RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-03-2011   #751
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Το ξέρω αλλά αυτο που διάβασα σήμερα ήταν γελοίο.
Αν είσαι ποδοσφαιρικός και βλέπεις την Μπαρτσελόνα απλώς την απολαμβάνεις και δεν μιλάς για τίποτε άλλο. ειδικά αν δεν έχει γίνει κάτι.
Αν δεν το κάνεις είσαι ή τυφλος ή μαλακας το λεω εδω και 2 μερες
zouparos is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον zouparos:
Old 10-03-2011   #752
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Το ξέρω αλλά αυτο που διάβασα σήμερα ήταν γελοίο.
Αν είσαι ποδοσφαιρικός και βλέπεις την Μπαρτσελόνα απλώς την απολαμβάνεις και δεν μιλάς για τίποτε άλλο. ειδικά αν δεν έχει γίνει κάτι.
Αν δεν το κάνεις είσαι ή τυφλος ή μαλακας το λεω εδω και 2 μερες
Α, δηλαδη εμενα που δεν μου αρεσει το ποδοσφαιρο που παιζει η Μπαρτσελονα και δεν το απολαμβανω, ειμαι ΜΑΛΑΚΑΣ? Γιατι τυφλος δεν ειμαι...
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #753
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Α, δηλαδη εμενα που δεν μου αρεσει το ποδοσφαιρο που παιζει η Μπαρτσελονα και δεν το απολαμβανω, ειμαι ΜΑΛΑΚΑΣ? Γιατι τυφλος δεν ειμαι...
eγώ που δεν είμαι ούτε οφθαλμίατρος ούτε ψυχολόγος αλλά οικονομολόγος δεν μπορώ να σε κατατάξω αδερφέ μου.
Πάντως ναι είσαι ένα απ'τα 2 σίγουρα και ξεκάθαρα.
zouparos is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to zouparos For This Useful Post:
Old 10-03-2011   #754
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
ΟΛΟΙ αυτοί λοιπόν που έγραψαν ΠΡΩΤΟΙ δεν ειναι ΚΛΑΨΕΣ ή διαιτητολάγνοι αλλά εγώ που απάντησα αχαχαχα. Αυτα για το χθεσινο ματς

Στο 1ο ματς ειχαμε βαλει στοιχημα για αυτο και το αναλυσαμε.
Δε θα ειχε γινει καν κουβεντα σε αλλη περιπτωση
Λοιπόν 1 διαπίστωση καταρχάς και ένα ρητό :

ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ

Δεν είσαι χαζός τελικά. Απλά έχεις μνήμη ΧΡΥΣΟΨΑΡΟΥ.

ΡΗΤΟ

Το ψέμα έχει ΚΟΝΤΑ ποδάρια.

------------------------

Τώρα θα μου πεις γιατί τα λέμε όλα αυτά...Θα σου εξηγήσω ζουπάκο και ΚΑΠΟΥ εδώ θα το κλείσουμε κιόλας το θέμα.

ΛΟΙΠΟΝ πάρε χαρτί και μολύβι και κράτα σημειώσεις θα στα πω ΜΙΑ φορά μπας και καταλάβεις.

Το thread αυτό ήτανε μια χαρά γαμάτο έχοντας 46 σελίδες post απο τα τέλη Νοεμβρίου μέχρι στις 16 Φεβρουαρίου του 20011. Κάπου εκεί έγινε το ματς Άρσεναλ-Μπαρτσελόνα.

ΠΡΩΤΟΣ σχολίασε ο φίλος magicj στις 22:17
http://www.redhoops.gr/forum/showpos...&postcount=452

μετά απο αυτόν ακολούθησαν ο lamar και ο ΤΤ7 και ΟΛΟΙ τους μιλάγανε για αυτό που αγαπάμε όλοι να βλέπουμε την ΜΠΑΛΙΤΣΑ. Μετά γίνεται το BIG BANG!!!

