RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11-03-2011   #771
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by don View Post
aaa και κάπου εδώ να πούμε ένα μεγάλο respect σε άλλη μια ένδοξη ευρωπαική βραδιά της ΕΥΡΩΠΕΑΣ Λίβερπουλ. ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ ΡΕ ΡΟΜΠΕΣ
Δηλαδη η Λιβερπουλ δεν ειναι η ενδοξοτερη αγγλικη ομαδα στην Ευρωπη???
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to lamar For This Useful Post:
Old 11-03-2011   #772
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Quote:
Originally Posted by don View Post
eίσαι τόσο μυρωδιάς απο μπάλα που θεωρείς αυτό που παρουσιάζει η μπαρτσελόνα τέλειο. αυτό είναι το βασικότερο και κυρίαρχο πρόβλημα του εγκεφάλου σου.
κι εγω ειμαι μυρωδιας τοτε...ενωθειτε ολοι οι μυρωδιαριδες του κοσμου!
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #773
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Δηλαδη η Λιβερπουλ δεν ειναι η ενδοξοτερη αγγλικη ομαδα στην Ευρωπη???
η βαρέζε της μπάλας ή αλλιώς η σύγχρονο νότιγχαμ φόρεστ. ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΩΣ ΚΑΠΟΤΕ. Τώρα πλέον χάνει απο την μπράγκα και δεν είναι καν είδηση!!!

Quote:
Originally Posted by *GrimReaper* View Post
κι εγω ειμαι μυρωδιας τοτε...ενωθειτε ολοι οι μυρωδιαριδες του κοσμου!
ξαναλέω. βάλτε κασσετούλες, να πάρουν φωτιά τα youtube να δείτε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τέλειες ομάδες σε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τέλειους αντιπάλους και όχι απέναντι στο ΠΙΟ ΞΕΠΕΣΜΕΝΟ Ευρωπαικό ποδόσφαιρο των τελευταίων 40-50 ετών.
DON is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #774
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΡΑΨΩ αντ'αυτου...
ΤΕΜΑΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ και ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ...

Δλδ στο τελικό του οακα πχ π ημουν μεσα ή της κων/πολης την προηγουμενη που ημουν καυτατζογλειο ανήκουν στην ΕΠΟΧΗ ΒΑΡΕΖΕ...

Κατα τ'αλλα εγώ έχω βαζελοποιηθεί...
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #775
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Quote:
Originally Posted by don View Post
ξαναλέω. βάλτε κασσετούλες, να πάρουν φωτιά τα youtube να δείτε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τέλειες ομάδες σε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τέλειους αντιπάλους και όχι απέναντι στο ΠΙΟ ΞΕΠΕΣΜΕΝΟ Ευρωπαικό ποδόσφαιρο των τελευταίων 40-50 ετών.
ρε μλκ ειμαι 20 και εισαι 27 η καπου εκει τελος παντων...αυτες τις ομαδες που λες δεν τις προλαβα ουτε εγω αλλα ουτε κι εσυ....(οχι ηλικιακα).....τωρα τι με λες γιουτουμπ κτλπ....οσα μπορω να δω στο γιουτουμπ απο αυτα που λες αλλα τοσα μπορω να δω και απο μπαρτσα....εγω φιλε απο τοτε που βλεπω μπαλα ειναι οτι ποιο ΤΕΛΕΙΟ εχω δει στην ζωη μου!!! Εχω ακουσει κι εγω μεγαλους σε ηλικια να λενε οτι αυτο που παιζει η μπαρτσα τωρα ειναι η καλυτερη μπαλα στον γαλαξια...και η καλυτερη που παιχτηκε ποτε...αλλοι μπορει να εχουν δει με τα ματια τους καλυτερη μπαλα δν ξερω. Εγω ομως που ειμαι 20 αυτο εχω δει μονο και ειναι το καλυτερο!!
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #776
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Δλδ στο τελικό του οακα πχ π ημουν μεσα ή της κων/πολης την προηγουμενη που ημουν καυτατζογλειο ανήκουν στην ΕΠΟΧΗ ΒΑΡΕΖΕ...
Ανήκουν στον επιθανάτιο ρόγχο μιας ΠΑΛΑΙ ΠΟΤΕ ΚΡΑΤΑΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ και την ΗΓΕΤΙΚΗ φυσιογνωμία του ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ μεγάλου παίκτη της. Του Τζέραρντ. Derby County, Nottigham Forest, Liverpool και ο κατάλογος θα συνεχιστεί με την Chelsea σε 20-30 χρόνια που θα εξαφανιστεί και αυτή.
DON is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #777
KingJames
Πεντάδα
 
KingJames's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,145
Liked: 13,379
Likes: 18,777
Default

Κατάπιε πρώτα Δον, δεν έχουν κουκούτσα...ακόμα μασουλάς."με το καρότο στο στόμα κανείς δεν μποειαμιλησει"
__________________
Niggas watching the throne, very happy to be you
Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
τεσπα, βαρεθηκα. θα δω λιγο κάιλ.
Quote:
Originally Posted by kseplenhs View Post
Αλλά απλά κατουράει εντός παρενθέσεως.
KingJames is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον KingJames:
Old 11-03-2011   #778
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

ΑΑΑ μάλιστα...
στο ίδιο επίπεδο η Λίβερπουλ των τσου λουζζζζζ
του επιπεδου των φιλάθλων της
των πρωταθληματων
και
των μεγαλων ομάδων

με την τσελσκι,τον ατρομητο της Αγγλιας
την ομαδα που ειχε 1 πρωτάθλημα
πριν ερθει ο ρώσος
και μολις φυγει
θα ξαναπαρει το 2300
χωρις τσου λου

