RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29-05-2012   #161
KonTaz
Πεντάδα
 
KonTaz's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 13,147
Liked: 33,337
Likes: 51,567
Default

Quote:
Originally Posted by tt7 View Post
Το καλοκαίρι ίσως τα ξεκινήσω..Παπασωτηρίου θα τα χει λογικά μόνο, ειδικά στο Ηράκλειο..ΕΛπίζω να μην είναι πανάκριβα..
Το θέμα εκεί δεν είναι η τιμή αλλά ο αριθμός.
__________________
Quote:
Originally Posted by Jasone View Post
ΚΑΙΛ ΧΑΙΝΣ. Γιατί έτσι.
Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Μαρκάρει στα πόδια Γιασικεβίτσιους, Διαμαντίδη, κόβει ψηλά το Μπατίστ -τον ισοπεδώνει βασικά. Καρλ Χάηνς Ρουμενίγκε
KonTaz is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #162
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,313
Liked: 51,047
Likes: 123,272
Default

Quote:
Originally Posted by tt7 View Post
Ναι μιλάμε για πήδουλους όμως όχι για τον McDreamy και τον McSteamy..χαχα..βαρβατίλα.
Πουλακι μου!Βλεπεις Grey's Anatomy;Που τα ξερεις αυτα τα ονοματα;χεχεχεχε
Εμεις ειμαστε πιο ρομαντικες,πως να το κανουμε;Δεν την μπορουμε την πολυ βαρβατιλα!



Ενας φιλος μου νομιζω τα εχει παρει καπου στα 9 ευρω το ενα απο Public αλλα ειναι η αγγλικη εκδοση.Και ειναι πιο μικρα σε μεγεθος απο τα αλλα (πιο μικρες γραμματοσειρες,μεγεθος σελιδας κτλ)

Last edited by Eleni7; 29-05-2012 at 00:52.
Eleni7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Eleni7:
Old 29-05-2012   #163
Morrison
Πεντάδα
 
Morrison's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 1,852
Liked: 1,936
Likes: 17,376
Default

Quote:
Originally Posted by SuperSayian View Post
Εντωμεταξύ είδα και το Spartacus.Είχα δει τα πρώτα 2 επεισόδια το παράτησα και μετά είδα σχεδόν μονοκοπανιά τα υπόλοιπα..Μ άρεσε πάρα πολύ,αν εξαιρέσεις λίγο τα fake σκηνικά και το υπερβολικό αφύσικο ξύλο ήταν ολα τα λεφτά η σειρά.Δολοπλοκίες,φόνοι,πήδουλοι μιλάμε πολύ πιασιάρικη σειρά Χωρίς υπερβολή τολμώ να πω οτι μου άρεσε περισσότερο απο GoT
+1000

το ξαναβλέπω και πάλι...
Είμαι στο 8ο επεισόδιο του Blood and Sand(ξεκίνησα απο Gods Of The Arena) και θα βάλω και το φετινό καπάκι...

Last edited by Morrison; 29-05-2012 at 02:41.
Morrison is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Morrison:
Old 29-05-2012   #164
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,330
Liked: 22,266
Likes: 8,731
Default

Παω να δω GoM το 9ο και επανερχομαι δριμύτερος.Το καλό που τους θέλω να λεει το επεισόδιο
__________________
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #165
SuperSayian
Moderator
 
SuperSayian's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Dreamland
Posts: 5,330
Liked: 22,266
Likes: 8,731
Default

Το λεπόν...Χθες επιτέλους είδαμε ενα ωραίο επεισόδιο Game of thrones μετα απο 3-4 βαρετά,είχε επιτέλους αυτό που θέλαμε να δούμε και δεν θέλαμε ούτε την Άρυα,ούτε την Mother of dragons που μας έχει πρήξει τις μπάλες φέτος,ούτε τον Γκρέιτζοι(πόσο γτπ χαρ/ας εξελίσσεται αυτός?) την μαμημένη πολιορκία του King's Landing απ τον Στάνις Μπαράθυον αυτό θέλαμε να δούμε...Τόσο δύσκολο ήταν?Θα μαι ευχαριστημένος αν τελειώσει η σεζόν με το κεφάλι του Τζόφρει να φεύγει απ τον λαιμό του.

