RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-04-2012   #3261
walter berry
Πεντάδα
 
walter berry's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: αθηνα
Posts: 3,127
Liked: 12,976
Likes: 5,441
Default

τι βαζελίζω? μάτια δέν έχετε να δείτε ότι είναι προκλητικά υπέρ της ολο το σύστημα της ουέφα. και δεν μιλάμε για την αξία αυτής της ομάδας , αλλά για την προστασία που της δίνεται υπερ το δέον,
walter berry is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2012   #3262
standby25
Πεντάδα
 
standby25's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: athens
Posts: 4,470
Liked: 6,044
Likes: 15,591
Default

περι βαζελισμος σορρυ αλλα ειναι δηθενιες
δηλαδη στο μπασκετ βαζελιζουμε που σκουζουμε για τους κορακες
η στα πετρινα χρονια που ακομα τρεχει ο Μακης Ναουμ
__________________
kai pοios den exei traviksei gia ti menegaki (JB)

einai krima na einai toso eustoxos kai na mi metafrazetai se kalathia auto

Θα έρθει σαν αστραπή
standby25 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2012   #3263
natag
Πεντάδα
 
natag's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Λαμία-Αθήνα
Posts: 6,458
Liked: 12,589
Likes: 22,381
Default

Quote:
Originally Posted by walter berry View Post
τι βαζελίζω? μάτια δέν έχετε να δείτε ότι είναι προκλητικά υπέρ της ολο το σύστημα της ουέφα. και δεν μιλάμε για την αξία αυτής της ομάδας , αλλά για την προστασία που της δίνεται υπερ το δέον,
Ελα ρε μη τρελαινεσαι σε τσιγκλαω...

Στο πρωτο παιχνιδι υπηρχαν καναδυο περιπτωσεις πεναλτι υπερ της Μπαρτσα που δεν δοθηκαν...Δεν εγινε αυτος ο ντορος ομως...Εμενα βασικα στ @@ μου, την Ατλετικο υποστηριζω και ομολογω οτι εχω μια συμπαθεια στην Μπαρτσα αλλα δεν τραβαω κανενα κολλημα μαζι της...Θελω παντως πολυ να δω Ρεαλ-Μπαρτσα τελικο και αν ειναι να συμβει, ας τις πανε και τις δυο με τα μπουνια, στα τετοια μου...
natag is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2012   #3264
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by natag View Post
Quote:
Originally Posted by walter berry View Post
τι βαζελίζω? μάτια δέν έχετε να δείτε ότι είναι προκλητικά υπέρ της ολο το σύστημα της ουέφα. και δεν μιλάμε για την αξία αυτής της ομάδας , αλλά για την προστασία που της δίνεται υπερ το δέον,
Ελα ρε μη τρελαινεσαι σε τσιγκλαω...

Στο πρωτο παιχνιδι υπηρχαν καναδυο περιπτωσεις πεναλτι υπερ της Μπαρτσα που δεν δοθηκαν...Δεν εγινε αυτος ο ντορος ομως...Εμενα βασικα στ @@ μου, την Ατλετικο υποστηριζω και ομολογω οτι εχω μια συμπαθεια στην Μπαρτσα αλλα δεν τραβαω κανενα κολλημα μαζι της...Θελω παντως πολυ να δω Ρεαλ-Μπαρτσα τελικο και αν ειναι να συμβει, ας τις πανε και τις δυο με τα μπουνια, στα τετοια μου...
Τρομερή λογική μαν... Αφού δεν δόθηκε όντως το καθαρό πέναλτι στο πρώτο ματς, ας δώσουμε μια αρκούδα πέναλτι μόλις είδαμε ότι τα γεροντια ισοφάρισαν και μένει μόνο ένα ημίχρονο...
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to lamar For This Useful Post:
Old 04-04-2012   #3265
natag
Πεντάδα
 
natag's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Λαμία-Αθήνα
Posts: 6,458
Liked: 12,589
Likes: 22,381
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Τρομερή λογική μαν... Αφού δεν δόθηκε όντως το καθαρό πέναλτι στο πρώτο ματς, ας δώσουμε μια αρκούδα πέναλτι μόλις είδαμε ότι τα γεροντια ισοφάρισαν και μένει μόνο ένα ημίχρονο...
Δεν ειπα αυτο ρε τρελε...Συγκριση αντιδρασεων εκανα...
natag is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2012   #3266
walter berry
Πεντάδα
 
walter berry's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: αθηνα
Posts: 3,127
Liked: 12,976
Likes: 5,441
Default

