RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19-02-2015   #3591
Djole11
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 1,531
Liked: 422
Likes: 2,373
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Quote:
Originally Posted by deninho View Post
Ευτυχώς, πάντως, που το no politica περιορίστηκε το Σεπτέμβριο του 2013 στο να μη μιλήσουμε για τη δολοφονία ενός οπαδού μας από τα μέλη κάποιου πολιτικού κόμματος. Τώρα έχουμε το Τζάσονε να μας τα πρήζει για το αν έχει πάρε δώσε ο ναρκομανής με το συριζα, και δεν κουνιέται φύλλο.
Αδυνατω να πιστεψω οτι παιδια με πανεπιστημιακη μορφωση ειναι βλακες, σαφως τους παριστανουν κι επειδη κι εσυ μας επρηξες τα παπαρια με το ιδιο πραγμα συνεχεια, θα κανω μια εξαιρεση και θα απαντησω.

Εχουμε και λεμε, Σεπτεμβριος 2013, φονος Φυσσα απο ενα Χρυσαυγιτη, δεν θυμαμαι πως τον λενε...

Ακροαριστερη πλατφμορμα RedHoops. Οι φασιστες οι νεοναζι, σκοτωσαν τον KιλαΠ, με την σπουδαια αντιφασιστικη δραση, να μπουνε φυλακη ολοι, ζωα αυτοι που τους ψηφισαν κτλ κτλ.

Ερχεται η απαντηση απο την ακροδεξια πλατφορμα του RedHoops.

Τα ζηταγε ο κωλος του του απλυτου του Φυσσα, προκαλουσε συνεχως, ελεγε σκοτωστε τους φασιστες γαμηστε τους οπου τους βρειτε, να μπουνε πρωτα φυλακη αυτοι που εκαψαν τη μαρφιν και εσεις που τους δικαιολογειτε κτλ κτλ...

Αποτελεσμα, ενα φορουμ μπουρδελο!!!

Αφηνω πανω σου τωρα deninho, να μας πεις πως θα γινει μπουρδελο ενα φορουμ, οταν ο Τζεισονε λεει, οτι Μαρινακης και πρεζακιας εχουν παρε δωσε με τον Συριζα...
Το post αυτό είναι ένα εξαιρετικό παράδειγμα του ότι κάθε συζήτηση που κάνουμε είναι πολιτική. Ενώ φαινομενικά ο super moderator προσπαθεί να αποτρέψει πολιτικές αντιπαραθέσεις, στην ουσία διατυπώνει μία ακραία πολιτική τοποθέτηση. Πάμε να δούμε ψύχραιμα τι μας λέει:

Η οργή για τη δολοφονία ενός νέου ανθρώπου από χέρι φασιστών παρουσιάζεται σαν άποψη "ακροαριστερής πλατφόρμας". Μας λέει ο lamar ότι πρέπει να είσαι αριστερός για να νιώθεις αποστροφή για τους φασίστες, ενώ η πραγματικότητα είναι ότι αρκεί να είσαι δημοκράτης (δεξιός, κεντρώος, αριστερός ή και αδιάφορος).

Την ίδια στιγμή, απόψεις επαίσχυντες, απόψεις που διατυπώνουν μόνο πιθηκίζοντες υπάνθρωποι, που ελπίζω να μην υπάρχει ούτε ένας ανάμεσά μας, παρουσιάζονται ως αντίλογος, ως το ίδιο ακραίες με τις παραπάνω! Το "καλά του κάνανε του άπλυτου" θεωρείται από τον super moderator του forum μας το ίδιο ακραίο με το "να πάνε φυλακή οι φασίστες"!

Θέλει πολύ θράσος για να το σκεφτείς, και άλλο τόσο για να το γράψεις.

Δυστυχώς, αυτού του είδους η στάση δεν διατυπώνεται μόνο στα posts του συγκεκριμένου, αλλά αντανακλώνται και στον τρόπο διοίκησης που ασκείται τον τελευταίο καιρό στο forum.

