RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-11-2014   #6571
ΗΛΙΑΣ
Πεντάδα
 
ΗΛΙΑΣ's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 4,338
Liked: 4,724
Likes: 7,044
Default

Quote:
Originally Posted by peter View Post
Να προσθέσω μόνο ''στο πιθανόν να μην τα κάνει μόνο ο Μαρινακης τα κάνουν και άλλοι''
Εγώ έχω δει Παναθηναικούς να χτυπάνε τον Ευθυμιαδη εχω δει Αεκτζηδες να χτυπανε το Μπακα. Μαθαμε όλοι επίσημα απο την Αστυνομία πως αυτός που χτύπησε το Βασσάρα ήταν απο την θύρα 13
Ο ζωγράφος λέει πως τον απείλησε ο Μελισσανίδης ο οποίος είναι τελεσίδικα καταδικασμένος για απόπειρα δωροδοκίας.
Απο την άλλη δεν βλέπω πουθενά να έχει κατδικαστεί ο Μαρινάκης για ξυλοδαρμό διαιτητή για δωροσοκία οπότε δεν βλέπω το λόγο για την παραπάνω πρόταση.
Με βάση τα δεδομένα που υπάρχουν εως αυτή τη στιγμή η πρόταση πρέπει να γίνει
Αυτά τα κάνουν οι άλλοι (Βέβαιο με αποφάσεις Διακστηρίων ον κάμερα κτλ) μπορεί να τα κάνει και ο Μαρινάκης (αμφιβολο που πρέπει να αποδειχτεί σε κάποια αιθουσα δικαστηρίου)
Ολα αυτα τα ξερω ρε Peter. Πχ και ο Τρακης δεν εχει καταδικαστει για τιποτα. Αρα τζαμπα τον βριζουμε. Αν εσυ πιστευεις οτι ο Μαρινακης εχει ενα φωτοστεφανο, δε κανει τιποτα και απλα του πετανε λασπη ειναι δικαιωμα σου.
ΗΛΙΑΣ is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014   #6572
LFO
Πεντάδα
 
LFO's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 9,730
Liked: 25,136
Likes: 72,549
Default

Quote:
Originally Posted by damon7 View Post
Quote:
Originally Posted by natag View Post
Ποιος ειναι το αρχιλαμογιο;
Δελημπαλταδάκης o μάνατζερ!Έχει ένα ξενοδοχείο στο Παλαιοξάρι το οποίο βάρεσε φαλιμέντο. Μιλάμε για φοβερη μονάδα όμως στην ορεινή Δωρίδα.
Σκέφτομαι μήπως έχει να κάνει με αυτό και ενδεχόμενη αγορά από τον πρεζάκια.
Κοιτα , αυτο τον ξενωνα τον εφτιαξε για ενα ακριβως λογο: Να το κανει κεντρο προετιμασιας ομαδων , οπως ειναι το Μοντανα στο Καρπενησι. Ελα μου ομως που 1ον δεν ξερει απο ξενοδοχεια ο απατεωνας, 2ον, Δεν μπορεσε να τα βρει με την ΕΟΚ ωστε να πηγαινουν ολες οι εθνικες εκει, 3ον επεσε και πανω στην κριση και 4ον τι στο διαολο να κανεις στο Παλιοξαρι ρε φιλε? Μοναχος θα γινεις εκει πανω?.

Δεν θα εκπλαγω αν ο βαζελος ελθει το καλοκαιρι εκει για προετιμασια (τσαμπα βεβαια...) ωστε να αναθερμανθει το ξενοδοχειο και να διαφημιστει στις υπολοιπες ομαδες στυλ "αφου παει ο παναθηναικος, καλο θα ειναι"...

Θα χαρισει και καμια προμηθεια παικτη στον Τρακη, θα στησουν και κανα δυο ματσακια, ολα κομπλε.

Φανταζεσαι Κωστα να ελθει ο βαζελος προετιμασια εκει πανω? Στελνεις μια ομαδα επιλεκτων ζωσμενους με εκρηκτικα και μπαινει το Red Port Club στο πανθεον των ηρωων του Θρυλου με αδριαντα στην εισοδο του ΣΕΦ...
__________________
Quote:
Originally Posted by rh7 View Post
....και επιθυμούσε να ανταμειφθεί για την εργατικότητά του με ένα ζεστό πιάτο ψωμί και τετράωρα χάιλαϊτ του Ενός να κάνει τα πάντα εκτός από το να σκοράρει, ή να μοιράζει ασίστ.

