RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-03-2011   #661
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
DON είσαι ΜΑΛΑΚΑΣ ή απλά δεν ξέρεις να διαβάζεις???
Aπ'το 1ο μου ποστ μίλησα για την διαιτησία και χθες...Το ποιος είναι βαζελοποιημένος φαίνεται όταν ομιλεί σε ματς για 9-0 για διαιτησία...

ΛΕΣ και ευνοήθηκε η Μπαρτσελόνα!

ΠΕΝΑΛΤΙ ΣΤΟ 0-0 ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΒΑΒΑ...ΤΥΦΛΟΣ Ή ΜΑΛΑΚΑΣ????
2η ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΤΟ Kοσιελνι στο 2ο πέναλτι ΑΒΑΒΑ...ΤΥΦΛΟΣ Ή ΜΑΛΑΚΑΣ???
Πεντακάθαρη αν και ανόητη φυσικά 2η κίτρινη στον Φαν Πέρσι...ΤΥΦΛΟΣ Ή ΜΑΛΑΚΑΣ????

Σε όλους μάλλον πλην απ'τον ΜΑΛΑΚΑ ή ΤΥΦΛΟ
Στο παραλήρημα σου δεν θα απαντήσω. Μόνο σε αυτά που διαφωνώ.

Δεν ξέρω αν είμαι μαλάκας ή τυφλός εσύ θα κρίνεις. Το μόνο σίγουρο είναι ότι ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΤΑ.

Επίσης ζουπάκο εγώ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ. Εγώ όπως έχω ξαναπεί σε επίπεδο Τσ.λ. το να μιλάς για σφαγές κτλ είναι ΑΣΤΕΙΑ. ΠΑΝΤΑ κερδίζει ο καλύτερος. Αυτό που είπα και ανέφερα την διαιτησία είναι πως ΕΣΥ όντας ΠΛΗΡΩΣ βαζελοποιημένος ΕΠΡΕΠΕ και ΟΦΕΙΛΕΣ να βγείς να πεις "ναι κύριοι απέβαλε άδικα τον Βαν Πέρσι". ΑΛΛΑ ΚΟΚΟ.

Το πέναλτι αυτό που λες εγώ δεν το είδα πέναλτι, μου επιτρέπεις να έχω διαφορετική άποψη?
Η αποβολή του Κοσιελνί ΕΙΝΑΙ αποβολή αλλά είναι μετά την αποβολή Βαν Πέρσι, τι θα άλλαζε? Απο 10 θα πήγαινε με 9? ΟΥΑΟΥ!
Το ότι είναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ κίτρινη στον Βαν Πέρσι προφανώς το είδες μόνο εσύ γιατί στην Σούπερ Μπάλα Λεμονής, Ζουγανέλης, Δημάτος κτλ είπανε όλοι πως ΗΤΑΝΕ ΜΕΝ ΑΔΙΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. Αλλά ΗΤΑΝΕ ΑΔΙΚΗ.

Ξαναλέω λοιπόν εγώ ίσως είμαι μαλάκας ίσως και τυφλός ίσως και τα δύο.

εσύ όμως αδεφλάκι μου είσαι ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΟΤΑ. ΑΑΑ και που'σαι ακόμα περιμένω να μου απαντήσεις για το πόστ για τον ΨΙΨΙΝΕΛΟ τον Μέσσι...Μάλλον θα έχετε αράξει στον ίδιο καναπέ που καθόσασταν και πέρσυ...

DON is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2011   #662
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

ΕΠΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to tc-g6 For This Useful Post:
Old 09-03-2011   #663
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
ΕΠΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!
ε μα ο άτιμος μας έκανε να "αντιπαθούμε" τον ΛΙΟΝΕΛ ΜΕΣΣΙ που ΟΛΟΙ λέμε ότι είναι ο "μαραντόνα" της εποχής του απλά επειδή θέλει να πάρει βραβείο απο τον καναπέ του και πλέον μας κάνει να "αντιπαθούμε" την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ που ΟΛΟΙ λέμε ότι είναι οι "γκαλάκτικος" της 10ετίας απλά επειδή όταν χάνει η αρμάδα φταίει ο άτιμος ο διαιτητής. μια με την ίντερ,μια με την άρσεναλ, πάντα αυτός ο πούστης ο άτιμος ο στημένος ο διαιτητής. όταν κερδάει όμως ααα ΤΟΥΣ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΕ.
DON is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2011   #664
GEMAN7
Moderator
 
GEMAN7's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Volos
Posts: 3,480
Liked: 5,702
Likes: 6,624
Default

Α ρε Βενγκέρ, μπορούσαμε να δούμε πολύ καλύτερο ματς εχθές. Για μένα έπρεπε να χτυπήσει στις απουσίες Πίκε, Πουγιόλ αλλά πήγε να παίξει κάτι που δεν ταίριαζε στην Άρσεναλ.

