RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-08-2010   #131
DirtySniper
Πεντάδα
 
DirtySniper's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 14,076
Liked: 117,752
Likes: 72,647
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
....μαλλον το ξανασκεφτηκε καλυτερα γιατι τη δευτερη φορα του αφησα σημειωμα "εκτος απο σουγια εχω και σπρεϋ και εσυ εχεις την ιδανικη μαντρα για να το χρησιμοποιησω".

.....
Φίλτατε
νομίζω θα είχες καλύτερα αποτελέσματα αν άλλαζες λίγο τη σειρά των λέξεων
αν έλεγες δηλαδή κάτι τέτοιο:

"εκτος απο σπρεϋ εχω και σουγια και και εσυ είσαι ο ιδανικός για να το χρησιμοποιησω".

λολ λολ
__________________
Ποτέ μην έρθει η στιγμή
να αφήσεις το λιμάνι

θα σε αγαπάμε μια ζωή
Ι Ω Α Ν Ν Ι Δ Η Γ Ι Α Ν Ν Η
DirtySniper is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to DirtySniper For This Useful Post:
Old 24-08-2010   #132
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by dirtysniper View Post
Φίλτατε
νομίζω θα είχες καλύτερα αποτελέσματα αν άλλαζες λίγο τη σειρά των λέξεων
αν έλεγες δηλαδή κάτι τέτοιο:

"εκτος απο σπρεϋ εχω και σουγια και και εσυ είσαι ο ιδανικός για να το χρησιμοποιησω".

λολ λολ
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! αμα κανει παλι καμια μλκ παιζει να τον ενημερωσω και για αυτο. :d
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2010   #133
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by DirtySniper View Post
Φίλτατε
νομίζω θα είχες καλύτερα αποτελέσματα αν άλλαζες λίγο τη σειρά των λέξεων
αν έλεγες δηλαδή κάτι τέτοιο:

"εκτος απο σπρεϋ εχω και σουγια και και εσυ είσαι ο ιδανικός για να το χρησιμοποιησω".

λολ λολ
χαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχα τι είπες πάλι !!!!!!

Ασε που μετά από αυτό προτείνω ο tc να τροποποιήσει το nick σε:
tc ο σουγιάς
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2010   #134
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

βασικα δεν ειναι ιστορια οπαδικης τρελας, απλα ενα χτεσινο συμβαν.

ειδα στη νεα ερυθραια ενα παλικαρι με ΡΟΖ bmx και καπελακι του βαζελου και γελαγα μονος μου. πραγματικα πολυ ταιριαστη φαση, χοχοχο!

και μετα τραγουδαγα:
"ειστε λαγοι και χουλιγκαν των σπρεϋ μα κατα βαθος ειστε ολοι gay" και
"ροζ φανελα η πρωτη σου βαζελα..."
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to tc-g6 For This Useful Post:
Old 14-09-2010   #135
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Πριν απο μερικές μέρες πήγα σε μια βάφτιση όπου ο πατέρας του μικρού που βαφτιζόταν είναι άρρωστος γαύρος. Πάμε λοιπον στο τραπέζι μετά, κι ενω σε όλα τα τραπέζια υπήρχαν γαλάζια και άσπρα μπαλόνια για το δικό μας τραπέζι όπου καθόταν κι ο εν λόγω πατέρας - γαύρος υπήρχε ειδική παραγγελία σύνθεση με ερυθρόλευκα μπαλόνια με το δαφνοστεφανωμένο....
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to dora7 For This Useful Post:
Old 18-09-2010   #136
MAR-CHANIA
6ος Παίκτης
 
MAR-CHANIA's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: ATHENS
Posts: 428
Liked: 329
Likes: 65
Default

Εγώ σήμερα το πρωί, περνώντας από έναν δρόμο της γειτονιάς μου στον οποίο δεν είχα ξαναβρεθεί, είδα το απόλυτο εφηβικό δωμάτιο:
Κόκκινο κρεβάτι με σεντόνια του Ολυμπιακού, κόκκινο γραφείο με αξεσουάρ του Ολυμπιακού, κόκκινο στερεοφωνικό (πού το πέτυχε!) και κουρτίνα με το δαφνοστεφανωμένο να ανεμίζει! Καθόμουν και κοιτούσα μέσα στο ξένο σπίτι σα χαζή. Αφού δε βγήκαν οι άνθρωποι να με κράξουν, πάλι καλά...
MAR-CHANIA is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010   #137
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by MAR-CHANIA View Post
Εγώ σήμερα το πρωί, περνώντας από έναν δρόμο της γειτονιάς μου στον οποίο δεν είχα ξαναβρεθεί, είδα το απόλυτο εφηβικό δωμάτιο:
Κόκκινο κρεβάτι με σεντόνια του Ολυμπιακού, κόκκινο γραφείο με αξεσουάρ του Ολυμπιακού, κόκκινο στερεοφωνικό (πού το πέτυχε!) και κουρτίνα με το δαφνοστεφανωμένο να ανεμίζει! Καθόμουν και κοιτούσα μέσα στο ξένο σπίτι σα χαζή. Αφού δε βγήκαν οι άνθρωποι να με κράξουν, πάλι καλά...
πες ΑΜΕΣΑ οδό και αριθμό ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ!!!!!!!
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2010   #138
MAR-CHANIA
6ος Παίκτης
 
