RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22-04-2012   #3441
tt7
Πεντάδα
 
tt7's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 1,993
Liked: 3,786
Likes: 3,974
Default

Αν το πάρει και φέτος νταξει θα έχει ξεφύγει το πράγμα...Μιλάμε ότι θα είναι ασύλληπτο ρεκόρ δεδομένου και του νεαρού-για προπονητη- της ηλικίας του...

Δεν θα θελα με τιποτα να δεί σαν πρόκληση στην καριέρα του να ξανακάνει την Λίβερπουλ μεγάλη...Γιατί το έχει δηλώσει ότι θέλει να επιστρέψει στην Αγγλία...
tt7 is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2012   #3442
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Ο Mπαμπης Ο Τεννες!!!

Eδω βεβαια να πουμε, οτι με την Τσελσι δεν θα επαιρνε κανενα Τσ.Λ ακομα και αν δεν γλιστρουσε ο Τερι καθως την ομαδα ολη τη χρονια την κοουτσαριζε ο Γκραντ κι αυτος την πηγε στον τελικο.
κάπου εδώ να πούμε πως αυτό είναι σαν να λέμε πως το πρωτάθλημα του 1999-2000 το πήρε ο μπιγκόν και όχι ο ντούσκο
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 22-04-2012   #3443
Djole11
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 1,531
Liked: 422
Likes: 2,373
Default

Ευχαριστούμε για το κορεό στην φίεστα μας..Φιλάκια από τον μπαμπά Ζοσέ
Djole11 is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2012   #3444
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Ο Σάμι Κεντίρα άνοιξε το σκορ στο 17', τέρμα ιστορικό, καθώς με αυτό έφτασε τα 108 γκολ στο φετινό πρωτάθλημα η Ρεάλ, επίδοση που δεν είχε επιτευχθεί ποτέ στην ιστορία της Primera Division.

Το λεοφωρείο σου Ζοζέ έκανε στάση μπροστά!!!

Ο Πορτογάλος έφτασε τα 42 τέρματα φέτος, ξεπερνώντας την περσινή του επίδοση με 41, η οποία βέβαια ήταν καλύτερη επίδοση στο ισπανικό πρωτάθλημα. Ο Ρονάλντο επίσης με αυτό το γκολ στο "Καμπ Νόου" έγινε ο πρώτος παίκτης στην ιστορία που σκόραρε σε ένα πρωτάθλημα κόντρα σε όλους τους αντιπάλους.

Κριστιάνο μην κρύβεσαι!!!να βγεί ο τόλης στο τηλέφωνο!

Last edited by DON; 22-04-2012 at 02:42.
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 22-04-2012   #3445
Presvis
Banned
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 816
Liked: 350
Likes: 2,800
Default

Μετά και το σημερινό, είμαι πια σίγουρος. Ρεάλ ίσον βάζελος. (τυχαία άραγε η αδελφοποίηση τους???) Και μόνο οτι βγήκαν τα σαλιγκάρια σήμερα για να την πούν σε αυτόν που τους έχει ξεφτυλίσει πολλάκις και με όποιον τρόπο θές, τα λέει όλα. Και όχι δεν είμαι Μπαρτσελόνα. Το καλό ποδόσφαιρο μου αρέσει. Και φυσικά σιχαίνομαι τον Μάλκοβιτς του ποδοσφαίρου τον Μουρίνιο. Γιατί κανείς δεν μπορεί να με πείσει για το αντίθετο, οτι η Ρεάλ (και όλες οι ομάδες του Μουρίνιο) δεν είναι η αντίστοιχη Λιμόζ (του Μάλκοβιτς του '93) του ποδοσφαίρου. Και όπως είπε κάποτε μια ψυχή (όπου μπάσκετ βάλτε ποδόσφαιρο): "Απόψε πέθανε το μπάσκετ. Αν αυτό είναι το μπάσκετ του μέλλοντος, τότε εγώ θα αποσυρθώ για να ασχοληθώ με την πιτσαρία μου." Τάδε έφη Πέταρ Σκάνσι μετά την ήττα της Μπενετόν από τη Λιμόζ στον τελικό. (Και για όσους δεν γνωρίζουν: http://3-ponto.blogspot.com/2012/04/...1993.html#more ) Και κάτι τελευταίο. Η αλλαζονία είναι κακός σύμβουλος. Αυτό πλήρωσε σήμερα η Μπάρτσα και καθόλου απίθανο το ίδιο να πλήρωθεί και η Ρεάλ απο την Μπάγερν...

