RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18-03-2010   #31
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Αυτοί που παρουσιάζουν το top gear δηλαδή ο clarkson και τα 2 τσιράκια του ΤΟΥΣ ΜΙΣΩ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να κάνουν ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΓΙ-ΝΕ-ΤΑΙ!!!
Πραγματικα το τι αμαξαρες εχουν οδηγησει δεν περιγραφεται...Αυτο που μου την σπαει απιστευτα σε αυτους ειναι οτι ειναι ΒΡΕΤΑΝΟΙ μεχρι το κοκκαλο....κανουν συγκριση ας πουμε μιας ΑΣΤΟΝ ΜΑΡΤΙΝ με μια ΠΟΡΣΕ και μια Φερραι...και αφου κλασσικα αφηνουν την Αστον Μαρτιν 2 γυρους πισω και κοστιζουν και λιγοτερο απο αυτην αρχιζουν τις παπαριες στυλ...ΝΑΙ αλλα δεν εχουν την φινετσα και την ομορφια της αστον μαρτιν ουτε την φινετσα της...Το βλεπεις και λες παναγια μου its a miracle of british engineering και αλλα τετοια κουλα για να μην παραδεχτουν τους γερμανους και τους ιταλους...Κατα τα αλλα μονο αυτοι και ο Στρατος Φωτεινελης εχουν μεινει για να βλεπουμε και καμμια εκπομπη με αυτοκινητα..

Επισης μια και παραδοσιακα ειχαμε OPEL στην οικογενεια(μην βαρατε εμενα τον πατερα μου) ας ευλογησουμε και λιγο τα γενια μας..και ομορφο και γρηγορο......http://www.youtube.com/watch?v=mxAKKQNjcuM
  Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον :
Old 18-03-2010   #32
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by TT7 View Post
Επισης μια και παραδοσιακα ειχαμε OPEL στην οικογενεια(μην βαρατε εμενα τον πατερα μου) ας ευλογησουμε και λιγο τα γενια μας..και ομορφο και γρηγορο......http://www.youtube.com/watch?v=mxAKKQNjcuM
Φίλε μου το insignia είναι το πρώτο opel που δεν το βλέπω σαν ταξί...(no hard feelings).ΟΤΙ opel και να έβλεπα και opc και ότι θες ταξί το έβλεπα...ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΦΥΣΙΚΑ Η ΜΥΘΙΚΗ Calibra. Αλλά το insignia έχει κάτι φινετσάτο στην σχεδίαση...πολύ "ιταλικό"!χαχαχα!Είχα δεν είχα εκεί το γύρισα πάλι!
DON is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2010   #33
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Αλλά το insignia έχει κάτι φινετσάτο στην σχεδίαση...πολύ "ιταλικό"!χαχαχα!Είχα δεν είχα εκεί το γύρισα πάλι!
Λοιπον επειδη βλεπω οτι εκτος απο σενα και αλλοι εδω μεσα γουσταρουν τις φινετσατες Ιταλιδες...θα μιλησω για ενα αυτοκινητο που ειδα και κυριολεκτικα μου ηρθε η ιδεα να πηδηξω στο καπο και να αρχισω να το φιλαω(τοσο ομορφο ειναι απο κοντα)...Ειδικα η S version που εχει και 440 αλογα απλα τα σπαει...http://www.youtube.com/watch?v=9aPpF...eature=channel

και ενα για να ακουσετε λιγο ηχο!!http://www.youtube.com/watch?v=VLdrCAGHgzA

Kαι η ομορφοτερη εκδοχη της για μενα...Μαυρη με κοκκινα καθισματα και εσωτερικο...http://www.youtube.com/watch?v=U5kZL9dQ4ak

Last edited by TT7; 19-03-2010 at 06:32.
  Reply With Quote
Old 19-03-2010   #34
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

ο wankel ειναι παρεξηγημενος απο τη μια και απο την αλλη δεν εξελισεται οσο θα επρεπε γιατι η mazda εχει την αποκλειστικη χρηση του.

