RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18-04-2012   #3321
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

εγώ θέλω να δω μπάρτσα-ρεάλ. οτιδήποτε άλλο είναι βαρετό και ξενέρωτο.
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 18-04-2012   #3322
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
εγώ θέλω να δω μπάρτσα-ρεάλ. οτιδήποτε άλλο είναι βαρετό και ξενέρωτο.
To θεμα ειναι οτι αυτο το θελει και ο φιλος σου ο Μισελ... Ακομα και χθες, ο κολλητος του κυρ Αλεκου εκανε τα παντα για να τελειωσει με 11 η Ρεαλ, ειδικα η κοκκινη στον τσιγγανο ειναι καραμπινα, και δεν εδωσε και ενα πεναλτι στην Μπαγερν, που αν γινοταν αναποδα ή αυτος που τον κραταγαν φοραγε κυανερυθρη με το 10 στην πλατη, θα το εδινε μαρς ο γλομπος!!! Απλα τωρα ετυχε να φορα κοκκινη και στη πλατη ηταν το 7!!!
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον lamar:
Old 18-04-2012   #3323
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

ο πλατινί είναι γνωστή οχιά και δεν αμφιβάλλω καθόλου για όσα λες με την μόνη διαφωνία πως το "πέναλτι" του ριμπερί είναι βουτιά καραγκουνίσα..τώρα το "θα το έδινε στον ρούνει" κτλ είναι όπως είπα και εχθές που τα έλεγε ο σωτηρακόπουλος τα ίδια..

20 χρόνια καρπαζάς οι λιβερπάντλιανς βλέπετε παντού φαντάσματα.
DON is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2012   #3324
linas7
Πεντάδα
 
linas7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 1,656
Liked: 2,013
Likes: 2,176
Default

@ lamar

Mallon ksexases to penalty pou den edoses ston Gomez. Entaksei exthes o diaititis itane tragikos opos eipes ekane ta panta gia na teleiosei me 11 i real.

An ennoeis tin fasi tou protou imixronou me ton riberi den itane penalty mikro trabigma alla auto den to perneis me tipota.

Kai epeidi ksero oti eisai kai esi bayern den se ekneurise o riberi pou ekane deka fores theatro?
linas7 is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2012   #3325
natag
Πεντάδα
 
natag's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Λαμία-Αθήνα
Posts: 6,458
Liked: 12,589
Likes: 22,381
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
εγώ θέλω να δω μπάρτσα-ρεάλ. οτιδήποτε άλλο είναι βαρετό και ξενέρωτο.
Αυτος θα ειναι ονειρικος τελικος...Θα ειμαστε πολυ τυχεροι αν τον ζησουμε...Δε νομιζω να εχει συμβει ποτε και ειναι πολυ δυσκολο να ξανασυμβει...Αν βαλουμε τα οπαδικα στην ακρη, θα επρεπε να παρακαλαει ολος ο κοσμος για εναν τετοιο τελικο...
natag is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον natag:
Old 18-04-2012   #3326
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by natag View Post
Quote:
Originally Posted by DON View Post
εγώ θέλω να δω μπάρτσα-ρεάλ. οτιδήποτε άλλο είναι βαρετό και ξενέρωτο.
Αυτος θα ειναι ονειρικος τελικος...Θα ειμαστε πολυ τυχεροι αν τον ζησουμε...Δε νομιζω να εχει συμβει ποτε και ειναι πολυ δυσκολο να ξανασυμβει...Αν βαλουμε τα οπαδικα στην ακρη, θα επρεπε να παρακαλαει ολος ο κοσμος για εναν τετοιο τελικο...
Να παρακαλαω να δω εναν τελικο, που οι μεν θα δερνουν ανηλεως, οι δε θα σφαδαζουν θεατρινιστικα ακομα και οταν οι αλλοι δεν τους ακουμπανε, και στην μεση θα ειναι ο ρεφερι με τον Μουρινιο που θα χαμογελα ειρωνικα...

Μπα, δεν θα παρω...

@ DON
Ετσι ακριβως φιλε... Ο Ριμπερι κανει καραγκουνισια βουτια, δεν τον κραταει ο Ραμος!!!

Οταν βουταγε ο Ασλει Γιανγκ ομως, ποσταριζες ολος χαρα εδω μεσα, ΛΟΥΤΣΑ ΠΑΛΙ ΛΟΥΤΣΑ ΠΑΛΙ ΟΕ ΟΕ!!!

Και μετα ελεγες τον αλλον βαζελο!!!
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2012   #3327
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

@lamar

ελπίζω πως επειδή δεν θα έχουν ισπανούς διαιτητές θα είναι σοβαροί. και οι θεατρίνοι της μπαρτσελόνα και τα δρεπάνια του ζοζέ.