Και μιας και λέγαμε για συμπάθειες και αντιπάθειες.
Λίβερπουλ
Μπαρτσελόνα
Μπόκα
-------------
Ρεάλ
Ίντερ
Τσέλσι

Και επειδή είμαστε και ιδεολόγοι πανάθεμα μας Στ Πάουλι, Ράγιο Βαγιεκάνο, Αστέρας Εξαρχείων.
GEMAN7 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to GEMAN7 For This Useful Post:
Old 09-03-2011   #665
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Το ματσακι εγω δεν το ειδα καθοτι ειχα βγει με ενα θεμα...

Εσυ ρε ζουπ αγορι μου, παιρνεις τηλεφωνο τις πιο ακαταλληλες ωρες...

Τωρα για του ματς τα γεγονοτα δεν μπορω να εκφερω αποψη παρα μονο για καποιες φασεις που ειδα στη ΝΟva!!!

Καταρχας μονο και μονο που διαιτητης ηταν ο συγκεκριμενος λεει ΠΟΛΛΑ!!!

Οντως υπαρχει ενα καθαρο πεναλτι υπερ της Μπαρτσελονα στο πρωτο ημιχρονο.

Τωρα για την αποβολη του Φαν Περσι, θα πω οτι οσο ηταν αυτογκολ το γκολ, του Φουστερ στο Χαριλαου, αλλο τοσο ηταν και δευτερη κιτρινη του Φαν Περσι.

Δηλαδη ειναι αποκυημα της αρρωστημενης φαντασιας του Ζουπαρου και του Μπουζακα.

Ο τυπος σουταρει μια χαρα με το δεξι ποδι (το κακο του) και στελνει τη μπαλα αουτ.
Και εσυ εβγαλες πορισμα οτι πηγε ραθυμα στη φαση και πεταξε την μπαλα νευριασμενος στις πινακιδες αφοτου ακουσε το σφυριγμα.

Ολα αυτα μεσα σε δυο δευτερολεπτα και μεσα σε 100.000 κοσμο που ουρλιαζε!!!!

Απο εκει και περα δεν υπαρχει ΚΑΝΕΝΑ ματς. Τελειωσαν τα παντα...
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον lamar:
Old 09-03-2011   #666
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by GEMAN7 View Post
Και μιας και λέγαμε για συμπάθειες και αντιπάθειες.
Λίβερπουλ
Μπαρτσελόνα
Μπόκα
-------------
Ρεάλ
Ίντερ
Τσέλσι

Και επειδή είμαστε και ιδεολόγοι πανάθεμα μας Στ Πάουλι, Ράγιο Βαγιεκάνο, Αστέρας Εξαρχείων.
Σωστά ξέχασα να απαντήσω σε αυτό...Περίμενα απάντηση για τον ΚΑΝΑΠΕΔΑΤΟ ΨΙΨΙΝΕΛΟ που πήρε το βραβείο πέρσυ αλλά δεν ήθρε ποτέ βλέπεις...

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Μάνστεστερ Γιουνάιτεντ
Ατλέτικο Μαδρίτης
Ρόμα-Τόττι
Ντόρτμουντ

---

DON is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2011   #667
KingJames
Πεντάδα
 
KingJames's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,145
Liked: 13,379
Likes: 18,777
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Μάνστεστερ Γιουνάιτεντ
Ατλέτικο Μαδρίτης
Ρόμα-Τόττι
Ντόρτμουντ

---
ΦΑΚ
Βγάλε το μανου κ ντορτμουντ βάλε Λιβερπουλ κ είμαστε νταλε κουαλε.

ΑντιΤορρες
__________________
Niggas watching the throne, very happy to be you
Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
τεσπα, βαρεθηκα. θα δω λιγο κάιλ.
Quote:
Originally Posted by kseplenhs View Post
Αλλά απλά κατουράει εντός παρενθέσεως.
KingJames is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2011   #668
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Το ματσακι εγω δεν το ειδα καθοτι ειχα βγει με ενα θεμα...