Υ.Γ. Ρονάλντο υπάρχει μόνο ένας και είχε αεροδοντία. Οι υπόλοιποι καλό θα ήταν να βάλουν και το "C" μπροστά στην φανέλα γιατί τον προσβάλουν...


Last edited by Presvis; 22-04-2012 at 02:52.
Presvis is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Presvis:
Old 22-04-2012   #3446
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

αγαπητέ πρέσβη σε παραπέμπω στο απο πάνω post για τον μάλκοβιτς...109 γκολ. ΕΚΑΤΟΝ ΕΝΝΙΑ.
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 22-04-2012   #3447
Presvis
Banned
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 816
Liked: 350
Likes: 2,800
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
αγαπητέ πρέσβη σε παραπέμπω στο απο πάνω post για τον μάλκοβιτς...109 γκολ. ΕΚΑΤΟΝ ΕΝΝΙΑ.
Βέβαια, σε ένα πρωτάθλημα που υπάρχουν η Μπάρτσα και η Ρεάλ και απο εκεί και πέρα το χάος. Εκτός αν θεωρείς οτι η Βαλένθια, η Αθλέτικο, η Σεβίλλη κ.λ.π. είναι οι ομάδες που ήταν κάποτε. Κάποτε έφτυναν αίμα για να πάρουν πρωτάθλημα και τώρα κάτω απο 3 δεν βάζουν σε κάθε αγώνα. Φάντάζομαι οτι ο Μπουντραγκένιο με τον Ντι Στέφανο που δεν τον πάνε μία τον σπέσιαλ σας με απ' όλα, κάτι παραπάνω θα ξέρουν...

Last edited by Presvis; 22-04-2012 at 03:02.
Presvis is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2012   #3448
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

κοίτα δεν ξέρω ποιό πρωτάθλημα μπορεί να πει ότι είναι καλύτερο απο αυτό που έχει την 1η και 2η στους 4 του τσ.λ. και την 3η,8η και 9η στους 5 του Γιουρόπα? ποιό? η αγγλία???που ο πρωταθλητής έχει βασικό τον γκίγκς και τον Σκόουλς που αποσύρθηκε πέρσυ? ή μήπως η Γιουβέντους του Ντελ Πιέρο!?!?!?

πες μου εσύ ποιό λες.

ομάδα με 109 γκολ και 4 ακόμα αγώνες να την λες αμυντική και μάλκοβιτς τον προπονητή της είναι υπερβολικά άστοχο. και να ξέρεις ΔΕΝ είμαι ρεάλ..είμαι ΜΟΥΡΙΝΙΟ και μόνο λίβερπουλ και βάζελος δεν θα μπορούσα να γίνω για πάρτη του

κάπου εδώ να πούμε ένα Mourinho Fact :

#MourinhoFactNo.131 Ο Μουρίνιο παίρνει πρωτάθλημα με την Λίβερπουλ.
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 22-04-2012   #3449
Presvis
Banned
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 816
Liked: 350
Likes: 2,800
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
κοίτα δεν ξέρω ποιό πρωτάθλημα μπορεί να πει ότι είναι καλύτερο απο αυτό που έχει την 1η και 2η στους 4 του τσ.λ. και την 3η,8η και 9η στους 5 του Γιουρόπα? ποιό? η αγγλία???που ο πρωταθλητής έχει βασικό τον γκίγκς και τον Σκόουλς που αποσύρθηκε πέρσυ? ή μήπως η Γιουβέντους του Ντελ Πιέρο!?!?!?

πες μου εσύ ποιό λες.