MAR-CHANIA's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: ATHENS
Posts: 428
Liked: 329
Likes: 65
Default

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
πες ΑΜΕΣΑ οδό και αριθμό ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ!!!!!!!
Θα ξαναπεράσω να δω και θα ενημερώσω όλο το φόρουμ, να το συγχαρούμε το παιδί!
MAR-CHANIA is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον MAR-CHANIA:
Old 18-09-2010   #139
kopitis
Πεντάδα
 
kopitis's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Anfield road
Posts: 4,730
Liked: 2,657
Likes: 5,238
Default

τωρα που ειπαμε για δωματια, εμενα ο πρωην γειτονας μου, ειχε ενα απιστευτο μωσαικο με τον εφηβο στον τοιχο του δωματιου του, τεραστιο δεν ξερω καν πως το ειχε κανει.... δεν εχω ξαναδει τετοιο....
__________________
Βραδυ αργα, νυσταζανε τα τρενα,
η Αννα ταξιδευε τσαλακωμενη,
πεντε σταθμους πιο κατω κατεβηκε,
τοτε κλαταρε το Πυροβολικο...
kopitis is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον kopitis:
Old 02-02-2011   #140
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
ολυμπιακος - ποα 4-0 στο κυπελλο πριν 2 χρονια. ειμαι παιανια και το βλεπω και την ωρα που παω να φυγω με σταματαει ενα αμαξι με 3 βαζελους και με ρωτανε πως θα πανε στο προπονητηριο τους.
τους εξηγω και μετα αποφασιζω να παρω ενα φιλαρακι και να παμε και εμεις για τον χαβαλε.
παμε εκει και ηταν περιπου 150 ατομα που φωναζαν και εβριζαν. ομοια και εμεις. "αντε ρε με τους λαγους" ελεγα εγω και αυτοι συμφωνουσαν (που να ηξεραν οτι εγω το εννοουσα, χοχοχο). καποια στιγμη με πλησιαζει ενα παλικαρι και μου λεει "εμενα κουμπαρε αυτοι μου εκοψαν το γηπεδο, καθε κυριακη πλεον παω για κυνηγι" και μου εδειχνε photos που ειχε πιασει κατι λαγους. "βαψε τους πρασινους" του ελεγα, αυτος συμφωνουσε και εγω με νυχια και με δοντια κραταγα τα γελια μου.
το καλυτερο εγινε λιγο μετα. πλησιαζει ενας τυπος και λεει το θεϊκο "εγω μαγκες θα σας πω τι παιζει. εχω ενα γνωστο στην παε ολυμπιακος και τα ξερω απο μεσα. ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝΕ ΒΟΥΝΤΟΥ (!!!)". χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!
η ιστορια του πονου τους απο το ΘΡΥΛΟ συνεχιζεται.

ενας γνωστος μου που ειναι μπαοκ πηγε το καλοκαιρι ταϋλανδη. απο τα αξιοθεατα ηταν και ενας βουδιστικος ναος στον οποιο μπηκε μεσα και αναψε κατι κερια (κατι σαν το χριστιανικο εθιμο εχουν και αυτοι) με την ευχη να ΜΗΝ παρει ο οσφπ αλλο πρωταθλημα! ααααααχαχαχαχαχαχαχα!!! δηλαδη οχι μονο ηταν καμμενος που εκανε κατι τετοιο αλλα ουτε καν ευχηθηκε κατι για τον μπαοκ αλλα για τον ολυμπιακο. τοσο πονεμενος ειναι!!!

χτες βραδυ ακουγα ραδιο (ερα-σπορ) και βγηκε ενας μακεδονομαχος ο οποιος φωναζε, σε σημειο που περιμενα απο στιγμη σε στιγμη να παθει εγκεφαλικο, και ελεγε οτι το σημερινο ματς δεν ειναι ενας απλος αγωνας αλλα προετοιμασια για το τι περιμενει την ελλαδα!!! αυτοι λεει ειναι επαναστατες και φρουροι των συνορων ενω εμεις το κατεστημενο και το κρατος των αθηνων και οτι αν δεν το καταλαβουν αυτο οι κυβερνωντες η κατασταση θα γινει χειροτερη και απο αυτη στην αιγυπτο! αααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to tc-g6 For This Useful Post:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 09:48.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.