Εσυ ρε ζουπ αγορι μου, παιρνεις τηλεφωνο τις πιο ακαταλληλες ωρες...
Ωραίο το θέμα που είχες βγει?
Φυσικά και λέει πολλά που ο διαιτητής ήταν ο συγκεκριμένος. Είναι γνωστό λαμόγιο. Και η ουέφα ακόμα πιο γνωστή πως όποιος ψιλογαμάει τη μια χρονιά προσπαθεί να το ισορροπήσει την αμέσως επόμενη.
Πχ στο τιτλο της Μπαρτσελόνα επι της μικρης ομαδας της ματζεστε οπου το ΓΑΤΑΚΙ σκόραρε ξανά εναντίον αγγλικής ομάδας λόγω της δυσμενής για αυτόν παράδοσης(ειναι γεωγραφικο το θέμα μάλλον-->πολύ λογικό επιχειρημα ΤΥΦΛΟΥ ή ΜΑΛΑΚΑ) στον ημιτελικό έχει πάρει άπλετα σφυριγματα με την τσέλσι μέχρι να περάσει.
Την προηγουμενη χρονια ΤΥΧΑΙΑ ειχε σπρωχτει η Τσέλσι για να φτάσει στο τελικό της Ρωσίας.
Την επομενη χρονια,περσι δλδ, η ευνοημενη στον ημιτελικό Μπαρτσελόνα αδικειται στον ημιτελικό με την Ίντερ με τα γνωστά γκολ 2 μέτρα οφσάιντ στο Μιλάνο.
Φέτος, η Ίντερ και ο καλυτερος παικτης για το 2010 αποκλείονται λογικά απ'τους 16(λογικό έφυγε ο Μουρίνιο σχόλασε ο γάμος για τον καλύτερο παικτη του κόσμου για το 2010) και δε θα μάθουμε τι θα γινόταν διαιτητικά. Αν χρειαστεί πάντως στην Βαυαρία θα πάρει όλα τα κουκουτσια η Μπάγερν μιας κ δε χρωστάει τίποτα από πέρσι πρόπερσι κτλ.

Ίσως να είχε πρόθεση να βοηθηση το λαμογιο ο μπουζακα. Αλλά δεν το έκανε ποτέ. Είναι ΜΑΛΑΚΙΑ ή ΤΥΦΛΑΜΑΡΑ να πιστεύεις πως ευνόησε την Μπαρτσελόνα όταν γίνεται πέναλτι μαρς στο 0-0 και δεν το δίνει. Θα διαμαρτύρονταν κανείς? ΚΑΝΕΙΣ!
Γιατί να μην έδινε 2η κίτρινη μαρς στο κοσιελνί?
Λέει απο πάνω ο ΤΥΦΛΟΣ ή ΜΑΛΑΚΑΣ στο συγκρεκριμενο ενα ουαου με μπολντ. Λες και το ποδόσφαιρο ειναι μπάσκετ. 19-0 οι τελικές και λίγο και θα πέρναγε η Άρσεναλ. Ναι γιατί να μην την αφήσει με 9 αφου εκανε τέτοιο μαρκάρισμα? Θα τον μάλωνε η Ουέφα που είναι ΤΟ δικό της παιδί μαζί με το άλλο το μουνι το ντε μπλεκερε(καημενη ντοντενα αποψε) και το έταιρο υπερλαμογιο γουεμπ(για αυτον δεν μιλάμε είπαμε ΜΑΛΑΚΙΑ ή ΤΥΦΛΑΜΑΡΑ).

Τίποτα δε θα του έκανε.
Εγώ επιμένω και δεν έχει σχέση λαμαρ με το Χαριλάου. Μην μπερδευεις την πλακα με το σοβαρό!
Δεν μπορώ να το αποδείξω τι να κανουμε. Αλλά γνωρίζω πόσο ΗΛΙΘΙΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ειναι ο συγκεκριμενος παίκτης και είμαι 101% βέβαιος πως το εκανε επιτειδες. Δε θα σουταρε ποτέ τόσο ράθυμα και στο γαμο του καραγκιόζη όντας ΜΟΝΟΣ του σε προφανη θέση για γκολ!!! Ποιο κακό του πόδι λες? Ποιος ειναι ο ντιογκο?? Αν το αριστερό του σουτάρει με 17/20 το δεξί του σουτάρει με 12/20...έβαλε γκολ στη μπέρμιγχαμ στο τελικό με το δεξί άκρως δυσκολότερο.

