RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23-09-2010   #601
Djole11
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 1,531
Liked: 422
Likes: 2,373
Default

Οταν μιλαμε για Φωτση , Διαμαντιδη και Τσαρτσαρη δεν υπαρχουν κανονες...Γαμω τα σπιτια τους
Djole11 is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Djole11 For This Useful Post:
Old 23-09-2010   #602
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ρε χαλαρωστε γμτ μου...Εθνικη Ημερα Βρισιματος ειναι σημερα??..πω απο μια πλακα το καναμε θεμα το ζητημα...
  Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to For This Useful Post:
Old 23-09-2010   #603
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Αυτό φίλε μου δεν το αποφασίζεις εσύ. Είναι θέμα των αντμίνς καθαρά. Και αρχίστε να ξεκολλάτε πριν είναι αργά... Αρκεστείτε στο να βγάζετε τα απωθημένα σας εκεί που επιτρέπεται. Μην κάνετε το παν για να φάτε μπαν...
Dude is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2010   #604
oldschool_7
Δωδεκάδα
 
oldschool_7's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 116
Liked: 2
Likes: 66
Default

red hoops δεν λεγεται το forum? to red λογικα σε ολυμπιακο θα πρεπει να παραπεμπει, ετσι λεω η κοινη λογικη. δεν λεει πουθενα green basket ή greek basketball ή κατι αλλο. για να πει κατι καποιος για την οικογενεια του αλλου θα πρεπει να ειναι βαζελος. δεν συναδει με το ολυμπιακο πνευμα ολυμπιακοι να καταφερονται εναντιον ολυμπιακων, μονο κατα αλλοθρησκων και γαρ βαζελων. αν εγω πω κατι για την οικογενεια σου, σαφεστατα και θα πεσει ban(εκτος και αν εισαι βαζελος). αν ομως αναφερομαι σε βαζελο, τα σωστα πραγματα πρεπει να λεγονται. νομιζω ημουν σαφης.
ps: δηλαδη για να καταλαβω, υπαρχει περιπτωση σε αυτο το φορουμ να πει κατι ο.....Φωτσης ( κοτα λυρατη αλα σπανουλης) για μενα????!!!

Quote:
Originally Posted by djole11 View Post
Οταν μιλαμε για Φωτση , Διαμαντιδη και Τσαρτσαρη δεν υπαρχουν κανονες...Γαμω τα σπιτια τους

και για σπανουλη ( να τα λεμε αυτα)

Last edited by Dude; 23-09-2010 at 21:18.
oldschool_7 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to oldschool_7 For This Useful Post:
Old 23-09-2010   #605
oldschool_7
Δωδεκάδα
 
oldschool_7's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 116
Liked: 2
Likes: 66
Default

Quote:
Originally Posted by Abasketos View Post
Τώρα παίζει στον Ολυμπιακό οπότε τον ανεχόμαστε φίλε. Δεν είπα να τον αγαπήσουμε κιόλας αλλά αφού ήρθε στο σωστό ρεύμα ανοχή προς το παρόν. Προτείνω εγώ δηλαδή, δε θα με ενοχλήσει άμα του βρίσεις και τίποτα.

και ο Οικονομου στον ολυμπιακο επαιζε αλλα.......πηρε οτι του αξιζε. σπανουλης, next in line..
oldschool_7 is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2010   #606
Djole11
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 1,531
Liked: 422
Likes: 2,373
Default

Αν μας μπαναρουν τοτε σημαινει οτι βρισκομαστε στο λαθος φορουμ..Οσο για σπανουλη ας παρει τιτλους..Τωρα μου μενει αδιαφορος ουτε τον βριζω ουτε τον αποθεωνω
Djole11 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Djole11:
Old 23-09-2010   #607
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Εντάξει, συνεχίστε τα περί Ολυμπιακού πνεύματος όσο γουστάρετε (με αγγίζουν τόσο πολύ που συγκινούμαι πατόκορφα κάθε φορά που τα γράφετε). Όσο για το κοινό αίσθημα, αυτό σε καμία περίπτωση δεν το αποφασίζεις εσύ Abasketos ποιο είναι. Στην τελική αν θέλεις να μου αποδείξεις κάτι, διοργάνωσε ένα γκάλοπ σε αυτή την Ολυμπιακή κοινότητα που είμαστε εδώ ή και όπου αλλού θες (απλά αλλού δεν έχει νόημα γιατί δεν γνωρίζουν εμένα και τους άλλους 3 αντμίνς). Και αν θέλεις το αξίωμά μου (αφού το βλέπεις έτσι) χάρισμά σου από μένα. Να σε δώ τι θα το κάνεις...

