RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-04-2011   #1191
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

"ο Ντρογκμπά ήτανε παγκοσμίως γνωστοί ποδοσφαιρισταί πριν ανακαατευτεί μαζί τους ο ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ."
Season Month/Year by to Transfer fee
04/05 07.2004 Olympique Marseille FC Chelsea 37.000.000 €

Έγραψα σπάνια βγάζει παίκτη. Ανέφερες 2. Θα μου πεις και άλλους 5 το πολύ...σε σύνολο 600 παικτών που έχουν περάσει απ'τα χέρια του.
Μετά την τσέλσι, σε Ίντερ και τώρα σχεδόν κανέναν παίκτη να τον βγάλει. Να μαζεψει το διαμαντακι και να το φτιαξει. Όχι!!! Απλά θα πάρει το διαμαντακι και θα του κάνει το καλυτερο advertisement management για να φανεί και να το δουν ολοι και να το θαυμασουν ολοι. Σε αυτό ίσως ο πρώτος. Μέσα απ'την ομαδική δουλειά!

Έχει κόμπλεξ με την Μπαρτσελόνα απ'το παρελθον του! Ο Ιωαννίδης δεν δουλευε νομίζω στη βαζέλα! Δεν ήταν στις ακαδημίες, ουτε δουλευε ως μεταφραστης και τον σούταραν!
Απλά πράματα...άστοχη σύγκριση. (παρένθεση αλλά ο ιωαννίδης φυσικά και εχει κ αυτος πολλα κομπλεξ. όχι με τη βαζελα αλλα πολλα)

Δεν έχουν σχέση οι τίτλοι του με το κόμπλεξ. Ο Θανασακης ο Γιαννακοπουλος έχει σηκώσει 5 ευρωλιγκες, τόσα πρωταθληματα, τόσα,τόσα,τόσα και την ημέρα που ήταν Βαρκελώνη μίλαγε για τον μπασκετικό ΟΣΦΠ...Αυτό σημαίνει κόμπλεξ και απέδειξα πως καμμια σχεση οι τιτλοι κ οι επιτυχιες με το κομπλεξ. ΓΙΓΑΝΤΙΟΣ προπονητής ο ζοζέ αλλά το κόμπλεξ με την Μπαρτσελόνα ΤΕΡΑΣΤΙΟ κ αυτό. Λόγω παρελθόντος του.

Πάμε και στο τελευταίο. Άλλο ο Φίγκο,ο Μητρόπουλος και ο Χ ξεχωριστός άνθρωπος και άλλο ο ΛΑΟΣ...Όπως στον ΘΡΥΛΟ κουμαντο κανει ο κόσμος και συγκεκριμενοι παίκτες δεν ηρθαν απλα ανατρέχοντας στο πρόσφαρο παρελθόν έτσι και εκεί κουμάντο κάνει ο κόσμος. Έτσι στην λογική του ποτέ μην λες ποτέ, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ. Γιατί στην Μπαρτσελόνα, η λογική είναι συγκεκριμενη και την εχουν ορίσει όπως τους καυλώνει. Κ ο μουρίνιο δεν ταιριάζει.
Γουγλαρε ροσελ και ΠΟΤΕ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ και δες δηλώσεις!
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2011   #1192
standby25
Πεντάδα
 
standby25's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: athens
Posts: 4,470
Liked: 6,044
Likes: 15,591
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Εξελίσσει να πεις ναι!! Και αυτό μόνο μέσα απ'την ομάδα του,ατομικά λίγοι παίκτες έχουν αλλάξει διαχρονικά επίπεδο. Ποιος ντογμπα και κοουλ και μαικον κτλ. ΕΤΟΙΜΟΙ παικταραδες ολοι τους που τους εξελιξε μεσα απ'την ομαδικη δουλεια.
Εγώ θέλω να μου πάρει εναν ανύπαρκτο,εναν που δεν τον ξέρει η μάνα του και να τον κάνει παίκτη. Αυτο που κάνει ο βενγκερ, ο σερ τσιχλας, το συστημα μασια-μπαρτσα.
Θέλει πάντα ταλαντουχους παικταραδες για αυτό πηγαίνει άλλωστε σε ομάδες ΜΕ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΣ ΑΠ'ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ.