πολύ κλαιν μαιν στο 1-1 ρε παιδιά! λογικά θα τους πηγαιναν 3-1, 4-1, αλλά κάτσε να το τελειώσουμε εδω μην γίνει κανά αστείο. το καμπ νου στα σοβαρά παιχνίδια, είναι το οακα του 5 τελικού απο άποψη σφυριγμάτων.αηδία αυτή την ομάδα μοντέλο, στα 3-4 ΜΕΓΑΛΑ παιχνίδια που δίνει κάθε χρόνο στο τσαμπιονς λιγκ, να την έχουνε σταθερά προστατευμένη.
εκέι θέλω να σας δω ρε καταλανάκια, όταν το παιχνίδη είτε απο τυχή του αντιπάλου, είτε απο συγκυρίες ΣΤΡΑΒΩΝΕΙ....
μην ξεχνάμε και το πως τους απέκλεισε η ίντερ του μουρίνιο. γιατί να μην δούμε αν η μίλαν θα μπορούσε να κρατήσει?? (που δεν θα μπορούσε)
εντάξει βάλανε και το unicef μπροστά και είναι οι εκπρόσωποι της διοργάνωσης.

Last edited by walter berry; 04-04-2012 at 00:46.
walter berry is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2012   #3267
air josh
Πεντάδα
 
air josh's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Kifissia
Posts: 5,679
Liked: 3,421
Likes: 10,787
Default

Αν και στηριζω τη Μπαρτσα σαν ομαδα το δευτερο πεναλντι δε δινεται με τιποτα και πολυ κακως δοθηκε.Η φαση ηταν βγαλμενη απο την ευρωλιγκα με σκριν ψηλα απο τον σεντερ πουγιολ.Παντως θα προκυψουν πολυ δυνατα ζευγαρια στους ημιτελικους
__________________
I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying. ΜJ

Be prepared and be honest John Wooden
air josh is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2012   #3268
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Δεν έχω ιδέα τι έχετε πει για άλλη μια "χρυσή" σελίδα αυτής της ΜΠΟΧΑ-ΒΡΩΜΑ ομάδας. Ένα έχω να επαναλάβω όμως.



ΣΙΧΑΜΑΤΑ της Βαρκελώνης γίνατε ακριβώς ότι και οι έταιρες πουτάνες της Μαδρίτης και τουλάχιστον αυτές το ξέραμε τι είναι απο αρχαιοτάτων ετών. Εσείς όμως έχετε ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΕΙ.

ΟΥΣΤ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΟΥΕΦΑ ΣΑΣ ΣΙΧΑΜΑΤΑ. Να βγεί ο Ζούπαρος στο τηλέφωνο!





KINHTO ΣΚΡΙΝ ΚΑΙ 2 ΒΟΛΕΣ ΣΤΟΝ ΝΕΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΧΑΜΑΤΑ.

Last edited by DON; 04-04-2012 at 01:33.
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 04-04-2012   #3269
deninho
Πεντάδα
 
deninho's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 10,906
Liked: 27,485
Likes: 23,409
Default

και φυσικά η φάση που ζήτησε η Μπαρσελόνα πέναλτι στο πρώτο ματς, στο Σαν Σίρο, ήταν επιθετικό φάουλ, και είχαν προηγηθεί και βήματα του Αλέξις. Έτσι Ντον; Όχι τίποτα άλλο, αλλά να είχες βγει να πεις για εκείνη τη φάση ότι κακώς δεν το έδωσε, να σε παραδεχθώ, αλλά έτσι δεν παίζει φίλε

Και πριν αρχίσετε, το δεύτερο πέναλτι (αυτό που παρέθεσες) δε θα το έδινα με τίποτα

ΥΓ Αφού είπαμε να βάλουμε εικόνες και βιντεάκια, ας βάλω κι εγώ μία, από το ματς του Σαν Σίρο, όπου ο διαιτητής θα έπρεπε να διακόψει, να κάνει παρατηρήσεις (ή να δώσει κάρτα), και να επαναλάβει όσες φορές χρειάζεται μέχρι να καταφέρουν να διώξουν το κόρνερ χωρίς να κάνουν φάουλ.

__________________
προσπάθεια - ενότητα - καμιά δικαιολογία
deninho is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον deninho:
Old 04-04-2012   #3270
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

αυτό το πράγμα αυτό το αστείο με την μπαρτσελόνα που συνεχώς για ΚΑΘΕ χειρουργείο της εμφανίζεται ένα gif να την "δικαιώνει" γιατί ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΔΕΝ ΔΩΣΑΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ καταντάει σαν τις βαζέλες που κάθε φορά μετά τις σφαγές στο μπάσκετ βγάζουν βίντεο :

το παραμύθι τελειώνει εδώ και βάζουν μέσα την αλήθεια ότι δηλαδή τους σφάξαμε στο μπάσκετ



Σήκωσε το χέρι ο παπαλουκάς κύριοι, το σήκωσε. ΗΜΑΡΤΟΝ.
DON is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 10:09.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.