RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20-02-2024   #24521
Chrisk7
Πεντάδα
 
Chrisk7's Avatar
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 10,287
Liked: 6,433
Likes: 29,540
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
καλά, επειδή εδώ μόνο αλήθειες, τρομερά εύστοχα τα σχόλια στο σπίτι του πόνου και αρκετά ψύχραιμα θα έλεγα.

πού πήγαν αυτοί που αγαπήσαμε;;

γιατί με αυτούς που έγραψαν (πλην 1-2 μαξ), άνετα ανοίγεις γενικό μπάσκετοφόρουμ και συζητάς σοβαρά.
ειδικα εκει που λενε "θα βαλουν τα σουτ και θα χασουμε ευκολα", λες και καναν κοπι πειστ απο δω

η για τη φαση μετα τις βολες του Λεφλοπ, οτι παθαινουμε ολη τη χρονια στο τελος δεκαλεπτων
__________________
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Chrisk7 is online now   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Chrisk7 For This Useful Post:
Old 20-02-2024   #24522
jimy
Πεντάδα
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 1,042
Liked: 4,439
Likes: 2,844
Default

?Κι εγώ αυτή την άποψη έχω. Να κουτουλάνε κεφάλι κάτω κι όπου πάει. Ειδικά ο Ναν είχε το σύστημα πάω να γαμήσω τον Φαλ, έναν τύπο που μου ρίχνει 30 πόντους με το έτσι θέλω, βέβαια πήγαινε με την όπισθεν στο τέλος, απλά αυτό με εξόργισε, βλέπεις σου έχει πάρει τον αέρα 1-2-3 φορές κόφτο το γαμημένο, καμία εναλλακτική?.

Χαχαχα, κλαίω!!!
jimy is offline   Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to jimy For This Useful Post:
Old 20-02-2024   #24523
OneOfTheSmurfs
Πεντάδα
 
OneOfTheSmurfs's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
Location: Error 404
Posts: 4,040
Liked: 15,137
Likes: 17,411
Default

Ειναι τρελο το τι εφιαλτες τους εχει κανει να βλεπουν ο Φαλ. PTSD κανονικοτατο.
__________________
Quote:
Originally Posted by Czar View Post
Μπαρτζώκας μέχρι να λιώσει το παρκέ του ΣΕΦ από το ντάπα ντούπα του Γουόκαπ, μέχρι να ξεβάψει το κόκκινο από τις πετσέτες που κουνάει ο Σίκμα, μέχρι να του κάνει ο Τράκης τράκα ψυχοφάρμακα.
OneOfTheSmurfs is offline   Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to OneOfTheSmurfs For This Useful Post:
Old 20-02-2024   #24524
Lucifer_7
Πεντάδα
 
Lucifer_7's Avatar
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 14,638
Liked: 25,015
Likes: 51,721
Default

Quote:
Originally Posted by Darkling View Post
Λογικα αυτο είναι το σημείο της χρονιάς που λέμε οτι το καλοκαίρι θα πάρουμε τη μισή ρεαλ και θα τους γαμησουμε όλους
του χρόνου .
Με διαφορά το αγαπημένο μου
__________________
Quote:
Originally Posted by Nikaia View Post
Στο κατω κατω της γραφης δεν παμε να σηκωσουμε την ευρωλιγκα αλλα να φτιαξουμε μια ρημαδοομαδα της προκοπης και να παλεψουμε...ασχετως φυσικα που θα τους πηδηξουμε ολους
Lucifer_7 is offline   Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to Lucifer_7 For This Useful Post:
Old 20-02-2024   #24525
LFO
Πεντάδα
 
LFO's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 9,723
Liked: 25,096
Likes: 72,459
Default

Μετριες αντιδρασεις βλεπω, υπάρχουν κρυμμενα μερικα διαμαντακια βεβαια


Quote:
Originally Posted by Darkling View Post


Χαμστερακι έχετε ρε πούστη μου στο κεφάλι σας


Οι τρεις 6+ μύρια κύριοι να περάσουν να πληρωθούν.



