RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-01-2011   #61
Airness
Guest
 
Posts: n/a
Default

Επειδή βλέπω οτι τρελένεστε για off-topic κουβέντα και για να μην γεμίζουμε με διάφορα θέματα το φόρουμ, θα μετονομάσω το θέμα σε off-topic, για να λέτε οτι θέλετε εδώ μέσα.

Υ.Γ.1 Χωρίς παρεξήγηση (ελπίζω) φίλε 8rilos!!!. Δεν έχει να κάνει με εσένα. Απλά έτυχε τώρα. Ελπίζω στην κατανόηση σου.
Υ.Γ.2 Καλό οφτοπίκιασμα, εδώ μέσα έτσι??? (Για ποιους χτυπάει η καμπάνα άραγε??? )
  Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to For This Useful Post:
Old 03-01-2011   #62
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Η αλήθεια είναι ότι ξεφύγαμε τελείως αλλά τι να σας κάνω????? λείπατε όλοι, εγω βαριομουνα και δεν νυσταζα και μόνο αυτά τα τρελά ήταν μέσα!!!!!! δεν θέλει και πολύ ο άνθρωπος να ξωκείλει!!!!!!!!!:ee k:
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #63
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

Quote:
Originally Posted by Airness View Post
Επειδή βλέπω οτι τρελένεστε για off-topic κουβέντα και για να μην γεμίζουμε με διάφορα θέματα το φόρουμ, θα μετονομάσω το θέμα σε off-topic, για να λέτε οτι θέλετε εδώ μέσα.

Υ.Γ.1 Χωρίς παρεξήγηση (ελπίζω) φίλε 8rilos!!!. Δεν έχει να κάνει με εσένα. Απλά έτυχε τώρα. Ελπίζω στην κατανόηση σου.
Υ.Γ.2 Καλό οφτοπίκιασμα, εδώ μέσα έτσι??? (Για ποιους χτυπάει η καμπάνα άραγε??? )
ααααααααααααααααααα δεν με πειραζει η αλλαγη ονοματος!!!!!!! αλλα αν γραφουμε οτι θελουμε σε ενα θεμα με τιτλο off topic δεν ειναι off topic αυτο που γραφουμε!!!!

υ.γ πες τα...αυτος ο μιγαδας και η μιλος δεν αντεχονται αλλο με τα off topic τους
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to 8rilos!!! For This Useful Post:
Old 03-01-2011   #64
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by 8rilos!!! View Post
ααααααααααααααααααα δεν με πειραζει η αλλαγη ονοματος!!!!!!! αλλα αν γραφουμε οτι θελουμε σε ενα θεμα με τιτλο off topic δεν ειναι off topic αυτο που γραφουμε!!!!

υ.γ πες τα...αυτος ο μιγαδας και η μιλος δεν αντεχονται αλλο με τα off topic τους
να ποιος μιλάει!!!!! ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ?????????: p
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #65
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
να ποιος μιλάει!!!!! ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ?????????: p
ααααα δεν σας καταλαβαινω καθολου αγαπητη μου
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #66
Red Unity
Πεντάδα
 
Red Unity's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Αθήνα
Posts: 1,875
Liked: 1,184
Likes: 1,551
Default

διαφωνώ με την μετονομασία σε οφ τόπικ, και εξηγώ....

το οφ τόπικ μπορεί να είναι οφ τόπικ μόνο σε κάποιο άλλο ποστ με ένα συγκεκριμένο θέμα.
σε ποστ που ονομάζεται οφ τόπικ, το οφ τόπικ γίνεται αυτομάτως ον τόπικ, πράγμα οξύμωρο....έτσι το οφ τόπικ χάνει τη μαγεία της διάβρωσης ενός τόπικ με συγκεκριμένο θέμα, γράφοντας κάτι το οποίο είναι οφ τόπικ....

δεν ξέρω αν με καταλάβατε, γιατί ήταν πολύ βαθυστόχαστο αυτό που είπα.
__________________

Red Unity is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Red Unity For This Useful Post:
Old 03-01-2011   #67
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

Quote:
Originally Posted by Red Unity View Post
διαφωνώ με την μετονομασία σε οφ τόπικ, και εξηγώ....