Δεν είμαστε βλάκες, και ας αποκαλεί έτσι ο mod τα μέλη του forum που χειρίζεται. Τα παραδείγματα πολλά. Δε χρειάζεται να έχουμε αδικηθεί προσωπικά για να το αναγνωρίσουμε. Υπάρχουν ημέτεροι και υμέτεροι, τα νέα μέλη καλούνται να "ξεφορτώσουν λίγη μαγκιά", άλλοι απειλούνται ότι αν δεν συμμορφωθούν στο α και στο β που λέει θα φάνε ban, άλλος τρώει ban γιατί "το έχει μέσα του", άλλος γιατί "ζορίζεται", πιθανώς να φάω και εγώ ban τώρα. Ας είναι.

Ο Σεμπάστιαν έχει ποιότητα σα χαρακτήρας, είναι γνήσιος γαύρος και κατουράει το φασισμό και τις κάθε είδους απολυταρχικές συμπεριφορές. Αν μετά από αυτό δεν έχει ο ίδιος ο super moderator τη στοιχειώδη ευθιξία να αφήσει το πόστο του, τον καλώ να σκεφτεί τα ιδανικά του και να τον απομακρύνει. Είναι κρίμα για ένα ερυθρόλευκο φόρουμ να διοικείται από κάποιον που δεν... κόπτεται και τόσο για τη δολοφονία ενός κερατσινιώτη ΓΑΥΡΟΥ από μία εγκληματική οργάνωση.
Ο Θρύλος εκφράζει τα Ολυμπιακά ιδεώδη. Ο ρατσισμός και ο φασισμός, μακριά από 'δω...
Djole11 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Djole11 For This Useful Post:
Old 19-02-2015   #3592
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by Djole11 View Post
Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Quote:
Originally Posted by deninho View Post
Ευτυχώς, πάντως, που το no politica περιορίστηκε το Σεπτέμβριο του 2013 στο να μη μιλήσουμε για τη δολοφονία ενός οπαδού μας από τα μέλη κάποιου πολιτικού κόμματος. Τώρα έχουμε το Τζάσονε να μας τα πρήζει για το αν έχει πάρε δώσε ο ναρκομανής με το συριζα, και δεν κουνιέται φύλλο.
Αδυνατω να πιστεψω οτι παιδια με πανεπιστημιακη μορφωση ειναι βλακες, σαφως τους παριστανουν κι επειδη κι εσυ μας επρηξες τα παπαρια με το ιδιο πραγμα συνεχεια, θα κανω μια εξαιρεση και θα απαντησω.

Εχουμε και λεμε, Σεπτεμβριος 2013, φονος Φυσσα απο ενα Χρυσαυγιτη, δεν θυμαμαι πως τον λενε...

Ακροαριστερη πλατφμορμα RedHoops. Οι φασιστες οι νεοναζι, σκοτωσαν τον KιλαΠ, με την σπουδαια αντιφασιστικη δραση, να μπουνε φυλακη ολοι, ζωα αυτοι που τους ψηφισαν κτλ κτλ.

Ερχεται η απαντηση απο την ακροδεξια πλατφορμα του RedHoops.

Τα ζηταγε ο κωλος του του απλυτου του Φυσσα, προκαλουσε συνεχως, ελεγε σκοτωστε τους φασιστες γαμηστε τους οπου τους βρειτε, να μπουνε πρωτα φυλακη αυτοι που εκαψαν τη μαρφιν και εσεις που τους δικαιολογειτε κτλ κτλ...

Αποτελεσμα, ενα φορουμ μπουρδελο!!!

Αφηνω πανω σου τωρα deninho, να μας πεις πως θα γινει μπουρδελο ενα φορουμ, οταν ο Τζεισονε λεει, οτι Μαρινακης και πρεζακιας εχουν παρε δωσε με τον Συριζα...
Το post αυτό είναι ένα εξαιρετικό παράδειγμα του ότι κάθε συζήτηση που κάνουμε είναι πολιτική. Ενώ φαινομενικά ο super moderator προσπαθεί να αποτρέψει πολιτικές αντιπαραθέσεις, στην ουσία διατυπώνει μία ακραία πολιτική τοποθέτηση. Πάμε να δούμε ψύχραιμα τι μας λέει:

Η οργή για τη δολοφονία ενός νέου ανθρώπου από χέρι φασιστών παρουσιάζεται σαν άποψη "ακροαριστερής πλατφόρμας". Μας λέει ο lamar ότι πρέπει να είσαι αριστερός για να νιώθεις αποστροφή για τους φασίστες, ενώ η πραγματικότητα είναι ότι αρκεί να είσαι δημοκράτης (δεξιός, κεντρώος, αριστερός ή και αδιάφορος).