Δυστυχώς με τον νοητικά ανεπαρκή κληρονόμο στο τιμόνι οι επιτυχίες θα μοιάζουν ολοένα και πιο μακρινές. Δεν αρκούν τα χρήματα για να χτίσεις μια ομάδα και για να κατακτήσεις τίτλους.


Κοινή συνισταμένη και σταθερό πρόβλημα η βλακεία και η νοητική ανεπάρκεια του κληρονόμου. Λεφτά υπάρχουν, μυαλό όμως;


Τώρα ο κόπανος νομίζει πως στην επιστροφή του θα μοιάζει μεσσίας μετά από τις συνεχόμενες αποτυχίες (στις οποίες ο ίδιος υποχρέωσε το τμήμα). Πληρώνει (και εισπράττει) περισσότερα, αλλά πέρα από τον αρχικό ενθουσιασμό, όταν θα κρίνονται οι τίτλοι και τα φαλτσοσφυρίγματα θα κάνουν τη γνωστή δουλειά, ο ενθουσιασμός βαθμιαία θα εξατμιστεί και τα ακριβά του εισιτήρια θα του μείνουν στο χέρι, (ή πιο πίσω από αυτό).

Λεξη κοπανος τελευταια φορα που την ακουσα πρεπει να ηταν απο τον Σταθη Ψαλτη
__________________
Quote:
Originally Posted by rh7 View Post
....και επιθυμούσε να ανταμειφθεί για την εργατικότητά του με ένα ζεστό πιάτο ψωμί και τετράωρα χάιλαϊτ του Ενός να κάνει τα πάντα εκτός από το να σκοράρει, ή να μοιράζει ασίστ.
LFO is offline   Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to LFO For This Useful Post:
Old 20-02-2024   #24526
antonio108
Πεντάδα
 
Join Date: May 2012
Posts: 3,784
Liked: 35,305
Likes: 15,887
Default

Ένας Φαλ είναι ΟΛΟΣ ο γαύρος, αλλά μην ανησυχείτε έχουμε Χουάντσο. Δύο προσπάθειες έκανε επιθετικά κάτω από το καλάθι και την πέταξε χειρότερα και από τον Καλαϊτζακη (όχι αυτόν που έχουμε, τον αδελφό του).

Μεγάλες αλήθειες.
__________________
antonio108 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to antonio108 For This Useful Post:
Old 20-02-2024   #24527
Dimaras7
Πεντάδα
 
Join Date: May 2013
Posts: 9,553
Liked: 18,477
Likes: 22,394
Default

Ειλικρινά δεν μπορείτε να καταλάβετε, όταν λέμε Συμβούλιο της Επικρατείας, πώς μπορείς να μπλέξεις. Μια μέρα χτυπάει το τηλέφωνο στο γραφείο και μου λέει η γραμματέας μου, είναι κάποιος Ρίζος από το Συμβούλιο Επικρατείας. Λέω "κανένας μ@@@@@ς είναι και μας κάνει πλάκα". Λέω ''για δώστον μου''. Μου λέει: "Κύριε Μελισσανίδη, είμαι ο κ. Ρίζος''. Του λέω: "Άσ' την πλάκα, ποιος είσαι;". Και μου λέει ''ο κ. Ρίζος είμαι, από το Συμβούλιο της Επικρατείας''.
Και ήρθε, τον πήραμε τον άνθρωπο, τον φέραμε και περπάτησε με τα πόδια όλο αυτό το χωράφι και είδε αυτήν τη βρωμιά και τα σκουπίδια που είχαν εκεί μαζεμένα και μας είπε ο άνθρωπος: "Αυτό εδώ δεν θέλουν να γίνει γήπεδο;". Και με τη βοήθεια του, γιατί θα το πω, χωρίς τον Ρίζο, πίστεψτε με, δεν θα είχαμε γήπεδο. Ο άνθρωπος αυτός έκανε τα πάντα για να δικαιωθούμε σε όλα τα τρελά προβλήματα που μας έβαζαν. Ξέρετε ποιοι και τους ξέρετε όλους, μην το ξαναπώ. Και εγώ προσωπικά σας ευχαριστώ κ. πρόεδρε και η ΑΕΚ δεν θα σας ξεχάσει ποτέ?, σημείωσε ο διοικητικός ηγέτης των νταμπλούχων, ο οποίος υπολοποίησε παλαιότερά του λόγια (τον Οκτώβριο του 2022 σε ξενάγηση δημοσιογράφων στην OPAP Arena), βραβεύοντας τον πρώην πρόεδρο του Συμβουλίου της Επικρατείας