Μπαίνεις ΕΣΥ Zoupare και ποστάρεις το εξής στις 22:41
http://www.redhoops.gr/forum/showpos...&postcount=456

Tα έχουμε πει με την κυρία που έχει πάρει διαζύγιο με τον πρωταθλητισμό...
Παίζει την αρμάδα του Μέσσι του Τσάβι και του Ινιέστα με παγιδα οφσάιντ στα 40 μέτρα ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

καλύτερος του παίκτης ο επόπτης

1 γκολ ως τώρα έχει φάει και άλλα 2 τετ α τετ
ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΑΓΓΛΟΙ ΑΡΔ τα εξαφανίζετε ως μπορείτε


---------------------

τι έκανες λοιπόν? Στο 0-1 με την Μπάρτσα να παίζει πολύ όμορφα αντί να μπεις να μιλήσεις για μπαλίτσα το γυρνάς στην ΒΑΖΕΛΙΑΣΗ και την ΚΛΑΨΑ και λοιδωρείς στο ΗΜΙΧΡΟΝΟ του αγώνα την Άρσεναλ, λες για τους ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ και τους ΣΧΟΛΙΑΣΤΕΣ. ΒΑΖΕΛΟΣ δηλαδή.

Πάλι καλά δεν έκανες διαδήλωση έξω απο το SkySports και να πετάς πέτρες στο σπίτι του Βαν Πέρσι!!!

Μετά μίλησες λίγο για μπάλα αλλά όταν έφαγες τον ΑΓΓΛΙΚΟ ΛΟΥΤΣΟ ΣΤΑ ΙΣΙΑ και έληξε 2-1 το γύρισες εντελώς στην ΚΛΑΨΑ. Έτσι και εγώ δεν κρατήθηκα και σου απάντησα :
http://www.redhoops.gr/forum/showpos...&postcount=475

"μας έλεγες για την "αδικία" με την Ίντερ, τώρα πάλι ανακάλυψες τα δικά σου!Μήπως φοράς και φούστες και είσαι ο Τσισέ? ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ ΡΕ ΒΑΖΕΛΟΨΥΧΕ!"

Το thread αυτό λοιπόν ΑΝΑΤΙΝΑΧΤΗΚΕ και σε λιγότερο απο μήνα έκανε άλλες 30 σελίδες post ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΣΟΥ ΒΑΖΕΛΟΨΥΧΕ!!!

Λες λοιπόν ότι άλλος μίλησε ΠΡΩΤΟΣ για διαιτησία. Ε πάρε τις αποδείξεις σου τώρα και άραξε γιατί όπως σου είπα έχεις ΜΝΗΜΗ ΧΡΥΣΟΨΑΡΟΥ.

Το ότι μίλησα πρώτος στο ΔΕΥΤΕΡΟ ματς είναι συνέχεια τις κουβέντας που άνοιξες ΕΣΥ zoupako και έγινε ΑΚΡΙΒΩΣ επειδή ήξερα πως ενώ στο πρώτο ματς έτρεξες στο ημίχρονο να ΚΛΑΦΤΕΙΣ, μετά τα προχθεσινά θα έκανες ΜΟΚΟ όπως και έκανες, θα μας έλεγες για τελικές προσπάθειες, για μπαλάρες, για τα πάντα όλα ΕΚΤΟΣ απο την διαιτησία βέβαια. Όλα αυτά όμως μέχρι να σε τσιγκλήσω και να αρχίσεις τις ψυχαναλύσεις του Βαν Πέρσι και τα ΔΞ/ΔΑ και τα πλαγιομετωπικά για τον Ντάνι Άλβεζ.

Το ρητό στο είπα λοιπόν για τι 2η πρόταση που έχω στο quote απο πάνω. Ότι επειδή σου βάλανε στοίχημα μίλησες. Εκτός απο κότα λοιπόν καταλήξαμε ότι είσαι ΚΑΙ ΧΡΥΣΟΨΑΡΟ αλλά ΚΑΙ ΨΕΥΤΗΣ.

Ελπίζω να τα σημείωσες, να κάνεις την περισυλλογή σου και να αναθεωρήσεις μερικά πράγματα γιατί όπως βλέπεις ΚΑΝΕΙΣ μας εδωμέσα δεν έχει ΦΑΝΑΤΙΣΜΟ μέσα του για την μπαρτσελόνα και κανέναν μέσσι κτλ, εν αντιθέσι με σένα που ΟΜΟΛΟΓΗΣΕΣ ότι του έχεις αδυναμία, τον βλέπεις παιδί σου κτλ.