Την ίδια στιγμή, απόψεις επαίσχυντες, απόψεις που διατυπώνουν μόνο πιθηκίζοντες υπάνθρωποι, που ελπίζω να μην υπάρχει ούτε ένας ανάμεσά μας, παρουσιάζονται ως αντίλογος, ως το ίδιο ακραίες με τις παραπάνω! Το "καλά του κάνανε του άπλυτου" θεωρείται από τον super moderator του forum μας το ίδιο ακραίο με το "να πάνε φυλακή οι φασίστες"!

Θέλει πολύ θράσος για να το σκεφτείς, και άλλο τόσο για να το γράψεις.

Δυστυχώς, αυτού του είδους η στάση δεν διατυπώνεται μόνο στα posts του συγκεκριμένου, αλλά αντανακλώνται και στον τρόπο διοίκησης που ασκείται τον τελευταίο καιρό στο forum.

Δεν είμαστε βλάκες, και ας αποκαλεί έτσι ο mod τα μέλη του forum που χειρίζεται. Τα παραδείγματα πολλά. Δε χρειάζεται να έχουμε αδικηθεί προσωπικά για να το αναγνωρίσουμε. Υπάρχουν ημέτεροι και υμέτεροι, τα νέα μέλη καλούνται να "ξεφορτώσουν λίγη μαγκιά", άλλοι απειλούνται ότι αν δεν συμμορφωθούν στο α και στο β που λέει θα φάνε ban, άλλος τρώει ban γιατί "το έχει μέσα του", άλλος γιατί "ζορίζεται", πιθανώς να φάω και εγώ ban τώρα. Ας είναι.

Ο Σεμπάστιαν έχει ποιότητα σα χαρακτήρας, είναι γνήσιος γαύρος και κατουράει το φασισμό και τις κάθε είδους απολυταρχικές συμπεριφορές. Αν μετά από αυτό δεν έχει ο ίδιος ο super moderator τη στοιχειώδη ευθιξία να αφήσει το πόστο του, τον καλώ να σκεφτεί τα ιδανικά του και να τον απομακρύνει. Είναι κρίμα για ένα ερυθρόλευκο φόρουμ να διοικείται από κάποιον που δεν... κόπτεται και τόσο για τη δολοφονία ενός κερατσινιώτη ΓΑΥΡΟΥ από μία εγκληματική οργάνωση.
Ο Θρύλος εκφράζει τα Ολυμπιακά ιδεώδη. Ο ρατσισμός και ο φασισμός, μακριά από 'δω...
Aπο αυτα που εγραψα εσυ καταλαβες και μαλιστα βλεποντας το ψυχραιμα, οτι εγω εξεφρασα αποψη και μαλιστα πολιτικη για το γεγονος. Αυτο που εκανα ηταν να δωσω ενα παραδειγμα το τι θα συνεβαινε εδω μεσα αν αφηναμε να συζητηθει το θεμα. Κατι που συνεβη σε παρα πολλα φορουμ ασχετως αντικειμενου... Εδω μεσα, ενα παραδειγμα εφερα και καποιοι ουτε το νοημα του δεν πιασατε, σκεψου να το συζηταγαμε κιολας.

Τωρα για το θεμα του moderation, παραιτουμαι τωρα, ειχα αναγκη απο εξουσια στα 39 μου και να την ασκω στο RedHoops. Αλλα να κανεις μαθηματα και να μιλας για ευθιξια εσυ, που εχεις εκμεταλλευτει δυο φορες την προσωπικη σχεση σου με τον Σεμπ για να αρθει μπαναρισμα σου που για αλλους ουτε καν ως σκεψη δεν θα υπηρχε, παει πολυ...

Το τι εκφραζει ο Ολυμπιακος το ξερω καλυτερα απ το 99.9% του φορουμ, γιατι οταν εγω πηγαινα στο γηπεδο για τον Θρυλο, κι οταν εγω για πεντε λεπτα γλιτωνα τον θανατο σαν 5 χρονος στα χερια του πατερα moy μεσα στη θυρα 7 το 1981 το 99.9% του φορουμ ηταν στα αρχιδια του δικου του πατερα σε υγρη κατασταση...

