RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22-05-2013   #521
ΤΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Πεντάδα
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 2,250
Liked: 0
Likes: 4,471
Default

το πρωτάθλημα του 2007 όμως με το φάουλ που έχει κάνει στον 3ο τελικό και βλέποντας ότι δε σφυρίζεται, συνεχίζει είναι αυτό που εννοώ ΕΙΣ ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ.
__________________
Be decisive guys
ΤΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2013   #522
SCURRY
Δωδεκάδα
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 245
Liked: 400
Likes: 461
Default

Δεν πιστεύω αυτά που βλέπω για μπράβο και τέτοια. Απλά ακολουθούν από κοινού με τον Ι5 μια παρελκυστική τακτική για να μας κοιμίσουν. Και μη ξεχνάμε οτι μια στραβή στο πρώτο ματς, δεν είναι δύσκολο να γίνει. Κατά την άποψή μου ο 3D είναι εξ' ίσου άθλιος χαρακτήρας με τον Ι5, άλλωστε να δεν είναι τυχαίο οτι τα έχουν βρει μεταξύ τους. Απλά ο ΔΓ είναι άσσος στο παρασκήνιο και την επικοινωνία και προσδοκά ταυτόχρονα 2 πράγματα μέχρι τους τελικούς: να αφυπνίσει τους δικούς του που είναι μουδιασμένοι και να κοιμίσει εμάς.
SCURRY is offline   Reply With Quote
The Following 8 Users Say Thank You to SCURRY For This Useful Post:
Old 22-05-2013   #523
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

ειπε να το παιξει το καλο παιδι, ο αριστος αθλητης, για να χουνε να λενε οι ΑΡΔ ποσο υπεροχος ειναι για τα επομενα 20 χρονια..

κερδος?? το να καταφερει να μας παραπλανησει και να μας κοιμησει...μη μασατε..για τον αγκωνιδη, φτυσιαρη, χλεμπονιδη μιλαμε....
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to dora7 For This Useful Post:
Old 22-05-2013   #524
amra11
Πεντάδα
 
amra11's Avatar
 
Join Date: May 2013
Posts: 1,175
Liked: 5,141
Likes: 2,996
Default

Ρε να παει να γαμηθει το μουνοπανο ο μητσογκαλης, ειδαμε ποσο σεβοταν τον ολυμπιακο ολα αυτα τα χρονια τωρα, μου θυμιζει κατι γερους που μια ζωη το παιζουνε αθεοι και λιγο πριν το τελος το γυριζουνε στην εκκλησια γιατι καταλαβαινουνε οτι τα φαγανε τα ψωμια τους.
Μην μασατε ρε ο μητσογκαλης επειδη τελειωνει μπασκετικα λογω ηλικιας και μαλακιας του προεδρου του και δεν γινεται να τρομαξει κανεναν ως παικτης πλεον , προσφευγει στο κλασσικο κολπο του να με σεβονται γιατι τους σεβομαι.ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ ΤΟ ΑΡΧΙΔΙ που και με τις δικες του μπινιες αλλα κυριως την προστασια στις πουστιες των Γιαννακοπουλαιων μας εβγαζε τρελους. Για αυτον τον μαλακα κυριως οι ολυμπιακοι στο μπασκετ ειχαμε γινει ανεκδοτο απο τα ΑΡΔΑΚΙΑ. Επιμενω να παει να γαμηθει καιι σκατα στον τφ του. Κανενα ιχνος συμπαθειας για τον παλιοπουστα ...
__________________
Nobody expects the Piraeus Inquisition![I]

'ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΙΜΚΙ ΓΙΑ ΝΕΑ ΚΟΛΠΑ ΚΙΝΚΙ'
amra11 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to amra11 For This Useful Post:
Old 22-05-2013   #525
LFO
Πεντάδα
 
LFO's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 9,739
Liked: 25,182
Likes: 72,681
Default

Mπορει να ριχνει γεφυρες για να ερθει το καλοκαιρι στον Θρυλο της καρδιας του....
__________________
Quote:
Originally Posted by rh7 View Post
....και επιθυμούσε να ανταμειφθεί για την εργατικότητά του με ένα ζεστό πιάτο ψωμί και τετράωρα χάιλαϊτ του Ενός να κάνει τα πάντα εκτός από το να σκοράρει, ή να μοιράζει ασίστ.
LFO is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον LFO:
Old 22-05-2013   #526
deninho
Πεντάδα
 
deninho's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 10,906
Liked: 27,485
Likes: 23,409
Default

