RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11-03-2010   #11
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

αν και γουσταρω τους 2 τροχους για την αισθηση που σου δινουν, μετα απο ενα ατυχημα που ειχα μου εφυγε η τρελα.
πλεον 4 τροχοι και συνηθως 3 πορτες!

εχω παντως οδηγησει αρκετα αυτοκινητα, το καθε ενα εχει κατι διαφορετικο αναλογα τον κατασκευαστη και την κατηγορια του.
τωρα ψαχνομαι για μοντιφα στην ιταλιδα αλλα ακομα δεν εχω πειστει οτι αξιζει...

tc-g6 is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2010   #12
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
αν και γουσταρω τους 2 τροχους για την αισθηση που σου δινουν, μετα απο ενα ατυχημα που ειχα μου εφυγε η τρελα.
ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΛΑΚΑ!!!!ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΓΑΜΩΤΟ!!! Δεν πρέπει να χάνονται έτσι ζωές...Το λέω γιατί και εγώ έχω κάνει ένα Aygo TOTALLED!
DON is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2010   #13
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΛΑΚΑ!!!!ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΓΑΜΩΤΟ!!! Δεν πρέπει να χάνονται έτσι ζωές...Το λέω γιατί και εγώ έχω κάνει ένα Aygo TOTALLED!
αστα ρε bro, εχεις δικιο. θελει προσοχη το αθλημα.
εγω εχω στειλει στα παλιοσιδερα ενα corolla g6 (στην κηφισιας, "αγορασα" μαντρα) και εχω φαει απιστευτη σουπα με μηχανη (καταραμενη λακουβα) αλλα και στις δυο περιπτωσεις ημουν πααααααααρα πολυ τυχερος!
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2010   #14
Wolf7
Εφηβικό
 
Wolf7's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Όπου Λιμάνι & Πατρίς
Posts: 74
Liked: 69
Likes: 49
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
αν και γουσταρω τους 2 τροχους για την αισθηση που σου δινουν, μετα απο ενα ατυχημα που ειχα μου εφυγε η τρελα.
πλεον 4 τροχοι και συνηθως 3 πορτες!

εχω παντως οδηγησει αρκετα αυτοκινητα, το καθε ενα εχει κατι διαφορετικο αναλογα τον κατασκευαστη και την κατηγορια του.
τωρα ψαχνομαι για μοντιφα στην ιταλιδα αλλα ακομα δεν εχω πειστει οτι αξιζει...
και πολύ καλά κάνεις που δεν έχεις πειστεί...
το να προσπαθήσεις να κάνεις μια ΑLFA πιο όμορφη
είναι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ και συνήθως τα αποτελέσματα είναι απογοητευτικά και ΚΑΡΑΚΙΤΣ!!!

Οι Ιταλοί δεν παίζονται στο design.
Πάρε για παράδειγμα την 147...
Σχεδιάστηκε πριν 10 χρόνια και ακόμη κατά τη γνώμη μου έιναι το πιο όμορφο αυτοκίνητο της κατηγορίας του
__________________
BΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΟΥΤΑΝΑ...
Wolf7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Wolf7:
Old 11-03-2010   #15
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
αστα ρε bro, εχεις δικιο. θελει προσοχη το αθλημα.
εγω εχω στειλει στα παλιοσιδερα ενα corolla g6 (στην κηφισιας, "αγορασα" μαντρα) και εχω φαει απιστευτη σουπα με μηχανη (καταραμενη λακουβα) αλλα και στις δυο περιπτωσεις ημουν πααααααααρα πολυ τυχερος!
Εγώ μόνος μου την πάτησα...Γύρναγα απο Λαγονήσι απο Αττική οδό και νόμιζα ότι έβγαινα στην έξοδο Κηφισίας που είναι τεράστια ευθεία αλλά εγώ πήγαινα για βενζίνη στην έξοδο Δ. Πλακεντίας στο 24ωρό το Jetoil...Ε ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ μπήκα με πάνω απο 120 χιλιόμετρα και αν έχεις πάει στην έξοδο Δ. Πλακεντίας ΑΠΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ όταν έρχεσαι τότε ξέρεις...ΦΟΥΡΚΕΤΑ 90 μοίρες. Ε ήτανε αργά μέχρι να ξεκολλήσει το μυαλό και να σκεφτώ "ΩΧ ΜΑΛΑΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΕΙΑ 1 ΧΛΜ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ" μπλόκαραν τα φρένα και έγινα ΠΟΛΥ φίλος με την μπαριέρα...Πρώτα αριστερά, μετά δεξιά. ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΧ δεν πέρναγε ΚΑΝΕΙΣ απο πίσω (ήτανε 3 το πρωί και έμπαινα ΝΑΥΤΗΣ στιυς 7 το πρωί!!!) γιατί δεν θα έγραφα τώρα εδώ...Πάει το AYGO! Πέρασε πάντως το crash test με τα 1000!