Last edited by LFO; 21-11-2014 at 11:03.
LFO is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to LFO For This Useful Post:
Old 21-11-2014   #6573
peter
Πεντάδα
 
peter's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: drosia
Posts: 5,176
Liked: 4,878
Likes: 6,327
Default

Quote:
Originally Posted by ΗΛΙΑΣ View Post
Quote:
Originally Posted by peter View Post
Να προσθέσω μόνο ''στο πιθανόν να μην τα κάνει μόνο ο Μαρινακης τα κάνουν και άλλοι''
Εγώ έχω δει Παναθηναικούς να χτυπάνε τον Ευθυμιαδη εχω δει Αεκτζηδες να χτυπανε το Μπακα. Μαθαμε όλοι επίσημα απο την Αστυνομία πως αυτός που χτύπησε το Βασσάρα ήταν απο την θύρα 13
Ο ζωγράφος λέει πως τον απείλησε ο Μελισσανίδης ο οποίος είναι τελεσίδικα καταδικασμένος για απόπειρα δωροδοκίας.
Απο την άλλη δεν βλέπω πουθενά να έχει κατδικαστεί ο Μαρινάκης για ξυλοδαρμό διαιτητή για δωροσοκία οπότε δεν βλέπω το λόγο για την παραπάνω πρόταση.
Με βάση τα δεδομένα που υπάρχουν εως αυτή τη στιγμή η πρόταση πρέπει να γίνει
Αυτά τα κάνουν οι άλλοι (Βέβαιο με αποφάσεις Διακστηρίων ον κάμερα κτλ) μπορεί να τα κάνει και ο Μαρινάκης (αμφιβολο που πρέπει να αποδειχτεί σε κάποια αιθουσα δικαστηρίου)
Ολα αυτα τα ξερω ρε Peter. Πχ και ο Τρακης δεν εχει καταδικαστει για τιποτα. Αρα τζαμπα τον βριζουμε. Αν εσυ πιστευεις οτι ο Μαρινακης εχει ενα φωτοστεφανο, δε κανει τιποτα και απλα του πετανε λασπη ειναι δικαιωμα σου.
Δεν λέμε κάτι που δεν ισχύει Πρεζάκια τον λέμε και Ι ευτυχία αυτός είναι.
Το Ι5 το έχει κορνίζα και όσο για τη Πρέζα κορνίζα είναι στη Μούρη του.
Τωρα για το ''πόυστη'' που λέμε δεν ξέρω τι να πώ
peter is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014   #6574
Darkling
Moderator
 
Darkling's Avatar
 
Join Date: Aug 2014
Location: Victoria Road
Posts: 17,600
Liked: 14,223
Likes: 80,367
Default

http://www.sport24.gr/football/omade...n.3154243.html


τι να πω εγω, τα λενε μονοι τους.
__________________
We re high here, forever.
Darkling is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014   #6575
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by Eleni7 View Post
Quote:
Originally Posted by damon7 View Post


Tι στο διάολο σκαρώνει ο πρεζάκιας με το αρχιλαμόγιο άραγε;
Σαν κατι γιαγιαδες απο χωρια που τις πετυχαινεις στα Κτελ. Δεν εχουν βαλιτσες αλλα σακουλες και εκει βαζουν τα πραγματα. Παρε εστω κανενα σακ βουαγιαζ ρε γιδι.
βρε Ελενη μου εισαι λιγο υπερβολικη...τα κεφτεδακια, το κρεμμυδι κι οι ελιτσες για να προσφαγισει το παλικαρι δεν μπαινουν σε σακ βουαγιαζ...
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον dora7:
Old 21-11-2014   #6576
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

Quote:
Originally Posted by Darkling View Post
http://www.sport24.gr/football/omade...n.3154243.html


τι να πω εγω, τα λενε μονοι τους.
Απίθανα πράγματα. Στην φιέστα φέτος θέλω να ξεφύγουμε να το κάνουμε περιφορά Αμπελόκηπους, Φιλαδέλφεια και Τούμπα.
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον
Jasone is offline   Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Jasone For This Useful Post:
Old 21-11-2014   #6577
Dimaras7
Πεντάδα
 