Αυτα τα ολιγα, εις το επανιδειν ...
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
The Following 9 Users Say Thank You to lamar For This Useful Post:
Old 19-02-2015   #3593
Djole11
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 1,531
Liked: 422
Likes: 2,373
Default

Μακάρι να μπορούσαμε να εκφραστούμε ελεύθερα, να βγάζαμε ασφαλή συμπεράσματα για το ποιόν του καθενός και να μη βλέπαμε αυτές τις ύπουλες εξισώσεις.

Ο μόνος λόγος που ο Σεμπ διατήρησε τα ban μου πάνω από μία μέρα ήταν για να μη σε αδειάσει. Το ήξερε ότι ήταν άδικα.

Ελπίζω να κρατήσεις το λόγο σου
Djole11 is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2015   #3594
D.Rivers
Πεντάδα
 
D.Rivers's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Switzerland
Posts: 11,704
Liked: 16,721
Likes: 30,032
Default

Γιατί ρε φιλαράκι να κρατήσει το λόγο του; Είσαι έτοιμος δηλαδή να τον διαδεχτείς; Εκφράζουμε συνήθως ότι κάτι δε μας αρέσει, όταν έχεις να προτείνεις κάτι... Μια χαρά κάνει το παιδί τη δουλειά του, δεν εξέφρασε καμία πολιτική άποψη και το παράδειγμά του ήταν ουσιαστικότατο για να λήξει το θέμα!
Το να έρχεσαι μετά από μέρες και να δημιουργείς θέμα (εκεί που το λήξαμε), δε νομίζω ότι ωφελεί πουθενά. Πόσο μάλλον όταν χρησιμοποιείς παραδείγματα ανούσια!
Το φασισμό και το ρατσισμό δεν τους ασπάζεται κανένας ανεξαρτήτως χρώματος κι οπαδικής θρησκείας! Από εκεί και πέρα όμως το no politica ισχύει είτε ήταν γαύρος, είτε βάζελος, είτε καλλονή, είτε άσπρος, είτε μαύρος, είτε πορτοκαλί, είτε δεξιός, είτε αριστερός, είτε...είτε...!!!
__________________
D.Rivers is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to D.Rivers For This Useful Post:
Old 19-02-2015   #3595
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Eγω ειμαι αντρας κι εχω λογο, κι οταν λεω ή γραφω κατι τελειωσε. Εσυ ?

Κι επειδη η αλεπου 100 χρονων και το αλεπουδακι 110 δεν γινεται, εξηγουμαι γιατι ως εδω.

Για κακη σου τυχη εχω την δυνατοτητα να μπορω να διαβασω και τα ποστ που εχουν διαγραφει.

Εχουμε και λεμε λοιπον, γραφω σαν απαντηση στον τζολε 11 αυτο

Quote:
Aπο αυτα που εγραψα εσυ καταλαβες και μαλιστα βλεποντας το ψυχραιμα, οτι εγω εξεφρασα αποψη και μαλιστα πολιτικη για το γεγονος. Αυτο που εκανα ηταν να δωσω ενα παραδειγμα το τι θα συνεβαινε εδω μεσα αν αφηναμε να συζητηθει το θεμα. Κατι που συνεβη σε παρα πολλα φορουμ ασχετως αντικειμενου... Εδω μεσα, ενα παραδειγμα εφερα και καποιοι ουτε το νοημα του δεν πιασατε, σκεψου να το συζηταγαμε κιολας.

Τωρα για το θεμα του moderation, παραιτουμαι τωρα, ειχα αναγκη απο εξουσια στα 39 μου και να την ασκω στο RedHoops. Αλλα να κανεις μαθηματα και να μιλας για ευθιξια εσυ, που εχεις εκμεταλλευτει δυο φορες την προσωπικη σχεση σου με τον Σεμπ για να αρθει μπαναρισμα σου που για αλλους ουτε καν ως σκεψη δεν θα υπηρχε, παει πολυ...

Το τι εκφραζει ο Ολυμπιακος το ξερω καλυτερα απ το 99.9% του φορουμ, γιατι οταν εγω πηγαινα στο γηπεδο για τον Θρυλο, κι οταν εγω για πεντε λεπτα γλιτωνα τον θανατο σαν 5 χρονος στα χερια του πατερα moy μεσα στη θυρα 7 το 1981 το 99.9% του φορουμ ηταν στα αρχιδια του δικου του πατερα σε υγρη κατασταση...