ομάδα με 109 γκολ και 4 ακόμα αγώνες να την λες αμυντική και μάλκοβιτς τον προπονητή της είναι υπερβολικά άστοχο. και να ξέρεις ΔΕΝ είμαι ρεάλ..είμαι ΜΟΥΡΙΝΙΟ και μόνο λίβερπουλ και βάζελος δεν θα μπορούσα να γίνω για πάρτη του

κάπου εδώ να πούμε ένα Mourinho Fact :

#MourinhoFactNo.131 Ο Μουρίνιο παίρνει πρωτάθλημα με την Λίβερπουλ.
Δυστυχώς τα γεγονότα τον ξεβρακώνουν. Σε όλα μα σε όλα τα δύσκολα παιχνίδια με τεράστια σημασία και με δύσκολους αντιπάλους έγινε πιο Μάλκοβιτς και απο τον Μάλκοβιτς. Και άντε με την Ίντερ να το καταλάβω. Χειρότερη ομάδα είχε. Με την Ρεάλ με αυτή την ποιότητα και να μου γίνεσαι κλεφτοκοτάς? Τσουκου-τσουκου μπολ? Βάζελος? Και με την Μπάρτσα να το καταλάβω γιατί είναι σούπερ ομάδα. Με την Μπάγερν τι έκανε? Μία απο τα ίδια. Και φυσικά η Μπάγερν δεν έχει καν ισάξια ομάδα με την Ρεάλ. Και είμαι σίγουρος οτι αυτό θα πληρώσει την Τετάρτη. Γιατί μπορεί αυτός να έχει έπαρση, ο Χάινκες έχει κάτι μεγαλύτερο. Δίψα για εκδίκηση...
Presvis is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2012   #3450
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

αφού και εσύ βρε τα λες...με την ίντερ ήθελες ο τιάγκο μόττα να παίξει ανοιχτά εναντίον του τσάβι? λες για την ρεάλ εναντίον της μπάρτσα..σήμερα το είδες το ματς? μια χαρά την έπαιξε, εκτός έδρας έπαιζε, τι να έκανε? όπως έπαιξε και ο ολυμπιακός τα βαζέλια και τους βίασε έπαιξε...πρόσεξε τα νώτα του και χτύπησε όταν έπρεπε!δεν είναι κακό ούτε τσουκου-τσουκου!τακτική λέγεται και είναι ο καλύτερος ever.

με την μπάγερν ακριβώς το ίδιο έκανε, 1-1 ήτανε το ματς σε knock-out 2πλό αγώνα!100% μαζί του είμαι να προσέξει μην φάει 2ο και παρόλαυτα το έφαγε. πάμε όσο στοίχημα θες λοιπόν πως τώρα που πρέπει να κερδίσει θα την βάλει κάτω την μπάγερν και που σε πονεί και που σε σφάζει. δεν έχω την παραμικρή αμφιβολία.

ο μουρίνιο έχει μυαλό και ξέρει πως να πάρει το αποτέλεσμα. αυτό θέλει, για αυτό πληρώνεται. η μπαρτσελόνα παραμένει καλύτερη ομάδα με καλύτερες μονάδες απο την ρεάλ. τι να κάνει? να κάτσει να την φάει? ΟΧΙ κύριοι..έκανε μια ομάδα να κερδίζει την μπαρτσελόνα και το έκανε με τον πιο εμφατικό τρόπο μέσα στο σπίτι της και ΟΧΙ με λεοφωρεία στο τέρμα και τέτοια. στα ΙΣΙΑ.

πέρσυ έμαθε και πήρε ένα κύπελλο, φέτος ήδη πήρε το πρωτάθλημα και πάει να πάει και το 10ο τσάμπιονς λίγκ της ρεάλ. μιλάμε για μυθικά πράγματα για μια ομάδα που πριν την αναλάβει έφαγε 2-6 και με το που την πήρε έφαγε 5-0 και είχε 8 χρόνια νομίζω να περάσει τους 16 του τσάμπιονς λιγκ. ΜΥΘΙΚΑ.
DON is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to DON For This Useful Post:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 19:46.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.