Quote:
Originally Posted by Morrison View Post
+1000

το ξαναβλέπω και πάλι...
Είμαι στο 8ο επεισόδιο του Blood and Sand(ξεκίνησα απο Gods Of The Arena) και θα βάλω και το φετινό καπάκι...
Θα το κάνω και εγω αυτό το καλοκαίρι όμως γιατί ώρα το χω ακόμα φρέσκο.

Quote:
Originally Posted by Eleni7 View Post
Quote:
Originally Posted by tt7 View Post
Ναι μιλάμε για πήδουλους όμως όχι για τον McDreamy και τον McSteamy..χαχα..βαρβατίλα.
Πουλακι μου!Βλεπεις Grey's Anatomy;Που τα ξερεις αυτα τα ονοματα;χεχεχεχε
Εμεις ειμαστε πιο ρομαντικες,πως να το κανουμε;Δεν την μπορουμε την πολυ βαρβατιλα!



Ενας φιλος μου νομιζω τα εχει παρει καπου στα 9 ευρω το ενα απο Public αλλα ειναι η αγγλικη εκδοση.Και ειναι πιο μικρα σε μεγεθος απο τα αλλα (πιο μικρες γραμματοσειρες,μεγεθος σελιδας κτλ)
Όλοι βλέπουμε Greys anatomy είναι κάτι σαν την Ελληνική Λάμψη ενω όλοι ξέραμε ποσο γτπ είναι συνεχίζαμε εκεί σαν χάνοι χαχα.

Quote:
Originally Posted by Eleni7 View Post
Quote:
Originally Posted by SuperSayian View Post
Δολοπλοκίες,φόνοι,πήδουλοι μιλάμε πολύ πιασάρικη σειρά
Και μετα μου κανεις κηρυγμα που βλεπω Grey's Anatomy!
Σου απάντησε ο TT7 Δεν συγκρίνεται να βλέπεις απ την μια αυτό:


και απ την άλλη αυτό:


Eίναι διαφορά ποιότητας αγαπητή!

Quote:
Originally Posted by tt7 View Post
Ποιο απο τις 3 σεζόν εννοείς?? Την τελευταία??
Ε και οι τρεις ήταν πολύ ωραίες..Οκ το Gods in the Arena ήταν λιγουλάκι άκυρο αλλά παρολαυτά έδεσε ωραία με την υπόλοιπη σειρά.

Το Spartacus ήταν παρα πολυ καλοδουλεμένο.Σκηνοθετικά,σεναριακά,βάθος χαρακτήρων,οπτικά κτλ Άνετα στις καλύτερες ιστορικές σειρές ever.Παρότι σε θέμα παραγωγής είναι πίσω απ το GoT που έχει πιο ρεαλιστικά σκηνικά,κοστούμια κτλ μ αρεσε τελικά το αποτέλεσμα του Σπαρτακου περισσότερο.Το μόνο που δεν μου άρεσε πολύ απ το τέλος είναι [Spoiler alert]Οι πάρα πολύ θάνατοι πρωταγωνιστών όπως ο Οινομάος,η Λουκρητία και φυσικά η Μοίρα.Ειλικρινά αν δεν σκοτωνόταν αυτή θα μ άρεσε επικά το φινάλε.Αυτός ο δόλιος ο Σπάρτακος όποιος πλησιαζει κοντά του πεθαίνει lol[/Spoiler alert]

ΥΓ.Το φινάλε του Supernatural σου άρεσε ΤΤ?Και γενικά σε όσους βλέπουν την σειρά.
__________________
SuperSayian is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #166
tt7
Πεντάδα
 
tt7's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 1,993
Liked: 3,786
Likes: 3,974
Default

Το House kai το Supernatural το άφησα, μετά τα πρώτα επεισόδια, τα τα δω πακέτο το καλοκαίρι, γιατί με κέρδισαν άλλες σειρές..

