RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27-02-2010   #11
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

και ενα πιο προσφατο στον φετινο αγωνα αεκ παναθηναϊκος την εχουν στησει τα χανουμια στα βαζελια στο σταθμο...ε και εκει που ειναι ετοιμοι να διαλυσουν και να μην γινει τιποτα...παω μαζι με 3 φιλους μου 2 απο τα χανουμια και 2 απο τους βαζελους και αρχιζουμε να βριζομαστε μεταξυ μας και τοτε οι μαλακες αρχιζουν να πλακωνονται και εμεις παμε ποιο διπλα και βλεπαμε το σκηνικο...
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2010   #12
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,971
Liked: 2,555
Likes: 35,104
Default

λοιπον, ειμαι απο τους μικροτερους σ' αυτο το φορουμ(πιστευα ο μικροτερος αλλα ο 8rilos!!!@ πρεπει να ειναι μικροτερος με βαση τα λεγομενα του..) και ετσι δεν εχω πολλες εμπειριες απο το γηπεδο. το περιστατικο που θυμαμαι, θα σας ξενερωσει αρκετα γιατι σιγουρα εχετε ζησει πολυ πιο τρελες καταστασεις απο μενα, ωστοσο με τρωει και θα το αναφερω! λοιπον, μαρτιος του 2005 και ο θρυλος του βολλευ εχει προκεριθει στο φ-4 του τοπ-τιμς-καπ(κυπελλουχων) το οποιο και διοργανωνεται στο ΣΕΦ. ηταν τοτε που σηκωσαμε τη 2η ευρωπαϊκη κουπα με τον παικταρα τον μιλινκοβιτς...εγω 12 στα 13 τοτε, πρηζω τη μανα μου και παιρνουμε εισητηρια για τον τελικο. παμε λοιπον στο ΣΕΦ εγω και η δυσμοιρη η μανα μου(ΑΕΚτζου δηλωνει αλλα στην ουσια ειναι ολυμπιακος αφου της αρεσει ο νικοπολιδης...) και το παιχνιδι τελειωνει με τον θρυλο να εχει νικησει 3-0 σετ και να ειναι κυπελλουχος ευρωπης. περιμενοντας λοιπον την απονομη, εγω ειχα σηκωθει ορθιος στα καθισμα και χοροπηδαγα φωναζοντας ''σηκωσε το το γαμημενο''. η μανα μου να τα 'χει παιξει, να εχει κοκκινισει απο τη ντροπη της που το παιδακι της εβριζε και να προσπαθει να με μαζεψει....μαλιστα, ηταν ετοιμη να με κατσαδιασει...εγω βεβαια δεν καταλαβαινα τπτ....εκει λοιπον που ηταν ετοιμη να σηκωθει και να με μαζεψει, γυρναει μια αλλη μανα που καθοταν διπλα και ειχε ερθει κι αυτη με το παιδι της(το οποιο φωναζε κι αυτο) και της λεει: ''αστο δεν γινεται τιποτα, ο μπαμπας τους φταει που τους εκανε ολυμπιακους, αυτον να χωρισεις''!!! και ετσι η μανα που καθησε ησυχα και περιμενε να τελειωσει η απονομη να φυγουμε...

το ξερω, σας ξενερωσα αλλα δε θα μεγαλωσω κι εγω να ζησω πιο τρελες εμπεριες.....τοτε θα ειστε παππουδες εσεις και δεν θα μπορειτε να πατε στο γηπεδο...χαχαχαχα
μιγάδας is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to μιγάδας For This Useful Post:
Old 01-03-2010   #13
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Φίλε έχεις ΤΟΣΑ χρόνια μπροστά σου που αυτό δεν θα το θυμάσαι καν...Σε λίγο καιρό θα μας λες πως τρελάθηκες όταν ο Παπαλουκάς σήκωσε το κύπελλο του πρωταθλητή στο ΣΕΦ και παραλίγο αν σε συλλάβουν!
DON is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2010   #14
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,971
Liked: 2,555
Likes: 35,104
Default