Το ότι έχει λιγότερους τίτλους η Μπαρτσελόνα απ'τη Ρεάλ που κολλάει με το κόμπλεξ του?? Δεν ειχε καμμια σχεση με την Ρεάλ στο παρελθον,αδιάφορη του είναι παντελώς. Αυτο ειναι 101% σιγουρο που στο λέω και δεν ειναι και κανα μυστικό. Έχει απιστευτο κομπλεξ με την Μπαρτσελόνα.
και σιγα το 1/3 σε ευρωπαϊκές κουπες...ετσι όπως τα πηρε να τα χέσω.

@τζονι...την ανεμενα την απάντηση!
Καταρχην κανεις δεν προσλαβε τον Μουρινιο για να παραγει ταλεντα αλλα πηγε σε ομαδες με μοναδικο σκοπο να σηκωσει αμεσα κουπες και το καταφερνει εμφατικα οπου παει,ο φεργιουσον μεχρι να μεγαλουργησει με την φουρνια του Γκιγκς,Νεβιλ κλπ κλπ επεφτε η φαπα συννεφο,ο Μουρινιο αυτη την πολυτελεια δεν την εχει.......ακριβως το ιδιο ισχυει και για τον Βενγκερ, αναδειξη παιχτων απο το 0 με ενα σημαντικο τιμημα απο το 2005 και μετα εχει σηκωσει 3 εμιρατες καπ
Τωρα αν εχει κομπλεξ με την Μπαρτσα κολλητος του δεν ειμαι για να στο επιβεβαιωσω ουτε γνωριζω ενδομυχα τον ψυχικο του κοσμο,το μονο σιγουρο ειναι οταν εισαι σε μια ομαδα μεγαλυτερου βενηλεκους ειναι κομματακι δυσκολο να νιωθεις κομπλεξ για την ακριβως υποδεεστερη σου
__________________
kai pοios den exei traviksei gia ti menegaki (JB)

einai krima na einai toso eustoxos kai na mi metafrazetai se kalathia auto

Θα έρθει σαν αστραπή
standby25 is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to standby25 For This Useful Post:
Old 15-04-2011   #1193
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by standby25 View Post
Καταρχην κανεις δεν προσλαβε τον Μουρινιο για να παραγει ταλεντα αλλα πηγε σε ομαδες με μοναδικο σκοπο να σηκωσει αμεσα κουπες και το καταφερνει εμφατικα οπου παει,ο φεργιουσον μεχρι να μεγαλουργησει με την φουρνια του Γκιγκς,Νεβιλ κλπ κλπ επεφτε η φαπα συννεφο,ο Μουρινιο αυτη την πολυτελεια δεν την εχει.......ακριβως το ιδιο ισχυει και για τον Βενγκερ, αναδειξη παιχτων απο το 0 με ενα σημαντικο τιμημα απο το 2005 και μετα εχει σηκωσει 3 εμιρατες καπ
Τωρα αν εχει κομπλεξ με την Μπαρτσα κολλητος του δεν ειμαι για να στο επιβεβαιωσω ουτε γνωριζω ενδομυχα τον ψυχικο του κοσμο,το μονο σιγουρο ειναι οταν εισαι σε μια ομαδα μεγαλυτερου βενηλεκους ειναι κομματακι δυσκολο να νιωθεις κομπλεξ για την ακριβως υποδεεστερη σου

Είσαι στο μυαλό των προέδρων?? Αυτοί λεφτά θέλουν. Αν τα λεφτά ισοδυναμούν με τίτλους,αυτους θέλουν (πολύ θα τους άρεσε όμως να μην χαλάνε ενα καράβι φράγκα για τον Σπεσιαλ Ουαν αλλά να έφτιαχνε και 5-6 παικτακια)

