RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28-02-2010   #241
peter
Πεντάδα
 
peter's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: drosia
Posts: 5,176
Liked: 4,878
Likes: 6,327
Default

Θα κάνω μία πρόβλεψη βασισμένη στο βάρος του φαβορί και στην συνέπεια που απαιτεί ο πρωταθλητισμός
Αν Αρης και Παοκ πάρουν τις θέσεις 5-6 το Μαρούσι δύσκολα θα περάσει ειδικά με αντίπαλο τον Παοκ
Αν πάρουν τις θέσεις 7-8 ο Παοκ μπορεί να γίνει πολύ επικίνδυνος ειδικά για τον Βάζελο γιατί στο Παπαδόπουλος – Πέκοβιτς κερδίζει ο Λάζαρος όπως είναι σήμερα τα πράγματα
Προσοχή δεν θέλω να μειώσω σε τίποτα τη πορεία του Αμαρουσίου του Μπαρτζώκα και των παικτών που είναι και απλήρωτοι απλά θέλω να καταδείξω το τι γίνετε όταν από το <<πάμε να ευχαριστηθούμε το Μπάσκετ και ότι βγεί>> πάμε στο <<είμαστε καλύτεροι μας παρακολουθούν όλοι και πρέπει να κερδίσουμε >>
peter is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2010   #242
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Quote:
Originally Posted by peter View Post
Θα κάνω μία πρόβλεψη βασισμένη στο βάρος του φαβορί και στην συνέπεια που απαιτεί ο πρωταθλητισμός
Αν Αρης και Παοκ πάρουν τις θέσεις 5-6 το Μαρούσι δύσκολα θα περάσει ειδικά με αντίπαλο τον Παοκ
Αν πάρουν τις θέσεις 7-8 ο Παοκ μπορεί να γίνει πολύ επικίνδυνος ειδικά για τον Βάζελο γιατί στο Παπαδόπουλος – Πέκοβιτς κερδίζει ο Λάζαρος όπως είναι σήμερα τα πράγματα
Προσοχή δεν θέλω να μειώσω σε τίποτα τη πορεία του Αμαρουσίου του Μπαρτζώκα και των παικτών που είναι και απλήρωτοι απλά θέλω να καταδείξω το τι γίνετε όταν από το <<πάμε να ευχαριστηθούμε το Μπάσκετ και ότι βγεί>> πάμε στο <<είμαστε καλύτεροι μας παρακολουθούν όλοι και πρέπει να κερδίσουμε >>
Ενδιαφέρουσα άποψη. Ας γράψω κι εγώ την άποψή μου, για να τα δούμε σε λίγους μήνες να δούμε ποιός έπεσε μέσα... Για μένα λοιπόν (ανεξαρτήτως του τι θα γίνει σήμερα στο ντέρμπι), το πρωτάθλημα θα τελειώσει κάπως έτσι:

1) Ολυμπιακός
2) Παναθηναϊκός
3) Μαρούσι
... ό,τι να'ναι (καθώς οι υπόλοιπες ομάδες δεν είναι καθόλου σταθερές)...
Dude is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Dude:
Old 28-02-2010   #243
peter
Πεντάδα
 
peter's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: drosia
Posts: 5,176
Liked: 4,878
Likes: 6,327
Default

Στο φετινό πρωτάθλημα εγώ έχω δύο μεγάλα θέλω
1. Να το πάρει ο Ολυμπιακός
2. Να υποβιβαστεί η ΑΕΚ γιατί με εκνευρίζει αυτός ο δήθεν τσαμπουκάς που την ακολουθεί παντού δεν τα έχω ούτε με τον Γκεκο ούτε με τους παίκτες θέλω να ξεφορτωθεί το Ελληνικό Μπάσκετ αυτή τη Ληστοσυμμορία των οργανωμένων της ΑΕΚ (Διοίκηση και κόσμο)
Το πρώτο λοιπόν είναι σε πολύ καλό δρόμο και αν κερδίσουμε σήμερα κατακοκκινίζει
Το Δεύτερο έχει χλωμέψει αλλά με τα αποτελέσματα της Αγωνιστικής αυτής παίζει ακόμα
peter is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2010   #244
redglove
Administrator
 
redglove's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 21,888
Liked: 79,653
Likes: 59,953
Default

Ο Κολοσσός θα βγει 3ος λέμαι.
__________________
Quote:
Originally Posted by Apostolot View Post
παναγία βόηθα
Quote:
Originally Posted by KingJames View Post
Στροματσονι Αλαφουζος Μπογδανος
Quote:
Originally Posted by Sot_7 View Post
αν δεν πατήσει λεγκο και τραυματιστεί
redglove is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον redglove:
Old 01-03-2010   #245
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΕ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΙΣΤΟΣ. Μακάκες στο ΦΩΣ τον Σπορ απο αυτόν θα πάρετε καμιά συνέντευξη ή μόνο ο Μπαρτζώκας είναι καλό παιδί???