ο ριμπερί κάνει βουτιά ΜΑΚΡΟΒΟΥΤΙ. όσο για τον άσλει γιάνγκ λούτσα πάλι πόσταρα δεν είπα ότι ήτανε πέναλτι ή όχι βουτιά κτλ. έτσι θέλω να τα παίρνει ο σερ άλεξ γιατί δεν μπορώ άλλο την κλάψα. είναι όπως στην μπάλα. αφού κλαίγονται που κλαίγονται οι βαζέλες ε θέλω να τους το παίρνω αλα παπουτσέλης. αφού θα στο πάρω ΤΙ ΣΚΟΥΖΕΙΣ για το πως? και το χειρότερο έιναι ότι σκούζει ο 8ος για το πως το παίρνει ο 1ος. λες και φταίει ο γουέμπ και η παράγκα που η σίτι έχασε απο την ΣΟΥΟΝΣΙ. Λες και η παράγκα αν την είχε δεν θα τον γλύτωνε απο τα 6 μπαλάκια απο την σίτι.
DON is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2012   #3328
natag
Πεντάδα
 
natag's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Λαμία-Αθήνα
Posts: 6,458
Liked: 12,589
Likes: 22,381
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post

Να παρακαλαω να δω εναν τελικο, που οι μεν θα δερνουν ανηλεως, οι δε θα σφαδαζουν θεατρινιστικα ακομα και οταν οι αλλοι δεν τους ακουμπανε, και στην μεση θα ειναι ο ρεφερι με τον Μουρινιο που θα χαμογελα ειρωνικα...

Μπα, δεν θα παρω...
Εγω μιλαω για τελικο τσουλου Ρεαλ-Μπαρτσελονα...Τα υπολοιπα ειναι οδοντοκρεμες...Ουτε στα πιο τρελα ονειρα τετοιος τελικος...
natag is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2012   #3329
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
@lamar

ελπίζω πως επειδή δεν θα έχουν ισπανούς διαιτητές θα είναι σοβαροί. και οι θεατρίνοι της μπαρτσελόνα και τα δρεπάνια του ζοζέ.

ο ριμπερί κάνει βουτιά ΜΑΚΡΟΒΟΥΤΙ. όσο για τον άσλει γιάνγκ λούτσα πάλι πόσταρα δεν είπα ότι ήτανε πέναλτι ή όχι βουτιά κτλ. έτσι θέλω να τα παίρνει ο σερ άλεξ γιατί δεν μπορώ άλλο την κλάψα. είναι όπως στην μπάλα. αφού κλαίγονται που κλαίγονται οι βαζέλες ε θέλω να τους το παίρνω αλα παπουτσέλης. αφού θα στο πάρω ΤΙ ΣΚΟΥΖΕΙΣ για το πως? και το χειρότερο έιναι ότι σκούζει ο 8ος για το πως το παίρνει ο 1ος. λες και φταίει ο γουέμπ και η παράγκα που η σίτι έχασε απο την ΣΟΥΟΝΣΙ. Λες και η παράγκα αν την είχε δεν θα τον γλύτωνε απο τα 6 μπαλάκια απο την σίτι.
Επειδη μιλας με μενα τωρα, που δεν εκανα κανενα ποστ για το πως και αν το παιρνει η Γιουναιτεντ, θα απαντας στα δικα μου... Οταν λοιπον φιλε μπαινεις μεσα εδω και ποσταρεις για Λουτσες παλι, οταν εχεις προηγηθει με πεναλτι φαντασμα το οποιο ξεκιναει απο δυο μετρα οφσαιντ, και αντι να μιλησεις γι αυτο, ή να μην μιλησεις καθολου, πανηγυριζεις κιολας, τοτε εισαι οτι κατηγορουσες οτι ηταν ο Ζουπαρος οταν μιλαγε για την Μπαρτσα... Τη λεξη τη ξερεις, δεν τη ξαναγραφω.

Οταν το κρατημα του Ραμος, που δεν εχει κανενα λογο να βαλει το χερι του παρατεταμενα στο στηθος του Ριμπερι, και μιλας για βουτια λες και εχεις δυναμομετρο στα ματια, μονο και μονο επειδη απεναντι στη Μπαγερν ειναι ο αγαπημενος σου Μουρινιο, τοτε γινεσαι οτι εγραψα παραπανω...

Επειδη ο Πλατινι δεν ειναι κανενας μαλακας, ειναι γατα, εχει παρει χαμπαρι, οτι το μεγαλυτερο ποσοστο, ψοφαει να δει Δηπεθε Καταλωνιας - Δρεπανηφορα Καστιλλης στον τελικο, το εχει δρομολογησει εδω και μηνες...

Quote:
Originally Posted by natag View Post
Quote:
Originally Posted by lamar View Post

Να παρακαλαω να δω εναν τελικο, που οι μεν θα δερνουν ανηλεως, οι δε θα σφαδαζουν θεατρινιστικα ακομα και οταν οι αλλοι δεν τους ακουμπανε, και στην μεση θα ειναι ο ρεφερι με τον Μουρινιο που θα χαμογελα ειρωνικα...