Στο 1ο σκέλος αυτών που λες δεν με απασχολεί όμως εμένα αυτό. Εμένα με απασχολεί το ωραίο ποδόσφαιρο. Στην Μπαρτσελόνα στόχος είναι οι τίτλοι αλλά με απαραίτητη και βασικότατη προυπόθεση το όμορφο και επιθετικό ποδόσφαιρο. (Σου θυμίζω το ματς με τον Μουρινιο λογικά ήταν που πέρναγε μέσα στο Λονδίνο με το 3-2 και ήταν όλη μπροστά. εγω δεν το 'χω ξαναδει αυτό.) Κανείς όμως δεν αναφέρεται στον Μουρίνιο για το θεαματικό και ελκυστικό ποδόσφαιρο των ομάδων τους παρά μόνο στη συλλογή τίτλων. Και μιλάμε τώρα για ομάδες που οι παικταράδες ήταν πάμπολλοι.
Για σένα, η Ρεάλ είναι μεγαλύτερου βεληνεκους απ'την Μπαρτσελόνα. Δεν ξέρω πως μετριέται άλλωστε το βεληνεκές.
Και μην μπερδευεις στην κουβέντα την Ρεάλ. Το κόμπλεξ του Μουρίνιο δεν υπάρχει φέτος αν είναι δυνατόν. Σου λεω από τότε που έφυγε/τον πεταξαν απ'την Μπαρτσελόνα. ΑΠΟ ΤΟΤΕ.
Έχει κάνει δεκάδες δηλώσεις αλλά και κινήσεις που το δείχνουν ολοφάνερα.
""I respect Bar?a and I'll never forget what the club gave me in the four years I was here.It is clear that I will end my career without having coached Bar?a."
ΣΩΩΩΩΩΠΑ! Ανακάλυψε την Αμερική! Θα τελειώσει την καριέρα χωρίς Μπάρτσα. Τα κλάμματα θα τονε πιάσουν ρε συ. Άμα ήταν στο χέρακι του να δεις πως θα ερχόταν γονατιστός.

υ.γ. "I'm not stupid enough to think that this hate can be turned into love''...Αυτά φίλε μου δεν τα είπε φέτος!! Και τώρα σε αφήνω να σκεφτείς γιατί επέλεξε Ρεάλ μέχρι να επιστρέψει εκεί που του αρέσει. Γιατι στη Μαδρίτη ψυχοραγεί γιατί δεν ταιριάζουν στο τρελοχαρακτήρα του τα φλωράκια της Μαδρίτης...αλλά είναι αμφίδρομη η σχέση τους. Τον χρησιμοποιουν και τους χρησιμοποιεί

@μιτς...το καινουργιο τις εχει απλά βαριέμαι να ανοίγω το άλλο πισι! γαμημενοι μανατζαρέοι

___

α φίλε επειδη ειπες για τον βενγκερ. εγώ τον εχω κράξει για αυτο ακριβως που λες. για τις κουπες. αλλα ρε φιλε ποτε θα δω απο ομαδα του μουρινιο εκεινη της αρσεναλ που το πηρε αηττητη??? ΠΟΤΕ άστο...και τις εχέγγεια βάση χρημάτων έχει ο ενας κ ο αλλος...Ααα...Και "καλό" το κράξιμο στο βενγκερ αλλά ο ανθρωπος αυτο μπορει να κανει. Η άρσεναλ εφτιαξε γηπεδο κ του εξηγησε πως δεν υπαρχουν λεφτά μέχρι να αρχισει να ξεχρεωνεται. Και αυτός φίλε μου θα ήθελε να έχει αντεμπαγιορ, αυτος που τον εφτιαξε, όπως τον εχει τώρα έτοιμο ο μουρινιο αλλα μολις άκουσαν στην άρσεναλ για τα φράγκα της σίτυ τον έδωσαν με κορδελίτσα. Για αυτό σου λέω πως είναι άδικη η σύγκριση μόνο βάση τίτλων...

