RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-07-2011   #51
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

1,2. στο τελος φαινεται ο σκοπος και ο στοχος. πιθανον να εισαι μικρος και να μην θυμασαι αλλα αυτα και ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ εχουν γινει και στο παρελθον.
3. συνεπως κανεις υποθεσεις. με υποθεσεις δεν ασκουνται διωξεις, ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ.
4,5. το πλημμελημα δεν οδηγει στην φυλακη. τα υπολοιπα ειναι ΑΚΟΜΑ υποθεσεις.
6,7. επειδη μιλαω με καποιον που τελικα ειναι ενοχος ειμαι και εγω???
8. μπηκε ο μπεος που τον επιασαν, το υπολοιπο αφορα το αστυνομικο και δικαστικο συστημα που ειναι επισης διεφθαρμενο στο ελλαντα.
9. εχω συγγενεις στην αμερικη. ΑΝ σε πιασουν ΣΕ ΠΗΔΑΝΕ γιατι ΔΕΝ ΣΕ ΟΔΗΓΟΥΝ ως κρατος στην απατη με τις μιζες και τα ρουσφετια. στην γερμανια παντως αφηνουν τα μικροποσα να φοροδιαφευγουν για να κινειται το χρημα.

ο μαρινακης το μονο που εχει να κανει ειναι ΕΦΟΣΟΝ αθωωθει να τους γαμησει το κερατο στις μηνυσεις. το κυριοτερο ομως που ΠΡΕΠΕΙ να κανει ειναι να φτιαξει μια ομαδα που θα τους εχει ολους για πρωινο ωστε να βουλωσει στοματα.
ΑΝ παντως ειναι ενοχος δεν τρεχει και κατι, αρκει να μας αδειασει την γωνια για να μην βρωμιζει το ονομα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ. περασαμε και αλλα τετοια με κοσκωταδες, σαλιαρελιδες, καπετανιους, γιδοπουλους, μπαρλους και αντεχουμε...
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 13-07-2011   #52
quasireu
6ος Παίκτης
 
quasireu's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Location: πατρα
Posts: 383
Liked: 888
Likes: 276
Default

δεν προκειται να βγαλουμε ακρη εχουμε και οι δυο τις αποψεις μας τελος παντων απλως πρεπει λογικα να συμφωνεις μαζι μου οτι οποια και αν ειναι η αποφαση ο μαρινακης οφειλει να δωσει εξηγηση στο λαο του θρυλου για τις συνομιλιες που συμμετεχει και μετα οπως λες να φτιαξει ομαδα που θα γαζωνει και πεταει πενταρες
ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ(για αυτο ισως εχω κπ πιο ακραια αποψη για το θεμα επειδη δεν γουσταρω να ακουγεται τπτ και ξερεις πως εχουν πεσει πανω μας ολοι)
__________________
Live by the Sword, Die by the Sword…
quasireu is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2011   #53
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

εφοσον κριθει ενοχος, κατι που για την ωρα ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ, οφειλει να δωσει εξηγησεις και να εξαφανιστει.
εφοσοςν κριθει αθωος δεν οφειλει να δωσει εξηγηση σε κανεναν. με οποιον θελει μπορει να μιλαει ακομα και με τον χειροτερο εγκληματια αρκει να μην ειναι συνενοχος του. σε αυτη την περιπτωση θα πρεπει να προχωρησει σε μηνυσεις και αγωγες, τοσο ως ατομο οσο και ως προεδρος του ολυμπιακου.

να ξερεις παντως οτι και στο παρελθον εχει αποδειχθει οτι η δικαιοσυνη ειναι και τυφλη και κουφη και διεφθαρμενη...
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2011   #54
nrg15
Πεντάδα
 
nrg15's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,460
Liked: 16,068
Likes: 13,914
Default

Παιδια γιατι το κουραζουμε το θεμα????
Η Κυρα Ποπη απλα κανει επιδειξη δυναμης και καλα επειδη ειναι εισαγγελεας!!! Απο τη στιγμη που υπαρχει εστω και μια μικρη υποψια οτι ειναι μπλεγμενος μπορει να καλέσει ακομα και εμενα επειδη εκλασα στραβα...
Το οτι τον καλει δεν σημαινει οτι ειναι ουτε ενοχος ουτε αθωος... Τον καλει για να δει και καλα αν υπαρχει περιπτωση να εχει κανει μαλακια!!!

Απλα το γελοιο ειναι οτι εχουν τοσο μεγαλη μανια να γ@μησουν τον Ολυμπιακο που απλα τον κατηγορουν για μαλακιες.... ειδικα απο τι στιγμη που δεν εγιναν καν επεισοδια ειναι αστεια η κλήση του Μαρινακη...!!!
Καπως έτσι το βλεπω εγω τουλαχιστον...