Μπα, δεν θα παρω...
Εγω μιλαω για τελικο τσουλου Ρεαλ-Μπαρτσελονα...Τα υπολοιπα ειναι οδοντοκρεμες...Ουτε στα πιο τρελα ονειρα τετοιος τελικος...
Οδοντοκρεμες ειναι για σενα, για μενα που βλεπω ποδοσφαιρο απο το 1986, αυτο το θεαμα που προσφερουν οταν παιζουν οι δυο τους ειναι εμετικο με ελαχιστες εξαιρεσεις...
Απο τα 90 λεπτα, τα 20 οι της Μπαρτσελονα ειναι κατω και σκουζουν οπως το γουρουνι οταν το σφαζουν προσπαθωντας αλλες φορες αληθινα και αλλες φορες θεατρινιστικα, να παρουν καρτες οι αντιπαλοι, τα επομενα 20 οι της Ρεαλ πηγαινουν καροτσακι τον διαιτητη που απεβαλε εναν απο τους συμπαικτες τους επειδη σηκωσε στον αερα καποιον Καταλανο ή επειδη ο Καταλανος εκανε θεατρο. Αν εσυ ονειρευεσαι τετοιο τελικο, ειναι δικαιωμα σου.

Εγω κουραστηκα να βλεπω τα τελευταια δυο χρονια αυτο το παραπανω θεαμα περιμενοντας δυο ενεργειες του Μεσι....
__________________

Last edited by lamar; 18-04-2012 at 13:20.
lamar is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2012   #3330
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

θα το ξαναπώ. τι να πω για το πέναλτι που ΔΕΝ ήτανε και ξεκίνησε απο ΟΦΣΑΙΝΤ και του έδωσε ο χειρούργος και κόκκινη κάρτα του άλλου?

να βγω να πω τι? το ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ? Δεν με ενδιαφέρει γιατί εγώ δεν θα ζουπίσω όπως λες..αν ήμουν ζούπαρος θα έβγαζα 5 stop kare που δείχνουν ότι η παρανυχίδα του δεξιού μικρού δακτύλου κάλυπτε την αριστερή ραφή του σορτσακίου του παίκτου και ένα πτηνό μπήκε στα μάτια του διαιτητή και έβλεπε τα κόκκινα πράσινα και το έδωσε γιατί τους πέρασε για βάζελους.

ή θα σου έβαζα 5 πλάγια αράουτ που έδωσε υπέρ των άλλων και θα σου έλεγα ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ? ΕΕΕ ΚΥΡΙΕ? ΕΕΕ ???

το βαζελίζω σημαίνει ότι παίρνω πρωτάθλημα με ΝΟ ΚΟΛ και εγώ λέω πως σε γάμησε έτσι ο ζότσαρος, ο διαμαντίδαρος, ο περπερόγλαρος και αντίστοιχα ο ινιέστας και ο μπουσκέτσας.

εγώ είπα ότι είπα και πέρσυ μετά το καραισκάκη που αρκετοί ολυμπιακοί "ντρέπονταν". ΛΟΥΤΣΑ ΠΑΛΙ και μάλιστα αν με ρωτάς ΕΤΣΙ ήθελα να την φάνε τα βαζέλια πέρσυ και δεν με χάλασε καθόλου που τον έφαγε η σίτι έτσι φέτος. δεν κρύβομαι. ΘΕΛΩ να τα τρώνε έτσι γιατί όταν έχουν το σπρώξιμο κάνουν τις μωρές παρθένες το πρωτάθλημα είναι φοβερό, ανταγωνιστικό κτλ και μόλις παίρνει κεφάλι η μαν γιουν και ο ολυμπιακός αρχίζουμε τα ΠΑΡΑΓΚΑ, ΓΟΥΕΜΠ, ΛΙΓΔΑ κτλ...

όσο για το παρατεταμένο κράτημα (εδώ γελάμε) του ράμος αν σε σπρώξω στο στήθος πέφτεις ανάσκελα, όχι μπρούμητα. αντίθετα αν κάνει βουτίτσα με μάζεμα πόδια και ηλεκτροσόκ πέφτεις σαν τον ριμπερί τον κλόουν.

μην σώσει και περάσει η ρεάλ αν δεν το αξίζει είμαι ο πρώτος που το λέει αλλά όταν ο διαιτητής έχει ΚΑΤΑΦΑΝΕΣΤΑΤΟ χέρι της Μπάγερν στο φάουλ του ρονάλντο πυο θα τον έστεινε για σχεδόν πέναλτι στην γραμμή της περιοχής και δεν το δίνει γιατί απλά δεν είναι κάτι να δώσεις στα σοβαρά όπως και η καραβούτα του ριμπερί μην μου μιλάτε για διαιτησία κτλ.

ξαναλέω μια χαρά ήτανε εχθές η διαιτησία. άμα θέλει να σε σπρώξει το στραγάλι του πλατινί έχουμε δει τι ακριβώς γίνεται. λεπτομερώς μάλιστα.

DON is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 08:02.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.