υ.γ. ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑ ΕΚΑΝΑ??? Το ξαναδιαβάζω και τρελαίνομαι!ΒΛΑΚΑΣ!
DON is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2010   #16
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by Wolf7 View Post
και πολύ καλά κάνεις που δεν έχεις πειστεί...
το να προσπαθήσεις να κάνεις μια ΑLFA πιο όμορφη
είναι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ και συνήθως τα αποτελέσματα είναι απογοητευτικά και ΚΑΡΑΚΙΤΣ!!!

Οι Ιταλοί δεν παίζονται στο design.
Πάρε για παράδειγμα την 147...
Σχεδιάστηκε πριν 10 χρόνια και ακόμη κατά τη γνώμη μου έιναι το πιο όμορφο αυτοκίνητο της κατηγορίας του
οχι, δεν προκειται να την "πειραξω" εμφανισιακα. ολες οι alfa ειναι κουκλες! λιγη ζωντανια θελω να της δωσω γιατι τα 165hp στο 2λιτρο μοτερ δεν ειναι αρκετα ρε γμτ...
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 11-03-2010   #17
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
Εγώ μόνος μου την πάτησα...Γύρναγα απο Λαγονήσι απο Αττική οδό και νόμιζα ότι έβγαινα στην έξοδο Κηφισίας που είναι τεράστια ευθεία αλλά εγώ πήγαινα για βενζίνη στην έξοδο Δ. Πλακεντίας στο 24ωρό το Jetoil...Ε ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ μπήκα με πάνω απο 120 χιλιόμετρα και αν έχεις πάει στην έξοδο Δ. Πλακεντίας ΑΠΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ όταν έρχεσαι τότε ξέρεις...ΦΟΥΡΚΕΤΑ 90 μοίρες. Ε ήτανε αργά μέχρι να ξεκολλήσει το μυαλό και να σκεφτώ "ΩΧ ΜΑΛΑΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΕΙΑ 1 ΧΛΜ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ" μπλόκαραν τα φρένα και έγινα ΠΟΛΥ φίλος με την μπαριέρα...Πρώτα αριστερά, μετά δεξιά. ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΧ δεν πέρναγε ΚΑΝΕΙΣ απο πίσω (ήτανε 3 το πρωί και έμπαινα ΝΑΥΤΗΣ στιυς 7 το πρωί!!!) γιατί δεν θα έγραφα τώρα εδώ...Πάει το AYGO! Πέρασε πάντως το crash test με τα 1000!

υ.γ. ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑ ΕΚΑΝΑ??? Το ξαναδιαβάζω και τρελαίνομαι!ΒΛΑΚΑΣ!
εγω στην κηφισιας στις στροφες (στο "ς") μετα το φαναρι που στριβεις δεξια για μελισσια (εκει που ειναι τα ελληνικα πετρελαια δηλαδη) ετρεχα λιγαααααακι (130+). πανω στη στροφη πετυχα νερα με αποσκληρηντικα (απο τους μλκς της EKO που επλεναν το βενζιναδικο και ειχαν γεμισει το δρομο) και σχεδον πεταξα μεχρι την μαντρα της interamerica. πεταξε κωλο μια το ισιωσα, πεταξε δευτερη επισης το εφερα, ε στην τριτη καρφωθηκα. βγηκα απο το πορτπαγκαζ γιατι δεν ανοιγαν φυσικα οι πορτες και το αμαξι πηγε asap για πεταμα...

και εγω λοιπον μια χαρα τα καταφερα!
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 18-03-2010   #18
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

http://www.auto24.gr/html/ent/772/ent.44772.asp

*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2010   #19
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by *GrimReaper* View Post
http://www.auto24.gr/html/ent/714/ent.44714.asp

DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 18-03-2010   #20
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

χαχαχα οσο τρελος και να εισαι με τα αλφα ρομεο ..μη προσπαθεις να συγκρινεις τα ασυγκριτα
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 09:46.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.