Οποτε καταληγουμε στο οτι ΚΑΙ η ΔΙΚΑΙΩΣΥΝΗ ειναι ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ στην Ελλαδα!!!!
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ!!!!

Last edited by nrg15; 13-07-2011 at 14:58.
nrg15 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to nrg15 For This Useful Post:
Old 13-07-2011   #55
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

δεν εγινε τπτ αλλα η κατηγορια ειναι υποκινηση βίας!
Δλδ είχαμε βία κατά την κατηγορία ασχέτως που δεν έγινε τίποτα!!!

Ε ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΕΣ ΓΑΜΩ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΑΣ.

Και η γιαγια μου στο χωριο αν δε κάνει νόστιμο το φαγητό, θα με κατηγορίσει για υποκίνηση δολιοφθοράς (οτι εριξα πιπέρια και αλατια και ζαχαρες στο ασχετο) αλλά εγώ θα λείπω απ'το σπίτι το ίδιο και η αδερφή μου που "υποκινηθηκε"!!!!

ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΑΑΑ
ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕΕΕΕ
ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕΕΕ

Last edited by zouparos; 13-07-2011 at 15:05.
zouparos is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to zouparos For This Useful Post:
Old 13-07-2011   #56
nrg15
Πεντάδα
 
nrg15's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,460
Liked: 16,068
Likes: 13,914
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
δεν εγινε τπτ αλλα η κατηγορια ειναι υποκινηση βίας!
Δλδ είχαμε βία κατά την κατηγορία ασχέτως που δεν έγινε τίποτα!!!

Ε ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΕΣ ΓΑΜΩ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΑΣ.

Και η γιαγια μου στο χωριο αν δε κάνει νόστιμο το φαγητό, θα με κατηγορίσει για υποκίνηση δολιοφθοράς (οτι εριξα πιπέρια και αλατια και ζαχαρες στο ασχετο) αλλά εγώ θα λείπω απ'το σπίτι το ίδιο και η αδερφή μου που "υποκινηθηκε"!!!!

ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΑΑΑ
ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕΕΕΕ
ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕΕΕ
Φιλε δικιο εχεις αλλά ετσι ειναι!!!!
Αλλα ειπαμε... Στοχος ειναι ο Ολυμπιακος....

Last edited by nrg15; 13-07-2011 at 15:08.
nrg15 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον nrg15:
Old 14-07-2011   #57
deninho
Πεντάδα
 
deninho's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 10,906
Liked: 27,485
Likes: 23,409
Default

κατ'εμέ, δεν είναι στόχος ο Ολυμπιακός. Απλώς όταν εμπλέκεται ο Ολυμπιακός, ασχολούνται όλοι (aka πουλάει): Οι Ολυμπιακοί που είναι μπλεγμένη η ομάδα τους, και οι αντιΟλυμπιακοί, που χαίρονται γιατί βλέπουν τον γίγαντα να βάλλεται.

Όμως, ο Ολυμπιακός δε θα πληγεί τόσο εύκολα, γιατί ξέρουν ότι αν κάνουν καμιά στραβή, θα έχουν πολύ κόσμο απέναντί τους.
__________________
προσπάθεια - ενότητα - καμιά δικαιολογία
deninho is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to deninho For This Useful Post:
Old 25-07-2011   #58
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Βρε βρε τον κουγια, τελικα ολα εγιναν για τα κοζα και μονο...
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6:
Old 25-07-2011   #59
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,262
Liked: 50,893
Likes: 122,857
Default

Ο Κουγιας και ο Πατερας ηταν και αυτοι μπλεγμενοι.Απλα,κατι πηγε "λαθος" (μπορει στο μοιρασμα) και "εδωσαν" τους αλλους.Ομως προστατευονται απο τον νομο.Γι αυτο και οτι διαλογοι και ειδησεις βγουν θα ειναι μονο μεσα απο μπλογκς και διαφορες φημολογιες.Εισαγγελεας δεν θα επεμβει
Eleni7 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Eleni7 For This Useful Post:
Old 25-07-2011   #60
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by Eleni7 View Post
Ο Κουγιας και ο Πατερας ηταν και αυτοι μπλεγμενοι.Απλα,κατι πηγε "λαθος" (μπορει στο μοιρασμα) και "εδωσαν" τους αλλους.Ομως προστατευονται απο τον νομο.Γι αυτο και οτι διαλογοι και ειδησεις βγουν θα ειναι μονο μεσα απο μπλογκς και διαφορες φημολογιες.Εισαγγελεας δεν θα επεμβει
αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ πιστευω απο την πρωτη μερα. ειπαμε... ελλαδαρα...
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to tc-g6 For This Useful Post:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 04:07.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.