RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-07-2014   #1561
Buendia
Πεντάδα
 
Buendia's Avatar
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 933
Liked: 26,930
Likes: 9,379
Default

Quote:
Originally Posted by linas7 View Post



Καλημέεερα


Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Quote:
Originally Posted by Jasone View Post
Ti videaraaaaaaaaaaa

Και εδω οι συμπαθέστατοι και οχι αλαζονικοί Γερμανοί σε στιγμές χαράς. #ακομασαςποναειοντιεγκο
Δεν καταλαβαινω τι λες... Βγαλε λιγο το καροτο απ το στομα και ξαναλα!!!



__________________
Quote:
Originally Posted by redglove View Post
Πήγε και το πήρε ο Αρχηγός. Είπε "Είμαι ο μεγαλύτερος ΝΙΚΗΤΗΣ που είχε αυτή η ομάδα τα τελευταία 20 χρόνια, θέλει κανείς να με ρωτήσει κάτι;"
Quote:
Originally Posted by giovanni10 View Post
Και το δεκαρικο των αφων ειναι απ τον ιδρωτα τους και χωρις ανταλαγμα. Του βαγγελα το αυγατιζουν οι μανατζερζζζ.
Buendia is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Buendia For This Useful Post:
Old 16-07-2014   #1562
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

Quote:
Originally Posted by linas7 View Post


Καλημέεερα
Καλημέρα Τράκηδες των εθνικών!



α και μην ξεχάσω



Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Δεν καταλαβαινω τι λες... Βγαλε λιγο το καροτο απ το στομα και ξαναλα!!!
Μ'αρέσει που έβαλες το βίντεο απο το 1990...Ρε Τράκη? Δεν ντρέπεσαι? Τα μετέπειτα τι μου τα βάζεις? Στα παπάκια μου τι κάνουν τα αυτιστικά. Εγώ για ΝΤΙΕΓΚΟ μίλησα και τον ΝΤΙΕΓΚΟ στα ίσια και μάγκικα δεν τον κέρδισες ποτέ. Τα άλλα είναι να έχουμε να λέμε.
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον

Last edited by Jasone; 16-07-2014 at 11:56.
Jasone is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Jasone For This Useful Post:
Old 16-07-2014   #1563
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Θελετε να μιλησουμε για το 1990 να πουμε τι? Πριν το πεναλτι μουφα στον Φελερ εχει γινει πεναλτι μαρς στον Aουγκενταλερ απ τον Γκοικοετσεα, αυτα δεν σας στα εχουν πει, γιατι για να θυμαστε τι εγινε τοτε, απο χλωμο εως κιτρινο!!!

Που κατεβηκατε ρε δρεπανια σε τελικο μουντιαλ να παιξετε με τον Ντιεγκο μεσα και βαραγατε στο ψαχνο απο το 1ο σφυριγμα. Δεν κανατε κατεβασια ρε πουθεναδες σε 90 λεπτα με τον πρεζακια μεσα, και θελετε να μιλησουμε για το 90 και θα πειτε για Τρακηδες και μαιμουδες??? Οι Αργεντινοι μιλανε για μαιμουδες?? Kαθηστε κατω ρε... Οι Περουβιανοι ακομα γκολ τρωνε, για να περασετε στον τελικο του 1978!!! Οπως οι λαγοι εχουν το χουντεμπλει εχετε το χουντομουντιαλ....

Ρε αρχιδατε γαυρε, για πες μας , ο Ντιεγκο πως απεκλεισε ρε κακομοιρη την Ινγκλαντερα το 1986??? Και θα μιλησεις και για τρακη ? Ρε λιγο τσιπα ρε!!!



Ρε, μη μιλατε με το καροτο στο στομα, αφηστε να περασει λιγος καιρος, να περασει ο πονος που ειπε κι ο Μαστσερανο, και ελατε να μας τα ξαναπειτε!!!