Αυτα τα ολιγα, εις το επανιδειν ...
Μετα απο λιγα λεπτα μου απαντας σαν Κονταζ με αυτο το ποστ...

Quote:
Originally Posted by KonTaz View Post
Μακάρι να συζητούσαμε ελεύθερα για το θέμα, να βγάζαμε και χρήσιμα συμπεράσματα για το ποιόν του καθενός. Να μην είχε κανείς ανάγκη από ύπουλες εξισώσεις σαν αυτή που επιχείρησες. Όσο για τα ban μου, ο μόνος λόγος που ο Σεμπ δεν τα διέγραψε απ' την πρώτη μέρα ήταν για να μη σε αδειάσει.

Ελπίζω να παραιτήθηκες όντως.
Καταλαβαινεις εκ των υστερων τη μαλακια που εκανες, μπαινεις και διαγραφεις το ποστ αυτο και μπαινεις σαν Τζολε 11 και γραφεις ακριβως το ιδιο...

Αν ημουν μοντερειτορ θα σε μπαναριζα δια παντος απο το φορουμ καθως απαγορευονται διπλοι και τριπλοι λογαριασμοι, αλλα επειδη εγω φοραω παντελονια, δεν το κανω γιατι παραιτηθηκα.

Εσυ που δεν ξερεις ποσους λογαριασμους εχεις, εχεις την ευθιξια να κανεις κατι απο μονος σου γι αυτο, ή τα λεμε ωραια και τα εξηγουμε καλα μονο οταν προκειται για τους αλλους.
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον lamar:
Old 19-02-2015   #3596
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

Θα προτείνω lamar να σκεφτείς σοβαρότερα την αποχώρηση σου. Επειδή ΚΑΠΟΙΟΣ μπαίνει και γράφει ΚΑΤΙ και σου λέει "φύγε" δεν φεύγεις. Σόρρυ κιόλας boy αλλά δεν πάει έτσι. Επειδή δηλαδή το πήγε στο "αν φοράς παντελόνια φύγε" εσύ το παίρνεις "εγώ φοράω παντελόνια και άρα φεύγω"??? Τότε να πω και εγώ "αν φοράς παντελόνια γίνε βαζέλα" και για να τιμήσεις τα παντελόνια σου...γίνε βαζέλα! Ε δεν πάει έτσι ρε φίλος. Σόρρυ αλλά δεν το δέχομαι.

Να κάτσεις εκεί που κάθεσαι, είσαι ο μακράν πιο ενεργός, σοβαρός και συγκροτημένος mod που είχε, έχει και θα έχει το forum αυτό και αν κάποιος σου λέει πως το να υπάρχουν κανόνες και κάποιος να τους εφαρμόζει με σωστό ή λάθος - προφανώς όλοι κάνουμε και λάθη - τρόπο είναι...φασισμός εγώ του απαντώ πως το να μην υπάρχουν κανόνες ονομάζεται αναρχία και όχι δημοκρατία.

απο την αναρχία λοιπόν δεν υπάρχει ο...φασισμός αλλά όντως υπάρχει η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ που ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ εκλέγει κάποιον ΕΛΕΓΚΤΗ και εμείς σαν redhoops έχουμε "εκλέξει" τον lamar και του δώσαμε τα κλειδιά της δημοκρατίας μας. Άν εσύ djole11 έχεις ένσταση ή καλύτερη πρόταση τράβα σε εκλογές κοινώς ξεκίνα ένα poll να δούμε αν το redhoops συμφωνεί με την αλλαγή "κυβέρνησης". Μέχρι τότε αφού ευαγγελίζεσαι...την δημοκρατία ΣΕΒΑΣΟΥ τους κανόνες και τον άρχοντα της και προχώρα.