Κανάς εισαγγελέας διαβάζει αθλητικά σάιτ ή έχουν όλοι φόρτο εργασίας;
Dimaras7 is offline   Reply With Quote
The Following 9 Users Say Thank You to Dimaras7 For This Useful Post:
Old 20-02-2024   #24528
karapaparas
Πεντάδα
 
karapaparas's Avatar
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 2,790
Liked: 228
Likes: 8,273
Default

Quote:
Originally Posted by antonio108 View Post
Ένας Φαλ είναι ΟΛΟΣ ο γαύρος, αλλά μην ανησυχείτε έχουμε Χουάντσο. Δύο προσπάθειες έκανε επιθετικά κάτω από το καλάθι και την πέταξε χειρότερα και από τον Καλαϊτζακη (όχι αυτόν που έχουμε, τον αδελφό του).

Μεγάλες αλήθειες.
Ο Χουαντσο εχω την εντύπωση ότι τους δουλεύει, δε γίνεται να ναι τόσο αμπαλος όσο δείχνει
Παίζει να το κάνει επίτηδες για να τον διώξουν και να πάει στη Ρεάλ και του χρόνου θα πετάει τπτ 30αρες
__________________
Quote:
Originally Posted by Jasone View Post
Karapaparas εχεις παίξει μπάσκετ εστω και σε αλάνα; Αν εχεις παίξει θα ξέρεις πως μετά την σημερινή έδρα, στην Ρωσία θα τους φανεί βόλτα στο πάρκο.

Last edited by karapaparas; 20-02-2024 at 19:12.
karapaparas is offline   Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to karapaparas For This Useful Post:
Old 20-02-2024   #24529
Άγιος Πέτρος
Πεντάδα
 
Άγιος Πέτρος's Avatar
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 11,881
Liked: 33,985
Likes: 48,759
Default

Η αλήθεια είναι πως έχει το υποκριτικό ταλέντο για κάτι τέτοιο
Άγιος Πέτρος is online now   Reply With Quote
The Following 17 Users Say Thank You to Άγιος Πέτρος For This Useful Post:
Old 20-02-2024   #24530
DirtySniper
Πεντάδα
 
DirtySniper's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 14,018
Liked: 117,197
Likes: 72,180
Default

Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Quote:
Originally Posted by antonio108 View Post
Ένας Φαλ είναι ΟΛΟΣ ο γαύρος, αλλά μην ανησυχείτε έχουμε Χουάντσο. Δύο προσπάθειες έκανε επιθετικά κάτω από το καλάθι και την πέταξε χειρότερα και από τον Καλαϊτζακη (όχι αυτόν που έχουμε, τον αδελφό του).

Μεγάλες αλήθειες.
Ο Χουαντσο εχω την εντύπωση ότι τους δουλεύει, δε γίνεται να ναι τόσο αμπαλος όσο δείχνει
Παίζει να το κάνει επίτηδες για να τον διώξουν και να πάει στη Ρεάλ και του χρόνου θα πετάει τπτ 30αρες
Θα πεταει 30αρες
συνολο
σε 7 παιχνιδια
__________________
Ποτέ μην έρθει η στιγμή
να αφήσεις το λιμάνι

θα σε αγαπάμε μια ζωή
Ι Ω Α Ν Ν Ι Δ Η Γ Ι Α Ν Ν Η
DirtySniper is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to DirtySniper For This Useful Post:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 02:17.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.