ΑΡΑ εγώ σου προτείνω να κατανοήσεις πως ΔΕΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ και είσαι ΕΜΠΑΘΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΕΙΛΗΜΕΝΟΣ αλλά το χειρότερο βλέπεις, όπως όλοι παραδεχόμαστε, αυτήν την υπερομάδα της Μπαρτσελόνα και την ΥΠΟΤΙΜΑΣ με το να την βάζεις σε κουβέντες για διαιτησίες και μαλακίες τούμπανα.

Έχεις κάνει με την ΒΑΖΕΛΟΠΟΙΗΣΗ που έχει υποστεί ο εγκέφαλος σου, ΕΜΕΝΑ έναν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ θετικό προς την Μπαρτσελόνα απο ΠΑΝΤΑ (είτε επειδή μου θυμίζει Ολυμπιακό σε αδικίες που έχει υποστεί και γενικά το τι πρεσβεύει, είτε επειδή γαμάει την Ρεάλ που είμαι αντι-μαδριδίστας, είτε λόγω παικταράδων-μπαλάρας, είτε λόγω Ζιοβάνι-Ριβάλντο, είτε λόγω τώρα τα τελευταία 3-4 χρόνια της ΜΑΚΡΑΝ καλύτερης μπάλας που παίζει), έναν τύπο που όταν το κάρφωνε ο Ινιέστα στο Stamford Bridge και ενώ έχουν αδικήσει την Τσέλσι, να πανυγηρίζω ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ, σαν να το κάρφωνε ο Τζόλε το γκολ και παραπάνω, έχεις κάνει εμένα λοιπόν να την βλέπω με ΑΝΤΙΠΑΘΕΙΑ.

ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΕ Ζουπάκο γιατί εκτός του ότι εκτίθεσαι γίνεσαι ενοχλητικός πράγμα που σίγουρα ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ.
DON is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #755
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

EIΣΑΙ ΨΕΥΤΗΣ...

Γράφω εγώ...
"Το διαιτητολάγνος είναι ακόμα ένα κατασκευασμά σου!!
Στο 1ο ματς μίλησα για ενα γκολ καθαρό και το θέμα συνεχίστηκε για ενα ατυπο στοίχημα. Δεν είπε κανεις κατι για την νίκη της Άρσεναλ.Στο 2ο ματς δε υπήρξαν σχόλια ΑΛΛΩΝ αρχικά περί Μπουζάκα...Ε όταν γράφετε ΠΡΩΤΟΙ θα απαντάω...
"

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ πως δεν έγραψα ΠΡΩΤΟΣ στο 1ο ματς για την διαιτησία. ΠΟΤΕ!!! Είπα πως έγραψα ΠΡΩΤΟΣ και ουτε καν θα συνεχιζόταν αν δεν έμπαινε ένα "στοίχημα" στη μέση!!
ΠΟΤΕ

Εγώ έγραψα πως ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΨΕΥΤΑΚΟ ΜΟΥ ΣΤΟ 2ο ΜΑΤΣ...Όχι στο ΠΡΩΤΟ όπως μας το πέρασες...

ΚΑΝΕΝΑ ΨΕΜΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΕΠΟΜΕΝΩΣ...
Μίλησα για την διαιτησία στο 1ο ΜΑΤΣ,όχι ΠΡΩΤΟΣ στο 2ο...

ΓΙΑ ΤΟ 2ο ΜΑΤΣ ΜΙΛΗΣΑ...ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΨΑΞΕΣ ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ 1ος ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ...ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΑ ΕΨΑΞΕΣ ΑΥΤΑ??? ΓΙΑ ΤΟ 2ο ματς μιλάω!!
Έγραψα
"Στο 1ο ματς μίλησα για ενα γκολ καθαρό και το θέμα συνεχίστηκε για ενα ατυπο στοίχημα. Δεν είπε κανεις κατι για την νίκη της Άρσεναλ
Στο 2ο ματς δε υπήρξαν σχόλια ΑΛΛΩΝ αρχικά περί Μπουζάκα...Ε όταν γράφετε ΠΡΩΤΟΙ θα απαντάω...
Από πότε αυτός που απαντά σε κάτι ειναι διαιτητολάγνος και όχι αυτός που έγραψε πρώτος?? Απαγορεύεται να απαντάω σε ανακρίβειες περι ευνοιας της Μπαρτσελόνα??
"

Tυφλώθηκες???
Γράφω πως μίλησα στο 1ο ματς για γκολ ΚΑΘΑΡΟ. ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΠΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΠΡΩΤΟΣ...ΓΚΑΒΟΜΑΡΑ???