Last edited by zouparos; 15-04-2011 at 21:15.
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2011   #1194
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
"ο Ντρογκμπά ήτανε παγκοσμίως γνωστοί ποδοσφαιρισταί πριν ανακαατευτεί μαζί τους ο ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ."
season month/year by to transfer fee
04/05 07.2004 olympique marseille fc chelsea 37.000.000 ?

Έγραψα σπάνια βγάζει παίκτη. Ανέφερες 2. Θα μου πεις και άλλους 5 το πολύ...σε σύνολο 600 παικτών που έχουν περάσει απ'τα χέρια του.
Μετά την τσέλσι, σε Ίντερ και τώρα σχεδόν κανέναν παίκτη να τον βγάλει. Να μαζεψει το διαμαντακι και να το φτιαξει. Όχι!!! Απλά θα πάρει το διαμαντακι και θα του κάνει το καλυτερο advertisement management για να φανεί και να το δουν ολοι και να το θαυμασουν ολοι. Σε αυτό ίσως ο πρώτος. Μέσα απ'την ομαδική δουλειά!

Έχει κόμπλεξ με την Μπαρτσελόνα απ'το παρελθον του! Ο Ιωαννίδης δεν δουλευε νομίζω στη βαζέλα! Δεν ήταν στις ακαδημίες, ουτε δουλευε ως μεταφραστης και τον σούταραν!
Απλά πράματα...άστοχη σύγκριση. (παρένθεση αλλά ο ιωαννίδης φυσικά και εχει κ αυτος πολλα κομπλεξ. όχι με τη βαζελα αλλα πολλα)

Δεν έχουν σχέση οι τίτλοι του με το κόμπλεξ. Ο Θανασακης ο Γιαννακοπουλος έχει σηκώσει 5 ευρωλιγκες, τόσα πρωταθληματα, τόσα,τόσα,τόσα και την ημέρα που ήταν Βαρκελώνη μίλαγε για τον μπασκετικό ΟΣΦΠ...Αυτό σημαίνει κόμπλεξ και απέδειξα πως καμμια σχεση οι τιτλοι κ οι επιτυχιες με το κομπλεξ. ΓΙΓΑΝΤΙΟΣ προπονητής ο ζοζέ αλλά το κόμπλεξ με την Μπαρτσελόνα ΤΕΡΑΣΤΙΟ κ αυτό. Λόγω παρελθόντος του.

Πάμε και στο τελευταίο. Άλλο ο Φίγκο,ο Μητρόπουλος και ο Χ ξεχωριστός άνθρωπος και άλλο ο ΛΑΟΣ...Όπως στον ΘΡΥΛΟ κουμαντο κανει ο κόσμος και συγκεκριμενοι παίκτες δεν ηρθαν απλα ανατρέχοντας στο πρόσφαρο παρελθόν έτσι και εκεί κουμάντο κάνει ο κόσμος. Έτσι στην λογική του ποτέ μην λες ποτέ, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ. Γιατί στην Μπαρτσελόνα, η λογική είναι συγκεκριμενη και την εχουν ορίσει όπως τους καυλώνει. Κ ο μουρίνιο δεν ταιριάζει.
Γουγλαρε ροσελ και ΠΟΤΕ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ και δες δηλώσεις!

mου δείχνεις ΠΟΣΑ ΣΤΟΙΧΗΣΕ για να αποδείξεις ΤΙ ρε ζουπάκο? και ο Ντιόγκο στοίχησε 10 εκ. ευρώ...ΡΕΤΙΝΑΦΤΑΡΕ? Ο Ντρογκμπά στα χέρια του Μουρίνιο έγινε ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΒΑΡΥ ΦΟΡ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ και πριν ήτανε στην ανύπαρκτη τότε Μαρσέιγ πλάκα μου κάνεις τώρα??? Τι θες για να πεις "ανέδειξε" ένα παίκτη? Να πάρει τον ΦΑΚΙΝΟ να τον κάνει ΤΣΑΒΙ? ΡΕΤΙΝΑΦΤΑΡΕ???