Join Date: May 2013
Posts: 9,618
Liked: 18,628
Likes: 22,595
Default

Quote:
Originally Posted by Jasone View Post
Quote:
Originally Posted by Darkling View Post
http://www.sport24.gr/football/omade...n.3154243.html


τι να πω εγω, τα λενε μονοι τους.
Απίθανα πράγματα. Στην φιέστα φέτος θέλω να ξεφύγουμε να το κάνουμε περιφορά Αμπελόκηπους, Φιλαδέλφεια και Τούμπα.
Αρκεί να ξυπνήσει λίγο ο κόσμος του Ολυμπιακού γιατί στην περσινή φιέστα μετά την απονομή οι μισοί έφυγαν και δεν έκατσαν στο γύρο του θριάμβου να χειροκροτήσουν την ομάδα. Το Καραϊσκάκη πρέπει να είναι γεμάτο και δυναμικό σε κάθε παιχνίδι να ξαναδούνε οι πουθενάδες τι σημαίνει ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.
Dimaras7 is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014   #6578
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

Δεν έχω την παραμικρή αμφιβολία. Ο κόσμος του Ολυμπιακού ξέρει καλά τι να κάνει. Οι αγαπητικοί των λόγων του Αλαφούζου είναι το 0.001% του κόσμου μας και σίγουρα δεν πατάνε γήπεδο.
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον
Jasone is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2014   #6579
Sixama
Πεντάδα
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 1,642
Liked: 1,322
Likes: 5,448
Default

Quote:
Originally Posted by LFO View Post
Κοιτα , αυτο τον ξενωνα τον εφτιαξε για ενα ακριβως λογο: Να το κανει κεντρο προετοιμασιας ομαδων, οπως ειναι το Μοντανα στο Καρπενησι. Ελα μου ομως που 1ον δεν ξερει απο ξενοδοχεια ο απατεωνας, 2ον, Δεν μπορεσε να τα βρει με την ΕΟΚ ωστε να πηγαινουν ολες οι εθνικες εκει, 3ον επεσε και πανω στην κριση και 4ον τι στο διαολο να κανεις στο Παλιοξαρι ρε φιλε? Μοναχος θα γινεις εκει πανω?.
Οκτώβρης του 2010, έχω ανέβει στην Άνω Χώρα για τη γιορτή καστάνου. Μεσημεράκι πεταγόμαστε στην Ελατού για φαγητό και στο διπλανό μου τραπέζι, έρχεται και κάθεται ο Συρίγος με τη γυναίκα του και ένα άλλο ζευγάρι. Κάνω τα τηλέφωνά μου και μαθαίνω πως είναι φιλοξενούμενος του Δελημπαλταδάκη στο "Δάσος" ο Φίλιππας. Τότε έμαθα για την ύπαρξη του ξενώνα.

Θυμάμαι ότι είχε φιλοξενήσει πρόσφατα ένα σεμινάριο ή μία εκδήλωση των διαιτητών μπάσκετ, κάτι τέτοιο τέλος πάντων.
__________________
Quote:
Originally Posted by sada View Post
Ειμαστε η χειροτερη ομαδα της Ευρωλιγκας του Σωληνα μετα την Κροασια.Οποιος δεν το βλεπει εθελοτυφλει.Απο κει και περα στον μακραν πιο ξεφτιλισμενο ομιλο απο καταβολης Ευρωλιγκα χαροπαλευουμε για μια νικη και πανηγυριζουμε και στις ηττες.Το ξαναλεω η φετινη ομαδα χτιστηκε για να σπασει η 35αρα.Αυτος ειναι ο στοχος της και στο τελος θα το πετυχει.Εδω ειμαστε και θα το δουμε....
Sixama is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Sixama For This Useful Post:
Old 21-11-2014   #6580
damon7
Πεντάδα
 
damon7's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 3,236
Liked: 10,160
Likes: 7,927
Default

Ο Δελημπαλταδάκης όλο το πρωί σήμερα ήταν αραχτός σε μια γωνία μόνος του στο Faces (Γιώργο εσύ ξέρεις) και είχε πάρει αγκαλία ένα tablet, ενώ μίλαγε συνεχώς στο τηλέφωνο και είχε μαζί και πρίζα να φορτίζει ταυτόχρονα. Έφυγα και τον άφησα εκεί. Θα ετοιμάζει πάλι καμία μαγεία με ισοπαλία σε κανένα ματσάκι...
damon7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον damon7:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 14:06.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.