το οφ τόπικ μπορεί να είναι οφ τόπικ μόνο σε κάποιο άλλο ποστ με ένα συγκεκριμένο θέμα.
σε ποστ που ονομάζεται οφ τόπικ, το οφ τόπικ γίνεται αυτομάτως ον τόπικ, πράγμα οξύμωρο....έτσι το οφ τόπικ χάνει τη μαγεία της διάβρωσης ενός τόπικ με συγκεκριμένο θέμα, γράφοντας κάτι το οποίο είναι οφ τόπικ....

δεν ξέρω αν με καταλάβατε, γιατί ήταν πολύ βαθυστόχαστο αυτό που είπα.
απλα εισαι επιδειξιας! το ιδιο ειχα πει και εγω αλλα απλα και κατανοητα...λαοπλανε!

υ.γ και μην βαζεις τονους παλιοτελειομανη!
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #68
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Δεν καταντάει γραφικό έως πολύ γραφικό να ανοίγονται θέματα σε ολυμπιακό μπασκετικό φόρουμ που ξεπερνούν τα όρια του οφτοπικ,του γραφικού και του βαρετού για όοοολους τους υπόλοιπους πλην αυτών που γράφουν?
Και δεν μιλώ γενικά για στεγανά...προφανώς και η κουβέντα μπορεί να ξεφύγει όπως θέλει ο καθένας και όπως το φέρει η κουβέντα. Αλλά να έχει αρχίσει κάπως η κουβέντα,να έχει και ενα ενδιαφέρον βρε αδερφέ και για κάποιον 3ο...
Τώρα τι ενδιαφέρον έχουν 10 σελίδες μεταξύ εμένα και της αδερφής μου πχ? Να μπαίνω να λέω και καλά υπονοούμενα μέχρι "ελα ελένη μάζεψε τα τασάκια απ'το τραπέζι? ή "μη μιλάς γιατι θα σ θυμήσω το καλοκαίρι πέρσι"...
Μέτρον άριστον
zouparos is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον zouparos:
Old 03-01-2011   #69
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Δεν καταντάει γραφικό έως πολύ γραφικό να ανοίγονται θέματα σε ολυμπιακό μπασκετικό φόρουμ που ξεπερνούν τα όρια του οφτοπικ,του γραφικού και του βαρετού για όοοολους τους υπόλοιπους πλην αυτών που γράφουν?
Και δεν μιλώ γενικά για στεγανά...προφανώς και η κουβέντα μπορεί να ξεφύγει όπως θέλει ο καθένας και όπως το φέρει η κουβέντα. Αλλά να έχει αρχίσει κάπως η κουβέντα,να έχει και ενα ενδιαφέρον βρε αδερφέ και για κάποιον 3ο...
Τώρα τι ενδιαφέρον έχουν 10 σελίδες μεταξύ εμένα και της αδερφής μου πχ? Να μπαίνω να λέω και καλά υπονοούμενα μέχρι "ελα ελένη μάζεψε τα τασάκια απ'το τραπέζι? ή "μη μιλάς γιατι θα σ θυμήσω το καλοκαίρι πέρσι"...
Μέτρον άριστον
μα τις διαβασες τις σελιδες;;
εγω εμ την μιλος και τον μιγαδα μιλουσαμε για ακυρα θεματα και δεν γνωριζομαστε μεταξυ μας,αρα δεν στεκει αυτο που γραφεις
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #70
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Δεν τις διάβασα,μόνο ο φλις μπορεί να τις διαβάσει...
απλά είδα πως ανακαλύψατε πως ειστε ξαδέρφια και μετά και καλά ο ένας κάρφωνε τον άλλον...
δλδ πράματα παραπάνω από βαρετά και γραφικά

εκτος αν νομίζεις πως μόνο μεταξύ σας γνωρίζεστε εδώ μέσα
zouparos is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 21:26.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.