Έχεις κατανοήσει ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΠΟΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ο Μουρίνιο? λες "είπες 2 άντε να έβγαλε και άλλους 5"...Ρε φίλε έτσι μιλάμε για 7 παίκτες σε 9-10 χρόνια ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗΣ και εγώ σου λέω πως δεν είναι 7 ζουπάκο...

Έχω γράψει και έχω ξαναγράψει και ξαναμα και δώσε πως η ΑΜΑΘΕΙΑ είναι πολύ κουραστική αλλά οκ άντε πάλι...

Λοιπόν ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ είχε στην ΛΕΙΡΙΑ τον :
ΝΤΕΡΛΕΙ...Ναι ντε αυτόν που βίασε την βαζέλα στη λαγοφλώρο μετά πήρε το ΟΥΕΦΑ και μετά το ΤΣΟΥΛΙ και έπαιξε μέχρι και με την εθνική σε φιλικό. Όχι δεν το ανέδειξε ρε...
ΝΟΥΝΟ ΒΑΛΕΝΤΕ...Ναι ντε αυτόν που και αυτός βασιλκός στην Πόρτο πήρε ΟΥΕΦΑ και ΤΣΟΥΛΙ και πλέον παίζει στην Αγγλία και την Έβερτον. Φαντάζομαι πως το 2001 που ήτανε στην Λειρία πριν πάει ο Μουρίνιο αν σε ρώταγα ποιός θα παίζει στην Έβερτον θα έλεγες "Νούνο Βαλέντε ρε"...ΠΟΙΟΣ ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΤΩΡΑ?

Για την πόρτο είπαμε τον Ντέκο και τον Καρβάλιο, βάλε και τον ΜΑΝΙΣ που τον είχανε ΠΕΤΑΜΕΝΟ στην Μπενφίκα κάτι σαν τον Πίρλο στην Ίντερ και ήτανε βασικά προβληματικός χαρακτήρας στην Μπενφίκα σαν τον Τζιμπούρ στην ΑΕΚ και τον τσίμπησε τσάμπα και τον έκανε βασικούρα και χαφάρα να τον πληρώσει 16 εκ. ευρώ η Μόσχα. Βάλε και τον ΠΑΟΥΛΟ ΦΕΡΕΙΡΑ που τον πήρε απο την ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ και τον έκανε να έχει 150 ματς με την φανέλα της Τσέλσι πλέον...

Είμαστε στους 7 παίκτες μόνο σε Λειρία-Πόρτο που τους μάθαμε ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ μέσα απο τα χέρια του "δεν βγάζει παίκτες".

Πάμε παρακάτω...Δεν θα σου πω για Τέρι,Λάμπαρντ που ΕΚΤΙΝΑΧΘΗΚΑΝ αλλά οκ τους ξέραμε...

ΝΤΡΟΓΚΜΠΑ Στα 26 του παίρνει μεταγραφή απο την ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ στην Μαρσέιγ και απο εκεί κάνει ΜΙΑ ΦΟΒΕΡΗ σεζόν και παίρνει μεταγραφή στην Τσέλσι...Θες να σου πω 10 φορ που το κάνανε αυτό και ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ? Ο Ντρογκμπά στα χέρια του Ζοζέ έγινε ΤΟ ΦΟΡ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ.
ΤΣΕΧ Ποιός ήτανε ο Τσέχ πριν τον πάρει ο Μουρίνιο??? ΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ήτανε ο τερματοφύλακας της ΡΕΝ. ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥ

