνει μαζι του ...http://infrared.redplanet.gr/2009/12...F%85/#comments

Last edited by vargas; 27-01-2010 at 19:26.
vargas is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2010   #88
vargas
Banned
 
Join Date: Jan 2010
Location: ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Posts: 1,223
Liked: 947
Likes: 987
Default

Btw , ολοκληρος ron ARTEST βγηκε κ ειπε για τον von οτι θα διαλυσει καθε αμυνα στην ευρωπη...Αλλα που ξερει αυτος , Γιαννακης κ αγιος ο θεος ...
vargas is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2010   #89
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by vargas View Post
btw , ολοκληρος ron artest βγηκε κ ειπε για τον von οτι θα διαλυσει καθε αμυνα στην ευρωπη...Αλλα που ξερει αυτος , Γιαννακης κ αγιος ο θεος ...
ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΓΟΥΕΙΦΕΡ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ? ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ. Απλά ΕΤΥΧΕ να είναι ΠΑΡΤΣΑΚΛΟ! Κακό είναι? Ούτε ο πρώτος είναι ούτε ο τελευταίος!
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 27-01-2010   #90
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Quote:
Originally Posted by vargas View Post
btw , ολοκληρος ron artest βγηκε κ ειπε για τον von οτι θα διαλυσει καθε αμυνα στην ευρωπη...Αλλα που ξερει αυτος , Γιαννακης κ αγιος ο θεος ...
Σου φάνηκε ότι δικαιώθηκε; Δεν καταλαβαίνω, είναι τώρα κριτήριο η δήλωση στο άσχετο του Αρτέστ; Εγώ θυμάμαι τον Κώστα τον Παπανικολάου να κάνει αντίστοιχη εγκωμιαστική δήλωση για τα προσόντα του Γουέιφερ, το ίδιο και άλλοι παίκτες της ομάδας, το ίδιο και ο προπονητής (το ίδιο και εγω αν με ρωτούσες μετά το φιλικό με τους Καβαλίερς). Άλλο όμως αυτό και άλλο που όποτε έμπαινε μέσα έπαιζε κάτι μεταξύ χάντμπολ (λόγω παραπάνω βημάτων) και "θέλεις τραλαλά, θέλω τραλαλό"... πώς να το κάνουμε τώρα; Στη συγκεκριμένη ομάδα που λέγεται Ολυμπιακός εν έτει 2009-2010 δεν τράβηξε η μεταγραφή του, ενώ η αντίστοιχη του κοντούλη Πεν που σνομπάρεις φαίνεται εξ'αρχής να αποδίδει σε κομμάτια του παιχνιδιού που χρειαζόμασταν ενίσχυση... Αυτά. Να'ναι καλά ο Βον εκεί που είναι...
Dude is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Dude:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 19:21.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.