RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-01-2011   #121
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,912
Liked: 2,533
Likes: 34,842
Default

πρωτον, εσυ θελεις περισσοτερους δασκαλους κι απ αυτους που δινουν πανελλαδικες.....δευτερον, εθιξες 3 πραγματα κι οχι 2.....αλλα συμφωνουμε στο 3ο....αλλα δεν θα δουμε κουπα ποτε ετσι οπως πανε....
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον μιγάδας:
Old 10-01-2011   #122
kopitis
Πεντάδα
 
kopitis's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Anfield road
Posts: 4,730
Liked: 2,656
Likes: 5,237
Default

βασικα το τριτο μου βγηκε καθως εγραφα και για να μεινω στο θεμα του thread,
πραγμα το οποιο δεν κανω τωρα!!!
__________________
Βραδυ αργα, νυσταζανε τα τρενα,
η Αννα ταξιδευε τσαλακωμενη,
πεντε σταθμους πιο κατω κατεβηκε,
τοτε κλαταρε το Πυροβολικο...
kopitis is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2011   #123
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

Quote:
Originally Posted by μιγάδας View Post
εχεις αδικο αγαπητε...:d:d:d. και δεν αναφερομαι στα αθλητικα. αλλα αποψεις ειναι αυτα. και να σε πω ρε κωστα, γιατι συμφωνησες τοτε με τον κλαψα τον κοπιτη(ΚΟΠΙΤΗΣ ΓΙΑ ΑΝΤΜΙΝ) για το πεναλντι;; μηπως εισαι κρυφοχανουμακι;
Αλλο το ένα άλλο το άλλο.Δεν είπα μην ασχολείσαι με τίποτα και μην υποστηρίζεις. Για τον οπαδισμό είπα, το να ταυτίζεσαι σε τέτοιο βαθμό και να φανατίζεσαι.
Όταν έγινα Ολυμπιακός έγινα και Λίβερπουλ, εσύ τότε δεν είχες γεννηθεί (η Milos_18 πάλι είχε γεννηθεί προ πολλού ασχετο αλλά για να προλάβω να τη ρουμπώσω). Ε μετά δεν αλλάζεις ομάδα επειδή δεν πάει καλά, αυτό το ξέρουμε καλά όλοι έτσι;
Εθνική Αγγλίας πάλι όπως και Γερμανία δεν τις συμπάθησα ποτέ.
__________________
...και αν δεν γίνει αυτό...
kk_SEF is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον kk_SEF:
Old 10-01-2011   #124
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by kk_SEF View Post
Αλλο το ένα άλλο το άλλο.Δεν είπα μην ασχολείσαι με τίποτα και μην υποστηρίζεις. Για τον οπαδισμό είπα, το να ταυτίζεσαι σε τέτοιο βαθμό και να φανατίζεσαι.
Όταν έγινα Ολυμπιακός έγινα και Λίβερπουλ, εσύ τότε δεν είχες γεννηθεί (η Milos_18 πάλι είχε γεννηθεί προ πολλού ασχετο αλλά για να προλάβω να τη ρουμπώσω). Ε μετά δεν αλλάζεις ομάδα επειδή δεν πάει καλά, αυτό το ξέρουμε καλά όλοι έτσι;
Εθνική Αγγλίας πάλι όπως και Γερμανία δεν τις συμπάθησα ποτέ.
ναι μόνο εγώ είχα γεννηθεί προ πολλού αγαπητέ mod....αλλά ξεχνάμε ότι δεν μας συμφέρει ε??? απλά μαθηματικά ξέρεις???????? (ασε με τους ρούμπους κρύβε λόγια, κρύβε λόγια.....)

για τον άκρατο οπαδισμό συμφωνώ, καποτε ήμουνα απίστευτα φανατική, όμως με τα χρόνια το απέβαλλα γιατι δεν άξιζε τον κόπο και τώρα πιστευω ότι είμαι σε ένα καλό επίπεδο...

για τις δύο εθνικες που αναφέρεις ουτε εγω τις συμπαθησα ποτέ, αλλα αυτό που ειστε τοσοι γαυροι Λιβερπουλ στο λαιμό μου κάθεται....
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2011   #125
lamar
Πεντάδα
 
lamar's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,958
Liked: 2,433
Likes: 38,047
Default

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
για τις δύο εθνικες που αναφέρεις ουτε εγω τις συμπαθησα ποτέ, αλλα αυτό που ειστε τοσοι γαυροι Λιβερπουλ στο λαιμό μου κάθεται....:d:d
Εγω δεν ειμαι "οπαδος" της Λιβερπουλ. Ειμαι φιλαθλος της. Την υποστηριζω στην Αγγλια γιατι ειναι η μεγαλυτερη ομαδα, γιατι οταν εγω μεγαλωνα ειχε ομαδαρα, και επαιζε εκει και ο αγαπημενος μου παικτης για εκεινη την εποχη. (Τζων Μπαρνς).

Απο εκει και περα ειναι ευκολο να καταλαβεις γιατι οι περισσοτεροι Ολυμπιακοι ειναι Λιβερπουλ.

α. Φοραει κοκκινα.