Για προχθές όμως ΟΧΙ δεν έγραψα πρώτος και αποδεικνύεται πως δεν έψαξες...
ΕΓΩ μιλώ για το 2ο ματς για τη διαιτησία παραδέχοντας πως ειχα γράψει ΕΓΩ για το 1ο ματς
και εσύ αντι να ψάξεις ποιος μίλησε για διαιτησία στο 2ο ματς πας και ψάχνεις για το 1ο που ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ
ΨΕΥΤΗΣ ΜΕΓΑΤΟΝΩΝ ΔΗΛΑΔΗ

Στο 1ο ματς έγραψα όπως βρήκες...

"Tα έχουμε πει με την κυρία που έχει πάρει διαζύγιο με τον πρωταθλητισμό...
Παίζει την αρμάδα του Μέσσι του Τσάβι και του Ινιέστα με παγιδα οφσάιντ στα 40 μέτρα ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

καλύτερος του παίκτης ο επόπτης

1 γκολ ως τώρα έχει φάει και άλλα 2 τετ α τετ
ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΑΓΓΛΟΙ ΑΡΔ τα εξαφανίζετε ως μπορείτε

Grim καλόν ταμείο αδερφέ με τον Άρη της Ιταλίας...Απορώ πως φάγανε και γκολ οι Ουκρανοί
"

ΕΠΟΣ...Σαν να έγραψα ΤΩΡΑ...Σε όλα μέσα!! Αρσεναλ η ομάδα που έχει πάρει διαζυγιο με το πρωταθλητισμό!!! Από τότε τι έγινε??? Απλα εχασε το ΛΙΓΚ ΚΑΠ από μόνη της, χάνει το πρωτάθλημα με ηττες της μαν γιουν. επειδη δε μπορει να κερδισει εντός την σάντερλαντ και ΞΕΦΤΥΛΙΖΕΤΑΙ για ακομα μια χρονια στο Καμπ Νοου παίζοντας ζωνουλα ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Το 1ο γκολ ΚΑΘΕΤΗ,το 3ο απο ΚΑΘΕΤΗ...
Καλυτερος παικτης ο επόπτης??? Μέχρι την ώρα που το έγραψα 100%
Για τους Αγγλους ΑΡΔ τι να πω? Φαρα
Για τον Άρη της Ιταλίας και την Σαχτάρ???
ΤΟ ΜΠΟΥΣΤΗ ΜΑΓΙΚΗ ΣΦΑΙΡΑ ΕΙΧΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ???

Γράφεις...
"Λες λοιπόν ότι άλλος μίλησε ΠΡΩΤΟΣ για διαιτησία. Ε πάρε τις αποδείξεις σου τώρα και άραξε γιατί όπως σου είπα έχεις ΜΝΗΜΗ ΧΡΥΣΟΨΑΡΟΥ.

Το ότι μίλησα πρώτος στο ΔΕΥΤΕΡΟ ματς είναι συνέχεια τις κουβέντας που άνοιξες ΕΣΥ zoupako και έγινε ΑΚΡΙΒΩΣ επειδή...
"

ΨΕΜΑ!!! Στο 2ο ματς όπου μίλησε ΝΑΙ ΑΛΛΟΣ ΜΙΛΗΣΕ 1ος για ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΤΕ ΕΓΩ!!! Ψάξε βρες τα! Αλλα πουυυυ...ψάχνεις για άλλο ματς αχαχαχα
Μιλάμε για την διαιτησία του 2ου και ψάχνεις να βρεις για το 1ο...γιατί άραγε??
Εδώ το παραδέχεσαι...ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΟ 2ο για το οποίο μιλώ εξ'αρχής...
Μιλήσατε γιατι ηταν συνεχεια κουβεντας που ειχε σταματήσει πριν 15 μέρες??????
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΑΛΕΞΗ ΚΟΥΓΙΑ...Κουβέντα διάρκειας 15 ημερών

100% ΕΧΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΤΟΝ Μέσσι αλλά σε καμμία Μπαρτσελόνα. Δεν κρύβω πως την συμπαθώ αλλά ως εκεί.
Στον Μέσσι ναι έχω λατρεία δεν τον κρύβω αλλά τι σχέση έχει αυτό με την κουβέντα???
Μια χαρά αντικειμενικός είμαι!
Όταν ευνοείται η Μπαρτσελόνα,συνεπώς και ο Μέσσι, θα το γράψω(τσελσι πριν 2 χρονια)(αυτα δεν τα εψαξες γιατι αραγε??),όταν αδικειται όμως(περσι με Ίντερ) ή όταν γράφετε ΒΛΑΚΕΙΕΣ περί μπουζάκα όταν η σειρά των 2 αγώνων το λιγότερο δεν την ευνόησε και πάλι θα το γράψω

Γράφεις τέλος...
"Έχεις κάνει με την ΒΑΖΕΛΟΠΟΙΗΣΗ που έχει υποστεί ο εγκέφαλος σου, ΕΜΕΝΑ έναν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ θετικό προς την Μπαρτσελόνα απο ΠΑΝΤΑ...να την βλέπω με ΑΝΤΙΠΑΘΕΙΑ."

Για το βαζελοποίηση δεν θα απαντησω ευχαριστώ πολύ για την προσβολή. μου αξίζει πιστευω ευχαριστω και πάλι.
Αλλα θα την χαρακτηρίσω. Είναι δείγμα πρόκλησης εντυπώσεων γιατί γράφεις κάτι ΑΠΟΔΕΚΤΑ ΣΙΧΑΜΕΝΟ ώστε να "πλευρίσεις" την "σωστη" γνώμη.
Στο άλλο τώρα

ΚΑΝΕΝΑΣ δε σε κάνει να αντιπαθείς το ΤΕΛΕΙΟ.
Απλά επειδή λόγω φυσικής των πραγμάτων, το ΤΕΛΕΙΟ απλά δεν υπάρχει,όταν κάτι τείνει σε αυτό είναι κοινό γνώρισμα των ανθρώπων να το ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΝ. ΨΑΞΤΟ
Για τον καλύτερο μαθητή στην τάξη πάντα θα πουν κάποιοι "ελα μωρέ τώρα σιγά τον ταδε τον έξυπνο"
Εδώ κάποιοι λένε για τον κόμπε μπράϊντ...
Αυτό έχεις πάθει και σίγουρα δεν φταίω εγώ για αυτό.
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #756
Red Unity
Πεντάδα
 
Red Unity's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Αθήνα
Posts: 1,875
Liked: 1,184
Likes: 1,551
Default

ρε την παλεύετε;;
εντωμεταξύ ζουπ έχεις βάλει 3 διαφορετικά μπλε για να μας βάλεις αυτά που έχεις γράψει....
__________________

Red Unity is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Red Unity For This Useful Post:
Old 10-03-2011   #757
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,975
Liked: 2,557
Likes: 35,112
Default

__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #758
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by Red Unity View Post
ρε την παλεύετε;;
εντωμεταξύ ζουπ έχεις βάλει 3 διαφορετικά μπλε για να μας βάλεις αυτά που έχεις γράψει....
φαντασου νευρα που έχω ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΑΚΟ
υ.γ.βιγιαρεαλ σ'αγαπαμε
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #759
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

μαλακα εχω κουραστει να διαβαζω σεντονια μεταξυ δον και ζουπαρου σε ολα τα thread...ουτε εγω με τον μιγαδα ετσι...
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #760
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,975
Liked: 2,557
Likes: 35,112
Default

ο μιγαδας ειναι λακωνικοτατος, σε παρακαλω δηλαδη......
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to μιγάδας For This Useful Post:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 01:53.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.