Όσο για το ουρλιαζε 100.000 κόσμος απλά γελάω. ΤΟ κατάλαβαν 500.000.000 τηλεθεατές το οφφσάιντ αλλά όχι ο παίκτης που ζει και αναπνέει στα γήπεδα

Σου είπα στη τελική είναι φάση ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ. Για το αν υπάρχει όμως πέναλτι ή κόκκινη κοσιελνι δεν υπαρχει ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ. Εκτός αν είσαι τυφλοσ ή ΜΑΛΑΚΑΣ είπαμε.

____

ΟΧΙ δε μιλάς για τη διαιτησία απλά είπες θα με περιμένεις στη γωνια σε ματς που θα σφαγιαστεί η Μπαρτσελόνα(το εννοησες). ΛΕΣ και χθες ευνοήθηκε ρε πουστη μου ΝΑΙ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Όσο για το ποστ με τους καναπεδες δε ξερω τι λες,εχω πει 2 φορες να κανεις λινκ να το δω.

y.g. Η φάση απ'το οφσαιντ μέχρι να σουτάρει 2 δευτερόλεπτα...2 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΣΤΗ ΜΠΑΛΑ ΣΕ ΤΕΤ Α ΤΕΤ= ΜΙΣΟΣ ΑΙΩΝΑΣ...
να και ενα βιντεακι μεχρι να το ριξει η ουεφα


ANTIΔΡΑΣΗ ΣΤΟ 0:05 ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
ΣΟΥΤΑΡΕΙ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ 1-1 που αν έμπαινε ΠΡΟΚΡΙΝΟΤΑΝ η ομάδα του επι της καλύτερης ομάδα του κόσμου και αυτός δεν χτυπιέται δεν τρελαίνεται ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ παρα γυρναει χορευτικά σαν τον φώτη τον μεταξοπουλο αχαχαχα
ΠΟΙΟΣ??? Ο ΠΙΟ ΝΕΥΡΩΤΙΚΟΣ παίκτης χθες του γηπέδου...

Αν εσείς χανατε τετ α τετ στο 1-1 δεν θα χτυπιοσασταν ε? δε θα πιανατε τη φατσα σας?? ΟΧΙ ΟΧΙ θα γυρναγατε να δειτε τον επόπτη ΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ
Να τονίσω φυσικά πως στο φυσικό ήχο η σφυρίχτρα ακούγεται κανονικότατα. μάλλον αυτος που ηταν διπλα δεν την ακουσε αχαχα

Last edited by zouparos; 09-03-2011 at 18:21.
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2011   #669
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
να και ενα βιντεακι μεχρι να το ριξει η ουεφα

antiΔΡΑΣΗ ΣΤΟ 0:05 ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
ΣΟΥΤΑΡΕΙ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ 1-1 που αν έμπαινε ΠΡΟΚΡΙΝΟΤΑΝ η ομάδα του επι της καλύτερης ομάδα του κόσμου και αυτός δεν χτυπιέται δεν τρελαίνεται ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ παρα γυρναει χορευτικά σαν τον φώτη τον μεταξοπουλο αχαχαχα
ΠΟΙΟΣ??? Ο ΠΙΟ ΝΕΥΡΩΤΙΚΟΣ παίκτης χθες του γηπέδου...

Αν εσείς χανατε τετ α τετ στο 1-1 δεν θα χτυπιοσασταν ε? δε θα πιανατε τη φατσα σας?? ΟΧΙ ΟΧΙ θα γυρναγατε να δειτε τον επόπτη ΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ
Να τονίσω φυσικά πως στο φυσικό ήχο η σφυρίχτρα ακούγεται κανονικότατα. μάλλον αυτος που ηταν διπλα δεν την ακουσε αχαχα
Πραγματικα αυτο το βιντεο σε εκθετει ανεπανορθωτα. Το σφυριγμα του Μπουζακα, ακουγεται λιγα κλασματα του δευτερολεπτου πριν σουταρει ο Φαν Περσι!!! Ακομα και να το ακουσε ηταν σχεδον ταυτοχρονο με το σουτ.
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον lamar:
Old 09-03-2011   #670
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

αυτο το παιχνιδι ΑΞΙΖΕ να το παρει η μπαρτσα αλλα ΕΠΡΕΠΕ να δωθει στην αρσεναλ η ευκαιρια να το διεκδικησει.
στη μπαλα δεν κερδιζει παντα αυτος που παιζει καλυτερα...
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 00:38.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.