Σε παρακαλώ djole11 όμως αγαπημένε ξαναδιάβασε τη φράση σου " Αν μετά από αυτό δεν έχει ο ίδιος ο super moderator τη στοιχειώδη ευθιξία να αφήσει το πόστο του, τον καλώ να σκεφτεί τα ιδανικά του και να τον απομακρύνει. " και πες μου ΠΟΣΟ απόλυτα φασιστικό και απολυταρχικό είναι ο "άρχοντας" Redglove κόντρα στη "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ" του redhoops που έχει εκλέξει LAMAR, να τον καθαιρέσει γιατί έτσι εσύ λες. Η δημοκρατία σου σταματάει εκεί που θες ο ΕΝΑΣ να αποφασίσει για όλους...φασιστι....εεεεε ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ. Κατάλαβα.

Αυτά απο εμένα. Την αγάπη μου σε όλους και προσπαθήστε να μην είστε τον άκρων αλλά...των κέντρων.
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον
Jasone is offline   Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Jasone For This Useful Post:
Old 19-02-2015   #3597
standby25
Πεντάδα
 
standby25's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: athens
Posts: 4,465
Liked: 6,037
Likes: 15,532
Default

ENWSI KENTRWWN TO KOMMA TWN HRWWN,SYMFWNW ME KAVLIARI ERWTOTROPO JASON7
__________________
kai pοios den exei traviksei gia ti menegaki (JB)

einai krima na einai toso eustoxos kai na mi metafrazetai se kalathia auto

Θα έρθει σαν αστραπή
standby25 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to standby25 For This Useful Post:
Old 19-02-2015   #3598
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

προφανώς και ναι. το έχω πει πλειστάκις και κάποια ζώα δε με πιστεύανε, τώρα θα με πιστέψουν και τα ζώα.
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον
Jasone is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Jasone For This Useful Post:
Old 19-02-2015   #3599
Djole11
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 1,531
Liked: 422
Likes: 2,373
Default

Ειχα το λογαριασμο του ντινου στον αλλο browser που μπαινω απο τοτε που ειχα φαει μπαν, μπραβο.

Ιασονα το "μετα απο αυτο" δε σημαινει μετα απο αυτο που ειπα εγω γιατι ετσι γουσταρω, σημαινει μετα το ξεσκεπασμα της υπουλης προσπαθειας για εξισωση των 2 στασεων απεναντι στη δολοφονια Φυσσα.

Αυτο κανουν ολοι οτι δεν το καταλαβαινουν. Δεν εχω να πω κατι αλλο γιατι ολο το νοημα ειναι στο αρχικο ποστ, με τραβατε σε λεπτομερειες και θα βγω και αδικος απο πανω επειδη δε θεωρω το ιδιο ακραιο το "να πανε φυλακη οι φασιστες" με το "τα ηθελε ο κωλος του Φυσσα". Εγω Ντρεπομαι που αναγκαζομαι να το επαναλαβω, εσυ το στηριζεις
Djole11 is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2015   #3600
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

Χαχαχαχαχα όχι αγόρι μου. Το όποιο δίκιο έχεις και δεν υποστηρίζω ούτε και κράζω γιατί ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ να μπλέξω με αυτά τα πράγματα στο REDHOOPS - αν θες να μπλέξουμε με αυτά πάμε στο wepolitics να πούμε όσα θες - το ΧΑΝΕΙΣ όταν "προτρέπεις" τον ΕΝΑΝ να κάνει κάτι που δεν θέλουν οι ΠΟΛΛΟΙ. Εκεί ΧΑΝΕΙΣ τον όποιο "δημοκρατικό" μανδύα φόρεσες για να κράξεις τον lamar. Γίνεσαι ακριβώς αυτό που κρίνεις. ΦΑΣΙΣΤΑΣ. Γιατί ο φασισμός είναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό. Όταν ο ΕΝΑΣ πάει να επιβάλλει με το ΣΤΑΝΙΟ κάτι στους ΠΟΛΛΟΥΣ. Εκεί παύει να είναι ΔΗΜΟ-ΚΡΑΤΙΑ. Και η δημοκρατία του Redhoops ΑΠΑΙΤΕΙ lamar στο τιμόνι. Μη με κάνεις να ξεκινήσω και poll επαυτού να δεις τι θα βγάλει...Άστο, λύσε τα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ σου με τον Lamar με pm's και ας ελπίσουμε να μην επιμείνει στη ΛΑΘΟΣ αποχώρηση ο lamar για τον...ΕΝΑΝ φωνακλά και την φάμε οι ΠΟΛΛΟΙ.
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον
Jasone is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 04:41.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.