οντως...βεβαια ηδη εχω εμπεριες παρολιγον συλληψης αλλα οχι για το θρυλο....ελπιζω να καταφερω να ερθω σε καποιον τελικο φετος αν γινουν τον ιουνιο και εχω τελειωσει με τις κωλοεξετασεις(αν θες διαγραψε το αυτο γιατι ειναι λιγο οφ-τοπικ....)
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον μιγάδας:
Old 02-03-2010   #15
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

στο ΣΕΦ, τοτε που ο τομιτς εκανε πλακα στους βαζελους και περασαμε στο final-4 (οπου πηραμε και την πρωτη κουπα, η δευτερη ερχεται φετος, ειναι στο δρομο).
τους ειχαμε κερδισει στο οακα αλλα τελειωνει το ημιχρονο και τα βαζελακια ειναι μπροστα. το γηπεδο φωναζει αλλα ολοι νιωθουμε λιγο μαγκωμενοι μην συμβει καμια στραβη. σχεδον στη ληξη του πρωτου μερους ο τομιτς πεταει ενα τριποντο λιγο πιο μπροστα απο το μεσο του γηπεδου και ολοι ξεσπαμε!
ενας κυριος που καθεται διπλα μου τρελαινεται! δεν εχω γελασει πιο πολυ στο γηπεδο, ο ανθρωπος εβριζε με λεξεις που δεν ειχα ξανακουσει (τσιμπουκολεβιε, σαπιοκωλακια, ασβομπηχτη, κουναβογαμη, ...)!
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 02-03-2010   #16
RED DIMITRIS 1997
6ος Παίκτης
 
RED DIMITRIS 1997's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 493
Liked: 186
Likes: 517
Default

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
στο ΣΕΦ, τοτε που ο τομιτς εκανε πλακα στους βαζελους και περασαμε στο final-4 (οπου πηραμε και την πρωτη κουπα, η δευτερη ερχεται φετος, ειναι στο δρομο).
τους ειχαμε κερδισει στο οακα αλλα τελειωνει το ημιχρονο και τα βαζελακια ειναι μπροστα. το γηπεδο φωναζει αλλα ολοι νιωθουμε λιγο μαγκωμενοι μην συμβει καμια στραβη. σχεδον στη ληξη του πρωτου μερους ο τομιτς πεταει ενα τριποντο λιγο πιο μπροστα απο το μεσο του γηπεδου και ολοι ξεσπαμε!
ενας κυριος που καθεται διπλα μου τρελαινεται! δεν εχω γελασει πιο πολυ στο γηπεδο, ο ανθρωπος εβριζε με λεξεις που δεν ειχα ξανακουσει (τσιμπουκολεβιε, σαπιοκωλακια, ασβομπηχτη, κουναβογαμη, ...)!
ΘΕΟΣ ΑΠΛΑ......
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
__________________
Talent wins games, but teamwork and intelligence win championships. - Michael Jordan

Most people have the will to win, few have the will to prepare to win. - Bobby Knight

Approach the game with no preset agendas and you'll probably come away surprised at your overall efforts. - Phil Jackson
RED DIMITRIS 1997 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον RED DIMITRIS 1997:
Old 02-03-2010   #17
RED DIMITRIS 1997
6ος Παίκτης
 
RED DIMITRIS 1997's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 493
Liked: 186
Likes: 517
Default

ΛΟΙΠΌΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΡΎΛΟ...... ΧΡΟΝΙΑ 1999 - 2000 ......

