RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13-02-2011   #351
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

5 χρόνια ως σύνολο ή αν οχι 5 από τότε που έφυγε ο ρονάλντο ομάδα μάντσεστερ δεν υπάρχει ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ.
Και αστα τα 5 χρόνια. Ειδικά φέτος υπάρχουν πάνω απο 5 ματς που έπαιζε ΕΝΤΟΣ,την ειχε ξεκωλιασει ο αντιπαλος και πεταγοταν ο παρκ ζι σουνγκ ή ένας απ'αυτους τους ίδιους τους κλωνοποιημενους του τσιχλακια κ πεταγε στο 44 ενα γκολακι...
Αυτή η ιστορια απ'το καλοκαίρι...
ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ γέλια...Με την ποιότητα να αρχίζει στον ΠΑΙΚΤΑΡΑ ΝΑΝΙ και να τελειώνει στον 38άρη ΓΚΙΓΚΣ...

Τι σχέση έχει ο ΘΡΥΛΟΣ με την μάρκετινγκ γιουνάιτεντ???
Ο ΘΡΥΛΟΣ είναι η ομάδα μου και είμαι άρρωστος ψυχάκιας μαζί της και την θέλω να παίζει όπως μου μάθανε,όπως παίζει από πάντα.

Όταν όμως βλέπω το Νο1 κατασκεύασμα του ποδοσφαιρου να παίζει ΕΤΣΙ έ κάποιο πρόβλημα υπάρχει. Γιατι οι αντάξιες της ΡΕΑΛ και ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ας πούμε φέτος σε χορταίνουν μπάλα! Δε θέλω να την Μπαρτσελόνα να παίζει σα σκυλι. Αν θέλω σκυλιά θα βάλω να δω την milwall
Αλλά πως να παιξουν ο Τζον οσι, ο Άντερσον , ο Τσικιτιτας, ο παρκ ζι σουνγκ, ο μπράουν, ο σμολινγκ, ο φάμπιο και ο Γκάρι ο Νέβιλ??? ΣΑ σκυλιά θα παίξουν
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2011   #352
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,912
Liked: 2,533
Likes: 34,843
Default

σωστος. γι αυτο ειναι ΜΕΓΙΣΤΗ. γιατι με τον τσικιτιτα, τον παρκ τζι σουνγκ, τον φλετσερ και τους διδυμους ντιογκο(ραφαελ-φαμπιο) και με μονο 3 παικταραδες, τον νανι, τον ρουνεί και τον 38αρη γκικς ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

σερ αλεξ φιλε μου
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to μιγάδας For This Useful Post:
Old 13-02-2011   #353
redglove
Administrator
 
redglove's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 21,818
Liked: 78,889
Likes: 59,562
Default

Θα μας τρελάνεις ρε ζουπ; Η Άρσεναλ είναι ότι πιο κοντινό, από άποψης στυλ, υπάρχει στην Μπαρτσελόνα.

Και μιλάμε για Αγγλία, όχι για Ισπανία. Στην Αγγλία δε γίνεται να παίξει ομάδα όπως η Μπάρτσα. Εδώ ο τύπος που είναι στην παμπ από τις 11 το πρωΐ και περιμένει να δει το ματς στις 3 δεν νοιάζεται τόσο να βάλει 5 γκολ η ομάδα του όσο να κλαδέψει ο (αντίστοιχος) Ο'Σι τον (αντίστοιχο) Τόρρες.

Το 'πε και ο Τσάβι σε πρόσφατη συνέντευξή του, στην Αγγλία κόβει ο αμυντικός και διώχνει στο Θεό και ο κόσμος χειροκροτάει. Στην Ισπανία θα 'τρωγε μούτζες (όπως μια φορά και έναν καιρό ο Βάλλας στο Καραϊσκάκη). Άλλοι κόσμοι..
__________________
Quote:
Originally Posted by Apostolot View Post
παναγία βόηθα
Quote:
Originally Posted by KingJames View Post
Στροματσονι Αλαφουζος Μπογδανος
Quote:
Originally Posted by Sot_7 View Post
αν δεν πατήσει λεγκο και τραυματιστεί
redglove is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to redglove For This Useful Post:
Old 13-02-2011   #354
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Πανμεγιστη μαγκια του πανμεγιστου Σερ Τσιχλα που με αυτους τους τσουρουκαδες του παει πιπα κωλο εμπλοκη....
Η αληθεια ειναι οτι ποιοτικα ειναι απο τις πιο αθλιες Μαντσεστερ που εχουν εμφανιστει αλλα αυτο δειχνει τι μαλακες ειναι οι αλλοι...
Βεβαια στο Τσου Λου δεν την βλεπω μακρια γιατι εκει πρεπει να παιξεις μπαλα...δυστυχως...
Αλλα στην Αγγλια εχει το Know how η ατιμη!!!
  Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to For This Useful Post:
Old 13-02-2011   #355
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
5 χρόνια και τώρα κάθομαι να δω την μικρή ομάδα του μάντσεστερ και με παίρνει ο ύπνος ρε πουστη μου.
Τι κατακρεουργημα του ποδοσφαιρου ειναι αυτο ρε...
σμολινγκ ρουνει βιντιτς αντερσον μπερμπατοφ φλετσερ και ΤΖΟΝ ΟΣΙ...ήμαρτον ρε πουστη μου τι ομαδα ειναι αυτη...
100 φορές θα την δεις για να την ευχαριστηθείς 1...
ΑΗΔΙΑ και ΕΜΕΤΟΣ...
Άν ο Φουστέρ σε μπουκώνει αυτή η ομάδα σου έχει κάνει την σούφρα