β. Ειναι ομαδα λαικη και βρισκεται σε πολη με μεγαλο λιμανι.

γ. Εχει θρηνησει και αυτη θυματα σε γηπεδο οπως εμεις και για αυτο τον λογο ειναι και αδελφοποιημενα σωματεια με τον Ολυμπιακο.

δ. Εχει τους πιο φανατικους οπαδους στο νησι, και δεν εννοω τα ξυλικια εντος και εκτος γηπεδων.


Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Κι εσύ ρε Λαμάρ, αφού είσαι Γερμανόφιλος τί δουλειά έχεις με τη Λίβερπουλ? Μπάγερν ή Αμβούργο έπρεπε να είσαι. Στη χειρότερη Νυρεμβέργη γιατί έπαιζε ο Χαριστέας (χα χα χα).
Εννοειται οτι η ομαδα που υποστηριζω πιο πολυ στην Ευρωπη ειναι η Μπαγερν!!! Νο1.

Εγω πιστευω οτι ολοι εχουμε καποιες ομαδες που υποστηριζουμε εκτος συνορων.

Εγω εχω τρεις !!!

1. Μπαγερν Μοναχου

2. Λιβερπουλ

3. Αθλετικ Μπιλμπαο
__________________
lamar is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον lamar:
Old 10-01-2011   #126
johny b
Πεντάδα
 
johny b's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 5,317
Liked: 4,527
Likes: 16,996
Default

Ίντερ, διαχρονικά η πιο στυλάτη φανέλλα. Φοριέται και σε εξόδους με λουστρίνι
__________________
Θες να σε πάω λίγο στην καλίμπρα να σε ισιώσω το στόμα?
johny b is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to johny b For This Useful Post:
Old 10-01-2011   #127
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default





*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον *GrimReaper*:
Old 10-01-2011   #128
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Α! Δηλαδη οτι δεν εχει δει καποιος με τα ματακια του δεν μετραει?

Παντως εγω απο τη Λιβερπουλ εχω δει τα παντα με τα ματακια μου.

Αλλα απαντησε μου στην ερωτηση που σου εκανα.
δεν είπα ότι δεν μετράει αλλά μου θυμίζει τις βαζέλες που μας λένε για το 8-2 στην μπάλα ή τους γαύρους που λένε "73-38 δεν ξεχνώ"...ε όταν είσαι ΠΕΛΑΤΗΣ 15 χρόνια απλά σκύψε και πάλεψε να μην είσαι...ΜΟΚΟ τώρα όμως μέχρι να ανέβεις...ΦΑΠ ΦΑΠ ΦΑΠ.
DON is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2011   #129
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by lamar View Post
Απο εκει και περα ειναι ευκολο να καταλαβεις γιατι οι περισσοτεροι Ολυμπιακοι ειναι Λιβερπουλ.

α. Φοραει κοκκινα.

β. Ειναι ομαδα λαικη και βρισκεται σε πολη με μεγαλο λιμανι.

γ. Εχει θρηνησει και αυτη θυματα σε γηπεδο οπως εμεις και για αυτο τον λογο ειναι και αδελφοποιημενα σωματεια με τον Ολυμπιακο.

δ. Εχει τους πιο φανατικους οπαδους στο νησι, και δεν εννοω τα ξυλικια εντος και εκτος γηπεδων.
α. Η εμφάνιση της Λίβερπουλ είναι κατακόκκινη (εξ ου και το παρατσούκλι reds) ενώ της ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ είναι ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ.....

β. Δε νομίζω ότι στο Μάντσεστερ ζούνε λόρδοι........

γ. για τα θύματα του Χιλσμπορο συμφωνώ, αλλά για την αδελφοποίηση πρώτη φορά το ακούω...που μπορώ να βρω αυτή την πληροφορία???????

δ. στο νησί λατρεύουν το ποδόσφαιρο γενικά, και η τελευταία ομαδούλα εχει φανατικούς οπαδούς και γεμίζει τα γηπεδα......
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2011   #130
*GrimReaper*
Πεντάδα
 
*GrimReaper*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ξεσσαλονικη
Posts: 12,853
Liked: 23,868
Likes: 8,267
Default

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
α. Η εμφάνιση της Λίβερπουλ είναι κατακόκκινη (εξ ου και το παρατσούκλι reds) ενώ της ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ είναι ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ.....

β. Δε νομίζω ότι στο Μάντσεστερ ζούνε λόρδοι........

γ. για τα θύματα του Χιλσμπορο συμφωνώ, αλλά για την αδελφοποίηση πρώτη φορά το ακούω...που μπορώ να βρω αυτή την πληροφορία???????

δ. στο νησί λατρεύουν το ποδόσφαιρο γενικά, και η τελευταία ομαδούλα εχει φανατικούς οπαδούς και γεμίζει τα γηπεδα......
α) το κοκκινο ειναι το θεμα
β)δεν εννοει αυτο αλλα τελος παντων. Ολυμπιακος-Παναθηναικος εντελως ειναι αυτες οι ομαδες σε αυτο το θεμα
γ):ee k:
δ)τελευταια ομαδουλα...χμμμ.μαιστα
*GrimReaper* is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 02:04.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.