Πάμε και στην Ίντερ

Ο Μιλίτο απο την Τζένοα, ο Πάντεφ που τον είχε βιάσει ο Ολυμπιακός, ο Σάμουελ ο γυρολόγος, ο Λούσιο ο παρηκμασμένος, ο Σνάιντερ ο στάσιμος, ο Μαικόν το ταλέντο γενικά ένα σύνολο ΑΣΤΕΙΟ μέχρι να τους παραλάβει ο Μουρίνιο γίνεται κάτοχος triple crown

Ακόμα και τώρα στην Ρεάλ δεν έχει ΓΚΑΛΑΚΤΙΚΟΣ...Έχει τον πεταμένο απο την Σίτι ΑΝΤΕΜΠΑΓΙΟΡ, τον Μπενζεμά που γελάγανε στην αρχή στην Ρεάλ μαζί του, τους Χιγκουαίν-Γκάγκο αιώνια ταλέντα, τα ταλέντα οζίλ,κεντίρα,ντι μαρία, τους βιασμένους απο όλες τις τρύπες στην Αγγλία Αρμπελόα-Τσάβι Αλόνσο κτλ...

Παρόλαυτα στον ΠΡΩΤΟ χρόνο είναι στους 4 του ΤΣ.Λ., τελικό Κυπέλλου και πρωτάθλημα θα δείξει... Όταν θα ΑΡΑΞΕΙ σε μια ομάδα για χρόνια και του δωθεί η ευκαιρία να μαζέψει ακόμα πιο αγυάλιστα διαμαντάκια τα ξαναλέμε...Αλλά στην ΡΕΑΛ και την Ίντερ του Μοράτι και την Τσέλσι του Αμπράμοβιτς δεν έχεις το "δικαίωμα" να πάρεις και τον ΦΑΚΙΝΟ.

Για να τελειώνουμε λοιπόν με αυτό το αστείο. Τον πήρε η ΠΟΡΤΟ χωρίς την επιτακτική ανάγκη για triple crown και είχε το χρόνο του να πάρει τους ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ απο την Λειρία να τους κάνει ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ που σηκώσανε back2back ΟΥΕΦΑ και ΤΣΟΥΛΙ. Μετά πήγε στον ΝΕΟΠΛΟΥΤΟ Αμπράμοβιτς που ήθελε πρωτάθλημα ΤΩΡΑ και το ΠΗΡΕ και αυτό και μετά πήγε στην Ίντερ που έδινε την ζωή της για ένα ΤΣΟΥΛΙ και το ΠΗΡΕ και αυτό και τώρα πήγε στην Ρεάλ που ψοφάει για απανωτά triple crown και για 1ο χρόνο πάει ΜΗΝΑ ΑΠΡΙΛΙΟ βουρ και για τις 3 κούπες με το πρωτάθλημα να φαντάζει πιο δύσκολο απο όλα.

Τον σουτάρανε απο μεταφραστή και σας βιάζει κατα συρροήν και κατεξακολούθησην? ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ. Άκου ρε τον διώξανε απο μεταφραστή...φοβερό!χαχαχαχαχα!

ΕΕΕΤΣΙ αγόρι μου, έτσι ΚΟΙΜΗΣΟΥ τον ύπνο του δικαίου...Κουμάντο κάνει ο κόσμος στον θρύλο ρε γι'αυτό ο μισητός μπάγιεβιτς απο την 7 γύρισε και μόλις θέλαμε τον βάλαμε μπροστινό τον κόσμο και είπαμε τον έφαγε η 7, μετά πήραμε τον ΑΡΧΗΓΟ της βαζέλας στην Ριζούπολη Νικοπολίδη και έγινε χαμός απο αντιδράσεις, τον ΕΙΣΑΙΤΡΕΛΑ Μιχαλάκη που φύλαγε το τριφύλλι 1 χρόνο πριν όταν μας έβαζε γκολ, πήραμε πίσω τον μητρόπουλο, ο οικονόμου με το τατουάζ ΤΡΙΦΥΛΛΙ έπαιξε σε εμάς κτλ κτλ κτλ...ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΡΕ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ. Ούτε ο Τσουκαλάς δεν τα λέει αυτά...