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ sussex..... ΜΈΝΩ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΝΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ....ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΜΕ noba na bΛΕΠΩ ΑΝΕΤΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ...... ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΔΕΙ .... ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ.....ΔΙΠΛΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Τa flocafe tΩΡΑ.... To ΚΑΦΕ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΣΤΟΝ ΑΝΕΣΤΗ ΠΕΤΑΛΙΔΗ ( ΜΕ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΞΕΝΕΡΩΣΩ.....) ) ...ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΤΥΧΕΙ ΠΟΤΕ......ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΧΑΡΤΙ ΜΕΣΑ ..ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΚΛΠ.... ΕΚΕΙ ΔΕ ΣΥΧΑΝΖΕ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ Ο ΣΠΥΡΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΑΠΕΤΥΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ( ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΟΡΦΗΗΗΗ ) ...ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΗΤΟ ΜΟΥ ( ΓΑΥΡΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ) ....ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΠΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.... ΜΠΕΝΟΥΜΕ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΆ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΡΩΤΑΜΕ ΑΝ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.... ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΟΥΝ ΜΕ ΘΕΡΜΗ...ΑΣΦΑΛΩΣ ΚΑΙ ΝΑΙ.....ΝΑΣ ΛΕΝΕ ΑΡΑΞΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ bar... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ tv bΛΕΠΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..... ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ Ο ΑΓΩΝΑΣ... ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑr eΡΧΕΤΑΙ Ο ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΗΣ..... Ο ΜΑΤΣ ΠΑΕΙ ΣΟΥΠΕΡ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΓΑΜΑΤΑ...ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΕΠΑΛΗΛΟΥΣ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑΘΕΡΑ.... ΕΜ ΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.... Ο ΠΕΤΑΛΙΔΗΣ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΟΝ ΣΠΥΡΟΥ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΠΙΟ ΠΕΡΑ..... ''ΕΛΑ ΡΕ ΓΙΑΤΡΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΑΣ ( ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΩΑΝΝΙΔΗ ) ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ....ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΣΠΥΡΟΥ...ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΑΛΙΔΗ....ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΑΛΑΘΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΝΙΚΟ...ΜΕ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΤΟ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΤΟΥ ''Ηollywood'' robinson......Η ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΣΦΑΛΩΣ ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΗΤΟ ΜΟΥ....ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ..ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΛΙΔΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ.......ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΘΥΡΑ 7...... O ΠΕΤΑΛΙΔΗΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΞΑΝΘΟ ΝΑ ΥΨΩΝΕΙ ΤΙΣ ΓΡΟΘΙΕΣ ΕΝΩ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΕΘΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΥΓΑΔΕΥΣΕΙ ΕΝ ΜΕΣΩ ΑΜΕΤΡΗΤΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ.......ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ... ΕΤΣΙ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ....ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ....ΤΟΥΣ ΕΔΕΙΞΕΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ....... ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΠΥΡΟΥ.... ΡΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΩΣΤΟΣ ΡΕ..... ΤΟΝ ΠΑΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΟΚ....ΠΑΝΤΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ .... ΜΑΣ ΚΕΡΑΣΕ ΤΟΝ ΚΑΦΕ....ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΕΙΝΑΜΕ 2-3 ΩΡΕΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΞΑΝΘΟ.....ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΗ .....ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΠΟΡΩΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ( ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΞΑΝΘΟΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ) ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΑΡΗ.......ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΚΑΛΗ....ΠΩΣ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ...ΠΩΣ ΤΟΝ ΠΑΡΕΛΑΒΕ ΑΠΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ......ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ........ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ .....ΟΤΑΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΓΚΑΛΗΣ.....
ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.....ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ...ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ........