Όσο για το υστερόγραφο old_school, δεν θα μπεί κανένας Φώτσης να σου πεί τίποτα. Το θέμα είναι ότι όση λογική έχουν αυτά που γράφεις, με ακριβώς την ίδια λογική μπορεί ο οποιοσδήποτε που διαφωνήσει με τα λεγόμενά σου από σω μέσα να σου πεί "γαμώ το σπίτι σου" και άλλα ωραία. Εκεί είναι το νόημα. Και για να μην ξεχνιόμαστε, ξανατσέκαρε τις κανόνες που έχουν θεσμοθετηθεί από τους αντμίνς (νομίζω ο 3ος είναι το θέμα μας)... http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=412
Dude is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Dude:
Old 23-09-2010   #608
oldschool_7
Δωδεκάδα
 
oldschool_7's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 116
Liked: 2
Likes: 66
Default

Quote:
Originally Posted by abasketos View Post
Και ο Νικοπολίδης το ίδιο...
μεγας τερματοφυλακας ο κηπουρος, δεν εχω παραπονο, ειδικα τα τελευταια χρονια...ασπροπροσωπους μας βγαζει..... και ο κωσταντινου....πςςςςςςςς τεραστιος παιχτης και αυτος, ιστορια εχει αφησει.... αντε, του χρονου να παρουμε τον τρομπα-τζορβα, σιγα επειδη εχει και τατου την βαζελα??? και τι να λεει?επισης προτεινω και διαμαντιδη (που τον γ... και στο μ.....χοροπηδαμε ) να τον παρουμε και αυτον.γιατι οχι?


ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΑΣΜΑ (ΒΑΖΕΛΕΣ) ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
oldschool_7 is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2010   #609
oldschool_7
Δωδεκάδα
 
oldschool_7's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 116
Liked: 2
Likes: 66
Default

Quote:
Originally Posted by dude View Post

Όσο για το υστερόγραφο old_school, δεν θα μπεί κανένας Φώτσης να σου πεί τίποτα. Το θέμα είναι ότι όση λογική έχουν αυτά που γράφεις, με ακριβώς την ίδια λογική μπορεί ο οποιοσδήποτε που διαφωνήσει με τα λεγόμενά σου από σω μέσα να σου πεί "γαμώ το σπίτι σου" και άλλα ωραία. Εκεί είναι το νόημα. Και για να μην ξεχνιόμαστε, ξανατσέκαρε τις κανόνες που έχουν θεσμοθετηθεί από τους αντμίνς (νομίζω ο 3ος είναι το θέμα μας)... http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=412

μια σημειωση: δεν αναφερθηκα σε κανενα χουπιτη, αλλα σε συγκεκριμενο αθλητη(του κωλου) που ανηκει στα μιασματα. αν φτανουμε στο σημειο να"προστατευουμε" τα μιασματα, απο αντικειμενικη κριτικη....
oldschool_7 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to oldschool_7 For This Useful Post:
Old 23-09-2010   #610
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

@Abasketos
Σε ευχαριστώ... Το εκτιμώ. Αν δεν το έχεις καταλάβεις πάντως 3 άτομα είστε που το αστειάκι του τρελού του DirtyS το κάνετε έκρηξη Ολυμπιακής συγκίνησης και αυτό το θεωρείτε και κορυφαία στιγμή του φόρουμ. Το μόνο που έχω να πώ είναι μπράβο DirtyS που πέτυχες το σκοπό σου...

Quote:
Originally Posted by oldschool_7 View Post
μια σημειωση: δεν αναφερθηκα σε κανενα χουπιτη, αλλα σε συγκεκριμενο αθλητη(του κωλου) που ανηκει στα μιασματα. αν φτανουμε στο σημειο να"προστατευουμε" τα μιασματα, απο αντικειμενικη κριτικη....
Να σου πώ την αλήθεια δεν θυμάμαι ακριβώς τι και ποιον έβρισες, απλά επειδή σίγουρα ξεκίνησε ο Αμπάσκετος και το συνέχισε και ο Τζόλε (μπορεί και σύ, δεν θυμάμαι ακριβώς), απλά να σου πώ ότι είπα ό,τι είπα γιατί έγινε αναφορά σε οικογένεια κάποιου, πράγμα που στους κανόνες λέμε ότι καλό είναι να αποφεύγουμε. Για μένα είτε αυτός ο κάποιος είναι βάζελος, είτε Μάντσεστερ, είτε Λίβερπουλ, το ίδιο μου κάνει. Απλά προσπαθώ να δίνω σε όποιον μπαίνει εδώ μέσα να καταλάβει πώς λειτουργούμε εδώ μέσα (κι αυτό αποφασίζεται από τους αντμίνς, οι οποίοι αν θέλουν ακολουθούν το οποιοδήποτε κοινό αίσθημα - το οποίο φυσικά δεν μπορεί να καθοριστεί από 3 άτομα μόνο, όσο κι αν είμαστε λίγοι συνολικά εδώ).

Last edited by Dude; 23-09-2010 at 21:12.
Dude is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Dude For This Useful Post:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 00:39.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.