Εγώ σου λέω πως αν σε γαζώσει 3-4 χρονιές απανωτές με την Ρεάλ ο Μουρίνιο θα αλλάξουν και τα γουγλ και ο Ροσέλ και η Βαρκελώνη όλη...ΑΡΑΞΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΠΕΣΙΑΛ (ΟΥΑΝ) ΤΡΙΤΜΕΝΤ.

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Για σένα, η Ρεάλ είναι μεγαλύτερου βεληνεκους απ'την Μπαρτσελόνα. Δεν ξέρω πως μετριέται άλλωστε το βεληνεκές.

για τις κουπες. αλλα ρε φιλε ποτε θα δω απο ομαδα του μουρινιο εκεινη της αρσεναλ που το πηρε αηττητη??? ΠΟΤΕ άστο...Και "καλό" το κράξιμο στο βενγκερ αλλά ο ανθρωπος αυτο μπορει να κανειΚαι αυτός φίλε μου θα ήθελε να έχει αντεμπαγιορ, αυτος που τον εφτιαξε, όπως τον εχει τώρα έτοιμο ο μουρινιο αλλα μολις άκουσαν στην άρσεναλ για τα φράγκα της σίτυ τον έδωσαν με κορδελίτσα. Για αυτό σου λέω πως είναι άδικη η σύγκριση μόνο βάση τίτλων...
Δεν ξέρεις??? ΜΕ ΚΟΥΠΕΣ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΤΟ ΒΕΛΗΝΕΚΕΣ.

Επίσης ο Μουρίνιο αφού σε βιάσει με την Ρεάλ θα καταλήξει στο λιμάνι του...ΤΟ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ...και θα φτάσει 70 χρονών εσύ και 90 αυτός και θα βγεί τον "γιο του" όπως ο παππούς Φέργκιουσον βρήκε τον μπαμπά τον Μουρίνιο

ΣΕΡ ΑΛΕΞ-ΣΠΕΣΙΑΛ ΟΥΑΝ και κάποιος που τώρα είναι κάτω απο 10 ετών σε 30-40 χρόνια θα είναι ο ΤΡΙΤΟΣ...ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΕΙ Ο ΣΠΕΣΙΑΛ ΟΥΑΝ ΤΣΟ ΚΑΙ ΛΟ.

Όσο για το τι ομάδα είδες απο την Άρσεναλ μάλλον ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ τι μπαλάρα έπαιζε η Πόρτο και τι ακριβώς κατόρθωμα είναι να πάρεις ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ με ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΗ ΟΜΑΔΑ στην εποχή μας...Επίσης είδαμε και όταν είχε ΠΑΚΤΩΛΟ χρημάτων ο Βενγκέρ τι πήρε στο νησί και στην Ευρώπη...ΤΟ ΜΑΚΡΥΤΕΡΟ του Σερ Άλεξ πήρε και αυτός και έχασε ΟΥΕΦΑ απο την ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΙ...Γελάνε και οι πέτρες...Μέχρι και απο την βαζέλα έχανε...
DON is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to DON For This Useful Post:
Old 15-04-2011   #1195
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

ψιτ για να σας δω τωρα τι γατακια ειστε....ο τελικος θα ειναι ρεαλ μαδριτης-σαλκε. Ποιος ξερει το γιατι? σας δινω και ενα tip το οποιο ακουει στο ονομα μπαγερν λεβερκουζεν
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2011   #1196
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Quote:
Originally Posted by *GrimReaper* View Post
ψιτ για να σας δω τωρα τι γατακια ειστε....ο τελικος θα ειναι ρεαλ μαδριτης-σαλκε. Ποιος ξερει το γιατι? σας δινω και ενα tip το οποιο ακουει στο ονομα μπαγερν λεβερκουζεν
oti ο τελικος τοτε ηταν καπου στη βρετανια όπως κ τωρα?? + οτι η σαλκε ειναι γερμανικη σαν τη μπαγερ ξερω γω?? +τον ραουλ??
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2011   #1197
johny b
Πεντάδα
 
johny b's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 5,317
Liked: 4,527
Likes: 16,996
Default