ΟΚ
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #779
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by *grimreaper* View Post
ρε μλκ ειμαι 20 και εισαι 27 η καπου εκει τελος παντων...αυτες τις ομαδες που λες δεν τις προλαβα ουτε εγω αλλα ουτε κι εσυ....(οχι ηλικιακα).....τωρα τι με λες γιουτουμπ κτλπ....οσα μπορω να δω στο γιουτουμπ απο αυτα που λες αλλα τοσα μπορω να δω και απο μπαρτσα....εγω φιλε απο τοτε που βλεπω μπαλα ειναι οτι ποιο ΤΕΛΕΙΟ εχω δει στην ζωη μου!!! Εχω ακουσει κι εγω μεγαλους σε ηλικια να λενε οτι αυτο που παιζει η μπαρτσα τωρα ειναι η καλυτερη μπαλα στον γαλαξια...και η καλυτερη που παιχτηκε ποτε...αλλοι μπορει να εχουν δει με τα ματια τους καλυτερη μπαλα δν ξερω. Εγω ομως που ειμαι 20 αυτο εχω δει μονο και ειναι το καλυτερο!!
Ε εντάξει εσύ δεν πρόλαβες κασσέτες απο τον ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΣΠΟΡ εγώ τις πρόλαβα. 6 χρόνια διαφορά (26 είμαι) είναι ΠΟΛΛΑ όταν είσαι 20. είναι πάνω απο 25% της ζωής σου. ΕΣΥ και άλλοι πολλοί έχετε μνήμη ΧΡΥΣΟΨΑΡΟΥ και βλέπετε ωραία μπάλα απο ΜΙΑ ομάδαστο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ποδόσφαιρο της σύγχρονης ιστορίας της Ευρώπης και σας τρέχουν τα σάλια.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ για την Μπάρτσα γιατί ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ γενικότερα.

ΚΑΠΟΤΕ υπήρχανε Μπάγερν, Ντόρτμουντ,Ρεάλ,Βαλένθια,Μαν. Γιουν,Άρσεναλ κτλ κτλ ΟΛΟΙ με παικταράδες

Σύγκρινε την Μπάγερν τώρα με την Μπάγερν των λιζαραζου,εφενμπεργκ,ελμπερ κτλ, την Ρέαλ με τον Κεντίρα και την Ρεάλ του Ρονάλντο, του Ζιντάν και του Φίγκο, την Γιουβέντους τώρα και την Γιούβε του Ντελ Πιέρο και των άλλων, την Μίλαν του 2002 με τη τωρινή, την Άρσεναλ των Βιειρά, Ανρί, Χλέμπ κτλ με το τώρα.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ και η ΜΟΝΗ ΟΜΑΔΑ που υπάρχει ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ.

Θέλετε να θεωρείτε την Μπάρτσα ΤΕΛΕΙΟ, την καλύτερη ομάδα απο καταβολής κτλ...Εγώ την θεωρώ ότι τον βάζελο στην Ελλάδα στο Μπάσκετ απο το 2000 και μετά. ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΕ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟ.

Πέτυχε ΕΝΑ σοβαρό προπονητή με 3-4 παίκτες ΚΛΑΣΗΣ (σνάιντερ,ζανέττι,μιλίτο,ετό) και ρούφηξε το ΤΡΟΜΠΟΝΙ και ΜΠΟΡΕΙ να το ρουφήξει ακόμα και απο την Ρεάλ του ΚΕΝΤΙΡΑ.
Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
ΑΑΑ μάλιστα...
στο ίδιο επίπεδο η Λίβερπουλ των τσου λουζζζζζ
του επιπεδου των φιλάθλων της
των πρωταθληματων
και
των μεγαλων ομάδων

με την τσελσκι,τον ατρομητο της Αγγλιας
την ομαδα που ειχε 1 πρωτάθλημα
πριν ερθει ο ρώσος
και μολις φυγει
θα ξαναπαρει το 2300
χωρις τσου λου

ΟΚ
θέμα ΚΑΤΑΠΤΩΣΗΣ είναι. όχι διακρίσεων. και η ντέρμπι και η νότιγχαμ και η λίβερπουλ και τώρα η τσέλσι φτάσανε στην κορυφή. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΑΟΣ (τις τσέλσι δεν έχει έρθει ακόμα). Η Λίβερπουλ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ και μόνο οι οπαδοί με τον Τζέραρντ μένουν να θυμίζουν ότι κάποτε ήτανε ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑΡΑ.
DON is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #780
Red Unity
Πεντάδα
 
Red Unity's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Αθήνα
Posts: 1,875
Liked: 1,184
Likes: 1,551
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
θέμα ΚΑΤΑΠΤΩΣΗΣ είναι. όχι διακρίσεων. και η ντέρμπι και η νότιγχαμ και η λίβερπουλ και τώρα η τσέλσι φτάσανε στην κορυφή. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΑΟΣ (τις τσέλσι δεν έχει έρθει ακόμα). Η Λίβερπουλ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ και μόνο οι οπαδοί με τον Τζέραρντ μένουν να θυμίζουν ότι κάποτε ήτανε ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑΡΑ.
δηλαδή θες να πεις ότι η λίβερπουλ είναι μια ομαδούλα σαν τη νότιγχαμ την ντέρμπι και την τσέλσι και απλά έκανε μια φούσκα και τώρα θα εξαφανιστεί;;
είσαι με τα καλά σου;; στην ίδια μοίρα τσέλσι και λίβερπουλ;


__________________

Red Unity is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Red Unity:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 15:52.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.