Τι πονο μοιρασες ρε καυλιαρη Μαριο!!!
__________________

Last edited by lamar; 16-07-2014 at 11:57.
lamar is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to lamar For This Useful Post:
Old 16-07-2014   #1564
rakos
Banned
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 6,579
Liked: 714
Likes: 19,727
Default



αχαχα δε το χα δει ποτε αυτο

τι τυπαρα που ηταν ο goat

κι εχεις τωρα το γατι το Μεσι να κανει εμετο επειδη αγχωθηκε
rakos is offline   Reply With Quote
The Following 8 Users Say Thank You to rakos For This Useful Post:
Old 16-07-2014   #1565
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Θελετε να μιλησουμε για το 1990 να πουμε τι?!
Τι να πούμε? Άστο τα έχει πει η ιστορία για το 1990. Γνωστό το πρόβλημα της FIFA με τον μέγιστο. Το έδειξε με κάθε τρόπο σε κάθε τουρνουά που τον βρήκε μπροστά της. Μην μου αναφέρεις ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ εκτός απο το 1986 και το 1990. Δεν με αφορούν τα πριν και τα μετά. Εγώ για ΝΤΙΕΓΚΟ μίλησα και αυτός το έβαλε μέσα για τα καλά μέχρι να αποφασίσει αλλιώς η FIFA. Μαζί με το χέρι ξέχασες ένα γκολάκι, το λες ίσως και καλό γκολ. βρες φωτογραφία απο εκεί σε παρακαλώ. Εμένα στα παπάρια μου η τωρινή Αργεντινή με το σιχαμένο πουστάκι για αστέρι. Αυτό που σχολίασα είναι πως οι κομπλεξικοί γερμαναράδες δεν ξέρουν ούτε στα πανηγύρια να είναι ταπεινοί. Παντού το κόμπλεξ ανωτερότητας. Γι'αυτό θα τους μισεί όλος ο πλανήτης στον αιώνα τον άπαντα.

Δεν είστε οι μόνοι που του το κάρφωσε ο Ντιέγκο. Σε όλη την γη το κάρφωνε. Ανηλεώς. Μέχρι που αποφάσισε η FIFA ότι δεν μπορεί αυτό το μισαδάκι να παίρνει τα μουντιάλ και τα σκουντέτα έτσι επειδή γουσταρίζει. Χαλάει την πιάτσα.
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον

Last edited by Jasone; 16-07-2014 at 12:01.
Jasone is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2014   #1566
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by Jasone View Post
Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Θελετε να μιλησουμε για το 1990 να πουμε τι?!
Τι να πούμε? Άστο τα έχει πει η ιστορία για το 1990. Γνωστό το πρόβλημα της FIFA με τον μέγιστο. Το έδειξε με κάθε τρόπο σε κάθε τουρνουά που τον βρήκε μπροστά της. Μην μου αναφέρεις ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ εκτός απο το 1986 και το 1990. Δεν με αφορούν τα πριν και τα μετά. Εγώ για ΝΤΙΕΓΚΟ μίλησα και αυτός το έβαλε μέσα για τα καλά μέχρι να αποφασίσει αλλιώς η FIFA. Μαζί με το χέρι ξέχασες ένα γκολάκι, το λες ίσως και καλό γκολ. βρες φωτογραφία απο εκεί σε παρακαλώ. Εμένα στα παπάρια μου η τωρινή Αργεντινή με το σιχαμένο πουστάκι για αστέρι. Αυτό που σχολίασα είναι πως οι κομπλεξικοί γερμαναράδες δεν ξέρουν ούτε στα πανηγύρια να είναι ταπεινοί. Παντού το κόμπλεξ ανωτερότητας. Γι'αυτό θα τους μισεί όλος ο πλανήτης στον αιώνα τον άπαντα.

Δεν είστε οι μόνοι που του το κάρφωσε ο Ντιέγκο. Σε όλη την γη το κάρφωνε. Ανηλεώς. Μέχρι που αποφάσισε η FIFA ότι δεν μπορεί αυτό το μισαδάκι να παίρνει τα μουντιάλ και τα σκουντέτα έτσι επειδή γουσταρίζει. Χαλάει την πιάτσα.
Το ματς ποσο ηρθε θυμασαι??? Γιατι χωρις το γκολ της πουστιας θα πηγαινες παρατα με του αγγλους καλλιτεχνη... Εκει η ΦΙΦΑ τι εκανε ρε μαστορι?