Quote:
Originally Posted by *grimreaper* View Post
ψιτ για να σας δω τωρα τι γατακια ειστε....ο τελικος θα ειναι ρεαλ μαδριτης-σαλκε. Ποιος ξερει το γιατι? σας δινω και ενα tip το οποιο ακουει στο ονομα μπαγερν λεβερκουζεν
Είδες όνειρο ότι του χρόνου πέφτει Ολυμπιακός-Σάλκε πρώτος αγώνας και λήγει 6-2?
__________________
Θες να σε πάω λίγο στην καλίμπρα να σε ισιώσω το στόμα?
johny b is offline   Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to johny b For This Useful Post:
Old 15-04-2011   #1198
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

εχουμε και λεμενς:

και οι 2 γερμανικες ομαδες εχουν απο ενα ουεφα....η λεβερκουζεν το πηρε το 88' και εκανε καλη πορεια στο cl 14 χρονια μετα, στον τελικο του 2002 δλδ. Και στα ημιτελικα ποιον ειχε αποκλεισει? ω ναι. την μανου. Η σαλκε πηρε το ουεφα το 97' και κανει την καλυτερη της πορεια στο τσουλου φετος! ακριβως 14 χρονια μετα! και με ποιον παιζει? ω ναι με την μανου.

Μιλαμε αν πανε τελικο ρεαλ-σαλκε και σκοραρει και κανας ΡΑΟΥΛ!! οπως το 2002 θα ειναι κατι παραπανω ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΣΗ! 5 συμπτωσεις μαζεμενες...τα 14 χρονια,ο ημιτελικος με την μανου, ο τελικος της διοργανωσης, ο τελικος της διοργανωσης με την ρεαλ, και ο πινακας να γραψει σκορερ ραουλ......ιλουμινατι σε λεω
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον *GrimReaper*:
Old 15-04-2011   #1199
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Που τα βρήκες όλα αυτά τα στοιχεία ρε τρελέ!!!???Τα site τα γράψανε??? ΘΕΙΚΟ!

Πάντως επειδή ο Τσίχλας θα είναι έτσι και αλλιώς ΠΟΛΥ δύσκολο να πάρει την κούπα απο τον Special one δεν πειράζει χαλάλι να πάει η Σάλκε τελικό αρκεί να μην γίνει η στραβή και περάσει το γατάκι ο Μέσσι με τα ΝΤΟΠΕρμαν τους συμπαίκτες του...

εριστικός_7
DON is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον DON:
Old 15-04-2011   #1200
standby25
Πεντάδα
 
standby25's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: athens
Posts: 4,470
Liked: 6,044
Likes: 15,591
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
Επίσης ο Μουρίνιο αφού σε βιάσει με την Ρεάλ θα καταλήξει στο λιμάνι του...ΤΟ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ...και θα φτάσει 70 χρονών εσύ και 90 αυτός και θα βγεί τον "γιο του" όπως ο παππούς Φέργκιουσον βρήκε τον μπαμπά τον Μουρίνιο
Μια πολη εχει λιμανι ξακουστο στο νησι και προβλεπεται σαυτο να αραξει το ρυμουλκο Μουρινιο για να ανυψωσει την μεγαλη ομαδα του μερσευσαιντ εκει που της αξιζει ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ
__________________
kai pοios den exei traviksei gia ti menegaki (JB)

einai krima na einai toso eustoxos kai na mi metafrazetai se kalathia auto

Θα έρθει σαν αστραπή
standby25 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον standby25:
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 13:26.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.