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΠΕΤΑΛΙΔΗ....ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΣΠΟΡΤ fm ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΎ.....ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΟΝ ΞΑΝΘΟ....ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΝΔΟΞΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΖΗΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ... ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΑΘΗΤΗΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ..... Η ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΩ ΑΠΟ ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ.............
__________________
Talent wins games, but teamwork and intelligence win championships. - Michael Jordan

Most people have the will to win, few have the will to prepare to win. - Bobby Knight

Approach the game with no preset agendas and you'll probably come away surprised at your overall efforts. - Phil Jackson
RED DIMITRIS 1997 is offline   Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to RED DIMITRIS 1997 For This Useful Post:
Old 02-03-2010   #18
manol14
Πεντάδα
 
manol14's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Γαλάτσι
Posts: 2,780
Liked: 5,361
Likes: 2,235
Default

Εποχή 93-94 ισως και 95 δεν θυμάμαι καλά
Τόπος ΣΕΦ
Κατάμεστο θέσεις ορθίων πίσω απο το καλάθι που έκανε επίθεση στο β ημίχρονο ο Ολυμπιακός
Αντίπαλη ομάδα Λιμοζ
Προπονητής:Μποζιταρ Μάλκοβιτς
Διαιτητής (ο ένας τον άλλον δεν τον θυμάμαι καν) Καρλ Γιούγκερμπραντ

Είμαι ένας ήσυχος τυπάκος λατρεύω το μπάσκετ δεν γουστάρω χουλιγκανισμούς δεν πλακώνομε δεν τσακόνομαι για ψύλου πήδημα κλπ κλπ

Το παιχνιδάκι είναι ιδιαίτερα σκληρό η "υπερομάδα" της Λιμόζ κάνει τουλάχιστον 3 φάουλ σε κάθε φάση (φιλοσοφία Μάλκοβιτς γιατι.... ε πόσα θα σφυρίξουν οι διαιτητές)

Πρώτη φορά στη ζωή μου θέλω να μπουκάρω στο γήπεδο και να σαπίσω στο ξύλο (χωρίς υπερβολή τον Γιούγκερμπραντ)

Η φάση είναι μπροστά μου στα 3 μέτρα (δεν υπερβάλω καθόλου) έχει πάει η μπάλλα στο λοου πόστ στο Φασούλα και έχει στην πλάτη του τον Ντακουρί ο οποίος για να αμυνθεί ρίχνει επι τόπου μπουνιά στη μέση του Φασούλα μπροστα στα μάτια του Γιούγκερμπραντ (και τα δικά μου) που κάνει τον "κινέζο" ο Φασούλας χάνει την μπάλλα και το παιχνίδι συνεχίζει να παίζει κανονικότατα!!!!
Δεν ξέρω πως εγώ και μερικοί άλλοι δίπλα μου δεν μπήκαμε μέσα δεν ξέρω πως συγκρατηθήκαμε δεν θυμάμαι τίποτα θυμάμαι πως χάσαμε θυμάμαι τον Ιωαννίδη σε έξαλη κατάσταση και θυμάμαι την απέχθεια που μου δημιουγεί ο Γιούργκερμπραντ όταν τον βλέπω.
Το παιχνιδάκι ήταν πολύ σκληρό ο Γιανκ τα έβαζε απο όπου και αν σηκωνότανε και με οποιαδήποτε πίεση (Ο Σιγάλας Πανω του κρεμασμένος συνέχεια) ακόμα και ο Μπιλμπά έβαζε καλάθια εκτος ισσοροπίας και το ματσάκι χάθηκε κάπως έτσι.
manol14 is online now   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to manol14 For This Useful Post:
Old 02-03-2010   #19
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Αυτό το ματς είναι απο τα πρώτα που θυμάμαι ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΛΑ και ήμουν και μέσα. ΓΙΑΝΓΚ...ΤΙ ΠΟΛΥΒΟΛΟ.
DON is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2010   #20
manol14
Πεντάδα
 
manol14's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Γαλάτσι
Posts: 2,780
Liked: 5,361
Likes: 2,235
Default

Quote:
Originally Posted by don View Post
Αυτό το ματς είναι απο τα πρώτα που θυμάμαι ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΛΑ και ήμουν και μέσα. ΓΙΑΝΓΚ...ΤΙ ΠΟΛΥΒΟΛΟ.
Πω πω ρε φίλε δε θα το ξεχάσω ποτέ έφυγα πολύ χάλια απο το ΣΕΦ
manol14 is online now   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 22:30.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.