Επειδη εγω το 1990 το ειδα και δεν μου το ειπανε, μιλαμε οποτε θες για το 1990..

Ρε στα παπαρια μου τι κανει ο πλανητης κι αν ο μιλερ με τον κροος ξερουν να πανηγυριζουν και πως...

Μπαλα ξερουν να παιζουν, ειναι οι καλυτεροι στον κοσμο??? Αυτο με νοιαζει!

Εξω απ τις τεσσερις γραμμες, ασχοληθειτε εσεις, με το πως πανηγυριζουν με το τι ειπαν στη καθε μπαλοτσα δημοσιογραφο κτλ κτλ...
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2014   #1567
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

παράτα θα πήγαινε. δεν θα έχανε. και εγώ το είδα το 1990. όχι live αλλά τον έχω δει όλο τον τελικό και κάθε ματς της αργεντινής πάνω απο 1 φορά. Το 1990 ήταν ΚΛΟΠΗ. Θες δεν θες. Τώρα για φέτος δεν έχω κάτι να πω δεν το αμφισβήτησα ή κάτι τέτοιο. Την αντιπάθεια μου εξέφρασα προς αυτό το σιχαμένο λαό και ότι και αυτοί όπως ΟΛΗ Η ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΓΗ έχει ακόμα τον Ντιέγκο μέσα της.
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον
Jasone is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2014   #1568
plextis
Πεντάδα
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 3,251
Liked: 7,845
Likes: 6,206
Default

Quote:
Originally Posted by Jasone View Post
παράτα θα πήγαινε. δεν θα έχανε. και εγώ το είδα το 1990. όχι live αλλά τον έχω δει όλο τον τελικό και κάθε ματς της αργεντινής πάνω απο 1 φορά. Το 1990 ήταν ΚΛΟΠΗ. Θες δεν θες. Τώρα για φέτος δεν έχω κάτι να πω δεν το αμφισβήτησα ή κάτι τέτοιο. Την αντιπάθεια μου εξέφρασα προς αυτό το σιχαμένο λαό και ότι και αυτοί όπως ΟΛΗ Η ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΓΗ έχει ακόμα τον Ντιέγκο μέσα της.
Συγνώμη που πετάγομαι απλά να προσθέσω και εγω την βλακεια μου.
Τα τουρνουα 86 - 90 τα εχω δει live και από τοτε δεν τα έχω ξαναδει, αυτό που θυμάμαι είναι οτι χωρις το χερακι του παικταρα το 86 κανεις δεν ξερει τι θα γινοταν μετά.
Το 1990 η Γερμανια μεχρι τον τελικό ειχε παιξει απιστευτη μπαλα αλλά όντως κερδισε με πετσινο.
Οποτε και τα δυο παιχνιδια πρεπει να μπουν στην ιδια λογική, ο καθενας εβαλε ενα πετσινο και στο τελος το σηκωσε.
Στο τελος και στα 2 το πηρε η καλυτερη ομαδα (για μενα και οπως τα θυμαμαι)
plextis is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2014   #1569
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

Παιδιά και το 1990 ο μαραντόνα έχει κάνει την πουστίτσα του με την ολλανδία. δεν είπα ότι δεν υπήρξαν διαιτητικές παπαρίτσες. αυτό που είπα είναι πως όποιος έχει δει τον τελικό του 1990 μπορεί απο τα 5 πρώτα λεπτά να καταλάβει πως δεν μιλάμε για διαιτητική "αστοχία" αλλά για εντολή. Ο διαιτητής είναι " ή γερμανία ή ΚΑΝΕΙΣ ". Υπάρχει διαφορά μεταξύ του non-call του πηλοίδη που απλά κατάπιε την σφυρίχτρα του και του 3ου τελικού του 2010 που αν δεν κέρδιζε ο βάζελος απλά δεν τελείωνε το ματς. Αυτό εξηγώ.
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον
Jasone is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2014   #1570
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

To 1990 υπηρξε εντολη ωραια. Το 1986 θα πεις τι υπηρξε, ή μηπως ο οσαμα μπιν λαντεν που ηταν διαιτητης δεν ειδε το χερι του μαραντονα...
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 08:27.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.