μπορεί απλά να δείχνουν καλό πρόσωπο, και να ετοιμάζουν κάτι για τους τελικούς, να προβοκάρουν. Μετά θα βγουν να πουν, εμείς ρίξαμε τους τόνους, αυτοί όμως... Οπότε όσοι θα είναι μέσα, καλό είναι να προσέχουν.
__________________
προσπάθεια - ενότητα - καμιά δικαιολογία
deninho is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον deninho:
Old 22-05-2013   #527
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Όπως το έγραψα πριν λίγο αλλού :

Καλές οι ξαφνικές επιθέσεις αγάπης. Άριστες αλλά επιτρέψτε μου για άλλη μια φορά να πάω κόντρα στο ρεύμα, εγώ ο γραφικούλης. Επειδή λοιπόν, πιστεύω πολύ στο «Φοβού τους Δαναούς και δώρα φέροντας» θα ρωτήσω 2 πράγματα :

1. ΑΝ ο 1ος τελικός δεν τελειώσει με Πράσινο νικητή...Θα συνεχιστούν οι επιθέσεις αγάπης???
2. Πως στο καλό αφιερώνεις το Κύπελλο Ελλάδος σε αυτόν που καθύβριζε την μητέρα του Σπανούλη επι 40 λεπτά κάτω απο την μπασκέτα και τώρα πρέπει εγώ να πιστέψω στα αγνά αισθήματα???

Γιατί κάτι μου λέει πως το όλο σενάριο λέει, πάμε λάου-λάου να κλέψουμε το 1ο τελικό σε...πολιτισμένη ατμόσφαιρα και μετά 2ο και 4ο θα γίνει της Βαγδάτης. Χιλιοπαιγμένο το εργάκι και ΕΛΠΙΖΩ οι φύλακες μας να έχουν ΓΝΩΣΗ.

Μια φορά μαλάκας φταις εσύ...2η φορά θα φταίω εγώ όμως. Γι'αυτό επιτρέψτε μου να είμαι δύσπιστος πλέον. Τον ....., φίλο ΔΕΝ τον πιάνεις.
DON is offline   Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to DON For This Useful Post:
Old 22-05-2013   #528
natag
Πεντάδα
 
natag's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Λαμία-Αθήνα
Posts: 6,458
Liked: 12,589
Likes: 22,381
Default

Ειπε αυτα που επρεπε να πει...Τα υπολοιπα για τους τελικους αφορουν τον τρακη...Θα συμφωνουσα απολυτα σε οσα λετε, αν τις δηλωσεις τις ειχε κανει στην πρασινη...Μου ειναι αδιαφορες οι δηλωσεις του Διαμαντιδη...
natag is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον natag:
Old 22-05-2013   #529
christos
Πεντάδα
 
christos's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 1,190
Liked: 1,787
Likes: 2,519
Default

πολυ αναλυση πεφτει χωρις λογο ρε παιδια. τα κλισε ειπε. το μονο που δεν ηταν κλισε ειναι για τον σπανουλη αλλα δεν νομιζω οτι εκανε κατι επιτηδες και με πλανο. μια ζωη ΟΛΟΙ οι αθλητες με χαμηλο προφιλ τα ιδια λενε. τωρα το πως προωθηθηκε απο τους αρδ μετα ειναι αλλο θεμα. μην κυνηγαμε ανεμομυλους.

για τους τελικους ουτε κλιματα ουτε τπτ. μπαινουν οι παιχτες οπως πρεπει, κανουν αυτο που πρεπει, του χαιδευουμε και στοργικα το πισω μερος του κεφαλιου του και παμε στην παραλια χαλαροι κ ωραιοι. απλα αγνα ολυμπιακα
__________________
Αυτή είναι η ευκαιρία μας και το κύπελλο θα το σηκώσουμε σήμερα _Bill
christos is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to christos For This Useful Post:
Old 22-05-2013   #530
HoopFan
Πεντάδα
 
HoopFan's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Location: Nikaia
Posts: 6,257
Liked: 14,081
Likes: 21,005
Default

Αυτα περι ελληνικου μπασκετ και το ποσο καλο ηταν να παρουμε ακομα μια κουπα, τα δεχομαι...
Αλλα οτι υποστηριζε τον Ολυμπιακο, ας τα πει στον καθρεφτη πρωτα να δει τα μουτρα του οταν τα ξεστομιζει
HoopFan is online now   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 10:15.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.