RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20-05-2010   #211
peter
Πεντάδα
 
peter's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: drosia
Posts: 5,176
Liked: 4,878
Likes: 6,327
Default

Ευχαριστώ πολύ
peter is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2010   #212
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,983
Liked: 2,558
Likes: 35,142
Default

ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΤΟ Α.Ο.Δ.Ε................ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ, ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΣΥΓΓΑΥΡΟΙ....... τουλαχιστον αυριο θα εχει γινει ισλανδικη τεφρα το βιβλιο...........
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2010   #213
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

χαχαχα...μου αρεσει που αν δεν παρεις την δοση σου απο redhoops δεν μπορεις!!!!...ελα γερα και θα περασεις ενα καλοκαιρι γεματο με μπανακια και redhoops...
  Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to For This Useful Post:
Old 21-05-2010   #214
redglove
Administrator
 
redglove's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 21,889
Liked: 79,689
Likes: 59,967
Default

Αύριο (=σε 9 ώρες) τελειώνει και το δικό μου μαρτύριο. Από τις 8 Μαΐου μέχρι και αύριο (21) έγραψα 7 μαθήματα (και πήγα και Παρίσι για το Θρύλο). Τα 5.5 από αυτά ήταν 90% θεωρία και 10% πρακτική. Και σπουδάζω Επιστήμη Υπολογιστών.

Όποιος έχει σκοπό να έρθει σε ΜΕΤΡΙΟ Αγγλικό Πανεπιστήμιο, ας το σκεφτεί 10-20 φορές ακόμη. Δεν αξίζει τα έξοδα. Ας μείνει σε ένα ΤΕΙ να κάνει ότι καλύτερο και ας έρθει για ένα καλό μεταπτυχιακό.

Και έχω άλλη μια χρονιά για το πτυχίο...
__________________
Quote:
Originally Posted by Apostolot View Post
παναγία βόηθα
Quote:
Originally Posted by KingJames View Post
Στροματσονι Αλαφουζος Μπογδανος
Quote:
Originally Posted by Sot_7 View Post
αν δεν πατήσει λεγκο και τραυματιστεί
redglove is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2010   #215
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

εγω παλι εχω 1 μηνα μπροστα μου...θα βραζω μεσα στον Ιουνιο και την γαμωεξεταστικη
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2010   #216
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Κουράγιο παιδιά με τις εξετάσεις σας και όλα αυτά!!!!! Αν σας παρηγορεί αυτό σας λέω ότι θα ήθελα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να ήμουνα στη θέση σας κι όχι να ζω το απόλυτο ξενέρωμα της δουλειάς!!!!!!!! Και δεν θα με χάλαγε καθόλου να ξαναγυρίσω στις ηλικίες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to dora7 For This Useful Post:
Old 22-05-2010   #217
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,983
Liked: 2,558
Likes: 35,142
Default

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
Και δεν θα με χάλαγε καθόλου να ξαναγυρίσω στις ηλικίες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μηπως γιατι οταν ησουν στις ηλικιες μας ηταν η χρυση εποχη του γιαντζογλου στον θρυλο;;;;;;;;;

ελα πλακιτσα φιλεναδα, τωρα που εκαψα το ΑΟΔΕ τα 'χω παιξει..... αλλωστε ολοι ξερουμε οτι ο παππους του φορουμ ειναι ο kk_SEF.....
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2010   #218
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Αυτη την μαλ... να καινε τα βιβλια ποτε δεν την καταλαβα..Κρατα το ρε παιδι μου μπορει καπου να σου χρειαστει..Αμα το πληρωνατε θα δεις αμα το εκαιγες...
  Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to For This Useful Post:
Old 22-05-2010   #219
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
μηπως γιατι οταν ησουν στις ηλικιες μας ηταν η χρυση εποχη του γιαντζογλου στον θρυλο;;;;;;;;;

ελα πλακιτσα φιλεναδα, τωρα που εκαψα το ΑΟΔΕ τα 'χω παιξει..... αλλωστε ολοι ξερουμε οτι ο παππους του φορουμ ειναι ο kk_SEF.....
Αμα διαβάσει ο kk_SEF αυτο που λες ΘΑ ΣΕ ΑΦΟΡΙΣΕΙ!!!!!!!!:eek :χαχαχαχαχα

Ασε τις κακίες μικρέ γιατί θα περάσεις πολύ άσχημα εδώ μέσα από δω και πέρα!!!!!!!: )
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον dora7:
Old 23-05-2010   #220
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,983
Liked: 2,558
Likes: 35,142
Default

Quote:
Originally Posted by tt7 View Post
Αυτη την μαλ... να καινε τα βιβλια ποτε δεν την καταλαβα..Κρατα το ρε παιδι μου μπορει καπου να σου χρειαστει..Αμα το πληρωνατε θα δεις αμα το εκαιγες...
καλα, διαβασε πρωτα τι ΜΑΛΑΚΙΕΣ μαθαινουμε σ' αυτο το μαθημα και τι παπαγαλια χρειαζεται και μετα πες μου αν το καις ή οχι.... δεν ειμαι υπερ της καυσης των βιβλιων γενικα, απλως σ' αυτο το βιβλιο ηταν το λιγοτερο που μπορουσα να κανω...... και ναι, εχα 2 βιβλια, εκ των οποιων το ενα το αγορασα.......κι αυτο ομως, κομμματια εγινε και οσο κανιβαλιστικο, γελοιο κι ανωριμο κι αν ακουγεται, το ευχαριστηθηκα περισσοτερο απ' το 100 που εγραψα στα μαθηματικα κατευθυνσης......

Υ.Γ: μουρινιο ξεχασα τις μπαντοφλες μου κατω απ' το κρεβατι σου, θα μου τις φερεις;;;;;;
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 17:43.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.