RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-03-2011   #741
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
υ.γ. "ΕΙΠΑΜΕ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΜΕΣΣΙ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ ΤΣΟΥ ΛΟΥ. "
Μακάρι,να μεινει κανα 2μηνο έξω να το σηκώσει ο Μιλερ ο εργάτης σε εργοστάσιο ανταλλακτικών στο Βούπερταλ και ο Σβαινστάιγκερ ο φαλαγγίτης να διαδεχθουν τον Σνάιντερ στο τίτλο του καλυτερου παικτη του κόσμου...
Εγω δεν ειμαι ζουπαρος. Εγω δεν καταριεμαι να τραυματιστει ή να παθει καρκινο ποτε και κανενας. Αυτα ειναι δικα σου ανδραγαθηματα. Ζωη να χει το παιδι να παιζει μπαλαρα.
Εγω απλα θελω, να του κανουν το ιδιο για να σε δω μετα τι θα λες εδω μεσα.

Υ.Γ Ειδικα εσυ, μην αναφερεις Γερμανους ποδοσφαιριστες, δεν σε συμφερει, γιατι την τελευταια φορα που τον πετυχαν μπροστα τους τον Μεσσι, του εκαναν τη μαπα, οπως την μουρη μια γκομενας οταν την εχει χυσει στη μαπα ο Peter North!!! Αστο, αστο να παει αστο....

Α, εγω λεω οτι προτιμω να μην μου δινουν καθαρα πεναλτι και να μου χαριζουν κοκκινες, παρα να μου δινουν πεναλτι και να με αφηνουν με εννια. Αρα για μενα ευνοημενη ειναι η Μπαρτσελονα, ασχετα που πιστευω οτι ετσι και αλλιως θα περναγε.
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #742
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Εγω δεν ειμαι ζουπαρος. Εγω δεν καταριεμαι να τραυματιστει ή να παθει καρκινο ποτε και κανενας. Αυτα ειναι δικα σου ανδραγαθηματα. Ζωη να χει το παιδι να παιζει μπαλαρα.
Εγω απλα θελω, να του κανουν το ιδιο για να σε δω μετα τι θα λες εδω μεσα.

mόλις το έκανες...Πολύ πιθανό να τραυματιστεί αν του κάνουν παρόμοιο.(του έχουν κάνει τρισχειρότερα). Άρα αφου ευχεσαι να του το κάνουν,κατευθειαν και ουτε καν εμμεσως ευχεσαι να τραυματιστεί. Άρα παραμυθια.
Εγώ δλδ είπα μπράβο στον Άλβεζ ε? Δεν είπα πως αυτο που έκανε είναι ύπουλο και πούστικο?? Δεν έβρισα παίκτη δικιάς μου ομάδας για αυτό που έκανε στον Νάνι,το μοναδικό παίκτη της μάτζεστε που ξέρει μπάλα,πλην των 36αρηδων???
Χάρηκα λες για αυτό που έκανε,επιτειδες ή κατα λάθος??
Άλλο αυτο και αλλο αν ειναι κόκκινη!!
Και συγγνώμη κιόλας που έχω και αδυναμίες...
Αν χτυπήσουν το παιδί σου και ενα άλλο παιδί θα νευριάσεις το ίδιο? ΟΧΙ αν και αυτο θα έπρεπε.
Επομένως αν το κάνουν στο Μέσσι,που έχουν κάνει χειρότερα και το ξέρεις(δες το πρόσφατο 5-0 και τα μαρκαρισματα του σερχιο ραμος πχ) φυσικά και θα του ευχηθώ ΟΤΙ χειρότερο του μαλάκα που θα τον χτυπήσει.


Υ.Γ Ειδικα εσυ, μην αναφερεις Γερμανους ποδοσφαιριστες, δεν σε συμφερει, γιατι την τελευταια φορα που τον πετυχαν μπροστα τους τον Μεσσι, του εκαναν τη μαπα, οπως την μουρη μια γκομενας οταν την εχει χυσει στη μαπα ο peter north!!! Αστο, αστο να παει αστο....

Μια μάντρα @@ του έκλασαν. Σε γάμησαν ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ του στον ημιτελικό. Συγχαρητήρια για την πορεία ΒΑΖΕΛΕ. Βγήκες 3ος... Ας μην ήταν το κινητό τάμα(γεωργιου ατακα) ο μαραντονα ο αστειος και θα σου έλεγα εγώ...Εθνική Γερμανίας με ΜΠΡΟΣΤΑΡΗ τον κλοζε και τον οζιλ αχαχα...α ξέχασα γεννήθηκε στη Γερμανία ο κλοζε και ζει από 2 χρονών ο Οζιλ στη Γερμανία.
Βάλτε μέσα και τον Ασαμόα ΓΕΡΜΑΝΟΙ...


