RedHoops  
--->

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27-11-2010   #11
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,793
Liked: 2,498
Likes: 34,269
Default

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
κάτσε ρε μικρε...τι μας λες τώρα?? ότι ο κάθε παικτης αναλογα με τα κεφια του επιλέγει πότε θα παίξει και πότε όχι και φορτώνεται και κόκκινες κατά βούληση για να το σιγουρέψει???????:d:d:d:d: d:d
εγω λεω οτι οι παικτες για να εχουν σιγουρο οτι δεν θα ταλαιπωρηθουν να πανε στη γαλλια(νομιζω εκτος παιζει η ρεαλ) να παιξουν ενα αδιαφορο παιχνιδι, πηραν τις καρτες. γιατι ναι μεν λογικα ο μουρινιο θα εβαζε(βαλει) τα 2α, αλλα ποτε δεν ξερεις τι γινεται κι ετσι οι 2 παικτες ηθελαν να εχουν σιγουρη την ξεκουραση.

οι καρτες της πρωτης φασης δεν μετρανε στη 2η...ουτως η αλλως οι παικτες θα πανε καθαροι στη 2η φαση(νομιζω υπαρχει μονο η εξαιρεση να αποβληθουν στο τελευταιο ματς της πρωτης φασης αλλα δεν ειμαι και σιγουρος).
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 27-11-2010   #12
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
εγω λεω οτι οι παικτες για να εχουν σιγουρο οτι δεν θα ταλαιπωρηθουν να πανε στη γαλλια(νομιζω εκτος παιζει η ρεαλ) να παιξουν ενα αδιαφορο παιχνιδι, πηραν τις καρτες. γιατι ναι μεν λογικα ο μουρινιο θα εβαζε(βαλει) τα 2α, αλλα ποτε δεν ξερεις τι γινεται κι ετσι οι 2 παικτες ηθελαν να εχουν σιγουρη την ξεκουραση.

οι καρτες της πρωτης φασης δεν μετρανε στη 2η...ουτως η αλλως οι παικτες θα πανε καθαροι στη 2η φαση(νομιζω υπαρχει μονο η εξαιρεση να αποβληθουν στο τελευταιο ματς της πρωτης φασης αλλα δεν ειμαι και σιγουρος).
1ον παιζουν στο μπερναμπεου και 2ον αποκλειεται να ειναι προσωπικη αποφαση των παιχτων απλα δεν θα ξαναεπαιζαν με τον μουρινιο και καλα θα τους εκανε...απλα ο πορτογαλος ειχε κατι στο μυαλο του και εδωσε αυτη την εντολη...
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Old 27-11-2010   #13
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
εγω λεω οτι οι παικτες για να εχουν σιγουρο οτι δεν θα ταλαιπωρηθουν να πανε στη γαλλια(νομιζω εκτος παιζει η ρεαλ) να παιξουν ενα αδιαφορο παιχνιδι, πηραν τις καρτες. γιατι ναι μεν λογικα ο μουρινιο θα εβαζε(βαλει) τα 2α, αλλα ποτε δεν ξερεις τι γινεται κι ετσι οι 2 παικτες ηθελαν να εχουν σιγουρη την ξεκουραση.

οι καρτες της πρωτης φασης δεν μετρανε στη 2η...ουτως η αλλως οι παικτες θα πανε καθαροι στη 2η φαση(νομιζω υπαρχει μονο η εξαιρεση να αποβληθουν στο τελευταιο ματς της πρωτης φασης αλλα δεν ειμαι και σιγουρος).
μιγαδα το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ηταν αποφαση των παικτων. Αν το ειχαν στο μυαλο τους θα το εκαναν καπως πιο διακριτικα. Ενω τωρα μεσα σε λιγα λεπτα οι 2 συγκεκριμενοι παικτες κανανε το ιδιο ακριβως πραμα και εκανε καραμπαμ. Λογικα τους το ειχε ζητησει ο μουρινιο λιγο πριν. Επισης μας εδωσε την εξηγηση ο ΤΤ7
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον *GrimReaper*:
Old 27-11-2010   #14
magicj
Πεντάδα
 
magicj's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,542
Liked: 1,271
Likes: 591
Default