πλεον ειναι αρκετα ανθεκτικος και το οτι καιει λαδια ειναι μια παρεξηγηση. πολυ απλα, ετσι δουλευει! το αρνητικο του ειναι οτι οσες φορες προσπαθησαν να βγαλουν απο αυτον υπερβολικα πολλα αλογα μετα απο λιγο τα τιναξε.
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 19-03-2010   #35
X-ray7
Δωδεκάδα
 
X-ray7's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 271
Liked: 11
Likes: 435
Default

Quote:
Originally Posted by wolf7 View Post
Ρε συ don... το ίδιο αμάξι έχουμε;



Αlfa romeo rules!!! :d
Αυτή η φώτο είναι από Σύρο. Από εκεί είσαι ή είχες κατέβει διακοπές φίλε?
__________________
ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑΙΝΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ
_______.
▓█▀▄▀ΘΥΡΑ 7▄▀▄▀8-2-81▄▀▄█▓ ------------------▓█▀▄ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ▀▄Σ.▀Φ.▄Π.▀▄█▓
X-ray7 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2010   #36
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by TT7 View Post
Λοιπον επειδη βλεπω οτι εκτος απο σενα και αλλοι εδω μεσα γουσταρουν τις φινετσατες Ιταλιδες...θα μιλησω για ενα αυτοκινητο που ειδα και κυριολεκτικα μου ηρθε η ιδεα να πηδηξω στο καπο και να αρχισω να το φιλαω(τοσο ομορφο ειναι απο κοντα)...
εντάξει τι να λέμε τώρα...ειδικά τα maserati είναι ΑΠΙΘΑΝΑ κλασσάτα αμάξια.
DON is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2010   #37
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

ρε γμτ δεν θελω πολλα, ενα terios για εκτος δρομου, μια bmw 335xi για τις βολτες, ενα smart brabus για την αθηνα, μια alfa gt 3.2 Q2 για την πιστα και μια lamborgini (οποια να ΄ναι) για την κ@υλα.
ναι, πολλα ζηταω. ας ξυπνησω επιτελους...
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2010   #38
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
ρε γμτ δεν θελω πολλα, ενα terios για εκτος δρομου, μια bmw 335xi για τις βολτες, ενα smart brabus για την αθηνα, μια alfa gt 3.2 Q2 για την πιστα και μια lamborgini (οποια να ΄ναι) για την κ@υλα.
ναι, πολλα ζηταω. ας ξυπνησω επιτελους...
terios,335XI,Smart Brabus,Alfa GT 3.2 Q2,Lamborghini

να πω και εγώ???

Land Rover Defender, Smart απλό, Brera 3.2 V6 Q4, Skyline GT-R35, Aston Martin DBR-9.

Καλός είμαι???
DON is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2010   #39
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

μονο το land rover δε θα μου εκανε. το γιαπωνεζακι (terios) ειναι κτηνακι οσο και αν δεν του φαινεται, και ΑΝ ποτε κολλησει το τραβας και με τα χερια (λεμε τωρα). στο αλλο θες γερανο.

http://www.youtube.com/watch?v=0OC9O...eature=related

επισης απο nissan θα προτιμουσα το νεο GTR και οι aston απλα δεν ειναι ιδιαιτερα του γουστου μου.
αλλα ειπαμε, γουστα ειναι αυτα.

για την ωρα ας ειμαι ευχαριστημενος με την alfa romeo gt μου και βλεπουμε. ή joker πρεπει να μου κατσει ή να κλεψω τραπεζα για να παρω κατι πραγματικα καλο. το κακο ειναι οτι ειμαι ατυχος και "χεστης"... :-p
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2010   #40
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
μονο το land rover δε θα μου εκανε. το γιαπωνεζακι (terios) ειναι κτηνακι οσο και αν δεν του φαινεται, και ΑΝ ποτε κολλησει το τραβας και με τα χερια (λεμε τωρα). στο αλλο θες γερανο.

http://www.youtube.com/watch?v=0OC9O...eature=related

επισης απο nissan θα προτιμουσα το νεο GTR και οι aston απλα δεν ειναι ιδιαιτερα του γουστου μου.
αλλα ειπαμε, γουστα ειναι αυτα.

για την ωρα ας ειμαι ευχαριστημενος με την alfa romeo gt μου και βλεπουμε. ή joker πρεπει να μου κατσει ή να κλεψω τραπεζα για να παρω κατι πραγματικα καλο. το κακο ειναι οτι ειμαι ατυχος και "χεστης"... :-p
μωρε κτηνάκι το terios αλλά το άλλο ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ και δεν έχεις κίνδυνο να κολλήσει αφού ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ.



To Skyline GT-R35 ΕΙΝΑΙ το καινούργιο ρε...



Oι Aston Martin είναι πολύ τούμπανες τελευταία...ΕΙΔΙΚΑ η DBR-9.

DON is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 08:16.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.