ΜΠΑΤΗ...Τι να σου πω...Έχε χάρη που δεν βρίζω εδωμέσα ΣΙΧΑΜΕΝΕ ΣΚΟΥΛΙΚΙΑΡΗ.
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 02-03-2010   #246
Dipolico
Δωδεκάδα
 
Dipolico's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Here, There, Everywhere...
Posts: 283
Liked: 136
Likes: 199
Default

Για το σιχαμένο το Μπατή δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψουν την αηδία που ένοιωσα με την προχθεσινή περιγραφή του.
Έχω ετοιμάσει επιστολή διαμαρτυρίας, αλλά δεν ξέρω που να τη στείλω. Στη σελίδα του ΣΚΑΙ μου βγάζει μια φόρμα επικοινωνίας, αλλά δεν επιτρέπει πάνω από 500 χαρακτήρες μήνυμα.. Και φυσικά είναι πάνω από 500 χαρακτήρες..

Αν κάποιος ξέρεις που να απευθυνθώ, ας ενημερώσει. Όχι ότι θα αλλάξει κάτι, αλλά έτσι για το γαμώτο, να αντιληφθούν ότι υπάρχουν και κάποιοι που ενοχλούνται με την παρουσία του και την παραμορφωτικά πράσινη περιγραφή του μπεκρή Μπατή...
__________________


...Μην αφήσεις αυτό που σε τρώει, να χορτάσει...


Dipolico is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2010   #247
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by dipolico View Post
Έχω ετοιμάσει επιστολή διαμαρτυρίας, αλλά δεν ξέρω που να τη στείλω.
ΣΤΗΝ ΚΑΕ ίσως???
DON is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2010   #248
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,975
Liked: 2,557
Likes: 35,113
Default

αφηστε ησυχο τον μπατη...μην κανουν καμια βλακεια και τον αλλαξουν....δεν σκεφτεστε το ξεβρακωμα που θα φαει στους τελικους;;;θα αποσυρθει απο μονος του μετα...χωρια την ηδονη που θα μας χαρισει οταν θα σηκωνουμε την κουπα στο ΟΑΚΑ και αυτος θα κλαϊει.......
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον μιγάδας:
Old 02-03-2010   #249
manol14
Πεντάδα
 
manol14's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Γαλάτσι
Posts: 2,780
Liked: 5,361
Likes: 2,235
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
αφηστε ησυχο τον μπατη...μην κανουν καμια βλακεια και τον αλλαξουν....δεν σκεφτεστε το ξεβρακωμα που θα φαει στους τελικους;;;θα αποσυρθει απο μονος του μετα...χωρια την ηδονη που θα μας χαρισει οταν θα σηκωνουμε την κουπα στο ΟΑΚΑ και αυτος θα κλαϊει.......
Ναι ρε μάγκες αφήστε τον θέλω και εγω να δω πως θα δικαιολογήσει την απώλεια του τίτλου απο τον Παο χεχεχεχεχε

Θέλουμε Μπατή θέλουμε Μπατή


Μπατής και ξερό ψωμί

Ζήτω ο Βάζελος τοπ εκφωνητής περιγραφέας των "απίστευτων" μπασκετικών φάσεων του Διαμαντίδη!!!
"λευ απ με το δεξί" ε όχι ρε πούστη μου μα με το δεξί???? οχι ρε τρελλάθηκα μιλάμε τρελλάθηκα δεν έχω ξαναδεί κατι τέτοιο παίχτης αριστερόχειρας να καταφέρει να κάνει λευ απ με το δεξί ΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩ
ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ Ο ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ
manol14 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to manol14 For This Useful Post:
Old 02-03-2010   #250
gianna7
Πεντάδα
 
Join Date: Jan 2010
Location: ATHENS/ILIOUPOLI
Posts: 3,518
Liked: 6,922
Likes: 4,321
Default ΟΙΜΕΕΕΕΕΕΕ

Κατω τα χέρια απ'τον Μπατή, κάτω τα χέρια απ'τον Μπατή. Που μόλις διαβάσει το παρακάτω άρθρο θα μαυροφορεθεί.



http://www.in.gr/sports/article.asp?...&lngDtrID=1101



Τώρα που το ξαναδιάβασα πιο ψύχραιμα, αναρωτιέμαι: και τι να το κάνουν το γήπεδο μπάσκετ; Μήπως θα τους χρειαστει ξανά;

Ασε που αμα καταφέρουνε και χάσουνε και το πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο δεν θα χτιστεί κάν γήπεδο, παρά λέσχη για να παίζουνε πρέφα!
gianna7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον gianna7:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 09:16.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.