Εντολή του Μουρίνιο ήταν. Αν δείτε το βίντεο, συζητάνε μετά και λέει ο Gullit ότι ήταν πολύ έξυπνο γιατί θα γλιτώσουν μια πιθανή απουσία στο 2ο γύρο. Άρα, μιγάδα, μάλλον περνάνε οι κάρτες στους 16. Ούτε εγώ το ξέρω, αλλά για να το λένε, έτσι θα είναι.

http://www.youtube.com/watch?v=q2NK-TaJ-KU
__________________
"I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying." MJ

(ν+2)! χρόνια
magicj is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον magicj:
Old 27-11-2010   #15
kopitis
Πεντάδα
 
kopitis's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Anfield road
Posts: 4,726
Liked: 2,655
Likes: 5,225
Default

καλα συζηταμε αν οι παικτες πηραν μονοι τους την κοκκινη καρτα; προφανως ρε παιδια εντολη ηταν....
υγ1) καπου διαβασα οτι ο Μουρινιο εστειλε τον Ντουντεκ για να το πει τον Κασιγιας και αυτος με την σειρα του στους παικτες...
το βρηκα και σε βιντεο (στο 0:27):
http://www.youtube.com/watch?v=woRnz...eature=related
υγ2) εχω την εντυπωση οτι οι καρτες μετρανε στην φαση των 16
υγ3) μην λετε τετοια και το μαθουν οι δικοι μας και αρχισουν να λενε που να τρεχουμε στον Βολο τωρα κατσε να παρουμε μια κοκκινη,,,,,
__________________
Βραδυ αργα, νυσταζανε τα τρενα,
η Αννα ταξιδευε τσαλακωμενη,
πεντε σταθμους πιο κατω κατεβηκε,
τοτε κλαταρε το Πυροβολικο...
kopitis is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον kopitis:
Old 27-11-2010   #16
Red Unity
Πεντάδα
 
Red Unity's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Αθήνα
Posts: 1,875
Liked: 1,184
Likes: 1,551
Default

Quote:
Originally Posted by 8rilos!!! View Post
μου φαινεται οτι οι κιτρινες καρτες δεν μεταφερονται απο τους ομιλους στα νοκ αουτ...
Τελικά μαλακίες έλεγε ο σπίκερ.. από τους ημιτελικούς και μετά δε μετράνε ή κάτι τέτοιο..
__________________

Red Unity is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Red Unity:
Old 28-11-2010   #17
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,793
Liked: 2,498
Likes: 34,269
Default

ρε ποτε και τι ωρα παιζει μπαρτσα-φρανκοσπερμα;;;;;
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to μιγάδας For This Useful Post:
Old 28-11-2010   #18
kopitis
Πεντάδα
 
kopitis's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Anfield road
Posts: 4,726
Liked: 2,655
Likes: 5,225
Default

αυριο στις 10 το βραδυ
__________________
Βραδυ αργα, νυσταζανε τα τρενα,
η Αννα ταξιδευε τσαλακωμενη,
πεντε σταθμους πιο κατω κατεβηκε,
τοτε κλαταρε το Πυροβολικο...
kopitis is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2010   #19
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
ρε ποτε και τι ωρα παιζει μπαρτσα-φρανκοσπερμα;;;;;
αύριο βράδυ στις 22.00 και το δείχνει το conn-x γμτ......
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2010   #20
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,793
Liked: 2,498
Likes: 34,269
Default

αχα.....λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιινκς να υπαρχουν αυριο το βραδακι παρακαλω.....
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον μιγάδας:
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 18:07.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.