Ρε τόσες γκομενάρες είχε το Spartacus αυτήν έβαλες??? Πολύ πίσω σε σχέση με άλλες...
tt7 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #167
pl@yer
Πεντάδα
 
pl@yer's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Salonica
Posts: 4,932
Liked: 5,897
Likes: 15,759
Default

Ο Τζόφρει δεν αρκεί απλά να πεθάνει ...Πρέπει να υποφέρει...Πραγματικά θέλω να το δω να παρακαλάει και να κλαψουρίζει το βλαμμένο
pl@yer is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #168
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,313
Liked: 51,047
Likes: 123,272
Default

Ρε Σαγιαν,εχεις φαει αγριο κολλημα με την Κινεζα.Τι σου εχει κανει η κοπελα βρε;
Eleni7 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #169
Morrison
Πεντάδα
 
Morrison's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 1,852
Liked: 1,936
Likes: 17,376
Default

Quote:
Originally Posted by SuperSayian View Post
Το λεπόν...Χθες επιτέλους είδαμε ενα ωραίο επεισόδιο Game of thrones μετα απο 3-4 βαρετά,είχε επιτέλους αυτό που θέλαμε να δούμε και δεν θέλαμε ούτε την Άρυα,ούτε την Mother of dragons που μας έχει πρήξει τις μπάλες φέτος,ούτε τον Γκρέιτζοι(πόσο γτπ χαρ/ας εξελίσσεται αυτός?) την μαμημένη πολιορκία του King's Landing απ τον Στάνις Μπαράθυον αυτό θέλαμε να δούμε...Τόσο δύσκολο ήταν?Θα μαι ευχαριστημένος αν τελειώσει η σεζόν με το κεφάλι του Τζόφρει να φεύγει απ τον λαιμό του.
spoiler alert 1
Aκριβώς!Αυτό το πράγμα να πηγαίνει...να πηγαίνει...να πηγαίνει.....ο Στάνις και όλο στο ίδιο σήμειο να είναι μου την είχε δώσει στα νεύρα.Ούτε με τα πόδια να πήγαινε...


Quote:
Originally Posted by SuperSayian View Post
Το μόνο που δεν μου άρεσε πολύ απ το τέλος είναι [Spoiler alert]Οι πάρα πολύ θάνατοι πρωταγωνιστών όπως ο Οινομάος,η Λουκρητία και φυσικά η Μοίρα.Ειλικρινά αν δεν σκοτωνόταν αυτή θα μ άρεσε επικά το φινάλε.Αυτός ο δόλιος ο Σπάρτακος όποιος πλησιαζει κοντά του πεθαίνει lol[/Spoiler alert]
spoiler alert 2

το ανυσηχητικό ήταν όχι τόσο ο Ντοτόρε και η Μίρα αλλά ότι όλοι οι κακοί και πάλι μας τέλειωσαν.Πάει ο Γλάβρος,πάει η Λουκρήσια,πάει ο τεράστιος Ασούρ!
Φέτος μπορεί να έκανε τρελή χρονιά η πολύ καλή Ειλύθεια αλλά και αν συνεχιστεί θα πρέπει του χρόνου να τραβήξει όλο το κουπί μόνη της...
Morrison is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2012   #170
tt7
Πεντάδα
 
tt7's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 1,993
Liked: 3,786
Likes: 3,974
Default

Παίδες επειδή ακολουθούν έστω και στο πολύ χαλαρό την πραγματικά ιστορία, θα μπει λογικά στο παιχνίδι και ο Μάρκος Λικίνιος Κράσσος, οπότε από ''κακό'' χαρακτήρα θα έχουμε έναν πολύ δυνατό...Και μεγαλύτερες μάχες, ελπίζω να βρουν μπάτζετ γι'αυτό τον σκοπό..
tt7 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 20:16.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.