Α, εγω λεω οτι προτιμω να μην μου δινουν καθαρα πεναλτι και να μου χαριζουν κοκκινες, παρα να μου δινουν πεναλτι και να με αφηνουν με εννια. Αρα για μενα ευνοημενη ειναι η Μπαρτσελονα, ασχετα που πιστευω οτι ετσι και αλλιως θα περναγε.
Βλέπω τα πήρες χρονικά πάλι...ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ 1ο ΜΑΤΣ...Εγώ απ'την άλλη προτιμώ ενα 0-2 στο Λονδίνο στο 30' και άφησε με όχι με 10 αλλά με 6...
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #743
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Βλέπω τα πήρες χρονικά πάλι...ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ 1ο ΜΑΤΣ...Εγώ απ'την άλλη προτιμώ ενα 0-2 στο Λονδίνο στο 30' και άφησε με όχι με 10 αλλά με 6...
Αποψη σου. Εγω προτιμω να παιζω με παραπανω παικτη και ας μου ακυρωνουν γκολ.

Εγω ειμαι βαζελος η εσυ? Εγω δεν γαμαω με ξενα αρχιδια Λιονελ Ζουπ.

Ο Λεο Μεσσι οταν επαιξε με την Γερμανια αντιπαλο, με τον υπαλληλο ανταλλακτικων και των φαλαγγιτη ειχαμε GANG BANG!!!! Γκεγκε???Τεσσερα, four, quatre, quatro, vier, 四 ,cuatro, σε ολες τις γλωσσες ο αριθμος των καυλιων που εφαγε.
Αν δεν κανω λαθος η Αργεντινη ειναι η χωρα του και οχι η Ισπανια.

Το χαλκινο μεταλλιο σε παγκοσμια διοργανωση δεν ειναι πορεια.
__________________

Last edited by lamar; 10-03-2011 at 19:39.
lamar is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον lamar:
Old 10-03-2011   #744
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Προφανώς. Ο καθένας έχει την γνώμη του.
Έπαιξε Γερμανία-Μέσσι δλδ?? Εγώ νόμιζα πως έπαιξε Γερμανία-Αργεντινή...
Μια φοβερή ομάδα,η 2η μακραν καλυτερη για μενα του μουντιαλ πλην της ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Μπαρτσελόνα...εεε Ισπανίας με ένα ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΟΛΚΗΣ του Μαραντόνα...
Είπε κανείς πως δεν γαμήσατε την Αργεντινή? Μπράβο σας. Δεν παίξατε όμως με τον Μέσσι κόψτε αυτη τη μαλακία. Πάνε οι παικτες που γαμανε ΜΟΝΟΙ τους τελείως μια καλή ομάδα.
Προφανώς επίσης και ο Σβαινστάιγκερ είναι φαλαγγίτης ή χαμένος γιος του Όλιβερ Καν...το αμφισβητείς?
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #745
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Προφανώς επίσης και ο Σβαινστάιγκερ είναι φαλαγγίτης ή χαμένος γιος του Όλιβερ Καν...το αμφισβητείς?
Μεγαλος Ολιβερ!!!!!!!!!!!!!

__________________
lamar is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to lamar For This Useful Post:
Old 10-03-2011   #746
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by *grimreaper* View Post
υ.γ απορω που κανετε σαν τρελοι για την κοκκινη στον βαν φετος (και καλα για να πεχτει ωραιο και ισαξιο παιχνιδι 11vs11), αλλα φωναζετε για κοκκινες στην μπαρτσα...τελικα θελετε η δεν θελετε 11vs11?....χαχαχα Τελικα αυτο που θελετε ειναι να μειωσετε την μπαρτσα η την νικη της αλλα λυπαμαι δν τα καταφερνετε!
για να σου διευκρινήσω ΞΑΝΑ ότι δεν μειώνω και δεν με νοιάζει ΚΑΜΙΑ διαιτησία. Ο ΚΛΑΨΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΛΑΓΝΟΣ Ζουπάκος που ξαφνικά ξέχασε, δεν ήξερε, εαν εφόσον και εντός εκτός επι τα αυτά με τσιγκλάει αλλά το παιδί είναι κλινική περίπτωση πλέον.

Quote:
Originally Posted by tc-g6 View Post
ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο! αρχικα παιρνει ΚΑΘΑΡΑ την μπαλα αλλα στην πορεια της φασης τσεκουρωνει τον παιχτη (κατι που θα μπορουσε να αποφυγει). για εμενα ειναι φαουλ και κιτρινη καρτα (και οχι κοκκινη αφου οχι μονο εχει προθεση για μπαλα αλλα την βρισκει κιολας πετυχημενα πριν κανει φαουλ).
ρε συ το ότι πέτυχε σωστά την μπάλα είναι ΕΛΑΦΡΥΝΤΙΚΟ για την κόκκινη μετά??? δηλαδή αν κάνω 5 φοβερές τρίπλες και μετά κάνω μια μαλακία πάσα η πάσα είναι λιγότερο μαλακία? (μαλακία παράδειγμα έδωσα!χαχα)
DON is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #747
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

ΑΥΤΑ είναι δικά σου! ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ. Τίποτα δε ξέχασα όλες τις φάσεις έγραψα. Το ξέχασα,δεν ηξερα εντος εκτος και επι τα αυτα ειναι ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΦΑΝΤΑΣΙΕΣ και επεξεργασίες του εγκεφάλου σου.
Απλά πράματα...