DON is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2011   #356
8rilos!!!
Πεντάδα
 
8rilos!!!'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,006
Liked: 12,553
Likes: 3,407
Default

πεθαινω για τις φωτογραφιες που ανεβαζει ο δον...χα0χ0α0χα0χ0α0χ
8rilos!!! is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to 8rilos!!! For This Useful Post:
Old 14-02-2011   #357
kopitis
Πεντάδα
 
kopitis's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Anfield road
Posts: 4,730
Liked: 2,656
Likes: 5,237
Default

14 φεβρουαρίου λοιπόν...
για μερικούς ρομαντικούς του Αγίου Βαλεντίνου..
για κάποιους άλλους "ρομαντικούς", η μέρα που ο Μπομπ Πέισλι έφυγε..
σαν σήμερα λοιπόν το 1996 ο Πέισλι έφυγε..
Ήταν ο προπονητής που έκατσε στον πάγκο της Λίβερπουλ μετά τον τεράστιο Μπίλ Σάνκλι το 1974...
Η Λίβερπουλ με τον Πέισλι στο πάγκο της πήρε 6 πρωταθλήματα, 3 λιγκ καπ, 3 τσου λου, ένα ουέφα και ένα σούπερ καπ ευρώπης..
στον πάγκο της Λίβερπουλ έκατσε μέχρι το 1983
παραμένει στην ιστορία (για τους ουδέτερους, για όλους τους φανς της Λίβερπουλ για πολλούς άλλους λόγους...) διότι είναι ο μόνος προπονητής που έχει πάρει τρία τσου λου!!!!
υπηρέτησε την lfc για 44 χρόνια αλλά το 1992 διαγνώστηκε ότι πάσχει από την νόσο Αλτσχάιμερ..
4 χρόνια αργότερα έφυγε...
__________________
Βραδυ αργα, νυσταζανε τα τρενα,
η Αννα ταξιδευε τσαλακωμενη,
πεντε σταθμους πιο κατω κατεβηκε,
τοτε κλαταρε το Πυροβολικο...
kopitis is offline   Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to kopitis For This Useful Post:
Old 14-02-2011   #358
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,912
Liked: 2,533
Likes: 34,843
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
Αλήθεια Νο.2

ΟΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΩ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΟΝΤΕΣΤΟ ΑΝ Ο ΦΟΥΣΤΕΡ ΚΑΙ Ο ΤΖΙΜΠΟΥΡ ΒΑΛΟΥΝ 1 ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΚΕΡΔΙΣΑ.
Quote:
Originally Posted by nrg15 View Post
Με τη λογική αυτή βέβαια μπορώ να σου πω και εγώ οτι όσο και να βάζει ο Φουστερ κ ο Τζεμπουρ αν τρώει ένα παραπάνω η άμυνα μας τότε....!!!
συμφωνω
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον μιγάδας:
Old 14-02-2011   #359
nrg15
Πεντάδα
 
nrg15's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 7,460
Liked: 16,068
Likes: 13,914
Default

Και εγω συμφωνω και με τα 2...!!!
Γι αυτό λέγετε ΟΜΑΔΑ....!!!
nrg15 is offline   Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to nrg15 For This Useful Post:
Old 14-02-2011   #360
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,912
Liked: 2,533
Likes: 34,843
Default

Quote:
Originally Posted by don View Post
Είναι ΝΟΜΟΣ στον ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ αθλητισμό ότι η καλύτερη άμυνα χάνει πάντα απο την καλύτερη επίθεση. ΠΑ-ΝΤΑ.
σωστο μεν, αλλα οχι απολυτο με την εννοια οτι απο τη στιγμη που δεν εχεις τη καλυτερη επιθεση, αν στην αμυνα εισαι τρυπας θα κανεις μια τρυπα στο νερο. γιατι πολυ απλα δεν μπορεις να βαζεις 5 γκολ σε καθε ματς και να μη σε νοιαζει αν φας 4.
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 03:18.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.