Και το κλάψας ειναι ακόμα ένα ανέκδοτο...
http://don-basketblog.blogspot.com/2...blog-post.html
Φαντάζομαι την μούρη σου όταν σε λέγανε οι βάζελοι ΚΛΑΨΑ...

Το διαιτητολάγνος είναι ακόμα ένα κατασκευασμά σου!!
Στο 1ο ματς μίλησα για ενα γκολ καθαρό και το θέμα συνεχίστηκε για ενα ατυπο στοίχημα. Δεν είπε κανεις κατι για την νίκη της Άρσεναλ
Στο 2ο ματς δε υπήρξαν σχόλια ΑΛΛΩΝ αρχικά περί Μπουζάκα...Ε όταν γράφετε ΠΡΩΤΟΙ θα απαντάω...
Από πότε αυτός που απαντά σε κάτι ειναι διαιτητολάγνος και όχι αυτός που έγραψε πρώτος?? Απαγορεύεται να απαντάω σε ανακρίβειες περι ευνοιας της Μπαρτσελόνα??
Είμαι εγώ κλινική περίπτωση και όχι αυτός που βλέπει φάουλ τα πέναλτι...
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #748
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Και το κλάψας ειναι ακόμα ένα ανέκδοτο...
http://don-basketblog.blogspot.com/2...blog-post.html
Φαντάζομαι την μούρη σου όταν σε λέγανε οι βάζελοι ΚΛΑΨΑ...
Συγκρίνεις το ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ με την ΚΟΡΥΦΑΙΑΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΔΙΟΓΡΑΝΩΣΗ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ. Απαλλάσεσαι λόγω ανικανότητας (νοητικής)
DON is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #749
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Δε συγκρίνω τίποτα. Τα κλάψας κτλ είναι ΔΙΚΕΣ σου ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
εγώ δεν έγραψα για να γράψω αν ευνοήθηκε ή οχι η Μπαρτσελόνα,δεν το είχα ανάγκη στη τελική σε ματς για 9-0 με 20-0 τελικές.
Άλλοι το ξεκίνησαν και εδώ και παντου.
Απ'τον φαν πέρσι μέχρι όσοι έγραψαν πρώτοι για το μπουζάκα μέχρι τον ΑΡΔ τον Διαμαντόπουλο που μας είπε ο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ(εκανε ρεπορταζ παλιά...άρα ο Καρυάκατζης ξέρει ΜΠΑΣΚΕΤ!!!<--αυτο μας ειπες σήμερα) ότι κακώς στάθηκαν όλοι στη μαγεία κτλ κτλ. έπρεπε να σταθουμε στο μπουζακα...

ΟΛΟΙ αυτοί λοιπόν που έγραψαν ΠΡΩΤΟΙ δεν ειναι ΚΛΑΨΕΣ ή διαιτητολάγνοι αλλά εγώ που απάντησα αχαχαχα. Αυτα για το χθεσινο ματς

Στο 1ο ματς ειχαμε βαλει στοιχημα για αυτο και το αναλυσαμε.
Δε θα ειχε γινει καν κουβεντα σε αλλη περιπτωση

Και χθες ΑΛΛΟΙ μίλησαν πρώτοι για τον μπουζακα.
Για αυτους τιποτα όμως μοκο. Για μένα που απάντησα ξέρεις να πεις.!!

Και σου ξαναλέω. Το ποιος απαλλάσεται φαίνεται απ'το ποιος θεωρεί πέναλτι ένα φάουλ που έγινε μισό μέτρο εντός περιοχής και ποιος όχι.
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011   #750
KingJames
Πεντάδα
 
KingJames's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,145
Liked: 13,379
Likes: 18,777
Default

Η κλάψα είναι κλάψα παίδες τέλος.
Ζουπ ο Διαμαντόπουλος είναι ποδοσφαιρικότατος!Από την εκπομπή στο ραδιόφωνο,από τα κολλήματα του,από τα χόμπι του κλπ όλα μα όλα είναι ποδοσφαιρικά.
Γράφει κ για τα 2 όμως.
__________________
Niggas watching the throne, very happy to be you
Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
τεσπα, βαρεθηκα. θα δω λιγο κάιλ.
Quote:
Originally Posted by kseplenhs View Post
Αλλά απλά κατουράει εντός παρενθέσεως.
KingJames is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 06:14.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.